Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

MDream wiem że firmy robią takie mebelki, tylko że jak w jednej sie pytaliśmy to nam zaśpiewali 7 a 8 tys za te parę mebelków. Aż nam się włos na głowie zjeżył..Dlatego szukamy jakiś małych firm które robią takie rzeczy niecooo taniej, mam na myśli ok 2 do 2,5 tys..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta...wlasnie zrobilam te buleczki cynamonowe z 248 strony naszego topiku...PYCHA!!!!!!!Jem na cieplo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułeczki cynamonowe z tej stronki to moja wena :) ja tez ostatnio je robiłam - wszystko ok tylko mąki mi weszło więcej -nawet dużo więcej ... co do mebelków to jestem zdziwiona cena o której piszesz ... u mnie jak pytałam nie było problemu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz chyba koniec... przyszedl na chwilke i sie poklocilismy jeszcze gorzej:( ja juz nie mam sily tak mi szkoda mojego malenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie a jak u Ciebie z mąką? pamiętam, że dodawałam dodawałam i dodawałam ... ale potem wyrosło - dało się rozwałkować i było pyszniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, przegapiłam stronkę 248 z bułeczkami, aledziś wieczorem robię je też chyba :) ja mam 12kg na plusie - 29t. Masakra. Pociesza mnie tylko to, że każdy mówi, że poszło tylko w brzuch :) Po porodzie dużo spacerów i obowiązków i zrzucę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabek mi też poszło tylko w brzuch - nawet M mówi,że koniczyny górne i dolne mi troszkę odchudziło Basiu - przykro mi ale nie jestem w stanie pomóc ... czasem po burzy jest tęcza a czasem nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream dziekuje wiem ze nikt mi nie pomoze ale czuje sie najgorzej jak moge... boli mnie brzuch ciagle rycze a maz gdzies zabral samochod i pojechal... oznajmil mi ze nie bedziemy miec dla siebie czasu bo tak jest w prywatnej firmie... i zaczela sie awantura:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sobie skopiowałam przepis, jak się doczekam swojej kuchni to zrobię.. Basiu bardzo mi przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o bułeczki to wyszły mi dokładnie takie jak na tej fotce - tylko mąki weszło więcej ale sypałam na czucie więc nie mogę napisać ile :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam do niego jak przyjedzie mamy pogadac, on ma swoje racje ja swoje tylko jak je pogodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dzwoniłam do męża i on powiedział tak, że jeśli zależy Wam na jakości i dobrym materiale a w kuchni jest i para i wilgoci sporo to poleca trochę droższe meble i może dać namiary na znajomego, który wleci i wymierzy i wyceni a jeśli na niskiej cenie to faktycznie na giełdzie stoją sprzedawcy tańsi i na pewno coś wybierzecie. moi rodzice kupili tam fantastyczny stół i krzesła, bo wybór b duży i cena przystępne. my prawdopodobnie też tam raniutko będziemy, bo mamy jechać z siostrą męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu wysłuchać i nie denerwować się - faceci nie potrafią dobrać czasem odpowiednich słów - Ty też nie mów,że on jest taki a taki tylko,że jest Tobie przykro w takiej a takiej sytuacji .... nie atakuj go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu spoko tylko wieczorem dobrze? tylko u gościa sporo się czeka:) to jest minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyrafko nie daje mi spokoju jedna sprawa! czy spotkałaś się kiedyś w swojej pracy, żeby któraś z ciężarnych rodziła z aparatem na ząbkach? i czy miało to jakiś wpływ na przebieg porodu, tzn czy go nie odgryzła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream...tak,maki wiecej,a nawet duzo wiecej niz w przepisie....wylizuje talerz.... Basia..dajcie sobie szanse..naprawde...dla dobra dziecka i obopulnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska ok bez pośpiechu!my i tak dopiero za 2, 3 tyg będziemy się brać za kuchnie, puki co mamy jeszcze do skończenia łazienkę i pokój dla małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już sma Misiek wrucił z pracy zjadł bgosik i poszedł na kawalerski :( Ale dał mi 200 zł i powiedział żebym poszła i kupiła coś dla siebie i Niuni :) tak więc idę zaraz na miasto puki nie pada :P Basu a wy porozmawiajcie tylko spokojnie i nawet jak on zacznie krzyczeć to ty mów do niego spokojem i cierpliwością to on też złagodnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. dam znać na pewno tylko że gość tani nie jest ale naprawdę polecam. Mąż kiedyś z nim pracował i jak ktoś pyta to go poleca, bo robią co tylko sobie gdzieś znajdziesz.... na ulicy mam też stolarza, który robi kuchnie na wymiar i mogę się przejść po nr telef. on robi tańsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, jest u mnie mama i nie bedzie teraz okazji na rozmowe ale moze wieczorem... od tego wszystkiego mam non stop twardy brzuch:( az mama zauwazyla... a od placzu pieka oczy:( ale mam nadzieje ze w najblizszym czasie nie bede juz plakala. Bardzo naprawde bardzo Wam dziekuje za wysluchanie i rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) wrocilam z zakupow:) kupilam wanienke, pieluchy tetrowe( w roznych kolorkach),hulajnoge dla starszego, batbingtona dla mnie i meza, szczoteczke dla malego, woreczki na pieluszki, wkladki laktecyjne, 3 pary niedrapek. jestem zadowolona z zakupow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No najważniejsze, że zakupy się udały. nic tak nie poprawia humoru, prawda?? ja już połowę posprzątałam, teraz się biorę za łazienkę i później obiad. a na koniec mycie podłóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×