Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Sylwinka muszę wypróbować tą Twoją sałatkę. Nigdy nie dodawałam do pomidorków ogórka kiszonego ale brzmi nieźle i na pewno wypróbuję. Chlebek z grila z masełkiem czosnkowym też pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie a znajdzie się u Ciebie coś czekoladowego dla mnie hehe:-P? udanego i pogodnego przede wszystkim grillowania żyrafko:-) MDream moja maleńka wczoraj też szalała, chyba wyciągała rączki po Twojego loda:-P cudownie jest już czuć tak dobrze nasze skarby..tylko czasem wolałabym żeby się ta moja tak nie rozpychała:-P ja też mrożę warzywka:-)tzn moja mama, bo jeszcze żeby iść na swoje muszę do końca roku poczekać. co do powiadamiania, to dam Wam znać, bo będę miała cesarkę hehe:-P a męża na forum wyślę, o ile z podniecenia będzie w stanie cokolwiek napisać:-P chlebek z grilla i sosem czosnkowym posmarowany mmm..le się rozmarzyłam, chociaż apetyt u mnie od paru miesięcy zerowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja dzis od 7 zalatwialam rozne sprawy i dopiero wrocilam:) do komentarzy pani idealnej sie nie odnosze bo sam nick swiadczy o jej wielkim mniemaniu o sobie. A Wam dziewczyny dziekuje jak zwykle za solidarna obrone nas atakowanych:) Orange i Ewelko zycze udanego wypoczynku, tez bym gdzies sobie pojechala ale ja w tym roku moge sobie pomarzyc... A Tobie Zyrafko udanego grilla. ja biore sie zaraz za porzadki a pozniej moze poprasuje ciuszki dla maluszka:) wrocilam i cos mi zaczal twardniec brzuch:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pychotka. a jakie młode ziemniaczki z grilla z masełkiem czosnkowo-koperkowym dobre.... ja taką sałatkę robię z pomidorem, ogórkiem kiszonym ale zamiast śmietany majonez, ale ja teraz to ostatnie to mogę łyżką jeść:) wczoraj weszłam na wagę, bo m m powiedział że troszkę mi brzuch urósł:) no faktycznie w miesiąc kg:) ja nie wiem czy to nie za mało te moje 5 kg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,ze sie zabralam za to pranie i prasowacie ubranek dla Malenstwa...no kurcze,strasznie duzo czasu to zajmuje...niby takie malusienkie,a jednak...Jeszcze jak sie w miedzy czassie sprzata i siedzi na kafe...;) No to juz wogole pozamiatane...a tak calkiem serio...to musze to robic na raty,bo mi kregoslup wysiada.... Naprawde polecam zabrac sie za to wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruth...wpadaj... Jedna z rzeczy,z ktorych slynie Belgia jest czekolada,a przede wszystkim pralinki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka nie przejmuj się wagą ja mam 2 kg na plusie najważniejsze że dzidzia rośnie :) ja jeszcze nawet za pranie się nie wzięłam ubranek ja dzisiaj muszę przebrać pościel i wypróbuje przynajmniej nową pralkę bo w niedzielę kupiliśmy nową pralkę i wczoraj dopiero mi mąż zainstalował zobaczymy jak sie będzie prało w niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mojego nie wpuszczam na kafeterię, lepiej żeby nie wiedział o czym my tu rozmawiamy:):) Co do powiadamiania to mam już telef do Koteczka i jak coś to da Wam znać gdybym za szybko się rozpakowała. wystarczy się wymienić z paroma pewnymi osobami telefonami. w razie czego to później po porodzie znajdziemy się na jakimś forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja mialam taki okres ze jadlam duzo slodyczy i tylam 1 kg tygodniowo przez 3 tyg i przystopowalam i jest chyba ok, narazie przytylam 10 kg, lekarz mowi ze mam maly brzuch jak na ten tydzien ciazy ale z dzieckiem jest ok wiec niczemu to nie szkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem że to o niczym nie świadczy tym