Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

do L4 potrzebne jest: Twoj dowod: miejsce zameldowania, pesel, numer seryjny dowodu nazwa firmy i jej nip zadne zarobki niepotrzebne ani etat najlepiej jak lekarz wpisze kod B ale nie musi bo rownie dobrze mozesz dac zaswiadczenie ze jestes w ciazy ale najlepiej jakby wpisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trabka: ja należę do osób które nie wróciły do wagi sprzed ciązy a teraz jeszcze doszły mi dodatkowe kilogramy i zaczynam się powoli załamywać:( ale jak juz pisałam kiedyś zamierzam ostro zabrać się do zrzucania dodatkowych kilogramów dietą i siłownią:) zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak Wy produkujecie duzo, musze interenet w domu podlaczyc wreszcie zeby Was nadrabiac... U mnie zle, bardzo zle. Poklocilam sie ze wszystkimi rano. Wygarnelam co mi zalegalo i wyszlo ze to ja jestem ta zla. zero zwrozumienia, zero pomocy tylko falszywe wspolczucie, ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trabka dla mnie to temat prawie numer jeden. Bardzo sie boje jak to bedzie po porodzie z moja wage. Przed wazylam 55kg - 56kg i zawsze sie odchudzalam :D mam swira na tym punkcie. Teraz juz jest plus 13 a moze jeszcze podskoczyc. Wlasciwie nie wyobrazam sobie nie wrocic do dawnej wagi, zrobie wszystko, juz szukam dobrej diety ha ha ha - no moze jeszcze za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate dziekuje ja to sie martwie bo moj jest codziennie aktywny zwlaszcza jak cos zjem, a teraz zjadlam zupke wypilam koktail i cisza... Trabko napisze Ci na nk tylko jak ja Ciebie tam znajde bo nie masz wpisanego pseudo z kafe:) co do wagi to mysle ze to zalezy od naszego zaparcia i silnej woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam trabkakafe kurcze dziewczyny u mnie zmora sa zlodycze i to mnie gubi, najlepiej wygladam jak waze okolo 52-53 kg a teraz juz ponad 30 ponad to :( trzeba bedzie naprawde zarzucic jakas dobra diete, mam nadzieje ze dziecko duzo ze mnie wyssie i jeszcze ruch przy nim... ale slodyczy zero po porodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trabko a masz mnie w znajomych bo nie moge cie znalesc... ja tyle samo wazylam 52-53 a teraz 70...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trąbka dziekuje, a jeszcze jedno pytanko to zwolnienie co miesiac lekarz przedluza i donosze pracodawcy tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski !!! Gratulacje Ewelki dobrze ze malenstwo juz jest. ja noc nie przespana o 4 rano przed oknami naszymi auto sie palilo .Tak sie wystraszlam ze myslalam ze urodze .Borys sie rozbrkal i czkawki dostal .Co do porodu to ja wczesniej balam sie ze urodze wczesniaka ,a teraz mam wrazenie ,ze przenosze .Jeszcze 3 tyg z kawalkim a mi sie wydaje ,ze mam jeszcze duzo czasu .Tez sie boje ze wody odejda mi w sklepie .Dobra ja uciekam na ktg milego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbeczko nie martw sie ;) kazdej z nas sporo kg przybylo.I kazda podejmie znimi walke :) razem rażniej.teraz sie wspieramy w bólach przedporodowych a potem w zrzucaniu kilogramow :D:D:D ja najlepiej sie czuje w wadze 58-60kg.Niestety teraz mam 81 :( przed ciaza mialam juz pare kilko wiecej :o posprzatalam mieszkanie.i nic.nic nie czuje. to znaczy niestety czuje sie znakomicie :o a mialam przeciez miec skurcze czy cos :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto ty kochana nie narzekaj - jak przyjda bole to wtedy wspomnisz jak to milo ich nie czuc :D A co do zrzucania kilosow to fakt - zdecydowanie razniej w grupie i wieksza mobilizacja, mysle ze nasze maluchy tez nam troche pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Nie bylo mnie 2 tygodnie, bo najpierw bylismy na urlopie a potem pojechalam na tydzien do rodzicow. Tam byl moj 3,5 letni siostrzeniec, ktory wlasnie zlamal nozke na trampolinie :/ Strasznie biedny jest, przez 4 tygodnie