Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

No tak Koteczku, bo pewnie masz dużo rzeczy po synusiu?? ja też sporo dostałam, ale to frajda móc kupić nowe tym bardziej, że to nasze pierwsze Dzieciątko i pewnie też dlatego chcemy w miarę możliwości wsytstko sami kupić... Łóżeczko też miało być z drewexu z kołyska ale mój m stwierdził, że za 4 stówy to on zrobi takie, że nikt nie będzie miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie z tymi kredytami to naprawdę szkoda gadać.... kuzyn męża wziął na budowę domu 480tyś w frankach i teraz po tym całym kryzysie to płaci dwa razy taką wysoką rate jak na początku i klnie , no ale przecież spłacać trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po synku mam tylko lozeczko na pozniej kojec i posciel reszte wszystko kupiłam nowe, uwazam ze jak na pierwsze dziecko było mnie stac zeby wszystko miało to dlaczego drugie ma nie miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co u Was dzisiaj w menu??? podrzućcie jakis pomysł na kurczaczka albo udka..... i zapraszam na 16 ta na kawkę i ciasto z truskawkami.....kurcze szkoda,że nie można się spotkać w realu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę, że mamy podobne zdanie..... no ale nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względów finansowych.... sama pracowałam kilka dobrych lat za granicą,żeby teraz móc jakoś fajnie żyć...... ale znam rodziny gdzie dzieciaczki rodzą się jedno po drugim i też rodzice daja radę..... mamy takiego znajomego ogrodnika, który ma 5 dzieci i ostatni pytam gdzie żona a on na to ,że właśnie urodziła i co........ bliżniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymałam i latałam dziś żeby ten espiro gt zobaczyć i znalazłam w jednym sklepie. chyba się na niego zdecyduje.jest problem bo jest nowy i ciężko im konkretny kolor sprowadzic, sprzedaja co maja na sklepie. a ja chciałam ten granat - ciemny niebieski. nie wiem co będzie jak oglądne x-landera na żywo. ale ten narazie jest faworyt :) ja właśnie zamówiłam 2staniki do karmienia. stare już dawno zamałe i zdecydowałam że odrazu biore taki odpinany do karmienia. ale kurcze muszę odesłać po większy rozmiar pod biustem :). Kupiłam taniutkie na allegro na spróbowanie i chyba mi odpowiadają, najzwyklejsze bawełniane. za dwa - jeden biały drugi czarny płaciłam 36zł z przesyłką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkrabku daj linka do sprzedawcy u którego kupowałaś staniki, jeśli oczywiście dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz Szkrabku Ciebie też wzieło:) to prawda, że jest problem z kupnem tych wózków, bo gt i gtx rozchodzą się jak świeże bułeczki:) Moim zdaniem fajniejsze od x-landera ale o gustach sie nie dyskutuje....trzeba na pewno obejrzeć i dotknąć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabek to kwestia dwoch tygodni z tym gt tam mi mowiła babka w sklepie bo czekam na fotelik do niego:) u mnie tez przewodził x-lander potem kupiłam ten chicco a teraz mam ten gt i ci powiem ze 2 plusy gt nad x-landerem godnola duzo wieksza i ma podnoszone oparcie w gondolce, i drugi plus spacerowka przod i tył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bliźniaki - super :) ja jeszcze nie mam koncepcji na obiad chyba zrobię rosołek z makaronikiem choć zrobiłyście mi smaka na pierogi ruskie :) no i jeszcze chodzą mi po głowie naleśniczki :) jeśli chodzi o rzeczy to też chciałam wszystko nowe ale znajomi wpadali z wizytami i zapełnili ciuszkami komodę więc NOWE to będę kupować rozmiary 74 :) Nasze maluszki bucików zimowych nie potrzebują chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
