Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

hejka! jeszcze 9 niema a już upał!!!! my dziś świętujemy urodzinki męża i mamy grilka. mąż robi niezłe cuda, zachowuje się jak rasowy kucharz!!! ale to dlatego żema urlop i czas bo normalnie to nie ma czasu gotować a robi to świetnie :) stelka - mi też wypicie nie sprawiło trudu, ale tylko dzięki tej cytrynie, czułam jakbym piła sporo zasłodką lemoniadę :) koteczek, baw się dobrze u teściowej! basiu - jak maść, pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się i ja :) U nas też już upał. Odechciewa się wszystkiego. Ja mam dzisiaj sporo pracy bo wieczorem przychodzą znajomi (a mąż nie ma niestety zdolności kulinarnych) i muszę naszykować a o 17 mam ślub znajomej więc czas jest ograniczony. Pochwalę Wam się, że wybrałam wczoraj komodę i małż jedzie dzisiaj z szufladą od naszego segmentu aby dobrać kolor i w przyszłym tygodniu będzie. To dobrze bo dostałam w piątek sporo ciuszków od siostry i będę mogła zacząć brać się za szykowanie Hani wyprawki. Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Właśnie pakuję torbę i jedziemy... na sianowanie. Niech to. Marzę o kąpieli w jeziorze, albo chociaż o zamoczeniu nóg i owianiu bryzą......... A tam będę się smażyć jeszcze bardziej niż tu. Nic to. Do zobaczenia jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Szkrabek- udanego gillowania:) A ja jade na zakupy, moja 13-letnia kuzynka ma dzis urodziny. Milej soboty życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !! ja już od 7 na nogach, nasz kochany teść zrobił nam pobudkę wziąwszy się za wynoszenie gruzu z pod naszego okna..No to sobie pospałam.U mnie już skwarek,po południu jedziemy do media mart, będziemy polować na lodówkę, pralkę i tv.Może coś kupimy! Moją dietę wczoraj szlag trafił, zjadłam 2 kawałki pizzy i kilka galaretek w czekoladzie, ach tak trudno oprzeć się pokusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane:) Szkrabek zyczonka dla meza;) i udanej imprezki:) po masci troche lepiej i mam nadzieje ze pomoze do konca tylko boje sie majtki ubierac bo po nich znow mnie boli... Zyrafko ja tez marze o jeziorku i takim odpoczynku no ale niestety jestem skazana na dom, moze jutro gdzies pojedziemy... u mnie tez okropnie goraco ja juz nie daje rady:( a wczoraj bylam doslownie 10 min w lesie i maz przyniosl 3 kleszcze na szczescie jeszcze nie wbite. I teraz sie boje zeby mi sie gdzies nie przypalental:( maz mnie sprawdzil ale w dlugich wlosach ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu: jest tak goraco ze pewnie nie chce sie nawet pisac na kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate pewnie masz racje choc ja wole siedziec niz cos robic:) 5 min porobie i siadam bo jestem padnieta... ale pieke ciasto z galaretka i truskawkami takze sobie dogrzewam piekarnikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie bym z Wami popisala :) tylko mam jeszcze sporo nauki :( a pogoda dodatkowo nie sprzyja, bardzo ciężko sie skupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja tabelki. dopisuje dodatkowe 2,5 kg 1.koteczek19833.26......Maja.........13.08......świętoszów.. .+1 kg 2.Figlarna........26.......synek ....24.08.........tuchola............+2 kg 3.Aska 1978....30..........?...........28.08......Ostrówwlkp.....+2kg 4.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorzów.........6kg 5.kobra78.......31...Krzysztof.......1.09.......Rze szów..........+3kg 6.aguchaaa......34......córeczka...1.09........Lubli n .. .........7kg 7.justa140283….26.......synek ......1.09....... k/Łodzi...........13KG 8.Majunia79.....29......Lenka.........1.09 .......Małopolska.......10kg 9.mamamadrid...34......Emilia.......2.09.......Madrid . . .........5 kg 10.mamabelgie…..32.....coreczka...3.09.. ..... Belgia. ............5kg 11.MamaIzia.......22.........?..........3.09.......Libią ż.............