Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Orange ten miły pan jest w aptece w Rynku w Skierniewicach (tej całodobowej). Ja byłam wczoraj w godzinach wieczornych :) Myślę że również powinnaś się tam udać. My kobiety przecież tak bardzo luibimy dostawać prezenty :) Nawet takie drobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejechałam się po południu na kaliską porodówkę i dowiedziałam się że moje dokumenty będą akceptowane nawet po wymianie dowodu.Tak więc już dzisiaj złożyłam wniosek o wymianę dowodu. Muszę Wam powiedzieć że polska biurokracja mnie rozwala, mój M chciał dzisiaj wymienić prawko z angielskiego na polskie i żeby tego dokonać musi mięć je przetłumaczone przez biegłego tłumacza na polski!!! to w anglii nic nie musiało być tłumaczone i dali sobie rade i przetłumaczyli z polskiego na angielski, a nasze polskie matoły muszą mieć tłumaczone.śmiechu warte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa piałyście coś o masowaniu brzucha. mnie ostatnio gin powiedziała że mam nie masować brzucha bo to powoduje skurcze,nie wiem czemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Brzuszki! Dziekuje Wam wszystkim za gratulacje:) Bylam na usg, moj Maly wazy 1175g - miesci sie w normie, rozwija sie dobrze:) a to najwazniejsze! tak bardzo sie cieszylam patrzac na Malego:) Co do masowania brzuszka, to moj gin mi zabronil i piersi tez nie moge dotykac- bo powoduje to skurcze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, anulka supcio że maluszek ma się dobrze. ja w poniedziałek mam 4d, nie mogę się doczekać!! żyrafko, mam prośbę, czy mogłabyś spojrzeć na moje wyniki glukozy, wiem żewiele razy już pisałyście, ale mam lekko podwyższony wynik - wydaje mi się żenic groźnego chyba. przed wypiciem glukozy - 89 mg/dl norma to 70-110 po wypiciu - 118 mg/dl norma to 70-110 118 to lekko przydużo, chodzi mi tylko oto, że większość z Was miała normy 140 o ile się nie myle i takie na necie tylko znajduję. czy mam się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabek, po obciążeniu glukozą norma jest do 140.Wiadomo,że na czczo są inne normy niż po obciążeniu. Przy drukowaniu wyników widocznie powielili normy. Zazdroszczę Ci wyników. Ja miałam po obciążeniu 75g glukozy wynik 179 -co oznacza cukrzycę ciężarnych. Więc u mnie niestety dietka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki, niebylo mnie 2 tyg (urlopik) no i powracam. Podczas wizyty w Pl odwiedzilam gina i chyba corcia bedzie no ale to tez nie na 100%, najwazniejsze ze potwierdzilo sie ze wszystko z dzidziusiem ok:) zabieram sie do nadrabiania zaleglosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelkę 1.koteczek19833.26......Maja.........13.08......świętosz ów.. .+1 kg 2.Figlarna........26.......synek ....24.08.........tuchola............+2 kg 3.Aska 1978....30..........?...........28.08......Ostrów wlkp.....+2kg 4.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów.........6kg 5.kobra78.......31...Krzysztof.......1.09.......Rze szów..........+3kg 6.aguchaaa......34......córeczka...1.09........Lubli n .. .........7kg 7.justa140283….26.......synek ......1.09....... k/Łodzi...........13KG 8.Majunia79.....29......Lenka.........1.09 .......Małopolska.......10kg 9.mamamadrid...34......Emilia.......2.09.......Madrid . . .........5 kg 10.mamabelgie…..32.....coreczka...3.09.. ..... Belgia. ............5kg 11.MamaIzia.......22.........?..........3.09.......Libią ż.............-3kg 12.nitaanita......24...córeczka.....04.09..... Lbe................+4,5kg 13.zyrafa-dluga..24.......Basia......05.09......Białysto k.......+13kg 14.ania76..........33......synek......05.09......Gdańsk. ..........+1,5kg 15. Koliban........28......synek......05.09……..Warsz awa........+5kg 16.evka81........27.........?..........06.09.......Cambr dge........0kg 17. aska.osa......26....chlopiec...06.09.......Anglia....... ........