Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Hej. Ja już po wizycie te co tygodniowe wizyty do lekarza mnie wykończą chodzić mi się niechce, ale z jednej strony fajnie bo co tydzień słyszę serduszko Wiki, a dzisiaj jest spokojna więc się uspokoiłam i za tydzień to samo :) My wczoraj byliśmy u babci na grilu jak zwykle w niedziele :) Basi jak chcesz się wygadać, ale nie na forum to możesz napisać do mnie na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro mam wizytę u lekarza. Ostatnio byłam 5 tyg temu. Teraz jestem juz w 36 tc, więc mam nadzieję,że trochę częściej będę do niego chodzić. Tym bardziej,że przy cukrzycy ciążowej powinno się często sprawdzać pracę serduszka dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widzę że tylko ja mam jakotako jasną sytuację z macierzyńskim. nie wiem tylko ile dokładnie będę dostawała kasy. u mnie na początku 90% przez pierwsze 6 tygodni a później tą najniższą stawkę ale też nie wiem dokładnie ile to będzie bo w różnych dokumentach jest różnie podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę spaliłam sobie wczoraj nos i dzisiaj wyglądam jak pijak spod sklepu na wsi buuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę piec ciacho bo M mnie męczy żeby mu zrobić ucierane ze śliwkami :) A ma od dzisiaj tydzień urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Ewelko a masz gdzies podana poczte? ja to ci zazdroszcze tych czestych wizyt:) ja mam pytanie jeszcze odnosnie biustonoszy do karmienia wiem ze gdzies ten temat byl poruszany chodzi mi o rozmiar jaki kupowac wiekszy czy taki jak teraz nosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate :) to jestes szczęsciarą-super!!!! Tak czyli twoj pracodawca wybral te najlepsza dla ciebie opcje 90% przez pierwsze 6 tyg.Jesli potem bedziesz dostawala minimum do konca urlopu maciezynskiego to bedzie do dokladnie 117 funtow. ja to do 120 zaokrągliłąm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu teoretycznie powinnaś kupić o rozmiar większy. ja już kupiłam ale taki fajny że teraz noszę żeby trochę go "rozchodzić" a jak urośnie mi jeszcze biust to on też się rozciągnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu-ja zrobiłam ten błąd i kupiłam takie 2 biustonosze juz 2 miesiace temu,co sie okazało? ze juz teraz sa powiedzmy akurat. tak wiec czeka mnie nowy zakup.Ale zrobie t odopiero przed samym porodem i poprostu wezme trroszke wiekszy niz bedzie aktualnie pasowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,nie chce powtarzac tematu jesli taki juz byl,ale moje odbicie w lustrze sprawilo ze prawie zawalu dostalam !!!! czy wy tez macie tyle rozstępow???? ja wygladam jakby mnie ktos doslownie podrapał :( i w dodatku mam wrazenie ze one sie pojawiają masowo z dnia na dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basi czasem pokazuje się obok, albo jak klikniesz na mój nic to się wyświetli. Kurka niemam mąki, a tak mi się niechce iść do sklepu a M robi w łazience z wanna i niemam go jak wysłać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto a zamawialas na allegro? bo ja bym chciala zamowic... moze masz kogos kogo mozesz polecic? jesli chodzi o rozstepy to ja na szczescie ich jeszcze nie mam na brzuchu ale na piersiach duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: widziałaś moje zdjęcie na NK??? ja dopiero mam rozstępy!!! normalnie jakby Wielki Kanion skopiowany kilkanaście razy!! twoich nie widać na fotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto zależy gdzie masz ja mam straszne na brzuchu i nawet nie patrze w lusterko na niego bo jest straszny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie, zaraz zabieram sie za nadrabianie stron, ja juz po przeprowadzcce ale bez internetu wiec tylko w pracy bede Was czytac w wolnych chwilach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto Ja mam rozstępy na pupie i na udach (krótkie i wąskie, ale za to sporo), na brzuchu na razie jeszcze nic (o dziwo!), na biuście pojawiły się ale dzięki temu że tylko piersi smaruję Mustelą, nie są bardzo wyraźne, tylko takie blade. Kurka, Mustela jest straszliwie