bardziej że ja jestem większa ale jak mnie gin waży to zawsze mówi znowu tylko kg? bo tak ogólnie to się cieszę że tak mało bo niewiele do zrzucenia hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! aska1978, ja przytyłam tylko 2 kg. I całe szczęście, bo zaczynałam ciążę z wagą 73kg, przy 163cm wzrostu. Więc mój maluszek ma z czego ciągnąć. Najważniejsze, że dobrze się rozwija. I podobno ma bardzo pyzata buźkę, chociaż wszystkie wymiary wskazują na średniaka, ponizej 50 centyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze ze z malenstwem dobrze:) a im mniej tym lepiej dla nas:) u mnie znow slonce wychodzi i robi sie duszno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panią Idealną też zgłosiłam do usunięcia. Najlepiej w ogóle nie reagować na takie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie najgorsze jest to, że ja jedynie słodkiego w siebie wmuszać nie muszę;/ a zwłaszcza m&m'sów i milki truskawkowej..chociaż staram się ograniczać, to i tak chyba te moje 10kg na plusie to w większości w dupsko poszło, bo brzuszek mówią,że mam jak z 6 miesiąca a tu za pare dni 8 się zaczyna:-) eh niech już to szybko zleci, bo już jestem przy tym moim szkrabie 2 letnim wymęczona mmm pralinki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange, ewelkajaw- miłego wypoczynku. Żyrafko-udanego bezdeszczowego grillowania. Dziewczynki zazdroszczę Wam,że wasze maleństwa są takie ruchliwe. Mój synuś to straszny śpioszek. Ja w ogóle nie wiem co to jest kopanie. On się tylko przesuwa czy przeciąga i to tak naprawdę delikatnie. Wczoraj nie czułam ruchów prawie cały dzień, dopiero wieczorem się 4 razy odezwał. Dobrze,że byłam ostatnio na usg, to się tym nie martwię, widać taki ma temperament. Mój pierwszy syn kopał mnie zdecydowanie mocniej i rzeczywiście jest baaardzo ruchliwy, pomimo,że ma już 9 lat. Za to jak był malutki, to miałam z nim straszne problemy z zasypianiem. Ryczał non-stop. Teraz mam nadzieję,że jego braciszek nie da mi tak popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam na łatwiznę - nie prałam nowych rzeczy dla maleństwa a włączyłam tylko płukanie - przede wszystkim to pościel, kocyki, prześcieradełka i kilka pieluszek do \"ulewania\" u mnie jest gorąco pije na przemian cole i mineralna - ja z waga jestem tak około 7 na plusie ale wszystko poszło w brzuszek i troszkę w piersi :) ale za to odkryłam coś innego - na nóżkach pod kolanami pojawiły się żyłki, żylaczki i pęknięte naczynka - nie wiem co robić - czy któraś ma podobny problem ? kupiłam żele do smarowania ale nie dają dużo :( oki sprzątania ciąg dalszy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi okropnie popękały naczynka na nogach, w poprzedniej ciąży też,ale nie martwię się, wcześniej zniknęły same, więc liczę, że teraz też tak będzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze kazda wpada na forum napisze i dalej do obowiazkow i tak na zmiane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się dzisiaj nic nie chce robić. a zaraz muszę jeszcze zrobić to, co lubimy najbardziej tzn,. świeżutkie golenie dla p doktora. no... wczoraj mówię do swojego żeby mi pomógł to się wykręcił i ja też nie miałam natchnienia. ale dzisiaj mus..:) Mój Bąbel b ruchliwy, nie mam porównania bo to pierwsze, ale naprawdę nie daje spokoju tylko mocno kopie. wszyscy mówią że pewnie dziewczynka, bo takie żywe ale to pewnie też nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam popekane naczynka i kilka zylakow na lewym kolanie..wyglada to masakrycznie...no coz...uroki ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nie tyle kopie jak wczesniej tylko