Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

basiu powiedz mu- lub napisz to wszystko co piszesz nam!!! Mi się wydaję, że Twój mżą nie wie czego Ty od niego oczekujesz...A jeśli nie pogadacie szczerze, to nigdy się nie dogadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu..a moze potraktuj tego przyslowiowego"buziaka" jako przygotowanie gruntu do rozmowy...hmmmm????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, zmykam się pakować, bo jedziemy na weekend do znajomych na wieś. mam nadzieję,że nie będzie lało, to jakiegoś grilka sie zrobi. Nie będę miała tam internetu, więc pewnie w poniedziałek będę nadrabiała czytanie. Piszcie dużo, bawcie się dobrze w weekend, a Ty Basiu, trzymaj się i głowa do góry. Buziaki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak kolega przeszkadza to zawolaj meza na chwile do domku...Wymysl pretekst....daj buziaka,przytul sie i powiedz,ze...jest Ci zle bez Niego i moze..."przepraszam"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko ale czesto jest tak ze nawet przyzna mi racje a pozniej i tak robi swoje. Jak mu mowie ze nie ma czasu dla nas to twierdzi ze jestem niewdzieczna bo robi to dla dziecka zeby skonczyc zanim sie urodzi ale to sie ciagnie odkad z nim jestem to jest typowy pracoholik ktoremu wolny czas nie sprawia przyjemnosci a ja na odwrot uwazam ze wspolne chwile zblizaja... boje sie ze jak bedzie dziecko to dla niego tez nie bedzie mial czasu bo bedzie uwazal ze materialna strona jest najwazniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu a może wyślij mu SMS'ka telefon pewnie ma przy sobie " Noc nauczyla mnie marzyc, slonce nauczylo mnie smiac sie, bol nauczyl mnie szlochac, TY nauczyles mnie kochac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu udanego wypoczynku:) ten kolega jest codziennie i robia do 21 a on rano do pracy wiec pada i nie ma sil na zadna rozmowe:( moze mi sie humor poprawi bo zaraz mama do mnie przyjezdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale dzisiaj produkujecie nie nadążam z czytanie :) Czytałam cały czas i robiłam bigos zapraaszam serdecznie, a tymi pierogami z jagodmi zrobiłyście mi strasznego smaka. Basienko kurcze niewiem co Ci mam napisać trzymaj się jakoś z chłopami tak czasem bywa. Przedewszystkim musicie ze sobą porozmawiać bo bez rozmowy nic nie zdziałacie, a rozmowa to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream sliczny sms ale telefon zostawil w domu... wiecie co naprawde mi glupio ale jednoczesnie jestem bardzo wdzieczna za zainteresowanie wasze i pomoc:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można nie mieć siły na żadną rozmowę to jest beznadziejne tłumaczenie. Na rozmowe zawsze powinno znaleź się czas i siły przecież rozmowa to nie jest jakiś straszny wysiłek. Ja dzisiaj cały dzień sama bo M idzie na kawalerski do kolegi ale obiecał że będzie wcześniej. Puchatku ja też poproszę o chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko wiem ze rozmowa najwazniejsza dlatego tak bardzo chcialam wczoraj porozmawiac... a on pewnie bedzie mial czas dopiero w niedziele bo ciagle ktos u nas jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie samo podejscie Ewelko dlatego jest mi tak zle bo czuje jakby mu juz wogole nie zalezalo na mnie WOGOLE:( ja to bym robic nie mogla a on caly dzien sobie spokojnie robi i nawet nie przyjdzie na chwilke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu moge Ci jeszcze jedna rzecz polecic, ale na to potrzeba czasu, ktory razem spedzicie. Kiedys tesciowa kupila nam taka ksiazke \"jak kochac i byc kochanym\" John Powell, nie jest ona zbyt odkrywcza ale sa tam rozne cwiczenia dla par, ktore opieraja sie glownie na rozmowach. Na prawde zrobienie takich cwiczen bardzo zbliza do siebie i pomaga w trudnych sytuacjach :) Polecam, moze znajdziesz gdzies w bibliotece albo w ksiegarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu pochwal go kilka razy przy mamie bo tak naprawdę rozum podpowiada, ze on to robi dla WAS ale serduszko tęskni i emocje dają górę - mój M do niedawna po pracy biegł na siłownie - w sumie cieszyłam się, ze dba o zdrówko ale właśnie emocje powodowały, ze gdy on wychodził ja troszkę skomlałam a tu nagle oznajmił, ze z siłownią koniec, że chce być ze mną i z małym kupił sobie do ćwiczeń sztangi (prawie 100 kg) i teraz jesteśmy popołudniami razem choć chciałabym aby wrócił na siłownie bo tam w cenie karnetu ma saunę, basen, masaż i sprzęt olimpijski ale on nie chce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream pokazal Ci ze jestes najwazniejsza:) a moj maz chyba nigdy nie zdobedzie sie na to no chyba ze uwaza ze pracujac pokazuje mi swoja milosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki a u nas ciemno jak w nocy, puka i puka ale chyba przejdzie bez większej burzy. a ja sama w domu! Mąż dzwonił, że jest w trasie i też czarno.. jak u Was? Ktoś pytał o obiadek:) u mnie filety z mintaja, ziemniaczki, surówka i sos musztardowy a i mam ochotę na sałatkę z zielonej fasolki z sosem winegret. i kompocik z agrestu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu on na pewno