McDream to fajni Ci znajomi..... ja naprawdę nie wybrzydzam ale to co ja dostałam to bez dobrego proszku z odplamiaczem nadawałoby się do kosza.... mnie by było wstyd dać komuś takie rzeczy...... tak samo z wózkiem, bo przecież po co mam kupować taki drogi jak ktoś w rodzinie ma i może pożyczyć lub kupić używany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ww.allegro.pl/item659163940_biustonosz_alles_mama_new_do_karmienia_85e_bikolor.html ja kupiłam taki tylko rozmiar 80 c:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Basiunia fika jak na placu zabaw :) Zastanawiam się, kiedy ona w ogóle śpi? Dziś znowu skopała tatusiowi tyłek na dzień dobry :) Oj, kredyty... To straszne, że mnóstwo osób nie jest w stanie normalnie żyć bez zaciągnięcia kredytu na 40 lat. Jak dla mnie to co się teraz dzieje to totalna porażka systemu bankowego. Dochody Polaków stoją na głowach. Nikogo nie stać na to, żeby sobie zarobić i odłożyć na własny kąt. My z mężem nie jesteśmy najbiedniejsi, na razie, pomimo że ja jeszcze nie pracuję, finansowo radzimy sobie przyzwoicie. Niestety według banków nie stać nas na kredyt. Może to i lepiej, bo nie wyobrażam sobie spłacania mieszkania lub domu przez 40 lat, w czasie których oddam bankowi 3 razy tyle, ile pożyczyłam. Przeraża mnie to, że bez kredytu nie kupimy nic swojego. Beznadziejna sytuacja. Pozostaje liczyć na spadek, mieszkanie lub dom od kogoś z rodziny kto umrze - kto wie kiedy i co.... To naprawdę frustrujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabek9 popatrzyłam na ten wózek na allegro i w sumie też jest fajny. Do tej pory bylam za Xlanderem. Ale jeszcze nie zamowilam.... Napisz mi proszę jak mozesz czym rózni sie wersja gt od gtx. Z gory dziekuje serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kółkami sie roznia:))) gtx bardziej ma kółka jak x-lander... ja mam kredyt na sklep jak otwierałam działałnosc ale na 6 lat a nie na 40 i zostało mi jeszcze niecałe 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek ale to różnica 5,6 lat ale zapożyczac się na 4o..... dla mnie to też kosmos....My dostaliśmy pół domu i działki do teściów i przez 6 lat wymieniliśmy wszystkie instalacje, okna podłogi dosłownie wszysttko..... Kosztowało nas to nie dość, że masę kasy to jeszcze rozłąkę na pół roku przez kilka lat,..... ale takie jest życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream- Co innego jest kredyt leasingowy, a co innego kredyt hipoteczny. My nasze bmw x5 dodam, ze uzywane sprowadzilismy z USA i teraz tego bardzo zalujemy z prostych przyczyn, dosc czesto sie psuje (teraz dla odmiany padl silnik, ktory nowy kosztuje okolo 7 tyś) Jezeli wzielibysmy auto nowe takich problemow raczej by nie bylo, a nawet jesli to koszt wymiany nie bylby po naszej stronie, a na okres niedyspozycji auta dostalibysmy nowe auto zastępcze. Wysokosc rat dostowujesz sobie do zarobkow firmy (największy zysk firmy na przelomie wiosny i lata- najwyzsze raty, jesli wiedzac ze jesienia zyskifirmy sa gorsze ustalamy sobie nizsze raty). Zgadzam sie ze auta szybko traca na wartosci ale tak sie dzieje w przypadku aut gorszej jakosci badz kiepskiej lini produkcji, auta uwazane za bardzo dobre jakosciowo badz nawet ekskluzywne nie straca tak wiele- poniewaz przede wszystkim maja wypracowana marke i najwyzszy standart. Tak czy inaczej mozna bardzo dlugo polemizowac na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak oglądam te staniki, to na mnie nic z nich nie będzie pasowało. Mam 72 po biustem, więc jedynie 70 lub 65 wchodzą w grę, a biuście już 98cm. Nie chce sięza bardzo wymądrzać, ale obradzam kupowanie staników rosnących. One tak naprawdę nic nie trzymają, bo jak sama nazwa mówi mają się dostsować do ciała. W efekcie wszystkie wszędzie biega. Efekt prawie taki sam jakbyście chodziły bez stanika. A przecież stanik ma trzymać biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w leesing sie za bardzo nie opłaca brac auta i napewno bym nie wzieła studiowałam to jak kupowalismy lagune i dziekuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam WAS o kółka jeśli macie wybór w wózkach wybieracie pompowane czy te piankowe? Słyszałam, ze na pompowanych fajnie się jeździ ale wulkanizacja częsta :( Kredyt na 40 lat to max w moim banku ale są i tacy klienci co pytają czy nie ma na więcej :( najbardziej zazdroszczę takim co mają po 20 lat ich rodzice jeszcze przed 40 i razem wnioskują np. o kredyt na mieszkanie w Krakowie bo tam studiują , moja Mutter ma 65 lat i jest to jedna z tych osób które wole omijać z daleka :( toksyczny rodzic i tyle :( te biustonosze alles są bardzo dobre KOTECZEK19833 jak leżałam w szpitalu to kilka dziewczyn je miało i qrde naprawdę z nimi rosły :) ten mój co podałam wyżej linka za 15 pln to taki standardowy bawełniany kupiłam 80 D i mam nadzieję,że mój biust jeszcze przybierze bo jest ciut za duży :( ASKA1978 podoba mi sie mój nowy nick w twoim poście McDream -wykorzystam przy okazji :) ale muszę dodać, że wywaliłam dużo ciuszków bo były w takim stanie jak TY piszesz - wstyd na ścierki przeznaczyć ...jedną dużą reklamówkę dostałam od znajomych których znajoma zbierała przez kilka lat ciuszki w lumpeksach i potem w reklamówce 3mała to na strychu - ponieważ maleństwa się nie doczekała dala moim znajomym ale ich córka ma już 7 miesięcy i oni mi to dali - katastrofa !!! zapach lumpeks & stęchlizna a ciuszki rozchodziły się w rękach , szybko wywaliłam na śmietnik. Dobrze, że inni znajomi mieli lepsiejsze ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w leesing sie za bardzo nie opłaca brac auta i napewno bym nie wzieła studiowałam to jak kupowalismy lagune i dziekuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafko- nie ma co sie stresowac, ze nie macie jeszcze swojego M czy domu, nasi rodzice tez na wszystko musieli pracowac. Lepij oszczednosci zainwestowac w jakis fundusz inwestycyjny niskiego badz sredniego ryzyka i odczekac, az sie troche odlozy i wtedy kupic, niz wziac kredyt mieszkaniowy w wybranej walucie, wplacic 30% swojego a potem sie moze jeszcze martwic czy bede miala na nastepna rate. My tak przecholowalismy- wzielismy kredyt we frankach na apartament 130 m2 +110 m2 taras- wtedy byl korzystny kurs franka, a od kilku miesiecy frank poszedl w gore prawie o 50%- teraz co miesiac splacamy prawie 8 tysiecy kredytu. Czasami warto sie zastanowic 10 razy nad podjeciem istotnych aspektow naszego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) u mnie dzis kolejny piekny i sloneczny dzien, wiec zaraz bbedziemy z mezem korzystac z urokow pogody :) PO sobotnim usg okazalo sie ze moja dziewczynak jest chlopcem :) Widzielismy dokladnie wiec na 100% chlopiec. Oczywiscie nie wierzylam w ta dziewczynke na poczatku dlatego tez nic nie kupowalam, a teraz juz na 100%. Zmieniam wiec tabelke... 1.koteczek19833.26......Maja.........13.08......świętosz ów.. .-6kg 2.Figlarna........26.......synek ....24.08.........tuchola............+2 kg 3.Aska 1978....30..........?...........28.08......Ostrów wlkp.....+2kg 4.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów.........6kg 5.kobra78.......31...Krzysztof.......1.09.......Rze szów..........+3kg 6.aguchaaa......34......córeczka...1.09........Lubli n .. .........7kg 7.justa140283….26.......synek ......1.09....... k/Łodzi...........13KG 8.Majunia79.....29......Lenka.........1.09 .......Małopolska.......10kg 9.mamamadrid...34......Emilia.......2.09.......Madrid . . .........5 kg 10.mamabelgie…..32.....coreczka...3.09.. ..... Belgia. ............5kg 11.MamaIzia.......22.........?..........3.09.......Libią ż.............-3kg 12.nitaanita......24...córeczka.....04.09..... Lbe................+4,5kg 13.zyrafa-dluga..24.......Basia......05.09......Białysto k.......+13kg 14.ania76..........33......synek......05.09......Gdańsk. ............+1kg 15. Koliban........28......synek......05.09……..Warsz awa........