ma nozke w gipsie od pachwiny do samych paluszkow, teraz juz przynajmniej sie z tym oswoil ale na poczatku to nawet nie pozwolil sie dotknac w ten gips. A w ogole to ortopedzi powiedzieli siostrze ze na tych trampolinach jest bardzo duzo wypadkow i na jakims sympozjum sie zastanawiali czy nie wystosowac odezwy zeby zabronic korzystania z nich przez dzieci. A w miedzy czasie jeszcze wyremontowalismy maly pokoj i wymienilismy autko. Tak wiec bylo pracowicie ale teraz juz moge spokojnie sprzatac i szykowac wyprawke dla siebie i malenstwa :D Narazie tylko sie melduje bo mam ponad 20 stron do nadrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu jestem na pewno na liscie naszej klasy na macierzynstwie ;) zwolnienie przedluza lekarz co miesiac i masz tydzien na dostarczenie go do zakladu pracy dziewczyny mam nadzieje ze bedziemy sie wspieraly w tych dietach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie-ty sie kochana tam mnie spodziewaj z Natalką niedlugo :D:D:D samochodem mam do Ciebie jakies 15minut wiec spacerkiem ze 2 godzinki,ale co tam.małą w wózek i jazda hihi. napewno zrzuce te kilkogramy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja mam też dużo do zżucenia, teraz waże 80 a najlepiej się czuję z wagą max 55, ale nie ukrywam ze juz przed ciaża sobie folgowałam i juz byłam troche pyzata :-) Bankowo po połogu zabieram sie za cwiczenia a wczesniej za diete. Tym bardziej że 10 pazdziernika idziemy z mezem na wesele do znajomych i chciałabym w miare wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie-dziewczyny z uk.macie do siebie numery tel jakby co??? ja mam do Magdakate a ona ma mój.A reszta?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysl z wymiana tel, masz racje :D A ten spacerek to dobra sprawa - mowisz 2 godziny......to troche kalorii da sie spalic :D juz zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggie: z uk jestem ja, angioletto, aska.osa do której też mam numer a z irlandii jest cytrynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie czekam ;) ja tez wysle ci swoj :) Wiktoria jest zachwycająca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cukiereczek maleńki!!!! Ewelka jeszcze raz wielkie GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze od godziny mam napiety brzuch mega twardy istrasznie mnie boli tam na dole martwie się troche co to może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! Trafilam tutaj na chwileczke i calkiem przypadkiem... Piszecie, ze po porodzie stosujecie diete :) Jesli moge Wam polecic to z wlasnego doswiadczenia zachecam Was do zastosowania FRANCUSKIEJ DIETY PROTEINOWEJ dr Pierra Dukana! Jest rewelacyjna :D Dziewczyny w ciagu 2 miesiecy traca nawet okolo 10 kg!!!!!!!!!!!!!!! Dieta jest latwa, lekka i przyjemna :) Mozna jesc az do zaspokojenia glodu :) Jesli chcecie sie dowiedziec o tej diecie wiecej szczegolow polecam rowniez zakupienie niedrogiej ksiazki "nie potrafie schudnac" , na kafe tez jest zalozony topik gdzie sie dziewczyny odchudzaja i wpieraja :) Nazywa sie FRANCUSKA DIETA PROTEINOWA :) Szczerze Was zachecam :) Ta dieta jest dobra nawet podczas karmienia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeglądałam foteczki:) dzielna ta jej Maleńka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge obejrzec zdjec bi nie mam ewelki u siebie, czekam az przyjmie zaproszenie jesli chodzi o diete to ja rac`zej mysle o tym zeby nie laczyc produktow no i zeby nie jesc slodyczy, za to duuuuuzo warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie poszłam rozwiesić pranie które mój mąż nastawił rano i co.......... nie włączył pralki:):):) dopiero ją teraz uruchomiłam a co najśmieszniejsze to są tam jego koszule do pracy i nie wiem czy zdążą mu wyschnąć:) ale to już jego wina:) dziewczynki polecam zobaczyć zdjęcie na profilu My Mamusie na NK. rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×