Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Malinka, a Ty sie kapalas w jeziorku, czy w morzu. Gdy bylam u rodzicow odpoczac, mialam okazje byc nad jeziorem i miala ogromna ochote na kapiel ale wolalam nie ryzykowac, balam sie ze zlapie jakis syf. W ktorym jestes tc? Twoja Coreczka ladnie wazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kobietki przyszedł mój wózeczek :) Hip hip hura :) Jest śliczny i jestem baardzo zadowolona :) Zaraz wstawie zdjęcia na nk :) Anulka listę z wyprawką będziesz miała na stronce Żyrafki. Adres znajdziesz u niej w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie na obiad grochowke, jakos nie mam weny na drugie danie... spac mi sie chce chyba od tej pogody bo u mnie pochmurno i deszczowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka1988- jestem w 33tc. I lekarz twierdzi, że Mała będzie chuda i długa... A kąpałam się w jeziorku... Pytałam w piątek lekarza czy mogę- powiedział, że jak najbardziej. Że on jest jak najbardziej ,,za" aby kobiety w ciązy spędzały czas we wodzie... Że woda bardzo dobrze działa... Powiedział tez, że oczywiscie grozi to złapaniem jakieś infekcji, ale generalnie bardzo poleca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ale te upały dają mi się we znaki,byłam dziś na badaniu krwi i nie mogę doczekać się wyniku. Weszłam do sklepu i kupiłam sukienkę na wesele i 2 bluzeczki. Teściowa stwierdziła że bez tego brzuszka to sukienka nie miała by takiego uroku i że zrobię w niej furorę. Mam nadzieję że za miesiąc też tak fajnie bede wyglądać zapas na brzuszek jest spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśkaa czy mogę zpytać gzie kupiłaś tą sukieneczkę? Też mam wesele i jestem na etapie poszukiwań jakiejś kreacji. Amoże wstaw jakieś fotki na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska to super ze zakup sie udal:) ja zaraz sie zdrzemne bo strasznie chce mi sie spac... a moj maluszek buszuje w brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatek, też mam zamiar zamówić Jumper x, tylko niebieski. Ale Twój też ma fajne kolorki- takie subtelne. Zamawiałaś z allegro od producenta? Długo czekałaś na przesyłkę? My zamówimy po 10 sierpnia( czyt. po wypłacie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z wynikiem posiewu - jest czyściutko i w porządku :) Normalnie jestem z siebie dumna, teraz tylko jakoś to utrzymać do porodu - oto jest wyzwanie :P Byłam po drodze w 5 różnych aptekach i jestem w szoku - nigdzie nie było Musteli. W jednej z aptek pani powiedziała że może na jutro sprowadzić - za 145 zł. Jakiś żart, ostatnio brałam za 120. Tak czy siak cena jest zbyt wysoka jak na krem do ciała... Chyba będę musiała zamówić na allegro. Ja mam na ciele pełen asortyment dermatologicznych ciekawostek. Rozstępy są - na pupie i udach. Cellulit na udach i pupie jest. Nawet pryszcze - ale o dziwo nie na twarzy, ale na całych plecach, ramionach, brzuchu i udach - to jest niewiarygodne. Na zdjęciach tego nie widać bo retuszuję. Wcześniej się strasznie nimi przejmowałam, że będę musiała się kryć latem żeby nikt ich nie widział... Teraz mam to głęboko w poważaniu, jest tak gorąco że nie ma siły żebym zakładała bluzki zakrywające ramiona i plecy. Jedyne co mnie zdziwiło to stan moich włosów - nie wypadają, szybko rosną i wyglądają dość ładnie. Zapewne po ciąży zaczną wypadać. Paznokcie miałam długo mocne, coś ostatnio się skiepściły. A ja dziś na obiad robię Boeuf Strogonowa, jakoś dość mam kotletów i smażonego mięsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za info odnosnie strony z lista wyprawki:) Lece odebrac wyniki i pozniej bede na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dłuższej przerwie. Jak juz mi się uda nadrobić co napisałyście, to znów muszę zniknąć i mam zaległości hehe;-P nypuścili mnie dzisiaj dopiero ze szpitala. Sączyły się wody-tak przypuszczali na początku, a okazało się że to jakaś zwykła wydzielina, bo wszystkie badania wychodziły rewelacyjnie.. zaniepokoiło mnie tylko dzisiejsze usg:| a mianowicie z połowy wymiarów dziecka wychodzi termin na 10-20 październik a z drugiej połowy wymiarów wychodzi 5-10wrzesień(aż taka różnica w wymiarach:|?). mała waży 2200 a to już 36tc:-P łożysko ma 2/3 w skali gruna czy jakoś tak?lekarz niby powiedział, że wszystko ok i że dzidzia prawidłowo się rozwija, ale to nie jej czas. a mnie odchodzi powoli czop, brzuch opadł już jak do porodu.. i bądź tu mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest Orange? Dziewczyno robisz rewelacyjne rzeczy :D Ja też potrafię robić