Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Hej Dziewczyny!!! Ja tez troche pomarudze ,ze mam dosc .W ciagu dnia jest ok bo czuje sie dobrze ,nic mi nie popuchlo i ogolnie jestem w formie .Zato noc to cos okropnego wogole spac nie moge .Do kibelka wstaje czasem z 6 razy .Nie moge sobie pozycji znalezdz i jest duszno ,mega duszno . Ja do porodu mam jeszcze 4.5 tyg jak nic i zadnych objawow ,skurczy nic .Juz najchetniej bym urodzila ,chociaz sie boje .Chce a sie boje heheheh.Nie wiem czy dam rade sobie z Maluszkiem w domku sama ,a wogole przeraza mnie porod ale nie mowie nikomu .Ogolnie panikara jestem i wiem jakie bede komentarze wiec nic nie mwoie ;-) My wczoraj zlozylismy juz lozeczko i mebleiki .Pewnie bede jeszcze przetawiac je ze 100 razy ,jakos nie moge odnalezdz odpowiedniego ustawienia .Ale zwalam to na niezdecydowanie w ciazy ;-) Co do wygladu w ciazy to ja stram sie dbac o siebie .Maluje sie i stroje ,a malzonek docenia to i kompelmentuje mnie .Czuje sie jak czolg,wiec jak sie wystroje to jest lepiej . A i brzuszek mnie dalej swedzi i mam caly w chrostkach ,ale jutro mam spotkanie z polozna wiec jej to pokaze . Pozdrawiam wszytkie mamuski i zycze udanego wieczorku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunda jaki śliczny pokoik Twojego Boryska :) Cudny po prostu :) Pewnie mu się będzie dobrze mieszkało bo mamusia włozyła sporo serca w urządzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, otóż są pewne statystyki: poniżej 5% dzieci rodzi się idealnie w dniu wyznaczonym jako koniec 40 tygodnia ciąży. 25% dzieci rodzi się około 3,5 dnia przed i 3,5 dnia po tym wyznaczonym dniu. 65% dzieci rodzi się w ciągu 3 tygodni około wyliczonego terminu porodu. Reszta dzieci rodzi się poza tymi terminami - są to ciąże przeterminowane i porody przedwczesne. Co do tygodni ciąży - nie znam konkretnych statystyk, dlatego że tu liczy się głównie czy ciąża jest donoszona, a nie w którym tygodniu w zakresie terminu urodziło się dziecko. Nie ma w statystykach potwierdzenia, że jakaś płeć rodzi się przed a druga po terminie, ani w statystykach nie ma zależności pomiędzy pierwiastkami i wieloródkami a terminem porodu. Z pełnią - potwierdzam :) Pełnia przyciąga porody, tak więc warto spodziewać się wysypu około 4 września ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, brzuch Ci opadł!! Magdakate, świetna huśtawka, jakby Robaka miało zaraz wystrzelić jak z procy ;) Agunda - piękny wózek, taki sam jak mój, tylko mój jest turkusowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... Small Size- mi tez strasznie drętwieją ręce, a najbardziej w nocy.... Wtedy nawet rano, jak już wstanę, to palce nadal bolą mnie tak, jakbym miała je powystawiane... Basiu- moja teściowa i jej mama, wczoraj były bardzo zdziwonie, że zamierzam już pakować torbe do szpitala... Przecież to tak wcześnie!!!!!!!!!!!Powiedziałam, że co to za różnica jak rzeczy będą w torbie, a nie w szafie- a ja będę spokojniejsza..... I, że nie zamierzam brać kiełbasy i ogórków kiszonych więc nic sie nie zespuje i nie jest za wcześnie.... A mnie od soboty coś strasznie boli, tak jakby na górze lewego pośladka....Jakby coś haczyło o nerw... Ból promieniuje już na nogę... Chodzę jak stary pryk..... I nie moge się schylić... Jak do jutra nie przejdzie, to będę musiała cos z tym zrobić, gdzieś pojechać, bo nie daje juz rady.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynko- wszystkiego najlepszego kochana:) Ja dzis kiepsko sie czuje: zawroty glowy i bol brzucha:( Mam dosyc swojej ciazy. musze pranie rozwiesic, a tak mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam,że dziewczynki lubią rodzić się przed terminem a chłopcy po.. powiem Wam,że ja jakaś dziwna chyba jestem, bo gin mi mówi,że będzie dziewczynka a ja nadal twierdzę że chłopiec. Mąż się śmieje, że zaczaruję mu córcię i jeszcze jej coś urośnie... nie wiem skąd mi się to bierze. do 28 tc tak było ułożone że nie było widać a potem nagle wiadomość, że córcia i nie jestem przekonana... nadal szykuję się na niespodziankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafko,błagam powtorz bo az nie wierze !! juz myslalam ze sama sobie wmawiam ze mi opadl ten brzuch!!!! tak sie ciesze ze ktos jednak to zauwazyl oprocz mnie!