Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Hej! Mnie tez puchna nogi. Jak dluzej pochodze albo postoje to mam stopy jak u hobbita. Musze je codziennie moczyc w zimnej wodzie i trzymac do gory. Na szczescie po nocy wszystko wraca do normy. Pachwiny tez ciagle bola i pewnie tak bedzie do konca. Ze spaniem jest ciezko, nie moge zasnac, nie moge sie przekrecic, ciezko mi zejsc z lozka do toalety :P normalnie jak staruszka :D Ale jest dobra wiadomosc, odkad rzucilam slodycze calkowicie 2 tygodnie temu przytylam tylko 300 gram :) Poza tym kupilismy juz praktycznie wszystko dla dziecka i dla mnie do szpitala. Teraz od weekendu bede sie relaksowac na dzialce. Wszystko jest poprane i gotowe. Dopiero w sierpniu jak wroce juz do Warszawy na stale zajme sie dokladnym sprzataniem w domu. mam nadzieje ze dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż zamówił mi dziś na allegro taką chustę-nosidło Bebelulu :) Jestem przeszczęśliwa :) :) http://www.allegro.pl/item675096338_chusta_nosidlo_bebelulu_lulu_wys_0_zl_gratis.html Ja do szpitala nie mam jeszcze nic ;) w sumie to potrzebuję kupić tylko szlafrok, bo co więcej? Cała reszta jest już w domu, a wkładki to kwestia wyjścia do apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Mamabelgie ja tez wczoraj kupilam druga koszule, majtki i skarpetki... moze to glupie pytanie ale biustonosz do karmienia kupuje sie w sklepie ciazowym czy z bielizna? Angioletoo mi tez sie ciezko przewraca z powodu bolu bokow jakby jajnikow ale jak sie duzo nachodze to kregoslup mnie tez tak mocno boli ze nie moge sie ruszyc jak sie poloze... ja zaraz biore sie za porzadki bo mam niezly balagan ale nie mam sily bo znow u mnie goraco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam niezły bałagan ale jakoś nie mogę się wziąć za sprzątanie ;) A dzisiaj taka pogoda fajna, że nie powinnam mieć z tym problemu. U nas jest chłodniej i wieje wiaterek, no i najważniejsze że nie ma sladu po zeszłotygodniowej duchocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatku u mnie tez sloneczko zaszlo i jest tak fajnie... wlaczylam pranie z reszta ciuszkow dla dzidziusia. Kurcze martwia mnie ciagle skurcze brzuszka. Nie wiem czy to dzidzius sie wypycha czy to typowe twardniecia. Od niedzieli wystepuja czesciej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzuszki.... U nas sie szczesliwie ochlodzilo....mi nogi puchly delikatnie podczas upalow i to bardziej kostki...no i rece...pierwszy raz w zyciu...ale pogoda sie zmienila i jest ok... Basia..mysle,ze zarowno w jednym jak i w drugim sklepie powinnas bez problemow dostac te biustonosze.. Zyrafka..ja wlasnie dlatego,ze mam problemy z kregoslupem zdecydowalam sie na wczesniejsze pranie i prasowanie...potem moze byc tylko gorzej :) ;) :) Ja tez musz sprzatac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskich z wodą cytrynową :) Tak sobie pomyslałam że skoro wszytskie sie bierzecie za sprzątanie to ja chyba też tak zrobie :) Zaczne od nastawienia prania. Ja ubranka dla dziecka będę prała po tym całym remoncie. Jak juz szfki bedą stały na swoim miejscu. Zyrafa - zyczę powodzenia w opróźnianiu szafki. Ja to robiłam jakis czas temu.... Było ciezko ale dalam radę..... :) Co do puchniecia nóg to mi pierwszy raz w zyciu spuchly w zeszłym tyg jak bylam w szpitalu. Nie mam pojęcia dlaczego, bo przeciez tam akurat najmniej chodziłam i stałam. Póki co na razie mnie ta dolegliwość omija ale zobaczymy jak długo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabelgie dziekuje za odpowiedz:) Akno ja tez sie staram wziac za porzadki ale jakos mi ciezko, puls mam wysoki 110...