Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Basia wysłałam do Ciebie zaproszenie na nk Joanna L to ja. do mnie możesz dzwonić. podaj nr telef i ja napiszę Ci swój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pisałam już kiedyś o tym zdjęciu, ale zostałm uświadomiona, że jest to fotomontaż, bo nie jest możliwe aby przez warstwę skóry tak dokładnie było widać stopkę. Ale jak zobaczyłam je pierwszy raz to się bardzo rozczuliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w razie czego mój numer jest na moim profilu na NK. a i miałabym jeszcze jedną prośbę jak już urodzę to proszę nie zamieszczajcie gratulacji na NK bo rodzinie powiem dopiero jak już będę w domu i wtedy też wstawię foteczki dla wszystkich:) wy będziecie pierwsze wiedziały że rodziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puchatek ja wiem że coś takiego jest niemożliwe ale ogólnie fotka robi wrażenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu Tobie tez zaraz wysle nr tel jakby sie okazalo ze z Trabka razem urodzimy:) ja tez postanowilam po ciazy nie jesc slodyczy tylko zdrowe jedzonko i cwiczyc ale przy moim mezu to bedzie ciezko bo to lakomczuch na slodkie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak miło:) ja mieszkam tutaj już od 2,5 roku i dopiero w tamtym roku poznałam ludzi którzy też mieszkają w Littleport i też są z Lublina a nasi synowie chodzą razem do szkoły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och jak gorąco szczególnie,że przez 2 godzinki sprzątałam - czeka mnie jeszcze prasowanie firany 8mx3m chyba rozłożę się z kocem na dywanie i ją przelecę żelazkiem cholera i jeszcze zasłony w podobnym wymiarze :) oglądałam fotkę maleństwa na n-k ewelkajaw - słodziuchna myszusia mała królewna :D jeszcze raz gratulacje :) już 3 dzień z rzędu piję po pół litra kefiru przez ten antybiotyk na paciorkowca a w WC tylko "siu" i trochę mnie to martwi ... zastanawiam się nad tymi czopkami glicerynowymi od ZYRAFKi ale nie wiem czy tak można i czy nie zaszkodzą :) ??? dorwałam fajną książkę - z świata książki - "dziecko zdrowie i rozwój od poczęcia do 5 roku życia" pisze tam,że zdarza się iż maluchy rodzą się z ząbkami no i że przy zmianie pieluszki u chłopców często dochodzi do obsiusiania otoczenia i zmieniającego pieluszkę - muszę sobie sprawić jakiś kombinezon :) i chyba zrezygnuje z dywanu jednak na jakiś czas ... Basiu19g - ja dzisiaj też pomidorowa z makaronikiem - gotuje zawsze 1 danie - jakoś nie słyszę narzekań - jutro o pojutrze będzie tylko II danie :) choć mój P woli zupki :) oki zmykam do tej firany bo patrzy na mnie od ponad tygodnia a ja mam ochotę ją wywalić i zamówić rolety :) muszę coś wymyślać z czasem na okienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do numerów to proponowałabym wymienić się z tymi Brzuszkami, które już urodziły wtedy jest pewność,że na pewno info trafi do NAS :) tylko jeszcze tak mało rozpakowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream: mój mąż nie jeden raz doświadczył tej łaskawości od naszego syna że musiał sam się przebierać:):) zobaczymy czy teraz będzie pamiętał:) ja mu o niczym nie będę przypominała:P a co taka jestem wredna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream mój mały chrześniak tak robił:) jak go kuzynka rozbierała to szykowała szybko pieluszkę tetrową, bo jak odkryła mu klejnociki to prysznic.. no tak chłop miał. teraz w szpitalu też mi znajoma opowiadała o córci,że jak jej ściąga pampersa po jedzonku i niby kupka zrobiona a jak poczuje czystą pieluszkę to robi następną. takie uroki:) Mamabelgie Ty pytałaś o te skurcze.. ja mam tak że zaczyna się od kręgosłupa i opasuje mi cały brzuch i ciągnie w dół. najgorsze te bóle krzyżowe jak idą do brzucha strasznie ciągnie a brzuch sztywnieje i robi się twardy jak kamień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corcia Ewelki naprawde przecudna:) MDream ja robie dwa dania bo moj maz pozno wraca, a drugie robie przede wszystkim dla niego bo on zupka sie nie naje a ja z kolei uwielbiam zupy:) wlasnie smaze placki ziemniaczane jestem taka glodna ze szok:) i jak tu mam nie jesc, no ale slodkiego dzis nie ruszylam tylko troche owocow ale one chyba nie zaszkodza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki ale produkujecie :) Nie bylo mnie tylko jakiś czas i 2 strony do nadrobienia..... Ja upichcilam dziś leczo - na 2 dni, rozwiesiłam pranie i troszke poprasowałam. Ale to nie koniec. Do końca tygodnia bede to chyba prasować..... Tak stwierdziłam że chyba za duzo nakupowalam tych ubranek :) Bo piore, prasuje, piore, prasuje i końca nie widać :) MDream wiem cos o takiej ilosci foranek - wczoraj to przerabiałam... Na szczęście są juz wyprasowane i czekają dzis na zawieszenie.... Jak tylko mąż wróći i machnie mi okno.... Wiecie co, ja też nie mam do nikogo nr w razie W jakbym zaczęła rodzić......