Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Czesc Brzuszki! Dzisiaj mam kiepski dzien, jestem na nogach od 6. Jest brzydka pogoda, na szczescie jeszcze nie pada. Moj Luby podniosl mi ciesnienie ze az mi sie chce plakac ze zlosci. Czasami mam ochote go " poslac do Diabla":( Wczoraj mialam jeszcze napisac na formum ale bylam wsciekla wiec dalam sobie spokoj. Pojechalam odebrac wyniki. Pielegniarka, ktora ode mnie pobierala krew i mocz stwerdzila ze jednak beda one na nastepny dzien. Bylam na nia wsciekla bo wprowadzila mnie w blad, pojechalam na darmo:( Aska 1978- nie denrwuj sie. Niestety czasasmi tak jest ze ktos obiecuje, a potem okazuje sie nieslowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) orange ja kupiłam jedna dużą paczkę pampersów 1 i jumbo pack 2 i małą paczkę 3. jak wda się w brata to będzie duży chłop:) nikaP: gratuluję nadchodzącej papierowej rocznicy ślubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja wczoraj sie meczylam wieczorem i nie moglam zasnac, zasnelam o 1 a dzis rano tez nie moglam pospac... Ewelo nappewno dam znac w piatek, juz nie moge sie doczekac... Anulka skad ja znam to ze luby potrafi wkurzyc:) u mnie dzis chlodno ale niby po poludniu ma byc slonce i cieplo... wczoraj jak nie moglam spac to sie wczuwalam w to ze porod juz tuz tuz, wiecie jak sie boje:( boje sie tez tego jak to bedzie po porodzie... czy dam rade i wogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja noc miałam też nieprzespaną, mimo że chłodno było. u mnie też pochmurno i cudownie - nie ma duchoty! nika - składam od razu życzenia z okazji rocznicy bo w niedziele mało co jestem na necie! aska1978 - no czasami prawdą jest żez rodziną to dobrze na zdjęciach się wychodzi. Ale wiesz..po burzy zawsze wychodzi słońce :) Nastraszyło Cię nieźle Twoje maleństwo!!! anulka1988 - Ty też nie denerwuj się kochna. W myslach poślij męża tam gdzie chcesz:) to pomaga!!! Ja właśnie nie wiem jak z pieluchami robić. Czy kupić po malutkiej paczce dwóch firm, na wypadek gdyby małemu nie pasowały jedne będę drugie. Czy może kupić na sztuki (nie wiem czy można, ale coś kojarze, że w aptece chyba tak???? - ktoś wie??). Koleżanki pytały się co dla maluszka jak się urodzi mają kpić jak przyjdą odwiedzić - mówię, że kucze ubranek to mam potąd, zabawek też ...- PIELUCHY!!! Zawsze to finansowo pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika P- zycze duzo milosci i radosci ze wspolnego wychowywania Dzidziusia:) Basia 19g- coz nie zawsze jest kolorowo. Najgorsze jest ze nie mial racji. Powiedzialam mu ze nie moze mnie denerwowac, a on dalej swoje. Ja sie nie boje porodu tylko znieczulenia, ktore jest podawane w kregoslup, a stwierdzilam ze bez znieczulenia rodzic nie bede. Wczoraj ogladamlam na yuotube.pln jak wyglada znieczulenie i szczerze... poplakalam sie:( Okropnie sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) U mnie dziś bardzo, bardzo duszno....A ja od samego rana sie krzątam i cos tam robię.... Pralka kończy prać, ugotowałam juz kompocik z jablek i wisni (mniami - zapraszam ze szklaneczkami jak ktos ma ochotę). Jeszce troche poogarniam mieszkanie i musze zabrac sie za jakis obiad :) Mam zamiar jeszcze dzis zamówic reszte potrzebnych rzeczy dla dzidziusia na allegro od naszego ulubionego sprzedawcy :) Dzis po południu idziemy na ostatnie zajecia ze szkoly rodzenia - te teoretyczne, bo na ćw oddechowe będziemy chodzić do samego końca..... Co do pieluszek to ja juz wczesniej kupiłam paczke tych najmniejszych newborn huggies. A wczoraj w realu kupilismy pake 108 szt pampersów za 49,95 rozmiaru mini czyli 2. Wziełam 2 paczki - mysle za na jakis czas swytarczy a potem sie dokupi. Jakby ktos był zainteresowany to były tam jeszcze chusteczki nawilzane Johnson baby karton za 21,95 a w nim 6 paczek po 64 szt chuteczek. Wychodzi taniej niż jakies tam najzwyklejsze najtańsze.... Takze znowu mam cosik wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkrabek- z tego co kojarze to mozna kupowac pieluchy na sztuki. Ja do szpitala kupuje pieluchy Pampers, chyba sa one najlepsze. Mysle ze jedna paczka z rozmiarem (new born) wystarczy. To moje pierwsze dziecko wiec za bardzo sie nie orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko wiem jak to jest jak nie ma racji a dalej swoje, ja z moim m jak sie poklocilam to wiedzialam ze zrobil zle a on twierdzil ze nic nie zrobil i to mnie najbardziej denerwowalo... ja tez nastwilam posciel do prania, ale teraz byle co zrobie i sie mecze... a tak ciagle zyje piatkiem:) co powie lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka1988: ja czuję też paniczny lęk przed znieczuleniem w kręgosłup:( niestety tutaj już nie używają znieczulenia ogólnego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zachecamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrz i ogrodow ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate- ja najchetniej chcialabym znieczulenie dozylne, ktore dziala od pasa w dol:) Ale chyba takiego nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja. Dziewczynki, ja kupiłam na razie jedną paczkę Happy Newborn 42szt. Myślę,że na pobyt w szpitalu starczy. A jak by zabrakło to mąż dokupi. Przy karmieniu piersią dziecko robi kupkę po każdym karmieniu, czyli 8 - 10 razy dziennie. Jak się sprawdzą to dokupimy, bo niedrogo wychodzą. Ja zapłaciłam w Leclercu 21 zł za 42 szt, to taniej niz na allegro. Zamówiłam wczoraj trochę rzeczy od naszego ulubionego sprzedawcy. Ma naprawdę tanio pieluchy tetrowe i flanelowe. Wzięłam 10 tetry i 5 kolorowych flanelowych. Oprócz tego rożek, nożyczki, gruszkę do noska i ceratkę do łóżeczka. Muszę jeszcze dokupić kosmetyki dla małego- pójdę do Rossmana. Dzisiaj idę na 13 do gina. Dam znać po powrocie co i jak. Teraz jestem w 36 tc, ciekawe czy mam teraz częściej przychodzić. I chcę z nim pogadać jak wygląda poród ciężarnej z cukrzycą. Czytałam w necie,że kładą wcześniej do szpitala, żeby monitorować poziom cukru. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) juz wrocilam :) mam dobre wieści!!! Lekarz powiedział ze łożysko sie podniosło wiec najprawdopodobniej urodze naturalnie !!!! :D :D :D Córeczka jest drobna ale nie az tak bardzo mała. iiiii ułożona jest GŁÓWKĄ DO DOŁU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak sie ciesze!!!!!!!!!!!! 1go września mam sie zgłosic na usg i podejmiemy decyzje co robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto super ze wizyta udana i tyle dobrych wiadomosci:) mam nadzieje ze w piatek tez wroce wesola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: super wieści:) :) :) czyli miałaś teraz scan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate-tak !!!!!normalnie powiedzialam ze chce miec skan bo mam problem z łożyskiem i musze byc pewna ze z dzieckiem wszytsko dobrze, i nie chce zeby znowu mnie odsyłali z miejsca na miejsce.po 5 minutach juz lezalam na stole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto-to super ze wszystko juz jest lepiej i sie wszystko wyjasnilo, teraz bedziesz spokojniejsza:) Ja chcialam zaplacic za cesarke ale moj gin mi powiedzial ze lepiej naturalnie rodzic, wiec bede rodzic sn ale boje sie tego znieczulenia ze mi sie zle wkuje i ze bede kaleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, to super wieści! Fajnie,że udało Ci sie bezstresowo namówić ich na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, moze ktos sie orientuje: Czy przydatne są płatki kosmetyczne dla niemowlą?? Czy tez kupoowałyście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto...gratulacje!!!!! Anulka...Ty sie tak nie stresuj tym znieczuleniem...rozumiem,ze chcesz rodzic SN tylko p/bolowo chcesz to znieczulenie???? Naprawde to nie jest nic strasznego...nastaw sie do tego pozytywnie,a nie jak do zla koniecznego...Przeciez to przyniesie Ci ulge,bedziesz czula skurcze tylko bol bedzie zniesiony... I tego znieczulenia nie robi Ci pierwsza,lepsza osoba z ulicy...to bedzie anestezjolog.... Musi byc dobrze...nie ma co zakladac opcji,ze cos bedzie nie tak...No juz....glowa do gory...i nie siac zametu....a jak sie dowiem,ze jeszcze raz ogladasz you tube i znieczulenie to przeloze przez kolano i....cdn :) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,juz znalazlam to w necie...i..nie kupuje...buzke przemyje moimi platkami do demakijazu ;) i przegotowana woda....reszte bezposrednio w wanience.... Tak mi sie wydaje...ale wiesz...ekspert ze mnie zaden... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie dzieki :) Ja to w ogóle nie mialam pojecia ze cosik takiego w ogóle jest. Zobaczyłam i zapytalam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam jak się boicie tego wkłucia, tylko nie wiem dlaczego. Z tego co się orientowałam to oni się wkłuwają poniżej rdzenia kręgowego tak jak przy punckji lędźwowej. Paraliż w takim przypadku jest niemożliwy, jedynie co to jak igła pójdzie za głęboko to popłynie trochę płynu i będzie się trzeba przez parę godzin oszczędzać jak przy punkcji lędźwiowej. Ja się bardziej boję wpływu takiego znieczulenia na dziecko, bo nie wierzę, że nie ma znaczenia. TPSA nie podepnie mi telefonu i neostrady, Netia też nie, a radiówki u mnie w okolicy kosztują tyle co neostrada;-( a musze do tego dopłacić za antene.... Mała mi tak wczoraj dała popalić, że aż się z bólu popłakałam. 3h ciągłego wychodzenia pępkiem;-( I nic nie pomagalo, a dziś zaczeła od żeber. Was też tak wszystko już boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figa: łobuziara ci rośnie:):) mój mały wpycha nóżki w dół mojego brzucha i to też bardzo boli. ostatnio mam uczucie że chce nóżka wyjść już na zewnątrz. to takie dziwne uczucie w pochwie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabelgie- juz nic nie bede czytala i ogladala na temat znieczulenia- bo sie sama potem nakrecam, a poplakalam sie bo nie wiedzialam ze to tak okropnie wyglada i sie troche wystraszylam. Porodu w ogole sie nie boje, jestem ciekawa jakie to jest uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamierzam używać moich płatków kosmetycznych a nie jakiś specjalnych. Robertowi przemywałam zwykłą watą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakte: i ona się już nikogo nie słucha. Tatuś do niej, żeby choć na chwile pokopała gdzie indziej, to się mu oberwało i wracamy do pępka. Pochwe mi kiedyś dawno temu atakowała, a teraz przede wszystkim boki i pępek. Mam wrażenie, że jest znowu poprzecznie ustawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×