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabelgie dziekuje za odpowiedz:) ja tez Akno biore sie za porzadki ale jakos mi ciezko, mam puls 110...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem, mam cukrzyce ciążową, wynik z 50 po godz 164, któraś tez miała stwierdzona cukrzyce ciążową, do gina dopiero w poniedziałek, ale wiem że mam diete trzyamć , tylko do konca nie wiem co mogę wiem że nie mogę słodyczy, owoców i białego pieczywa????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka..chyba na stronie Zyrafki jest szczegolowo opisane co i jak z ta cukrzyca ciezarowek..tak mi sie wydaje...sprawdz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka, nie masz jeszcze stwierdzonej cukrzycy ciążowej, będziesz miała powtórzone badanie obciążeniem 75 g glukozy i dopiero wtedy będzie można powiedzieć czy masz cukrzycę czy nie. Może się okazać że po obciążeniu 75 g będziesz miała normalny, dobry wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie czuje fatalnie, jak wstane to nie moge oddychac:( puls mam 112 a cisnienie 103 na 67 i nie wiem czy wypic kawe czy nie bo boje sie o ten puls zeby nie wzrosl a tu tyle roboty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka27*** nie martw sie. Ja tez miała za wysoki poziom po 50g glukozy. Musialam powtórzyc badanie z wypiciem 75g glukozy i wynik okazał sie dobry :) To jeszcze nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:0 w poprzedniej ciązy tez miałam wysoki poziom cukry tz 147 po godz, ale gin nie kazał powtarzać tylko unikac słodyczy:P teraz nie będę czekac na wizyte tylko jutro pojade na ten test z 75 i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie - nie było mnie 4 dni ale naprodukowałyście troszkę :) ja wczoraj posprzątałam więc dziś już nie mam co - wróciłam z tego weekendu w Międzybrodziu Żywieckim i jestem zadowolona - przestał mnie tam boleć kręgosłup i krzyże - pobiegałam troszkę , spaliłam się na raka na rowerkach wodnych(ale już brązowieje), wypiłam troszkę wody z różnych źródełek, było po prostu fantastycznie - polecam wszystkim !!! Przede wszystkim pomimo normalnego apetytu moja waga wskazuje minus 1,6 kg u mojego m jest na minusie prawie 4 kg :D psa jeszcze nie ważyłam :):):) miłego dnia życzę i pozdrawiam WAS wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! Dawno mnie nie było.... A to dlatego, ze przez ostatnie dni ,,byłam ciągle w biegu\"...Ale już się wszystko w miarę uspokoiło..,.. U mnie strasznie duszno, a takie upały źle znoszę.... Kiedyś mogłam cały dzień na słońcu leżeć, a teraz nawet na dwór nie wychodzę jak nie muszę, bo czuję się zaraz bardzo słabo i mogłebym potem spać i spać.... W noćy nie mam większych problemów ze spaniem, tylko do ubikacji wstaję z 6 razy, i jest już to bardzo wkurzające... Stopy czasami mi troszkę spuchną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko ja tak samo z tym wstawaniem do wc:) musielismy sie przeniesc spac na dol bo jeszcze nie mamy skonczonej lazienki na gorze a mi sie nie chce tyle razy w nocy chodzic po schodach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na szczescie omijaja opuchlizny nog i oby sie tak to utrzymalo, wogole jakas nieproporcjonalna sie zrobilam jakby sklejona z 2ch roznych cial hehe co do przekrecania sie to tez tak mam, boli co prawda niemiewam ale ciezko juz i bedzie tylko gorzej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki 👄 Wrócilam wczoraj z weekendowego wyjazdu, całkiem fajnie było bo spotkałam