ciagle sie przeciaga, najbardziej rano jak maz idzie do pracy i wieczorem jak sie klade. od dzis mam liczyc ruchy od godz 9 i zapisywac w specjalnej karcie ale nie bardzo wiem jak bo jak chodze i sie ruszam to mniej czuje a mam zapisac o ktorej godz pojawil sie 10 ruch dziecka... np dzis pojechalam o 7 wrocilam przed 11 to dopiero wtedy zaczelam go czuc jak usiadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak sobie poniedziałkowe golenia przypomnę to aż mnie zimny pot oblewa. Zapomniałam wziąć ze sobą takie lusterko przenośne (bo golę się zawsze w wannie) i jechałan na czuja. Zsapałam się przy tym jak głupia. Jak wyszłam z łazienki to mi się wszystkiego odechciało i wizyty i usg ale taki nasz urok niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie remont pelna para ;) Juz nie mam na nic sily. Z jedzenia to narazie zamrozilam tylko jagody na zime. Pozniej kupie jeszcze ze 2 kilo truskawek i zamroze. Innych rzeczy nie mroze. Nie mam miejsca w zamrazalce. Ale powiem Wam jakich mam tesciow kochanych. Tesc ma swoja dzialke i tam uprawia warzywa. Wiec tesciowa stwierdzila ze mi te warzywa, czyli marchew, por, pietruszke i seler pokroja i wsadza do takich malych sloiczkow. I nie bede musiala kupowac pozniej gerberkow ani tym bardziej warzyw w warszawie, bo sa strasznie pryskane. Tylko wystarczy ze dodam miesko i bedzie juz zupka albo obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey ale w nocy goraco bylo, 26stopni z oknami otwartymi i wiatrakiem, dopiero nad ranem zasnelam, ale za to sobie do 10pospalam :)) Puchatek, ja zawsze do pomidorow dorzucam ogorka kiszonego, pychotka, ale teraz moj synus za ogorkami nie przepada wiec salatka jest tylko pomidorowa :) Ja do golenia meza zatrudniam, idzie mu raz dwa i jestem zadowolona, na poczatku sie bal ze mi krzywde zrobi a teraz twierdzi ze robi to lepiej ode mnie, wiec go pozostawie w tym przekonaniu :) Co do pomaranczowych nickow czy czarnych niemilych, to nie ma co wdawac sie w rozmowe, po prostu nie zwracajmy uwagi... Ja dzis ide pierwszy dzien do szkoly rodzenia :) zobaczymy jak bedzie, jestem ciekawa jakie to w uk informacje beda podawane i jak to w ogole bedzie wygladac :) Mezus zwolnil sie z pracy wiec bedzie mi towarzyszyl i stwierdzil ze nie odpusci zadnego...haha zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Asiu ze idziesz do szkoly rodzenia, tez chcialam chodzic no ale sama nie chce a maz pracuje i niedalby rady, ale ktoras z dziewczyn umiescila szkole rodzenia on line tez fajne do poczytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu masz racje - u mnie w końcu słoneczko i pomimo, ze jest gorąco w domku to staram się zrobić jak najwięcej a poniewaz słucham przez cały dzień viva - karta TV w kompie to wystarczy dwa kliknięcia i już wiem co u Was słychać ... jeśli chodzi o golenie to tak jak pisałam ja na wypróbowanie kupiłam krem aloesowo rumiankowy tanita - cena ok 8 pln - staje przed lustrem nakładam ręką - a nie żadną szpakulka solidną wartwę trzymam 3 minuty dłużej niż zalecają ide pod prysznic i jest super - gładko bez podrażnień - mój m używa go do depilacji pach - też jest zadowolony :) spróbujcie - tanita do miejsc intymnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra informacja: Nowa Kamelia została zablokowana przez moderatora a jej wypowiedzi skasowane. Czekam jak rozwiąże się sprawa IdealnejP bo ją też zgłosiłam, tylko że tu jest chyba poważniejsza sprawa bo podejrzewam że jest ona jedną z osób które pisały na forum pod innym nikiem. Niedługo wszystko się wyjaśni, czekam na odpowiedź moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×