Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Zyrafko i ja sie nad tym zastanawiam, ale widac ze facetom nie przeszkadza, nawet jak maja w lozku hippo (no ja jestem duzy hippo :D) Orange - udanej imprezki - to sie troszeczke oderwiesz, tylko tam nie tancuj do upadlego bo ci dzieciaczek wyskoczy jak w jednej reklamowce filmowej ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mamy zakaz, póki biorę globulki... też mam wrażenie, że nie jestem szczególnie atrakcyjna w obecnym wydaniu ;) Dlatego nie mam ochoty na to wesele, bo cokolwiek bym nie włożyła na siebie to będę wyglądać jak foka w przebraniu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Czołem dziewuszki! :) Ja dzisiaj dobrze spałam nawet tylko raz byłam w WC . A tak wogóle to mam pytanie. Kupiłam sobie wczoraj taką wielką gumową piłkę i sobie na niej siadam i masuje co nieco. Czy to nie za wcześnie? Żyrafko nie zaszkodzi to niczemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange - ja jestem zakupocholiczka i przed ciaza wlasciwie prawie codziennie kupowalam ciuszki. Uwielbiam to!!! Ale od kiedy uroslam i wygladam jak hippo jedyne na co mnie stac to ciuszki dla bobaska. Dla siebie nic nie kupuje bo we wszystkim czuje sie jak w namiocie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie mam ochoty na seks, ale Ł. to jak najbardziej no i mowi ze nprawde fajni wygladam. a ja to sie zawsze martwilam ze nie bede mu sie podobala taka duza.on mowi ze taki brzuszek to mi bardo pasuje. skoro tak mowi to ja sie ciesze :) bylam w sklepie kupic plyn do podlog a taka mloda babeczka mowi do mnie : co , 3 razy S ?hihi. ja sie patrze, a ona : no ja probowalam i mi pomoglo, radze zaczac od podlog :D haha.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj ja zakupy tez uwielbiam, mam te swoje ulubione sklepy.teraz czekam az wroce do roziaru swojego i zaczne buszowac po sklepach , taki dlugi przestoj trzeba sobie wynagrodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga my takie piłki dostaliśmy na szkole rodzenia i to właściwie jedyne ćwiczenie, które mam ochotę wykonywać. Siadam na niej i "masuję krocze" hi hi :) już od 27 tygodnia. Widziałam taką piłkę też na sali porodowej, ale przyznam że nie wiem, jak ona ma pomagać w trakcie porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwielbiam zakupy ale teraz dla siebie ciuszkow nie kupuje bo po co jak i tak dlugo w nich nie pochodze. Zyrafko mam pytanko bylam teraz w wc i ,,tam" w srodku wyczulam jakbym cos na koncu miala, jakby mi cos wystawalo, pierwszy raz to poczulam co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ta piłka to bardzo dobre rozwiązanie :) Takie bujanie na piłce to świetne ćwiczenie na mięśnie krocze i wewnętrzne mięśnie ud, można kręcić kółka biodrami, bujać się na boki lub lekko podskakiwać w górę i w dół. Poza tym na piłce można masować kręgosłup gdy boli. Piłki używa się w szkołach rodzenia i na salach porodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mnie to dzisiaj wycieklo sporo takiej biale wydzieiny , niby to takie uplawy , ale ja to sie martwie...co to moze byc, bo niby infekcji nie mam, ale moze sie cos narobilo na sam koniec .;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, szczerze mówiąc nie wiem co wyczułaś. Jeżeli chcesz możesz napisać do mnie maila i opisać o co dokładnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tez sie smiałam jak glupia, czlowiek tylko ajaks kupuje i takie rady slyszy :P widac nie jedna tak kombinuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam zapytanko chce na obiadek zrobić zupkę mrożoną z HORTEX i nie wiem czy ziemniaczki pokrojone w kostkę zagotować i dopiero dodać zupkę? czy może najpierw zagotować zupkę i dodać ziemniaczki? czy jedno i drugie razem ? co do "S" to tez nie czuje się już taka atrakcyjna dziś koło 5:00 chciałam przy atakować męża