Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Ewelka-poradzicie sobie!!! zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze :) Początki zawsze są trudne i pamietaj ze nikt nie jest idealny,ale mysle ze kochasz te kruszynke tak mocno,a ona tak bardzo ci ufa ze wszystko sie dobrze ułoży-zobaczysz :) no juz!!! uszy do góry kochana!!! trzymam za was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkajaw... Witaj w domku i na forum... :)Dzielnie sie spisalyscie... Kapiela sie nie martw...dasz rade-intuicja Matki wezmie gore...na pewno w szpitalu probowalas tego rytualu...;)zaufaj instynktom:)i nic sie nie stresuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkajaw, jeszcze raz gratulacje. Super,że jesteście juz w domciu. Mam nadzieję,że szybko zapomnisz o porodzie a mała Wiktoria wynagrodzi Ci to cierpienie. Wykąpcie mała razem z mężem. To naprawdę nic trudnego. Tak jak pisała mamabelgie- instynkt matki Ci podpowie co robić. Magdakate, ja tez czasami czuje jakby mały miał mi przebić pęcherz płodowy. Tak się wciska w dół brzucha, najczęściej się przy tym wierci. A u ciebie to pewnie pupką naciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto : dzięki za linka:):)::):):) ania76: pewnie masz rację tylko trudno mi sobie wyobrazić jak on pupę tak wpycha:) cleo: mamy pretekst do imprezki?? dziewczyny są napalone:) a tak poważnie to daj znać jak poszło. ewelkajaw: super że już w domu jesteście:) namęczyłaś się biedna ale teraz to już będzie tylko lepiej:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pindole wszystkie gratuluja
ewelkajew a koteczek ani mrua ani sru...jak zwykle zreszta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam czasu czytac waszej produkcji, wiec pomaranczo jak ci cos przeszkadza to napisz pod swoim czarnym nikiem , a ewelce juz dawno gratulowalam... jak cie to boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek,skoro jestes to skożystam z okazji i troszke cie wypytam o córeczke jesli masz sily to odpisz plis ;) Jak sobie radzisz teraz po upływie takiego czasu po porodzie??? pisalas ze potrzebujesz snu,czyli pewnie nie jest za łatwo,ale czujesz ze stanelas juz na nogi i ogarnelas to co sie wokol dzieje?? mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala sobie przestawila pore dnia w dzien spi w nocy nie, wtedy kiedy jest tylko piers wstaje ja ale wtedy kiedy ma dostac butelke maz wstaje i ja karmi bo juz nie dawalam rady... w dzien czuje sie rewelacyjnie gory bym mogla przenosic, daje sobie z nimi rade, nawet dzisiaj bylam z nimi sama na zakupach ale czasu na czytanie juz nie mam za duzo:((( ogolnie po porodzie czuje sie rewelacyjnie i nie czuje ze dopiero niedawno urodzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek nie przejmuj się jakimiś wpisami. my też niedługo nie będziemy miały czasu na siedzenie na forum:) wiecie co mój syn przechodzi fazę pastowania:( całą łazienkę mam wymazaną pastą do zębów (dzisiaj kupiona nowa tubka) weszłam tylko do łazienki i wyszłam. umyję sobie tylko drogę do toalety a resztę zostawię mojemu Ł niech sprząta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek-to co piszesz jest pocieszające :) dziekuje!!!! ciekawe dlaczego Twoja mała sobie przestawila pory dnia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia twoerdzi ze skoro w ciazy w nocy nie moglam spac to mam:))) ale czy to moja wina byla... ale moze cos w tym jest bo moja przyjaciolka spala w dzien , w nocy bardzo duzo i jej maly wiecznie spi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie wkurzyl moj C. Zadzwonil 2 godziny po tym jak powinien skonczyc prace i powiedzilal ze dopiero konczy. Co jest z tymi facetami, to on nie wiedzial wczesniej, a ja jak glupia czekam w pelnej gotowosci. Tak trudno podniesc telefon wczesniej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najbliższy weekend 29-30 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędą się targi MOJE DZIECKO - sport, edukacja, zabawa. Targi przeznaczone są dla mam oczekujących potomstwa oraz rodziców dzieci w wieku do ok. 10 lat. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i rodziców. Można tez będzie nabyć wiele produktów w promocyjnych cenach. Wśród gości targów będzie m. in. Dorota Zawadzka – popularna Superniania. Więcej informacji o targach można znaleźć na tej stronie: http://www.targimojedziecko.pl/index.php ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggie tak to już bywa z facetami że czasem ciężko im pomyśleć o prostych rzeczach np. telefonie do domu że wróci się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh... ale się naprodukowałyście:) Ja dzisiaj miałam bardzo męczący dzień, nałaziłam się jak cho***a:) Dzisiaj moja szwagierka powiedziała, że już widać jak obniżył mi się brzuch i jest już spora przerwa między piersiami, a brzuszkiem. Potem jak ustałam i pokazałam to mężowi to powiedział, że faktycznie mam go bardzo nisko i do tego z przodu widać wcięcia w talii. Gdzie się zdziwiłam bo do tej pory były one widoczne tylko od tyłu;) Ewelkajaw nie bój się pierwszej kąpieli, ja pamiętam jak mojego braciszka 5 lat temu kąpałam to moi rodzice bardziej przeżywali, a to jest bardzo przyjemne i dla Ciebie i dla dzidzi. Najważniejsze żeby potem zjadła i smacznie usnęła:) ania74 moja koleżanka pojechała na drugi dzień po terminie i dali jej kroplówkę i urodziła za jakieś 4 do 5 godzin. Ale zanim tam dojechała to miała tylko małe rozwarcie tzn. mniej niż cm. A ja mam jakieś 1,5 cm także też się spodziewam niedługo. No chyba, że będzie chciała jeszcze posiedzieć do terminu.:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, fajnie że już jesteście w domku :) Trzymaj się, przygotuj przed kąpielą wszystko co potrzebne do pielęgnacji żeby było pod ręką i powolutku, spokojnie wszystko z mężem zrobicie. A z biegiem czasu nabierzecie wprawy :) Anka, w zasadzie to możesz sama zgłosić się do szpitala dzień po wyznaczonym terminie porodu - powinni Cię przyjąć bez skierowania. Mówisz że jesteś po terminie, ale wtedy przyjmują Cię na patologię ciąży i czekasz. Codziennie będą robić Ci KTG aż w końcu spróbują wysłać Cię na indukcję. Jeżeli chcesz to możesz tak spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam prośbę trzymajcie jutro kciuki:) mam nadzieję,że już sama nie wrócę i że mam choć małe rozwarcie i ruszy mnie po kroplóweczce. skonczyłam się właśnie pakować i poprasowałam ciuszki dla Dzidzi i nasze i zaraz uciekam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja nie wim czym ta pilke napompowac, mam taka pompke do materaca ale ona chyba za slaba bo pilka powinna miec srednice 65cm a doszla moze do 40 i dalej ani drgnie...chyba ta pompka za slaba :/ Ewelkajaw, witaj super ze juz wszyscy razem w domku jestescie ;-) Nie martw sie na pewno dasz sobie rade, najgorsze juz za Toba Aska nio to oby bylo tak jak chcesz, jak tylko wstane to sie za kciuki lapie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkajaw super, że już w domku jesteście :) Trzymam kciuki za tą pierwsza kąpiel i wcale się nie dziwię że się boisz. Ja też na pewno będę się bała. Raz jeszcze dużo zdrówka dla Was obu :) Cleo odezwij się :) Jak egzamin? Ja dzisiaj cały dzień coś jem. To jest straszne. Oprócz śniadania i obiadu było ciasto ze śliwkami, cukierki czekoladowe, naleśniki z truskawkami, lody, winogrona a zaraz się do borówek przymierzam. Dodam że od tego słodkiego jest mi niedobrze ale nie potrafię przestać. Pomóżcie bo pęknę :) Sama siebie nie poznaje. Muszę z jedzenia przestawić się na sprzątanie bo jak tak dalej pójdzie to w końcówce przytyje więcej niż przez całą ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka ja wierzę, że jytro urodzisz bo przecież sama to wykrakałam :) No cóż słowo się rzekło :) Kciuki będę oczywioście trzymała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po prawie tyg. przerwie gratulacje dla kolejnych mamusiek nie nadrobię wszystkiego bo naprodukowałyście bardzo dużo, byłam na USG w centrum diagnostyki i okazało się że dzidzia nie ma torbieli tylko powiększoną nerkę do dokładnego zdiagnozowania po porodzie ale najprawdopodobniej to nic groźnego. Za to dowiedziałam się że mam dużego dzidziusia i już raczej się nie odwróci więc najprawdopodobniej czeka mnie cesarka, kurcze nie przygotowałam się na to i mam nadzieję że wbrew temu co mówią lekarze jednak się odwróci główką w dół. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×