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja irlandia jest pod UK wiec chetnie sie wymienie z dziewczynami z UK numerem... Ja naszczescie jem wszystko i nietyje bardzo, rosnie mi tylko brzuch i piersi. Wygladam jakbym ze sztucznym brzuszkiem chodzila... Co do mojego samopoczucia to niebede zadreczac Was moja historia, tylko powiem tyle ze nie bez powodu ktos kiedys powiedzial ze z rodzina wychodzi sie dobrze na zdjeciu. Nie chodzi tu o moja rodzine a o rodzine mojego m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jestem juz do zycia:))) nawet w tesco bylam...kupilam majuni na wyprzedazy kurtke na zime za 31 zł oczywiscie rozowa:))) ja mialam zatrucie ciazowe w pierwszej i drugiej ciazy... to jest gestoza.... 1. nadcisnienie i zielone wode 2. nadcisnienie i mega obrzeki emce u nas jak raz rodzilas cc to wcale cie nie kwalifikuje do drugiego cc musisz miec do tego przeciwskazania, inaczej sn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku ale to cisnienie ciagle sie utrzymuje wyzsze czy tylko czasem skacze? co do firanek to moje olbrzymy tez leza... nie wiem jak je wyprasowac bo to na okno tarasowe i balkonowe w sypialni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka: jak juz pisałam mój numer jest na moim profilu na NK. Magdalena W to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska1978, Ty biedaku, mogłabys juz w końcu urodzić. Ja tez pewnie będę sie męczyc do terminu. Chociaż skurczy takich jak Ty nie mam i nie pamiętam żebym w pierwszej ciaży miała. Ale ból kłujący w dole brzucha to i owszem. Ja dzisiaj tak jak akna zrobiłam leczo. Pachnie w domu czosnkiem. A co, trzeba sobie dogodzić, bo przy karmieniu, to o czosnku moge zapomnieć. Martwię sie tylko czy bedę miała pokarm. Piersi mi zmalały w ciąży i nadal są puste. Żadnej siary. W pierwszej ciąży miałam pełne piersi i siarę przed porodem, a teraz nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, najlepszy patent na firanki, to rozwiesic kiedy sa jeszcze wilgotne. I wtedy nie musisz prasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkajaw mała cudna . Własnie boje sie że te upławy to jakieś zapalenie ale inych objawów niemam . Do terminu porodu został mi jeszcze tydzień :) :) :) Aska 1978 czy ty może wysłąś tez do mnie zaproszenie na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf... wróciłam ze spaceru.. Poszłam do galerii (15 minut piechotą), pół godziny na miejscu, potem u babci (mieszka po sąsiedzku) i musiałam długo odpoczywać żeby wrócić do siebie. Boli mnie cała miednica ze spojeniem na czele. Skoro malutkiej tak ciasno, to niech już wychodzi! Wszystko i wszyscy na nią czekają, nie ma co się ociągać.... ;) Oglądałam te foteliki samochodowe "0-18 kg" - jedna wielka lipa. Niby można w nich wozić od "0", ale jak mi pan w sklepie pokazał jak się rozkładają to szczęka opadła. Dziecko w takim "rozłożonym" foteliku jest odchylone do tyłu o raptem kilka stopni i nie można bezpiecznie ułożyć w nim dziecka które nie siedzi. Porażka. Tak czy siak będziemy musieli taki fotelik kupić, ale dopiero jak Basia zacznie siedzieć. Nie wiem jak długo będzie się mieścić w foteliku "0-13", mam nadzieję że chociaż usiądzie... A od babci odebrałam wydziergany komplecik dla Basi :) Zaraz zrobię zdjęcia i Wam pokażę, bo to jest słodziutkie, mam śliczne butki jak od Orange, czapeczkę i bolerko... :) Śliczniutka ta mała Wiktoria Ewelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świdnik to gdzieś koło Radomia jest a ja jestem ze Świnoujścia z północno-zachodniego krańca Polski, byłam już w szpitalu gdzie mam rodzić i dlatego wiem o tym że po cc na poród sn musiałabym podpisać zgodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzisz magdakate ze swidnika do swietoszowa jest 650 km... mi skakalo cisnienie... maja wisi na cycku, a zjadla butle godzine temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez widziałam przed chwilą zdjęcie maleńkiej Wiktorii. Jest słodziutka. Im blizej porodu, tym szybciej sie wzruszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska, te skurcze które opisujesz mogą już rozpoczynać poród. Bo opasują brzuch, ciągną w dół i sięgają krzyża. Patrz jak często się powtarzają... A ja mam do zrzucenia dużo. Idealnie się czułam mając 65 kg, tyle ważyłam w liceum, zanim zaczęłam łykać antykoncepcję... potem poznałam męża, zaczęłam brać tabletki no i waga skoczyła do 70. W grudniu ważyłam 71 kg, a teraz 96....... Porażka, prawie 100kg.... Mam co zrzucać, nie ma co.... Będziemy się wspierać :) Oczywiście dieta mamy karmiącej obowiązuje, ale nie wiem ile będę karmić piersią jeżeli pójdę do szkoły, a od stycznia jeszcze do pracy.... Może stres i obciążenie pracą pomogą mi schudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu tak zrobilam ale niestety nie dalo to rezultatu na moich firankach... zjadlam placki i wypilam 2 szklanki maslanki i niezle mnie przeczyscilo w wc ale na wadze przybralam, teraz bede sie nakrecac ta waga:( rano wazylam 70,8 kg a teraz juz 71,4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×