Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Zyrafka...zobaczymy jak sie sprawy potocza...ja nadal mam powera na robote choc juz ledwo dysze...nie wiem skad mi sie to wzielo...nie jestem jakas cholerna pedantka choc lubie lad i porzadek(zboczenie zawodowe ;))a teraz to az sama jestem wkurzona na siebie ale nie moge przestac...sila wyzsza.... tylko pies sie na mnie dziwnie patrzy,a ja zastanawiam ,sie jak by go wykapac...a najlepiej jeszcze wyplukac w dzidziusiowym plynie,zeby byl pachnacy i mieciutki.... ;) No coz...hormony wladaja mym zyciem!!!!!!Mam nadzieje,ze juz niedlugo bo mnie to wykonczy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruth...hihih...ja mam ten specyfik na roztępy....i...nie mam żadnego ale go nie używam:P:P:P:P ale dobrze wiedzieć że działa, bo chyba juz niedługo zacznę używać, bo w poprzedniej ciązy pod koniec mi wyskoczyło parę rozstępów, w ogóle wiem że z tej seri sa dobre kosmetyki np na celulit:) Koteczek Majka śliczniutka a Ty tez widze stroisz córcię, oj będzie mi tego brakowało przy Tomku:P bo córcia ma i miała tyle sukieneczek że niektóre tylko raz włozyła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie zjadlam pączka, wogole uwielbiam pączki :P popilam kubeczkiem cieplego mleka i spadam spac. wiec kolorowych snow dziewczynki :D moze akurat dzisiaj w nocy ktoras sie rozpakuje , czego zycze tym ktore juz chcą ;) paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! melduje się po weekendzie :) Dopiero nadrobilam to co napisałyscie.... Ania76 gratuluje zostania ciocia :) Ewelko wszystkiego najlepszego z okazji 1 rocznicy slubu :) Cytrynka wszytskiego naj naj :) Co do objawów to ja chyba jeszcze nic ..... A tez chciałabym urodzic ciut wczesniej niz termin OM (22 wrzesień) bo od października uczelnia....... Ale zobaczymy co zycie przyniesie....... Dziś zrobilismy ostatnie zakupy takie wieksze dzidziusiowe- po drodze do domku wjechalismy do ikea. Jak skńcze już wszytsko też wstawie zdjecia na nk :) Teraz już powoli uciekam. Jutro robie z rańca kolejne podejscie do punktu pobrań - na badania :) Mam nadzije ze zadna niespodzinka mnie nie spotka :) Przynajmniej nie taka niemiła jak ostatnio :) DOBREJ NOCKI ŻYCZĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ja tylko na chwile nie mam weny do pisania ale czytam was :) załozyłam profil na nk ania mała czekam na akceptacje wysłałm wam zaproszenia z profilu prawdziwego musialam was usunąc bo nonstop dostawałam jakies głubie wiadomości ale chce widziec o czym piszecie i jak wygląda wsz brzuszek :) hi hi jutro dodam fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania mala a ja Cie przyjelam i zaraz zblokowalam bo myslalam ze to ktos wscibski z zewnatrz, teraz nie wiem co mam zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pierwszy adres jest dobry ale musicie go całego skopiować i wkleić w pasku. nie wiem dlaczego nie z czytuje całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koteczka siersciucha
KOTECZEK SPASIONA SWINIO...BRAKUJE CI SLODKIEGO...BUAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHHAH....IDZ NAWPIERDALAJ SIE KISLU MOZE CI WRESZCIE WAGA WROCI DO NORMALNOSCI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Obudziła mnie burza, ale całe szczęście już przeszła. Jem sobie na śniadanie płatki delektując się każdym gryzem, bo wiadomo co będzie po porodzie ;) Wieczór miałam dość bolesny, ale w nocy wszystko przeszło. Basia jakoś chyba nie jest jeszcze przekonana czy chce wyjść ;) Magdakate, to okropne.. A najbardziej wymowne jest ostatnie zdanie: "Szpital poinformował, że bardzo dokładnie zbada każdą skargę, którą złoży kobieta." Dupki zarobione... Nawalili a i tak będą udowadniać że to nie ich wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też teraz obżeram się na potęgę, praktycznie codziennie musze zjeść coś słodkiego bo inaczej chodzę wściekła jak osa. z owoców to obżeram sie ostatnio nektarynkami, winogronami i arbuzem. idę dziś do gina ciekawe co u malutkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) ja oczywiscie po nie przespanej nocy ale już się przyzwyczaiłam siku byłam 8 razy trąbka chyba jest opcja że da sie odblokowac żyrafko ładnie masz ułozone kosmetyki