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUCHATEKU22 dziekuje slicznie ,ciesze sie ze podoba sie :-) zyrafa-dluga - Hehehe mi wozeczek tez sie podoba ;-) Kurcze gadalm z kuzynka wlasnie ona ma termin miesiac po mnie .Jej synek w 31 tyg wazy 2300 ,a moj w tym samym tyg mial 1600.Niezla roznica .Ja dopiero dwoiem sie ile maly ma 1 wrzesnia bo mam usg .Gdajac przez tel tak sie podrapalm po brzuchu ,ze az mnie piecze teraz .Zczyna mnie wkuzac to swedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu moja maleńka tez się dużą waga nie może poszczycić:-P w 35/36tc miała 2200g:-P taka z niej chudzina:-) oj chciałabym już za tydz móc zobaczyć córeczkę:-D zresztą która z nas by nie chciała;-) reszta się rozpakuje 4 września hehe;-) dziewczyny nie bójcie się czy dacie radę sobie z maluszkiem.. jak się urodzi dziecko jakoś tak instynktownie się to wszystko wie, same będziecie wiedziały kiedy chce jeść, kiedy ma mokro, albo po prostu chce się przytulić. ja jako 21 latka urodziłam syna i byłam totalnie zaskoczona jak działa "instynkt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: popieram żyrafę:) brzuch masz niżej niż ostatnio:) więc się szykuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku,tak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!! jupi!!! jupi!!! jupi!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dokładnie tak jak powiedziała ruth:) ja też urodziłam wcześnie Robaka i jakoś musiałam sobie dać radę:) a jak się czegoś nie wie zawesze jest Caffe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyrafko a moze Ci przeslac moje zdjecia i powiesz mi czy brzuch mi opadl? bo ja sama juz nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy :):):) Żyrafko,magdakate, sprawiłyscie ze mam takiego banana na twarzy ze az moj R sie smieje :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie uzupełniam jej ale tylko wklejam tabelkę - żeby była w pobliżu ;) Jak zwykle była strasznie daleko... NICK……………...…WIEK.. PŁEĆ………..TERMIN..MIASTO…..NABYTE KG 2.Figlarna..........26....synek ........24.08....Tuchola............2 3.Aska 1978........31....Majka.........28.08....Ostrów Wlkp.....6 4.Oles...............29..Sebastian......01.09....Chorzów .........18 5.kobra78..........31….Krzysztof......01.09....Rze szów..........3 7.justa140283…...26....Dawid.........01.09.... k/Łodzi.........15 8.Majunia79........29....Lenka.........01.09 ....Małopolska......10 9.mamamadrid…...34...Emilia...........02.09....Mad rid ............5 10.mamabelgie…...32....Lena...........03.09.... Belgia.............10,5 11.MamaIzia........22….?.................03.09.... Libiąż........... -3 12.nitaanita........24....córeczka…....04.09.... Lu................7 13.Aggie.sept.......34...Nicholas........04.09....London ...........10 14.zyrafa-dluga…..24….Basia............05.09 ....Białystok.......18 15.ania76...........33....synek...........05.09....Gdańs k...........1,5 16. Koliban..........28....Alanek .........05.09....Warszawa.... ...9 17.evka81...........27....córa............05.09....Hunti ngdon......13 18. aska.osa........26....chłopiec........06.09....Anglia....... ......5 19.cleo123..........27....córeczka.......08.09....Warsza wa.......5 20.small size........23....synek …..….....08.09....Sztum............ 12 21.Angioletto.......25....Natalka.........08.09.....HARL OW UK....18 22.-Zawadka-.......28....?.................09.09....Oleś nica..........0 23.ruthles...........23....Lenka...........10.09....Żory ..............12 24.Rudka............31....?..................10.09....Wa wa ...........1 25.ewelkajaw......25.... Wiktoria........11.09....Jaworzno........11 26.Trąbka...........24....Michałek........11.09....Wawa. ...........15 27.ewelka0612…...28...chłopak..........13.09....Wawa.. ..........3 28.chochlik_........29....dziewczynka..13.09....K/Krakow a…..…10 29.basia19g.........23....chłopak........15.09....Zgorze lec .......9 30.Magdulenka......28....córcia..........15.09....Łódź...... .......11 31.Sytofala..........22….synuś i córcia…16.09….D-ka Wisłocka....7 32.emce..............29....chłopak........16.09....Świno ujście 33.misha85..........24....synuś............16.09....Wars zawa.......8 34.Sylwunia83.......26....?..................16.09....Li dzbarkW......0 35.agraweczka….…26....?..................16. 09....k/Olsztyna......1 36. doris_kk.........21....?..................16.09....Kędzierzy n -Koźle.2 37.aga86.............23....dziewczynka.. 