na szydełku, ale nie takie cuda jak Ty, po prostu przepiękne buciki :D :D Puchatku, fajny wózek, ładne subtelne kolory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania76 zamawiałam u tego sprzedawcy: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=12783822 Jestem bardzo zadowolona. Najpierw zadzwoniłam i dopytałam ile będę czekała na ten kolor. Pan (zresztą bardzo miły) odpowiedział na wszystkie moje pytania i w czwartek zamówiłam, w piątek dostałam maila z inf, że wózek wysłany a dzisiaj jest :) Cały czas go oglądam. Jestem super zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mam ostatnio jakas niemoc twórczą. Co do kremów to ja uzywam Gerbera przeciw rozstepom, smaruje sie raz dziennie i jestem zadowolona a kosztuje ok 25 zl w aptece wiec niezle. Bylam dzisiaj odebrac tapety .... kolejny krok do przodu. Jutro kolejna wizyta u lekarza a w środe startuje ze szkola rodzenia... powoli nabiera to wszystko tepa. A tak z innej beczki to znacie moze jakies fajne noclegi w beskidach, najlepiej gdzies w okolicach jeziora Żywieckiego ale niekoniecznie, chcielibysmy sie wybrac jeszcze na jakis tygodniowy urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kupowalyscie moze koszule ciazowe na allegro . ? ? tak sie zastanawiam jaki rozmiar wziac, m czy s a moze wogole wiekszy rozmiar, . bo w sumie nie wiem jak one wygladaja, ;/ a u nas w okolicy takie same "babcine " te koszule sa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i jak tu po zakupy pojechać?? ja tylko z domu a wy produkujecie że 40 minut czytałam:) w sobotę dostałam info że przyszła moja paczka do sklepu:) dzisiaj odebrałam 12 paczek chusteczek dla małego pampers sensitive z rewelacyjnie niskiej cenie:) w piątek zamówię pampersy bo są teraz w promocji. a jak zamawiam do sklepu to nie płacę za przesyłkę:) orange: przecudne te rzeczy które sama robisz:) super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam aktualną wersję tabelki. Dopisuje kg :( NICK……………...…WIEK.. PŁEĆ………..TERMIN..MIASTO…..NABYTE KG 1.koteczek19833.26....Maja.........13.08....Świętoszów.. ......1 2.Figlarna..........26....synek ........24.08....Tuchola............2 3.Aska 1978........31....Majka...............28.08....Ostrów Wlkp.....6 4.Oles...............29..Sebastian......01.09....Chorzów .........18 5.kobra78..........31….Krzysztof......01.09....Rze szów..........3 7.justa140283…...26....Dawid.........01.09.... k/Łodzi.........15 8.Majunia79........29....Lenka.........01.09 ....Małopolska......10 9.mamamadrid…...34...Emilia...........02.09....Mad rid ............5 10.mamabelgie…...32....Lena...........03.09.... Belgia.............10,5 11.MamaIzia........22….?.................03.09.... Libiąż........... -3 12.nitaanita........24....córeczka…....04.09.... Lu................7 13.zyrafa-dluga…..24….Basia............05.09 ....Białystok.......18 14.ania76...........33....synek...........05.09....Gdańs k...........1,5 15. Koliban..........28....Alanek .........05.09....Warszawa.... ...9 16.evka81...........27.....?................06.09....Cam bridge.......0 17. aska.osa........26....chłopiec........06.09....Anglia....... ......5 18.cleo123..........27....córeczka.......08.09....Warsza wa.......5 19.small size........23....synek …..….....08.09....Sztum............ 12 20.-Zawadka-.......28....?.................09.09....Oleś nica..........0 21.ruthles...........23....Lenka...........10.09....Żory ..............12 22.Rudka............31....?..................10.09....Wa wa ...........1 23.ewelkajaw......25.... Wiktoria........11.09....Jaworzno........11 24.Trąbka...........23....Michałek........11.09....Wawa. ...........8,5 25.ewelka0612…...28...chłopak..........13.09....Wawa.. ..........3 26.chochlik_........29....dziewczynka..13.09....K/Krakow a…..…10 27.basia19g.........23....chłopak........15.09....Zgorze lec .......9 28.Magdulenka......28....córcia..........15.09....Łódź...... .......11 29.Sytofala..........22….synuś i córcia…16.09….D-ka Wisłocka....7 30.emce..............29....chłopak........16.09....Świno ujście 31.misha85..........24....synuś............16.09....Wars zawa.......8 32.Sylwunia83.......26....?..................16.09....Li dzbarkW......0 33.agraweczka….…26....?..................16. 09....k/Olsztyna......1 34. doris_kk.........21....?..................16.09....Kędzierzy n -Koźle.2 35.aga86.............23....dziewczynka.. 