Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Trąbeczko,rozstępy mam i ja-nic na to nie poradzimy :o uszy do góry!!! :) wg mnie brzuszek niziutko,ale zaczekam co Żyrafka powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj, ja się przyglądam i nie widzę rozstępów na tym zdjęciu :) Zawsze na zdjęciu możesz wymazać, żeby ich nie pamiętać ;) Brzuch jest trochę obniżony, nie tak wyraźnie jak u Angioletto, ale widać że "wisi". Duże będzie to maleństwo? Wiesz już coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 33 tc mial niecale 2 kilo wiec chyba niezbyt wielki, teraz jest 37 tc a nastepne USG dopiero za 9 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbeczko,wstawiłam zdjecie zrobione przed momentem-jak widzisz nie jestes sama z rozstępami-ale nie martw sie :) jakos damy rade. do świat bedziemy laski :D:D:D wiecie co? na tym zdjeciu to faktyczni ewidac roznice-wreszcie!!!!!! juz myslalam ze w zyciu nie opadnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tabelki, to sie wyjasni jak wszystki urodzimy, od razu bedzie selekcja :Pi widac kto sie udziela a kto wpadl na chwile. ja w koncu czuje sie lepiej, ochlodzilo sie na dworze, zerwal sie wiatr to mi sie zaraz poprawilo, ;) a moj Ł.dzwonil i mowi ze ma grype zoladkowa;/ mam nadzieje ze mnie nie chwyci,bo to juz kolejna osoba z mojego otoczenia . kurcze piszecie ze pelnia 4 wrzesnia, nadzieja jest, zawsze to 4 dni szybciej od terminu z om.;) maly sie rozszalal, :) dupke wypina , zaraz go uszczypne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak nisko wy laseczki macie brzuszki, ale mnie zostaly dwa tygodnie i moj chyba nadal jest wysoko. Angioletto moze dlatego ze mialas wczesniej lozysko przodujace teraz chca sie jeszcze upewnic. U mnie tego nie stwierdzili wiec mialam tylko dwa skany, ostatni w kwietniu. Musze wierzyc ze tak to wyglada i w moim przypadku wiecej badan jest niepotrzebnych. Ale jak czytam posty dziewczyn z Polski to az mnie strach bierze, ze tu traktuja ciaze tak beztrosko. A co do rozstepow to ja na razie nie mam zbytnio, ale wszystko przede mna :D, dzis stanelam na wage i z cudownych tylko 10kg zrobilo sie 12kg extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No angioletto faktycznie Ty tez masz rozstepy, a smarujesz juz czyms zeby zniknely? Ja uzywalam kremu AA Ja i mama ale nic nie dal, teraz sie zabieram za pharmaceris likwidujacy niby rozstepy, zobaczymy czy cos da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wadze nie rozmawiajmy bo ja bije na tym forum rekordy,chyba ze reszta sie nie przyznaje hihi :D ja mam cos ok 20 na plusie niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbka-ja smaruje od kilku miesiecy 1-2 razy dziennie. od lipca rano i wieczorem codziennie!!! uzywam przeroznych kremow,drozszych i tanszych,ale glownie maslo kakaowe i krem perfecta.teraz dorzucilam jeszcze oliwke do tego. niestety nie uniknelam rozstepow mimo tego ze o siebie dbalam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama mowi ze i tak te zbedne kilogramy spadna gdy zaczniemy biegac przy naszych maluszkach, wiec nie ma co sie tym teraz pezjmowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilogramami to ja sie nie przejmuje bo je sie da zrzucic, a rozstepy to boje sie ze beda pamiatka na zawsze dorzucilam jeszcze 2 moje zdjecia ;) a jak skoncze w koncu kacik malego to porobie zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Small size, masz rację - jak już się wszystkie rozpakujemy to się okaże kto tu zagląda a kto nie. Pewnie wszystkie będziemy już z dzieciaczkami do pierwszej połowy października (przy założeniu że te z końca tabelki mogą rodzić po terminie). Trąbka, nie przejmuj się, mało która ma idealne ciało w ciąży... Ja mam paskudny cellulit na obu nogach, moje uda wyglądają jak poszatkowane rozstępami, a poza tym mam mnóstwo pryszczy na całych plecach, ramionach, brzuchu i udach, a pryszcze zmieniają się w ciemne blizny. Głowa