+5kg 18.cleo123........27....córeczka ...08.09.......Warszawa.........+5kg 19.small size......23.....synek .....08.09….....Sztum...... . ..... +6kg 20.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 21.ruthles.........23......Lenka....10.09.......Żor y .... ...........10kg 22.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 23.ewelkajaw....25..... Wiktoria....11.09.....Jaworz n o.........+9kg 24. Trąbka........23.....Michałek.....11.09......Wawa......... .+8,5 kg 25.ewelka0612...28...chłopak.......13.09.....Wawa........... .3 kg 26.chochlik_....29.....dziewczynka..13.09.....K/Kr a k owa.... + 6 27.basia19g......23.....chłopak.....15.09......Zgorzele c ..........9kg 28.Magdulenka...28.....córcia........15,09.......Łódź....... .....11kg 29.Sytofala........22..synuś,córcia..16.09….. D-ka Wisłocka.....7kg 30.emce...........29......chłopak.....16.09..... ..Świnoujście........ 31.misha85 .......24......synuś........16.09.......Warszawa.........8kg 32.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 33.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 34. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 35.aga86.......30.....dziewczynka?...16.09.......N asielsk.....+7,5 kg 36.Magdakate...25.......syn-Allan.......17.09...Cambridg e .. ...+5kg 37.cytrynka77...25......corcia..........18.09…....Irlandia.............5kg 38.sylwinka25...25..dziewczynka...18.09......Jaroci n.............2kg 39.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 40.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzes zów.......1kg 41.MDream .......30 .....chłopak .....19.09......Sosnowiec...+/- 1kg 42.Kajojcia.......20.......Antosia......19.09.......Kiel ce.........+1,5kg 43.Puchatek22...24.....Hania.......20.09......Skierni ewice.......9kg 44.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 45.ewela1777.....19...Córeczka..20.09......Pio trkow...........8kg 46.agunda.........27....Chlopak......22.09......wroc ław...........3kg 47.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław...........0kg 48.Anulka1988....21.....chłopak.....22.09…... Warszawa..........-3kg 49.*akna**.........24.....córcia.......22.09......Byd goszcz..........6kg 50.szczesliwaaa..26......Adaś........23.09…...... Dębica ..........+4kg 51.Karila..........27.......córka........24.09......Wroc ław.........+5kg 52.agaigi27.......27..........?..........24.09......CHO SZCZNO.. ...+3kg 53.0range.........29......Basia........24.09......Skiern iewice.......8kg 54.szkrabek9.....26.........synuś...........25.09...Śląs k .............7kg 55..Malinka88888..24...córeczka.....25.09......Leszn o.............8kg 56.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 57.Mal_g...........34....aniołek.....14.02 ....Brisbane 58.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 59.figa84..........25......Jagienka.......29.09......B - B...........+6,5kg 60.mamuśkaaa3..33....córeczka......29.09......Wodzi sław….....7kg 61.Iza339.......29....dziewczynka.....29.09.......P i astów.......1,5kg 62.NikaP..........22....Michałek......29.09.......k/Ja sła........+5kg 63.kasienka123...29.......?............29.09.......Kros no.............7kg 64.Dianka90......18.....SyNeK......29.09.......Lubin. .............+9.5kg 65.Stelka.........28.......Tomek........30.09.......B rzeg.............3kg 66.Aniabuu23.....27....Adrianna.... ..30.09.......Kal isz............+5kg 67.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pio nki...........