16.09.... Nasielsk..........8 36.Magdakate….....25....syn-Allan........17.09.... Cambridge.......7 37.cytrynka77…....25....córcia...........18.09.... Irlandia...........5 38.sylwinka25……...25….dziewczynka...18 .09....Jarocin............2 39.dalena............35….?...................19.09 ....Poznań............3 40.kasia1182.......27....chłopak..........19.09....Ostre szów......1 41.MDream .........30 ....chłopak ........19.09....Sosnowiec.......+/-1 42.Kajojcia..........20....Antosia..........19.09....Kie lce.............1,5 43.Puchatek22…...24....Hania.............20.09.... Skierniewice...12,5 44.jadzia4...........31....?..................20.09....A leksandrówŁ..1,5 45.ewela1777.......19….Liwia.............20.09.... Pi otrków.........10 46.agunda...........27....Chłopak.........22.09....Wrocł aw..........3 47.nerwi.............26....Córeczka.........22.09....Wro cław.........7 48.Anulka1988…....21....chłopak.........22.09.... Warszawa...... 7 49.*akna**...........24.....córcia..........22.09....Byd goszcz.......9 50.szczesliwaaa…..26....Adaś.............23.09.... Dębica...........4 51.Karila.............27....córka............24.09....Wr ocław.........5 52.agaigi27..........27....?..................24.09....C hoszczno…….3 53.0range...........29....Basia.............24.09....Ski erniewice....10 54.szkrabek9.......26....synuś............25.09....Śląsk ..............7 55..Malinka88888..24….córeczka.........25.09....Le szno...........11 56.agamycha.......27....?...................26.09....Szc zecin.........0 57.Mal_g............34....aniołek 14.02 .…......Brisbane 58.Made83..........26....?...................27.09....Kr aków..........2 59.figa84...........25....Jagienka..........29.09....B-B ..............8 60.mamuśkaaa3...33....córeczka..........29.09....Wodzisł aw.....7 61.Iza339..........29....dziewczynka.....29.09....Piastó w.........1,5 62.NikaP............22....Michałek..........29.09....k/J asła.........9 63.kasienka123….29....?.....................29.09. ...Krosno.........7 64.Dianka90.......18....SyNeK..............29.09....Lubi n…………..9,5 65.Stelka...........28....Tomek.............30.09....Brz eg...........3 66.Aniabuu23......27....Adrianna.....…...30.09.... Kalisz..........+9 67.Marusia25......27....?....................30.09....Pi onki...........2 68.goge79..........30.....?...................30.09....K atowice......+9 MAMA............ DATA ..... T.C. .... IMIĘ ........ PORÓD ...... WAGA/CM Aguchaaa ...... 22.07 ...... 34 .... Ewelinka ...... ? .......... 1720/44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie dostałam leżaczek. Moja najmłodsza siostra, która ma 1,5 -roczną córeczkę mi przysłała. A w zeszłym tygodniu dostałam od niej karton ciuszków. Niestety ona mieszka w Anglii, więc ostatnio widziałyśmy się rok temu. Zresztą obie moje siostry mieszkają w UK. A ja zostałam tu sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania: to co ci zostaje?? wyjeżdżaj do anglii:) żart oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wystawil na nk przecudowne,sliczne,slodziutkie i przepieknie wykonane buciki!!!!!! ja tez takie chce!!!!normalnie sie zakochalam w tych ślicznosciach!!! :) kto ma taki niezwykly talent,co?????? bardzo chetnie kupie nawet ze 3 pary tych bucikow!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange :) :) :) kochana,ty sie nie chowaj bo ja umieram z zachwytu normalnie!!!! kompletuje strój do chrztu wlasnie robiony z takiej włóczki.moze bylabys zainteresowana zrobieniem mi takich slicznych bucikow albo czapeczki,co? chetnie kupie takie ślicznosci od ciebie!!!! jesli bedziesz chętna to daj znac :) Oboje z moim R jestesmy poprostu zachwyceni!!! :D :) :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, miło mi że butki się podobają :) Nie potrzeba talentu, wystarczy szydełko, nitka i sporo wolnego czasu. Bardzo przyjemnie się je dziergało, ciągle myślałam o maleńkich nóżkach, na które będę je kiedyś zakładać. Angioletto mogę dla Ciebie wydziergać takie butki, ale mailem będzie je trudno przesłać ;) Chyba że coś wymyślimy... chciałabyś pewnie białe, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange normalnie bede cie po stopach całować :D:D:D to moj numer gg 291963.napisz jesli mozesz,bo mam kilka pytan :) alez jestem szczesliwa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange butki rewelacja!! zazdroszczę talentu! Ja mam podobne (ale nie tak ładne!) buciki dla Olafka, ale kupiłam niestety. Nie potrafiłabym zrobić ich sama napewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu... nie mam gg :( bo używam służbowego laptopa, do którego nie mogę nic instalować :( Może napisz do mnie na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×