-3kg 12.nitaanita......24...córeczka.....04.09..... Lu...................+7kg 13.zyrafa-dluga..24.......Basia......05.09......Białystok.......+13kg 14.ania76..........33......synek......05.09......Gdańsk. ..........+1,5kg 15. Koliban........28......synek......05.09……..Warszawa........+5kg 16.evka81........27.........?..........06.09.......Cambrdge........0kg 17. aska.osa......26....chlopiec...06.09.......Anglia....... ........+5kg 18.cleo123........27....córeczka ...08.09.......Warszawa.........+5kg 19.small size......23.....synek .....08.09….....Sztum...... . ..... +6kg 20.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśnica...........0kg 21.ruthles.........23......Lenka....10.09.......Żor y .... ...........10kg 22.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 23.ewelkajaw....25..... Wiktoria....11.09.....Jaworzno.........+9kg 24. Trąbka........23.....Michałek.....11.09......Wawa......... .+8,5 kg 25.ewelka0612...28...chłopak.......13.09.....Wawa........... .3 kg 26.chochlik_....29.....dziewczynka..13.09.....K/Krakowa.... + 8 27.basia19g......23.....chłopak.....15.09......Zgorzelec ..........9kg 28.Magdulenka...28.....córcia........15,09.......Łódź....... .....11kg 29.Sytofala........22..synuś,córcia..16.09….. D-ka Wisłocka.....7kg 30.emce...........29......chłopak.....16.09..... ..Świnoujście........ 31.misha85 .......24......synuś........16.09.......Warszawa.........8kg 32.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzbark W........0kg 33.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsztyna.......1kg 34. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 35.aga86.......30.....dziewczynka?...16.09.......Nasielsk.....+7,5 kg 36.Magdakate...25.......syn-Allan.......17.09...Cambridg e .. ...+5kg 37.cytrynka77...25......corcia.......18.09.... Irlandia.............5kg 38.sylwinka25...25..dziewczynka...18.09......Jarocin.............2kg 39.dalena..........35.........?...........19.09......Poznań.............3 kg 40.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzeszów.......1kg 41.MDream .......30 .....chłopak .....19.09......Sosnowiec...+/- 1kg 42.Kajojcia.......20.......Antosia......19.09.......Kiel ce.........+1,5kg 43.Puchatek22...24.....Hania.......20.09......Skierniewice......11kg 44.jadzia4.........31........?............20.09......AleksandrówŁ..1,5kg 45.ewela1777.....19...Córeczka..20.09......Piotrkow...........8kg 46.agunda.........27....Chlopak......22.09......wrocław...........3kg 47.nerwi...........26.........?...........22.09......Wrocław...........0kg 48.Anulka1988....21.....chłopak.....22.09…... Warszawa..........-3kg 49.*akna**.........24.....córcia.......22.09......Bydgoszcz..........6kg 50.szczesliwaaa..26......Adaś........23.09…...... Dębica ..........+4kg 51.Karila..........27.......córka........24.09......Wrocław.........+5kg 52.agaigi27.......27..........?..........24.09......CHOSZCZNO.. ...+3kg 53.0range.........29......Basia........24.09......Skierniewice.......8kg 54.szkrabek9.....26.........synuś...........25.09...Śląsk .............7kg 55..Malinka88888..24...córeczka.....25.09......Leszn o.............8kg 56.agamycha......27........?............26.09......Szczecin...........0kg 57.Mal_g...........34....aniołek.....14.02 ....Brisbane 58.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 59.figa84..........25......Jagienka.......29.09......B - B...........+6,5kg 60.mamuśkaaa3..33....córeczka......29.09......Wodzisław….....7kg 61.Iza339.......29....dziewczynka.....29.09.......Piastów.......1,5kg 62.NikaP..........22....Michałek......29.09.......k/Ja sła........+5kg 63.kasienka123...29.......?............29.09.......Krosno.............7kg 64.Dianka90......18.....SyNeK......29.09.......Lubin. .............+9.5kg 65.Stelka.........28.......Tomek........30.09.......B rzeg.............3kg 66.Aniabuu23.....27....Adrianna.... ..30.09.......Kal isz............