16.09.... Nasielsk..........8 38.Magdakate….....25....syn-Allan........17.09.... Cambridge.......7 39.cytrynka77…....25....córcia...........18.09.... Irlandia...........5 40.sylwinka25……...25….dziewczynka...18 .09....Jarocin............2 41.dalena............35….?...................19.09 ....Poznań............3 42.kasia1182.......27....chłopak..........19.09....Ostre szów......1 43.MDream .........30 ....chłopak ........19.09....Sosnowiec.......+/-1 44.Kajojcia..........20....Antosia..........19.09....Kie lce.............1,5 45.Marusia...........27.......?...............20.09....P ionki............8 46.Puchatek22…...24....Hania.............20.09.... Skierniewice...12,5 47.jadzia4...........31....?..................20.09....A leksandrówŁ..1,5 48.ewela1777.......19….Liwia.............20.09.... Pi otrków.........10 49.agunda...........27....Chłopak.........22.09....Wrocł aw..........3 50.nerwi.............26....Córeczka.........22.09....Wro cław.........7 51.Anulka1988…....21....chłopak.........22.09.... Warszawa...... 7 52.*akna**...........25.....córcia..........22.09....Byd goszcz.......12 53.szczesliwaaa…..26....Adaś.............23.09.... Dębica...........4 54.Karila.............27....córka............24.09....Wr ocław.........5 55.agaigi27..........27....?..................24.09....C hoszczno…….3 56.0range...........29....Basia.............24.09....Ski erniewice....10 57.szkrabek9.......26....synuś............25.09....Śląsk ..............7 58..Malinka88888..24….Nikola.........25.09....Le szno...........15 59.agamycha.......27....?...................26.09....Szc zecin.........0 60.Mal_g............34....aniołek 14.02 .…......Brisbane 61.Made83..........26....?...................27.09....Kr aków..........2 62.figa84...........25....Jagienka..........29.09....B-B ..............10 63.mamuśkaaa3...33....córeczka..........29.09....Wodzisł aw.....7 64.Iza339..........29....dziewczynka.....29.09....Piastó w.........1,5 65.NikaP............22....Michałek..........29.09....k/J asła.........9 66.kasienka123….29....?.....................29.09. ...Krosno.........7 67.Dianka90.......18....SyNeK..............29.09....Lubi n…………..9,5 68.Stelka...........28....Tomek.............30.09....Brz eg...........3 69.Aniabuu23......27....Adrianna.....…...30.09.... Kalisz..........+9 70.goge79..........30.....?...................30.09....K atowice......+9 MAMA............ DATA ..... T.C. .... IMIĘ ........ PORÓD ...... WAGA/CM Aguchaaa ...... 22.07 ...... 34 .... Ewelinka ...... ? .......... 1720/44 Koteczek ....... 5.08 ....... 39 ..... Majka ........ cc ........ 4100/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Żyrafko wiesz ze ja nie gadalam jeszcze z połową z was? naprawde,sporej czesci dziewczyn z tabelki nawet nie znam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, miło mi, polecam się na przyszłość :) Trąbka, zaakceptuj moje zaproszenie na nk bo nie zobaczę zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto ty masz termin w szpitalu na 1 wrzesnia, a ja mam temin "porodu" na 4 wrzesnia, ale ze mna niczego nie uzgadniali?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zobaczyłam ze EWELA1777 nazwie swoją córeczkę LIWIA :D:D:D:D:D:D:D Bardzo mi miło :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znasz, bo wiele się w ogóle nie odzywa, pojawiło się kiedyś, pobyło dzień i zniknęły... Np. Dianka z końca tabelki. Widzę ją czasem gdzieś na kafe, ale tu nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie,ja właśnie nie wiem za bardzo o co chodzi wiesz? termin porodu mam na 12go września(ten wg OM). mialam łożysko przodujące ktore na szczescie sie podnioslo i moge rodzic normalnie.Bylam w szpitalu 2 tyg temu i wtedy mialam to krótki usg.Kazali mi wrócić 1go wrzesnia,bo podejmą decyzje co robic,ale w sumie to nie wiem o co chodzi :o skoro moge rodzic naturalnie to o czym chca jeszcze decydowac??? :o:o:o Mysle wiec ze to bedzie wizyta kontrolne,tyle ze nie wiem czemu w szpitalu a nie w GP. jutro zapytam położną to ci napisze :) chociaz szczerze mówiąc to wcale bym sie nie obrazila gdybym miala juz urodzic hihi wiec ty masz wizyte jutro a potem juz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, zdjecie umiescilam, od razu widac moje rozstepy na biodrach i tylku, masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyrafka ja to w ciazy w ogole prawie zdjec sobie nie robilam bo moim zdaniem wygladam strasznie, no ale moze czegos poszukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×