się z kumpelami ze studiów. One wszystkie takie chudziny a ja... ;) Dwie miały ze sobą dzieci- dwulatki. Koszmarny wiek, strasznie rozwydrzone dzieciaki, mam nadzieję że moja Basia będzie grzeczniejsza! Puchatku, byłam w tej aptece w piątek przed wyjazdem, obsługiwała mnie średnio miła pani ale nic nie dostałam, ale to nic- będę polować na miłego pana ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Orange i Basia19g, trzeba będzie założyć Klub Wielbicieli i Sympatyków Baś ;) Malinka, jak dawno Cię tu nie widziałam, myślałam że gdzieś przepadłaś :D Właśnie brat przywiózł mi od mamy 2 reklamówki ubranek, które u niej leżakowały. Już teraz nie mam wyjścia, muszę dziś zrobić z tym porządek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! U mnie nadal goraco. Tez mam niskie cisnienie, a puls 108. Nie mam sily nic robic. A tez chcialam zrobic miejsce w komodzie na ciuszki dla malego. Zaczelam osmy miesiac, czas sie za to zabrac. Nawet mi sie obiadu nie chce robic. Ugotuje pyzy z miesem, z paczki oczywiscie i po sprawie. A wiecie,ze ja nie mam problemu z przekrecaniem sie na boki w nocy. Tyle,ze moj synus, chyba nie lubi jak leze na boku, bo wtedy sie rozpycha. Udalo mi sie namowic meza na zakupy dla maluszka. Jak dostanie wyplate, to pojedziemy po lozeczko i jakies drobiazgi. A wozek zostawimy na sierpien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam!!!!!A jeszcze nie skonczylam sprzatac....gdzie sie podzial moj naped????Moze mnie trzeba zresetowac???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się wydaje, ze mam mały problem - biegam robić siu a nic nie leci ... a dziś mi się zdarzyło, ze na koniec siu było troszkę krwi ale typowo z cewki moczowej :( wizytę u gina mam 16ego i nie wiem jak sobie pomóc - chyba skocze po żurawinę i użyje Urosept - czy któraś miała styczność z czymś podobnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream, lec po ta zurawine. Mi zawsze pomaga. Jak nie przejdzie w ciagu 2,3 dni, to do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, i jeszcze duuuzo witaminy c. Zakwasza mocz i nie pozwala na namnazanie sie bakterii. Trzeba tez duzo pic zeby wyplukac bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nakręciłam się tymi ubrankami i porządkami przez Was i też powyciągałam i posegregowałam :) ale nie piorę jeszcze, bo niemam ich gdzie układać poprasowanych a szkoda, żeby się w szafie gniotły na nowo. powyciągałam wszytsko w rozmiarze 56 do 68. skoro maluchy szybko rosną to miejsca będzie żeby troszkę większe ubranka czekały też poprane. najbardziej teraz chcę mieć już ten pokój gotowy ale to jeszcze z miesiąc conajmniej. mnie puchnięcia jeszcze omijają. wogóle teraz nie wychodzę w te duchoty, jak zakupy to wieczorem kiedy już chłodno jest. stelka - mam nadzieję, że po glukozie 75g wynik będzie korzystny i nie będzie wskazywał na cukrzycę :( trzymamy kciukasy! zgadzam się, że Basie to grzeczne dziewczynki i kochane - moja przyjaciółka to Basia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poplotkowalam z sasiadka i chcialabym zabrac sie dalej za porzadki ale jakos stracilam motywacje. A moj maz jeszcze wymienia drzwi wejsciowe i mam w domku pelno gruzu i kurzu... SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia19g to widze to nie tylko ja mam bałagan w mieszkaniu. Mój mąż dzwonił wcześniej ze jutro o 5 musi w delegacje ruszyć i wróci wieczorem. Czyli wszytsko sie znowu przeciągnie. No ale nic, nie narzekam..... Ciesze się że się za to zabrał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×