dla Basi :) co do jedzenia teraz też wychodze z założenia ze lepiej jeść teraz wszystko żeby poźniej nie miec zachcianek hi hi kupiłam wózek firmy tako jumper x za tydzień powinien juz przyjśc kolor wybrałam niebiesko czarny mamabelgie ja chyba też zaczne myc okna może się mały ruszy termin mam na września ale tez chce urodzic wcześniej bo poźniej szkoła i trzeba dojśc do siebie a boje się panicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochlik jestes z pod Krakowa z jakiej okolicy dokladnie ja też mieszkam pod Krakowem, w którym szpitalu rodzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie brzuchatki :) ja mialam dzis kiepską noc.mialam wrazenie ze mi brzuch zaraz odpadnie.w lazience bylam tylko dwa razy ale zanim sie podnioslam z łóżka to minelo 10 minut w bólu :o Juz na szczescie jest lepiej :) czuje sie taka opuchnieta,nawet palce u rąk mam jak serdelki,ale pewnie nie jestem jedyna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam ze wszystkie tyle razy chodzicie w nocy do lazienki i sobie ze niby mi sie brzuszek opuscil ale parcia na pecherz chyba nie mam skoro w nocy mi wystarcza 2-3 razy w kibelku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, ja też w nocy bywam w łazience tylko 2-3 razy. Nie wyobrażam sobie jak można wstawać częściej, bo samo zwleczenie się z łóżka jest dla mnie męką, idę do łazienki trzymając się ściany, cud że jeszcze ani razu nie wylądowałam na podłodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angiolett ja raz mniej raz więcej ale wstaje zawsze dzis to jakiś rekord pobiłam 8 razy i tez tak mam że za nim sie podniose to ból i wysiłek okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ania mala odblokowalam Cie :D co do kibelka to ja tez wstaje 2 razy w nocy, wiecej bym nie dala rady, staram sie po prostu malo pic na noc a co do opuchlizny to przed chwila znalazlam jej jeden plus :) nie moge co prawda nosic ani obraczki ani pierscionka zareczynowego bo mi sie nie mieszcza ale mam inne pierscionki ktore byly na mnie za duze i teraz wlasnie je zakladam, dzis pierwszy z kolekcji jade teraz na badanie krwi bo cos mi plytki spadaja, mam juz tylko 117 tys. mam nadzieje ze dzis nie wyjdzie duzo mniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff,no to dobrze ;) Żyrafko,Basia dla samego łóżeczka które jej tak pięknie przygotowałas to zechce niedlugo domek maminy opuścic hehe :) oj,znam te wyprawy do łazienki przy ścianie hihi :D:D:D ja sie łapie wszystkiego co napotykam po drodze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis na 14ta mam wizyte u położnej.naturalnie niczego sie nie dowiem,ale jak trzeba iść to trzeba :) szkoda ze tu nie ma polskich położnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,bolą was sutki??? bo od czasu kiedy leci mi mleko to one mnie troszke bolą.da sie wytrzymac ale chwilami jak sie zpomne i niechcący dotkne sie mocniej lub czyms zachacze to az mi łzy stają w oczach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, z rozpędu zamiast coś dopisać do tego co napisałaś, to wykasowałam Twój komentarz, nie gniewaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafka-zebyś wiedziała :D:D:D Ty mi ze zdjecia potrafiłas powiedziec ze brzuszek opadl i dajesz tysiące porad dziennie.to ja przez cała ciaze w uk od nich sie tyle nie dowiedziałam co od ciebie na forum :) dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi:) spoko :) łóżeczko jest tak ślicznie przygotowane ze dostaniesz jeszzcze wiele takich komentarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Jak tak was czytam to boje sie az co to bedzie za 2 tygodnie .Jak ja juz teraz mam dosc .Dzis przespalam nocke, udalo sie .Jak wstawalam siusiu to myslalam ze Borysek mi wypadnie :-)Tak mnie uciskal na pecherz ,bolalo mega.Ja nie mam takiego wielkiego brzuszka ,ale jestem ciagle nadiecie cukrzycowej :-( A na slodkie to mam taka ochote ,ze szok .Obojetnie co bym zjadla zeby slodkie bylo .Jak sobie pomysle ze dietka przy karmieniu jest jeszcze gorsza .Normalnie plakac mi sie chce .Trudno co nas nie zabije wzmocni .Dam rade zeby synek tylko byl zdrowy .Milego dzionka . zyrafa-dluga -Lozeczko przesliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×