bardzo Ciebie/WAS kocha - może nie umie jej w ogóle okazać - może w jego rodzinie problemy się przemilczało albo ojciec tak traktował swoją żonę i on nie zna innego wzorca ? to tak jak by 2 osoby prowadziły jeden samochód osobowy - w końcu dojdzie do wypadku dlatego ważne jest aby porozmawiać i powiedzieć mu,że jesteś dumna, ze masz takiego męża, że chciałabyś aby on był z Ciebie dumny - niech podpowie co powinnaś zmienić a Ty zagaj o sytuacje które Ciebie rozpraszają ... jak już przyjdzie do domku to wykorzystaj maluszka - powiedź, ze jak się odezwał to mały podskoczył a tak to siedział cichutko ... takie małe niteczki potem stworzą dużą sieć ale wszystko wymaga czasu ... możesz tez troszkę posiedzieć na dworze i na niego popatrzeć a potem powiedzieć, ze twoje głodne oczy musiały się nasycić - nie na darmo powiedziane jest, ze gdzie Diabeł nie może tam kobietę pośle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ale masz pyszny obiadek:) ja dzis nic nie robie nie mam sily zostala zupa wczorajsza. Od tego wszystkiego chyba boli mnie lewy bok:( nie wiem jajniki... u mnie tez sie zachmurzylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie na obiadek to co ugotuje teściowa. Już powoli wkurza mnie ta sytuacja z brakiem własnej kuchni, ale muszę jeszcze poczekać.. Aska nie wiesz przypadkiem czy ktoś w Ostrowie robi meble kuchenne na wymiar, nie drogo oczywiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream ale madre rady dajesz:) wiesz wczoraj jak mu powiedzialam ze moze juz mnie nie kocha to powiedzial ze gdyby tak bylo to by ze mna nie byl... a wzorca naprawde nie mial dobrego w domu... wczoraj moj maluszek sie ruszal i mimo klotni wzielam zeby polozyl reke to maly przestal a on zabral i sie odwrocil pupa i poszedl spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie się wzięłam i sporządziłam własna listę z wyprawką.Wyszły 3 strony, jak mąż zobaczy będzie krzyczał, hehe Ale jak mu powiem że Misiu to dla naszej dzidzuli to kupi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu- to może uzgodnijcie, że od poniedziałku do piątku popłudnia spędza w pracy, ale za to soboty i niedziele spędzacie razem... I Ty i on musicie iść na kompromis.. Ja zaraz idę narwać wiśni na kompot. Na obid mam zemniaki duszone, jajko sadzone i mizerię.... A pod wieczór jedziemy do lekarza na wizytę kontrolną......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu w Ostrowie jest cała masa różnych firm, ale zależy o co ci chodzi i jakie mebelki. jakieś tańsze czy robione typowo na zamówienie na wymiar i z czegoś lepszego? np fornir Mąz się tym zajmuje ale niestety nic w domu już nie robi.jak mi konkretnie napiszesz o co chodzi to zapytam i wieczorem napiszę. Basiu moje Maleństwo kopie jak oszalałe a jak chcę pokazać tatusiowi co wyprawia wstydzi się i chowa. no na szczęście burza przeszła, nie było źle. dalej sprzątam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu wiesz co pogadaj z M i powiedz mu że tak dalej być nie może, cała ta chora sytuacja odbija się na dzidzi.Wyjaśnijcie sobie wszystko, ale bez krzyków i wyrzutów. Nie chcę wyjść na jakąś wróżkę bądź przepowiadaczke złych wieści ale te ciągłe Wasze kłótnie mogą doprowadzić do przedwczesnego porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu to nie rady to manipulacja - aż mi wstyd i sumienie gryzie ale chyba czasem tak trzeba w dobrej wierze ... zrób jak podpowiada serduszko TY znasz WAS najlepiej my tylko życzymy Tobie dobrze i dlatego robimy burze mózgów i rzucamy pomysłami niekoniecznie trafionymi :D powodzenia a ja dziś na obiadek mam pierożki z mięskiem polane tłuszczykiem z pieczarkami i cebulką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska chodzi mi o mebelki do kuchni robione typowo na wymiar. Nie ma takiej możliwości żeby kupić gotowe i wstawić do kuchni z tego względu że w ścianie mamy komin.Jest to wycięcie wypukłe na grubość ok 10cm i długości ok 1metra. I z tego względu dwie szafki będą musiały być głębsze od pozostałych i to samo z blatem. Ogólnie mebli będzie mało, bo tylko szafka pod zlew, pod kuchenkę (już kupiona do zabudowy), jedna szersza szafka i jedna wąziutka. Tylko ten komin na zjeb... całą sprawę.. Myśleliśmy z M żeby przejechać się na giełdę w Kaliszu w niedziele, podobno tam też się ogłaszają firmy które robią takie mebelki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska jak będziesz coś wiedzieć daj znać, będę wdzięczna.. Basiu MDream ma rację, najlepiej jak wsłuchasz się w własne sumienie i serduszko i podejmiesz właściwą decyzję. Prawdę mówiąc nie znamy Was, a rady które Ci udzielamy mogą być rzeczywiście nie adekwatne do Twojej sytuacji..Trzymam kciuki za Ciebie i wierzę że wszystko dobrze się ułoży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu23 - jeśli chodzi o mebelki to ja miałam taki sam problem z kominem 10 cm na 1 metr i górne mebelki zrobione zostały węższe o 10 cm korona docięta na dole blat docięty i tez mebelek węższy - jestem pewna, ze każda firma to zrobi - moje mebelki mają już 7 lat i wtedy bez problemu nam to zrobili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×