droga jak na moją kieszeń, dlatego ograniczyłam ją do samych piersi, bo na tym mi najbardziej zależy. Pupa i uda to mi rybka, ale z biustu zawsze byłam dumna i nie chcę żeby ciąża bardzo go zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu-nie zamawialam na allegro.kupilam w sklepie i wtedy byly takie wielkie.niestety juz sa w sam raz :o zaraz zrobie zdjecie i wkleje do albumu,to zobaczycie,ale uprzedzam-nic ciekawego :o Najdluzsze mam na brzuchu-dopiero sie zaczerwieniaja :( pod piersiami sa juz ciemniejsze ale to co sie dzieje po wew stronie ud to normalnie tragedia-są glebokie i fioletowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: mi się nie wydają straszne ale kup sobie jakąś maść na rozstępy.ja kupiłam w Boots`ie i może dzięki niemu nie mam nowych tylko zostały te stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate-ja od kilku miesiecy stosuje maslo kakaowe z butsa i krem na rozstepy perfecta-2 RAZY DZIENNIE!!!!!!!!! i nic :( chyba mam takie predyspozycje,sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wy naprawde wierzycie w kremy na rozstepy??:) Tu chodzi o elastycznosc skory. Powinnyscie skore nawilzac natluszczac 2 razy dziennie po kapieli raz oliwka raz balasmem nawilzajacym. robic przy tym masaz procz brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, dziewczyny współczuję Wam tych rozstępów. Ja ani po pierwszej ciąży ani teraz nie mam na brzuchu. A smarowałam zwykłym balsamem za pierwszym razem, a teraz jakimiś tanimi balsamami przeciw rozstepom. Widocznie jak ktoś ma do nich predyspozycje, to nic nie pomoże. Moja mam urodziła troje dzieci i nic nie ma, a jakoś wątpię,żeby coś używała. Ja jedynie na piersiach miałam takie delikatne rozstępy po pierwszej ciąży, ale teraz są już niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela-ja wlasnie to robie 2 razy dziennie :o i nic :( maslo kakaowe jest bardzo tluste.i nic to nie daje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję to samo masło kakaowe ale mi się wydaję że działa ale może się tylko mi wydaje. ja w pierwszej ciąży stosowałam różne balsamy( te które były dla mnie dostępne finansowo) i zostały mi straszne rozstępy. nawet mój lekarz zwrócił mi wtedy uwagę żebym coś stosowała a ja używałam przez całą ciążę. a teraz od czasu do czasu to masło i różne mleczka z Avonu. to chyba taka skóra i predyspozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto a tak szczerze od poczatku smarujesz reguralnie? ;)czy dopiero zaczelas jak pojawily sie pierwsze rozstepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja samruje sie mustella, trafilam na fajna promocje 2 opakowania za 100zl i musze powiedziec ze rewelacja, mam sklonnosci do rozstepow ale jak narazie nic (tfu tfu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate rzeczywiście twoja sytuacja jest klarowna.Ja myślałam że moja też jest ok.I pewnie by tak było gdyby nie to że wyjechałam z uk więc w firmie mogą sobie robić co chcą bo wiedzą że nie będę w stanie nic poradzić.Wiem że dostaje przez pierwsze 6 tyg 90% wypłaty, a później przez 33 tyg ok 120 funtów + premia w zależności od hojności pracodawcy. angioletto faktycznie niezłe fale porobiły ci się na brzuszku. Ja na razie mam gładziutki brzuszek i reszta ciała też ok, obwód w brzuszku ok105cm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela1777 mi na rozstępy na piersiach w okresu dojrzewania pomógł krem Fissan i te są bardzo małe i prawie niewidoczne. może przeproszę się z fissanem jak już urodzę i brzuch mi się zmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaruje juz od marca wiec kilka miesiecy-a rozstepy zaczely mi sie pojawiac pod koniec czerwca :( smaruje codziennie bo mnie mama nastraszyla ze bede miala rozstepy i co??? i smaruje a i tak mam :o jak jej zdjecia wyslalam to nie mogla uwiezyc.ja tez nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu: mój mąż powiedział mi żebyś zadzwoniła do pracy i powiedziała im że zamierzasz pzyjechać do UK żeby rozwiązać tą sprawę. może się przestraszą twojego przyjazdu i prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×