+2kg uaktualnilam tylko plec, kg bez zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, miałam sie zameldowac wczoraj po lekarzu ale byłam padnieta... otoz miałam wybór:) 23 lipca cc lub wizyta a ja sie tak boje nastepnej cc ze wybrałąm wiztyte do tego uzgodniłam z lekarzem ze rodze naturalnie:) wiec teraz nie znam dnia ani godziny:) cisnienie 100/50.przybrałam 300g:) szyjka skraca sie juz mało co jej zostało, mam rozwarcie na 2cm... majka kurde zmalała wazy 2,400kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątek :) Zapowiada się kolejny gorący dzień... Coś wczoraj był malutki ruch.... Czyżby to kwestia urlopów? Ja gdy siedzę u mamy chowam laptop głęboko w szafie i jest mi tak dobrze bez komputera... :) To chyba jakieś uzależnienie, bo bez komputera dobrze mi się odpoczywa, mąż ma zresztą tak samo (jest programistą i bez komputera ma prawdziwy urlop). Dziewczyny, jeżeli macie jakieś wątpliwości odnośnie wyników - wszystkie normy są na mojej stronie (w stopce). Wiele razy już pisałam jakie są normy glukozy, a jak ktoś nie chce grzebać w forum, to na mojej stronie wszystko można znaleźć :) Szkrabku, wynik glukozy masz idealny :) Od kilku dni nazywam swoją Basię Królikiem - gdy leżę na boku podskakuje jak królik, szczególnie rano i wieczorem ;) Poza tym od trzech dni codziennie wieczorem dostaje czkawki, śmieszne uczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie :( Wieczoraj wieczorem niestety noga mi się poślizgnęła i upadłam na tyłek, teraz strasznie się boje czy dzidziusiowi nic sienie stało... co prawda kopie normalnie a mnie nic nie boli... :( :O ;( ;( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitaanita - uważaj na siebie :( pewnie małego nieźle wytrząsło, ale mamy nadzieje, że nic mu nie jest! dzięki za info o wynikach. zmyliły mnie właśnie te normy, bo napisałi 110 - i takie małe pomyłki Pań w laboratorium powodują niepokój :) Myślałam też może, że znowu (jak przy beta hcg) każde laboratorium ma własne normy. Ale teraz jestem spokojna. Dziś szykuje się kolejny parny i duszny dzień :( Powiedzcie mi jeszcze, czy pranie i prasowanie które część z Was teraz robi jest już docelowe na wrzesień? Bo ja troszkę poprałam ale żeby zobaczyć co mam a czego mi brakuje i raczej będę w sierpniu już ostatecznie to robiła. Ale sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek - to trzymamy kciuki za poród naturalny! niech Majusia jeszcze troszkę posiedzi w brzuszku jednak! te wagi maluchów to i tak mają ogromne wachania, synuś koleżanki był 400g cięższy niż usg pokazywało, nie martw się, wydaje mi się, że to bardzo orientacyjnie tylko podają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabek maż umył podłogi w domu a ja nie wieziełam :( i takim sposobem wyladowałam na pupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitanita.... Mysle,ze nie masz powodow do zmartwien,tym bardziej,ze Malenstwo sie rusza....wiadomo,wstrzasy nie sa wskazane,ale w zasadzie upadlas na pupcie... ;) Ale moze ,jesli to Cie uspokoi,zadzwon do ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkrabek... Moje pranie bylo docelowe!!! :) I powiem Ci szczerze,ze bardzo sie ciesze,ze juz za mna....troche sil to kosztuje...a tak jest juz przyszykowane,lezy w komodzieprzykryte pieluszka tetrowa i folia i ........czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zaczynam martwić że chyba dopiero we wrześniu będę prać i prasować ciuszki..remont łazienki nam się przeciągnie, aż się boję myśleć kiedy będziemy robić pokój dla małej, kuchnie.. nawet nie mam jeszcze żadnej komody, zresztą teraz i tak wszędzie się kurzy. U mnie też dzisiaj gorąco, zaraz idę do sklepu i kupię sobie pyszny soczek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 września