+5kg 67.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pionki...........+2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitaanitko to ty jeszcze masz sesje? ja to nie moge sie zabrac za pisanie pracy a musze ja skonczyc zanim urodzi sie malenstwo... bo pozniej bedzie ciezko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze juz od tygodnia w domu:( wczoraj pojechalismy do miasteczka oddalonego od nas o 8 km zeby zalatwic sprawy. bylo chlodniej niz dzisiaj a tak wystarczy ze wyjde z domu rozwiesic pranie i jjuz robi mi sie slabo:( niestety jestem jedynym kierowca w domu i jak trzeba zalatwic sprawy w urzedach to ja musze takze jechac:( dzisiaj moi znajomi pojechali na basen a mi sie na sama mysl zrobilo slabo. jutro moze pojedziemy na festyn a za tydzien nad moze na jeden dzien. mam nadzeje ze bedzie troche chlodniej ale ze nie bedzie padalo. zamawiam sobie pogode taka bardzo dobra dla ciezarnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate ja niestety na upal reaguje tak samo:( robi mi sie zaraz slabo w tamta niedziele to na zakupach prawie zemdlalam... no i tez musze sama jezdzic zalatwiac sprawy a nie mam klimy w aucie, wczoraj to pojechalam o 7 rano zeby wrocic przed najgorszym upalem ale ograniczam jezdzenie do minimum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie brzuszki:-) widzę, ze u wszystkich upał. U mnie jest gorąco, ale wiaterek powiewa więc jest ok. Wczoraj i przed wczoraj było gorzej. Byliśmy dziś na zakupach. Znalazłam ostatnio fajny sklep blisko nas na allegro, a okazało się, że wszyscy znajomi tam jeżdżą. Kupiłam pościel do łóżeczka, zamówiłam sobie pod to śpiworki do spania, bo mają swoją szwalnię. Do tego wybraliśmy łóżeczko, w środę z śpiworkami odbierzemy. Do tego kocyk, okrycie kąpielowe, trochę ubranek, pieluszki flanelowe. I cała masę innych rzeczy. Ceny praktycznie jak na allegro, więc sie nie zastanawiałam. Podjedziemy tam kiedyś jak uzupełnię listę co jeszcze nam jest potrzebne. I wózek też wybraliśmy, ale to w innym sklepie:-) W sumie całą mase rzeczy kupiliśmy, a tylko 350zł poszło. W końcu jesteśmy dalej z tą wyprawką. Dziewczyny kupujecie taki kombajn wanienaka+przewijak czy osobno wanienka i przewijak? Zastanawiam się czy te kombajny się sprawdzają. Mam okazję od znajomej odkupić używany. I nie wiem co mi się bardziej sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figa: ja sie zastanawiam nad takim zestawem. nie wiem jaki on jest w praktyce ale mi sie podoba ze zajmuje malo miejsca i sa dodatkowe polki. niestety takie cos jest duzo drozsze niz kupno oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczerze mowiac nie zastanawialam sie nad takim zestawem... ale zrobilam dzis w koncu liste:) ciasto upieczone:) u mnie chlodniej sie zrobilo bo nadciaga burza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko odnosnie ubranek: co i ile sztuk kupujecie?? ja ciagle cos dokupuje i mam wrazenie ze bedzie tego malo. ostatnio nawet spisalam sobie co juz posiadam z ubranek niby duzo ale z drugiej strony nie mam ochoty prac codziennie dwoch pran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ubranek bardzo duzo po siostrzencu i jeszcze dokupilam ale mysle ze niepotrzebnie tyle bo kazdy mowi ze dziecko szybko rosnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się też zastanawiam nad ilością. Kupiłam po 5szt body krótki rękaw, 5 zestawów kaftanik + śpiochy, 3 pajacyki (w tym 2 grubsze), grubsze półspiochy _ kaftanik, 2 body z długim rękawiem. Mam obiecane co nieco od koleżanki, która za 2 tygodnie rodzie 2 dziecko, wiec narazi poprzestaje na tym. Jej z usg wyliczyli, że mała może mieć koło koło 4200, więc szybko wyrośnie. Jakby co, to podeślę męża do sklepu:-) Z tym komabnej wanienka + przewijak to już nie wiem co robić. Wychodzi drożej (na allegro od około 