Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Magdakate,jak nie dacie rady to ja tam podskocze do was i pomoge :p :p :p My mielismy dzis pierogi z jagodami.Potem wciągnelam 3 gruszki i odczuwam głód :o:o:o Musze sie czyms zając zeby o jedzeniu nie myslec hehe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wziełam się w końcu za pakowanie torby do szpitala i jakaś wielka walizaa mi będzie potrzebna. Wkładam te rzeczy z listy a końca nie widać... Co wy spakowałyście? Nie chciałabym pojechać na porodówke z wielkiim bagażem żeby się patrzyli jak na wariatke... Napiszcie proszę liste rzeczy do zabrania Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja mam spakowaną torbe od 2 tygodni ale w sumie nie martw sie to czego nie wezmiesz mąż ci dowiezie nie ma co szaleć;-), ja mialam w domu takie poradniki co mam wziasc do szpitala i biore to co naprawde mi sie przyda a co nie to moj meszczyzna dowiezie, pozdrawiam brzuszki nie moge sie juz w sumie tego dnia doczekac a juz bym bardzo chciala małą Emilke przytulac a zostało nam 8 dni do treminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki która z Was kupiła tako jamperx? chyba zakupimy przez allegro, ale chciałabym znać Wasze opinie. Ewelka wreszcie, moje Ogromne Gratulację!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu, ja kupiłam na allegro tako jumper x w niebieskim kolorze. Ma wszystko czego oczekiwałam po wózku. Spacerówka jest montowana tyłem lub przodem do kierunku jazdy, pompowane koła, przednie są obrotowe i co dla mnie ważne to regulacja oparcia w gondoli!!! Nasze maluszki jak bedą siadać, to będzie jeszcze zimno więc to regulacja w gondoli sie przyda. Poza tym świetnie sie go prowadzi. A jak będzie w rzeczywistości się sprawował na naszych chodnikach to sie okaże. Ale myślę,że dobrze, w końcu ma pompowane wszystkie koła. No i budka składa sie bezszelestnie, a np w coneco tak głośno,że umarlaka by obudziła. W tej cenie (za 1200 z fotelikiem i parasolka) nic lepszego chyba nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie nadrobiłam to co napisałyście i widzę że temat fotelików dzisiaj był poruszony. Ja też sie zastanawiam jaki to ma być ten fotelik, ten od 0-13 czy o-18kg? jeśli kupię ten wózek tako jamper tam jest fotelik 0-13, czy to nie za mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tyle, wypowiedziałam się, a teraz muszę oddać komputer mojemu synkowi :) Chce pogadać na skypie z kolegą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniabuu, z tego co dziś zobaczyłam, to fotelik 0-18 zupełnie nie nadaje się dla noworodka, więc raczej trzeba kupić najpierw 0-13, a potem coś większego. Ile pojeździ w 0-13 to się okaże, bo podejrzewam że rozmiary tych fotelików też są różne, warto poszukać jak najobszerniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto jeśli lubisz sosik z kurczaka, ziemniaki i mix sałatek to serdecznie zapraszam:) dużo jeszcze zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki zyrafka, czyli wychodzi na to że pewno kupimy ten tako jamper x. Byliśmy dzisiaj w sklepie i bardzo się rozczarowaliśmy cenami wózków, ale po za tym kupiłam juz wszystko dla Małej, hurrrraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu, ja mam taki zestaw w kolorze niebieskim, wysyłka tez była 0 zł. Z tymże ja zamawiałam bezposrednio od producenta. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=698564095 A co do fotelika, to tu wychodzi bardzo tanio. ja najpierw ogladałam ten wózek w sklepie w Gdyni i kosztował 1080zł bez dodatków. I właśnie wtedy mi sie spodobał. Jak dziecko wyrosnie z fotelika to wtedy kupie wiekszy i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe wrzesniowki Wow a widze ze w czasie jak nadrabialam to co napisalyscie to niektore sie wziely do roboty, a mi jeszcze kilkastron zostalo i sie nie umiem oderwac bo mnie tak ciekawi co u Was (zwlaszcza tych ktore sie zaczely rozpakowywac) aska 1978 bardzo ladna ta posciel, tez taka zamowilam :p No nic chyba skoncze jutro bo zaraz m wroci (mam nadzieje) wiec jeszcze ogarne dom zeby mu bylo przyjemnie jak przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniabuuu ja tez zakupilam tako jumper x granatowy i ma wszystko co chcialam kupic. Zobaczymy jak bedzie sie sprawowal w praktyce:) Najwazniejsze dla mnie ze sa 4 duze kola gumowe pompowane. Tez zaplacilam 1200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goge kupiłam do tej pościelki jeszcze moskitierkę.. słodko wygląda wrzuciłam zdjęcie łóżeczka na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowaliśmy się na ten wózeczek, tylko mamy problem z kolorem, zastanawiam się nad grafitowym, tylko nie wiem czy nie za ciemny dla dziewczynki..muszę się z tym przespać.dzięki dziewczynki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy po wizycie u ginekologa....Lena wazy ok.3500g :) glowka w kanale i bardzo,bardzo nisko.... Szyjka zgladzona,w dalszym ciagu 1 cm rozwarcie :) 3 wrzesnia ,jesli sie nie "rozdwoimy",mamy pojawic sie w szpitalu na KTG...ale z tego co mowil lekarz,daje nam tydzien... ;) zobaczymy na ile sie sprawdzi... Jesli sie "przeterminuje" maja 10 dni na rozwiazanie ciazy-czyli nie jest zle..... Dobranoc wszystkim Brzuszkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie: fajniutko że wiesz co i jak z dzidziusiem:):):):) zobaczymy czego ja się dowiem w czwartek. znając życie pewnie niczego:) dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie - no to wiesz już co i jak, fajniusio! pisałyście o fotelikach. ja też byłam oglądać te 0-18 - szczerze- napewno nie jest stworzony dla noworodka! Totalna porażka i męczarnia dla dzidzi. ja powoli ustawiam mebelki. jest jeszcze łyso trochę w pokoju. Za ok tydzien jedziemy do ikei pokupować drobiazgi - jakiś obrazek, pled na sofę itp. ewelkajew - zgadzam się ze wszytskimi, Wikusia jest cudna! no nic, napewno nie zasnę prędko więc trzeba coś zjeść - mam całego arbuza - zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam ten fotelik 0-13 kg puzniej planuje kupic jeden do końca 3 funkcyjny jak dobrze pamietam . mamabelgie fajnie ze wiesz już co i jak :) DOBREJ NOCKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nie spimy, mam jakas straszna rewolucje w brzuchu ;/ juz mnie chyba calkiem przeczyscilo, az mi nie dobrze ...;/ i mdli mnie, ciekawe czy to jakies poczatki czy po prostu rewolucja zoladkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chochlik_01
witam obudziłam się jak mąż zbierał się do pracy po 5 i już nie mogłam zasnąć więc wstałam i pije sobie herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzucholki ;) ja równiez obudzona zostałam-ale tym razem przez czkawke mojej córci.Zjadłam owsianke i dziecko zasnelo,wiec i ja wracam do łóżka hehe.Jakby nie bylo u nas dopiero 5.30 :D:D:D\ są jakies wiadomosci od RUTH???? czy cos przegapiłam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) u mnie chyba druga w ciąży tak koszmarna noc. wieczorem poszliśmy z mężem na spacer i zjedliśmy lody.no i się chyba zatrułam..pół nocy na kibelku, zgaga jak cholera i bączki:) co się położyłam to mnie tak kręciło w brzuchu że spałam na sofie a nie z mężem. oby dzień był lepszy. dzisiaj do gina, jupi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, co za noc od 2:00 do 4:00 czytałam bo spać nie mogłam chociaż nic nie bolało - po prostu taka bezsenna noc ... po 4:00 zwinęłam się koło męża i odpłynęłam ... zaraz wracam do łóżeczka póki kołderka jest jeszcze ciepła tylko czekam na sms czy mąż dojechał do pracy :) Nie wiem który brzuszek napisał w ciągu ostatnich kilku dni o rozchodzeniu się troszkę ale dzięki od kiedy zaczęłam robić więcej niż tylko leżeć, siedzieć, śpi mi się dobrze choć zawsze w nocy jest ciężej niż za dnia wstać z łóżeczka :) odstawiam powoli magnez może jakieś skurcze się pojawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U mnie niezmiennie to samo.... Jutro rano mam wizytę u lekarza i KTG, może dowiem się czegoś nowego... Wczoraj wieczorem S. próbował namówić Basię do wyjścia, nawet miałam dziwne pulsujące skurcze, ale nic z tego... Trzeba pracować bardziej!! Od 31.08 S. idzie na urlop, więc w zasadzie już od soboty będzie do mojej dyspozycji całe dnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×