Czy sa tu jakies mamy ze stargardu szczecinskiego z terminem na wrzesien? Jesli tak prosze o kontakt mailowy ;). Moze spotkamy sie w szpitalu ;). 6oops9@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D Anulka Gratulacje :) nitaanita nie martw się jak maluszek sie rusza to jest dobrze ja kiedyś się poślizgnęłam na płytkach i upadłam na tyłek i się nic nie stało :) Koteczek fajnie że będziesz mogła rodzic naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja dopiero wrocilam z miasta, padnieta w samochodzie strasznie goraco... staram sie ogarnac dom i wziac za obiad ale padam, cos mnie brzuch pobolewa... moj maluszek tez zazwyczaj rusza sie wczesniej rano albo pozno wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!!! Mam takie pytanie czy od 30 tygodnia maluszek rusza sie mniej ??? Bo do tej pory jakos tak regularnie sie krecil i dos wyraznie .A od wczoraj to jakos tak malo i oczywiscie sie martwie . Zazdroszcze wam tych usg ,wiecie jjz jaki duze wasze bejbiki .Ja dopiero za 2 tyg mam .JUz nie moge sie doczekac .Moze ,nie oszaleje do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agundo moj maluszek teraz tez ma inne ruchy niz wczesniej i to tylko rano i wieczorem go czuje, zadko w dzien, a kiedys czulam wyrazne kopanie bardzo czesto.... a ja dalej nie wiem czy to hemoroidy czy co mi sie przypaletalo, wymocze sie dzis w szalwi bo ciagle boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zla:( goraco, pupa boli a jeszcze w domu balagan i brak sily na sprzatanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskich po tak długiej nieobecnosci. Mam nadzieje ze moje wpisy nikogo nie nudzą. Nadrobialam zaległosci w czytaniu. Mam nadzije że o niczym/nikim nie zapomniałam. Przede wszytskim gratuluje Wam dziewczyny udanych wizyt u lekarzy. Anulka gratuluję wynikow matury Filianka ja również witam serdecznie Ja wróciłam ze szpitala. Zrobili mi badania i wygląda na to ze nie jest najgorzej. Moja wada serca nie pogłebia się i w związku z tym nie ma przeciwskazań do porodu naturalnego. Kardiolog przepisał mi tabletki ale w poniedziałek ide na wizytę do mojej gin i skonsultuje z nią te leki. Chciałam zapytac też jesli mozna wiedzieć, aska 1978 jakie Ci lekarz leki przepisał?? Ogólnie mój nastruj jest taki sobie. Siedze w domu i nic mi sie nie chce. Mam nadzije ze to niedługo przejdzie....... Ostatnie dni dały mi mocno popalić ale chyba czas przestac rozpamiętywać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna cieszę się, że u Ciebie się uspokoiło :) Mój nastrój też nie jest najlepszy. Upały bardzo mi dokuczaja i nie mam na nic siły. Duszno jest strasznie i parno i modlę się o deszcz bo inaczej to się chyba nie poprawi. Nawet w nocy śpimy przy oknach otwartych na oścież i nic to nie daje. Spać po prostu nie można. Basiu mi również nie w głowie sprzątanie i Tobie jak się nie chce to też się nie zmuszaj. W taką pogodę to najlepiej leżeć (albo siedzieć przy kompie) i odpoczywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku masz racje:) u nas to takie same upaly bo niedaleko... nawet wczorajszy deszcz nie pomogl. Ja tak po troszke cos robie bo bym zarosla w brudzie bo mam remont na zewnatrz i wszystko sie nosi do domu... maz mi kupi dzis masc mam nadzieje ze pomoze bo inaczej zwariuje, dzis to bez majtek chodze bo bym chyba umarla. Akno bardzo sie ciesze ze u Ciebie nienajgorzej. A nastroje to chyba kazda z nas ma nienajlepsze. Mnie doluje to ze dzien za dniem tak szybko mija i porod juz niedaleko a ja jestem ze wszystkim w lesie... pracy nic nie napisalam:( i nie mam motywacji, dla dzidziusia tez malo przygotowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem czemu przeczytalam Koteczek zamiast Puchatek:) bardzo przepraszam za pomylke:) juz nawet czytac nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upał i duchota dają w ... kość :) każdej z nas dziś chyba. ja zmusiałam się troszkę do porządków, bo pan syfek zagląda mi w kąty :) teraz chwilka odpoczynku i wracam do roboty :) puchatek - my też wszędzie okna na na oścież i powietrze stoi po prostu. akna - super, że masz perspektywę porodu sn!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×