220 są fajne), ale tak to bym też chciała wanienkę z odpływem. I w efekie 80-100zł z przewijakiem wyjdzie:-) Nio i nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 17 pajacykow o roznej grubosci, 3 z krotkim rekawem, 17 par body+2 z dlugim rekawem, 4 pary spochow, 7 podkoszulek, 11 spodenek+3 ogrodniczki, 3 kaftaniki, 5 bluzek z dlugim rekawem, bluze polarowa, kurtke, 6 par skarpetek. i wydaje mi sie ze to za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to jest w jednym rozmiarze to mi sie wydaje ze wystarczy bo dziecko na poczatku szybko rosnie i po 3 tyg juz bedzie male, kolezanka mowi ze ona polowy ciuszkow wogole nie zdazyla nalozyc synkowi bo on szybko wyrosl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszystko w jednym rozmiarze? Ja mam tyle w rozmiarze 62:-) moim zdaniem masz tego sporo:-) Ja co nieco dostanę, więc się nie martwię co będzie, jak coś to mąż będzie dokupywał. Dostanie parę dni wolnego, to będe go wysyłać. Mam jeszcze 3 czapeczki (jedna grubsza), 5 par skarpetek i 2 łapki niedrapki:-) Muszę dolupić z 3-5szt kuszlek, bo podobno wygodniejesze póki kikut nie odpadnie zamiast body:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys pisalam ze u mnie jest inny system numeracyjny. ja te wszystkie ubranka mam w rozmiarze 0-3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie uswiadamiam ze to naprawde juz coraz blizej... zaczynam sie martwic zeby bylo ok i co najwazniejsze zeby dzidzius byl zdrowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu wszystko bedzie dobrze.zapomnisz pozniej ze sie balas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam inne dylematy: pierwszy to taki ze nie wiem jaki porod wybrac cesarke ktora mialam w pierszym porodzie czy naturalny. a drugi to taki ze lekarz w szpitalu ktory mnie "prowadzi" to pakistanczyk a polozna to hinduska. nie jestem rasistka ale jakos nie przeszkadzalo by migdyby to byl murzyn a do nich nie jestem przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie też upał. Jest parno, więc chyba zbiera się na burzę. Ja też się czuję fatalnie. Nigdy nie lubiłam upałów, a teraz to jeszcze bardziej odczuwam. Wczoraj poszliśmy nad morze koło 19- wtedy już było przyjemnie ( mam 20 min piechotką- w ciąży ponad pół godziny mi to zajmuje). Mój synek sobie popływał. Dziewczyny, a nie macie problemów z szybszym chodzeniem? Ja ostatnio się wlokę powoli, bo mnie boli jakiś nerw chyba, nad prawym pośladkiem i promieniuje do całej nogi. A poza tym jak szybciej idę, to brzuch twardnieje. A tu jeszcze 2 miesiące trzeba wytrzymać. Co do ubranek, to ja mam sporo pajacyków. Chyba z 15. Body i koszulek tylko kilka sztuk, a kaftaników jeszcze nie mam. Ale dokupię może ze 3 sztuki. Jak urodzę w terminie (05.09), to przecież będzie jeszcze ciepło. Aha, mam jeszcze 3 cienkie czapeczki. Za to kupiłam wczoraj kocyk niebieski, smoczek, grzechotki do wózka, chusteczki nawilżane 3op, wkładki laktacyjne, 2 grzechotki i gryzak. Ale frajda robić w końcu zakupy dla maluszka. Mam już wanienkę ze stelażem i przewijak na łóżeczko. Jeszcze chcę męża namówić żeby kupić w tym miesiącu łóżeczko. A reszta to już w sierpniu, żeby rozłożyć koszta. Karuzelkę nad łóżeczko poszukam na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, ja też się najbardziej martwię czy synuś będzie zdrowy. Dzisiaj kończę 31 tydzień i myślę,że to już naprawdę niedługo. Mój maluszek rzadko się rusza, przeważnie go czuję koło 23-ej. Za to dzisiaj mój mąż wrócił o 5 rano w stanie wskazującym na spożycie, ja się zdenerwowałam i mały bardzo gwałtownie zaczął się ruszać. Widocznie jak ja jestem spokojna, to on sobie grzecznie śpi, a jak ja nerwowa to on to odczuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja juz po sesji w następnym tygodniu mam obrone pracy :O no i zobaczymy czy się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×