+5kg 16.evka81........27.........?..........06.09.......Cambr dge........0kg 17. aska.osa......26....chlopiec...06.09.......Anglia....... ........+5kg 18.cleo123........27....córeczka ...08.09.......Warszawa.........+5kg 19.small size......23.....synek .....08.09….....Sztum...... . ..... +6kg 20.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 21.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 22.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 23.ewelkajaw....25..... Wiktoria....11.09.....Jaworz n o.........+5kg 24. Trąbka........23.....Michałek.....11.09......Wawa......... .+8,5 kg 25.ewelka0612...28...chłopak.......13.09.....Wawa........... .3 kg 26.chochlik_....29.....dziewczynka..13.09.....K/Kr a k owa.... + 6 27.basia19g......23......chłopak.....15.09......Zgorzele c ..........9kg 28.Magdulenka...28.....córcia........15,09.......Łódź....... .....11kg 29.Sytofala........22..synuś,córcia..16.09….. D-ka Wisłocka.....7kg 30.emce...........29......chłopak.....16.09..... ..Świnoujście........ 31.misha85 .......24......synuś........16.09.......Warszawa.........8kg 32.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 33.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 34. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 35.aga86.......26.....dziewczynka?...16.09.......N asielsk.....+5,5 kg 36.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............5kg 37.sylwinka25...25.........?...........18.09......Jaroci n...............2kg 38.Magdakate...25.......syn-Allan.......17.09...Cam bridge .. ...+6kg 39.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 40.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzes zów.......1kg 41.MDream .......30 .....chłopak .....19.09......Sosnowiec...+/- 1kg 42.Kajojcia.......20.......Antosia......19.09.......Kiel ce.........+1,5kg 43.Puchatek22...24.....córcia......20.09......Skierni ewice.......5kg 44.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 45.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 46.agunda.........27....Chlopak......22.09......wroc ław...........3kg 47.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław...........0kg 48.Anulka1988....21.....chłopak.....22.09…... Warszawa..........-3kg 49.*akna**.........24.....córcia.......22.09......Byd goszcz..........6kg 50.szczesliwaaa..26......Adaś........23.09…...... Dębica ..........+4kg 51.Karila..........27.......córka........24.09......Wroc ław.........+5kg 52.agaigi27.......27..........?..........24.09......CHO SZCZNO.. ...+3kg 53.szkrabek9.....26.........synuś...........25.09...Śląs k .............7kg 54.Malinka88888..24...córeczka.....25.09......Leszn o.............5kg 55.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 56.Mal_g...........34....aniołek.....14.02 ....Brisbane 57.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 58.figa84..........25......Jagienka.......29.09......B - B.............+4kg 59.mamuśkaaa3..33....córeczka......29.09......Wodzi sław….....7kg 60.Iza339.......29....dziewczynka.....29.09.......P i astów.......1,5kg 61.NikaP..........22....Michałek......29.09.......k/Ja sła........+2,5kg 62.kasienka123...29.......?............29.09.......Kros no.............7kg 63.Stelka.........28.......Tomek........30.09.......B rzeg.............2kg 64.Aniabuu23.....27....Adrianna.... ..30.09.......Kal isz............+5kg 65.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pio nki...........+2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja tu widzę wątek prawdziwie męski.... nie znam się na tym dla mnie ma auto być ekonomiczne i jeździć..... my mamy opla astrę, włożony gaz i super tanio nas wychodzi.... a po drugie to każdy kupuje na co go stać i też jestem zdania, że nie warto inwestować w auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×