do góry, nie jesteś sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wpisałam tego do tabelki, ale ja ostatnio miałam +22kg. Pobija mnie już tylko Misha, ale naprawdę nie ma się czym chwalić.. Liczę tylko na to, że będę to wszystko ładnie zrzucać i spadnę nawet z wagi wyjściowej :) Marzenie, ale będę bardzo zapracowana od października, może rzeczywiście się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trąbka, ja tez chcę zobaczyć Twoje zdjecia! Wysłałam Ci zaproszenie na nk. Angioletto, rzeczywiscie brzuszek jest juz nisko. Ja nie wiem czy mój opadł. Wczoraj mi sie mały rozpychał pod samymi żebrami, dzisiaj dał mi odetchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja zwracam się z prośba do zyrafki: zaraz wrzucę fotki na wspólny album powiesz mi czy mi się obniżył brzuch?? mój mąż twierdzi że tak ale ja sama juz nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, moja koleżanka rodziła w grudniu. Przez cała ciążę przytyła 28kg. Była opuchnięta jak balon. Córeczka zresztą niemała- 3800. W ciągu 3 miesiecy schudła 25 kg. Teraz znowu jest szczupła, no 3 kg zostało, ale akurat jej z tym ładnie. Za to ja w pierwszej ciąży przytyłam 12kg, czyli niby książkowo, ale juz nigdy nie zrzuciłam dodatkowych kilogramów. Wręcz tyłam. Także naprawdę nie ma reguły,że im mniej przytyje, tym szybciej zrzucę. Pewnie zależy to od tego jaki metabolizm ma każda z nas czy jaki styl życia prowadzi. Najważniejsze, to żeby zachcianek z ciąży nie przenosić na czas po porodzie. A karmienie piersia nam to ułatwi, bo będziemy musiały pilnować tego co jemy. Po porodzie coli i chipsom mówimy nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz pokochałam cole,czekolade,wszelkie słodkości :p ,cytrusy i szaleje na punkcie platkow owsianych :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis pepsi ale pusta butelke ukrylam przed mezem bo bylby zly ze tak dogadzam Michalkowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to marzę o kawałku ciasta albo tortu. Może być nawet zwykły batonik! Pozwalam sobie od czasu do czasu na loda Big Milka, bo on mi cukru nie podnosi. No i kupiłam sobie bezcukrowe ciastka, do kawki są niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzucholki.... Padam na pysk...wlasnie skonczylam myc okna w livingu w tym jedno 5-metrowe...:)Na szczescie juz wszystko skonczone,jeszcze tylko T.zamontuje dzis roletki i bedzie super...no nie mamy jeszcze mebli wiec na razie nasz salon wyglada jak sala balowa :);):)ale zdazylismy...normalnie nie moge w to uwierzyc,ze zdazylismy zrobic to przed porodem...;) Moj brzuchol tez juz opadl...czuje to bardzo wyraznie :)zobaczymy kiedy Niunia sie zdecyduje zeby opuscic swoje lokum... Cleo i Agunda...pokoiki Waszych Malenstw sa przeurocze... :) No kolezanki...ja nie wiem czy tak latwo oddam Cole po porodzie...to moje uzaleznienie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie, podziwiam Cie za to mycie okien!!! Chociaż sama sie zastanawiam czy też nie pomyć okien, może to by przyspieszyło poród? Tylko przy moim wzroście, to muszę wchodzić na krzesło,żeby umyć całe okno, a tego się właśnie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate, ja na szczęście w ogóle nie słodzę, więc nie musiałam się teraz odzwyczajać. Za to lubię piwko i czasami wypiłam sobie Lecha Free, ale ostatnio mi tak po nim skoczył cukier,że i tego teraz nie mogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: mój mąż twierdzi że już jest nisko ale ja nie jestem pewna dlatego umieściłam zdjęcia zrobione przed chwilą żeby wprawne oko żyrafy zerknęło i osądziło:) a tak wogóle to jaki jest czas od opadnięcia brzucha do porodu?? tak teoretycznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny, ja chcialam dzis pomyc okna w sypialni ale moj kazal mi przysiac ze tego nie zrobie, jutro jak wroci z pracy to pomyje a ja bede mu tylko szmatki podawala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×