ale .... :( niczym hippo na plecach machający łapkami celem przeturlania się na prawy bok - mąż się obudził i myślał,że nie mogę wstać do WC .... więc ochota przeszła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Mdream dobre. jak ja ostatnio probowalam to tez mialam problem z przysunieciem sie do Ł. bo on na jednym koncu lozka, ja na drugim , a ze chcialam sprobowac bo moze ruszy cos to sie turlam, on sie zaczol ze mnie smiac , no i czar prysl , trzeba bylo odczekac pol godziny bo ciagle sie chichrał az mnie wkurzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra smigam zmywac te podlogi, nie ma co siedziec. bo jak mnie chwyci to on nie znajdzie czasu na zmywanie. jemu w glowei opijianie tzw pępkowe bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange ja też jutro idę na wesele :) Kreacja już kupiona 3 tyg temu i od tego czasu nie zakładana. mam nadzieję, że nie będzie niespodzianki i jeszcze w nią wejdę :) MDream rozbawiłaś mnie tym atakowaniem męża ... ale nie poddawaj się tak łatwo następnym razem. Chocoaż ja mojego o 5 rano to bym nigdy chyba nie pobudziła. Nie ten typ. Chyba żebym go siłą wzięła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze ze mnie tu ciekawa imprezka ominela,wiecie co :) Ja takze dzisiaj wybudzona zostalam skurczami w nocy, juz nawet pomyslalam ze sie zaczyna a tu niestety niebyly tak regularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Zyrafko:) cos mnie chyba przeziebienie rozklada, czosnek wczoraj nie pomogl, dzis herbata z cytryna tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
small size to juz tak jest że wszytsko psuje się w nieodpowiednim momencie. Mi ciągle cos szwankuje jakby nie mogo sie opamietac.... Najpierw odkurzacz, teraz spłuczka od wc, w między czasie cos z laptopem i aparatem :( Zawsze cos. Nie moze byc za dlugo oki.... Ale zycze zeby z Twoją pralką sie udalo - ją docucić..... Orange ja na wesele ide za tydzień.... Nie mam jeszcze sukienki bo wszytsko co mierzyłam to.... szkoda słów.... wydlądam jak w namiocie. Foka to chociaż śmieszna by byla :) Do tego nogi mi tak puchną ze o włozeniu jakis butków nie mam mowy. Najlepiej poszłabym w spodniach ale z kolei kupic teraz bluzke taką nadająca sie tez graniczy z cudem :( Jedyne co mamy na to wesele to prezent...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUCHATEK22 Tobie to zazdoszcze sukienki :) Bawcie sie dziewczyny jutro dobrze i uważajcie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zaproszenie na wesele pod koniec wrzesnia i tez bym chciala pojsc, bo juz zapomnialam jak sie imprezuje. Ale w tym terminie t dzidzius bedzie juz a nami i mimo iz moi rodzice przyjezdzaja z pomoca to nie jestem pewna czy takie malenstwo mozna zostawic na nocke bez mamy - czyli beze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super,że troszkę porozweselałam wasze Brzuszki :) ale nic dziwnego,że mąż pomyślał o "siu" jak "S" było z 6 tygodni temu ... zresztą jeśli chodzi o "S" to zawsze są komiczne sytuacje ja 150 cm waga 53kg a mój mąż 200cm i waga 110 kg no i mamy psa 26 cm waga 4,5 kg ale on z nami zalicza tylko Schody :) i Sprząta w swojej misce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,wysprzatalam cale mieszkanie: zdezynfekowalam calą kuchnie,pomylam wszystkie szafki,okna w calym domu,pomylam podlogi,odkurzylam wszedzie,wyszorowalam wanne i wysprzatalam lazienke,umylam lodówke,zrobilam juz 2 prania,wszystko poprasowalam,wywietrzylam posciel iiiiiiiiiiiiiiiiiii NIC :D:D:D:D:D:D:D:D czuje sie rewelacyjnie :o jesli ktoras potrzebuje wiec pomocy przy sprzataniu to sie polecam :D:D:D moze wtedy cos mnie zaboli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGIELETTO ja poproszę tylko troszkę zapału bo pewnie bym się nie odnalazła po Twoim sprzątaniu na moich 75 metrach kw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×