Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

hej!!! no wrescie sie ruszylo :D:D:D zaczynamy rozpakowywanie kochane!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAWO!!! powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u mnie póki co spokojnie,choć ćmienie w dole brzucha coraz mocniejsze i częstsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo123 gartuleuje :) :) :) Cały czas o Was myslałam :) Fajnie ze napisałaś bo juz podejrzewałyśmy ze jestes na porodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akno dziekuje:) juz lepiej pilam wczoraj caly dzien mimo upalu goraca herbatke z cytryna i jakos odpukac lepiej:) no u mnie niestety kosztuje i to az 200 zl:( zdzierusy... Cleo gratuluje zdania egzaminu:) Ania mala trzymam kciuki za pomyslne i szczesliwe rozwiazanie:) ja to jakos chyba zle znosze stres bo od nerwow jest mi slabo robi mi sie lepiej jak wypije melise... dzis sprzatne tylko to co wczoraj sie nabalaganilo i robie pranie a pozniej odpoczywam:) jutro jade do tesciow... maz mowi ze wolalby ze mna spedzic niedziele no ale jutro musimy jechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo- gratuluję zdanego egzaminu :D:D:D tylko tej migreny współczuję teraz... Zyrafa, Ania mała - dziewczyny trzymam kciuki za lekki i jak najszybszy poród... bądźcie dzielne! Niedługo dzieciaczki będą z Wami.. basia chyba Ty pytałaś o poród rodzinny- u mnie jest bezpłatny.. a wole sprawdź czy mają prawo pobierać pieniądze bo chyba to od zeszłego roku miało być darmowe.. ale mogę się mylić.. A ja ciągle w dwupaku i nawet się nie zanosi żeby to się zmieniło...więc jeszcze dłuuugo pewnie pochodzę w jednym kawału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Koliban ja pytalam, ale mysle ze nawet jesli nie jest zgodne z prawem pobieranie oplat to jak zaczne sie o to klocic to boje sie ze bede zle traktowana a spokoj psychiczny w czasie porodu i po nim jest wazniejszy... ale wielkie dzieki za informacje:) ale dzis slabiutki ruch w koncu weekend:) no ale dla mnie sobota jak kazdy inny dzien w tygodniu bo maz i tak caly dzien w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia w sumie racja..nie ma co się wychylać przed szereg.. jeśli mieliby Cię przez to gorzej traktować... Ale tak się zastanawiam jakbyś przy wypisie poprosiła o potwierdzenie że opłaciłaś poród rodzinny i wtedy zadzwonić do NFZ z pytaniem co zrobić żeby Ci za to kasę zwrócili.. może tak się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja słyszalam, ze niektore szpitale pobierają opłate za tzw poród rodzinny, ale to sie nigdy tak nie nazywa. Tylko np cegiełka na szpital itd.... Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi....... Bo faktycznie opłat za poród rodzinny nie mają prawa pobierac ale jak widać w praktyce jest zupełnie inaczej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban ta druga wersja calkiem fajna:) jesli bede miala sile bo to pewnie bedzie kosztowalo nerwow i stresu to tak zrobie:) tam w szpitalu jest tez za oplata do dyspozycji sala jednoosobowa bardzo bym chciala zeby byla wolna bo na dzien dzisiejszy jest zajeta, wtedy to bym na serio miala spokoj i komfort:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Akno oni to sobie jakos nazwa ze nie mozna sie przyczepic czasem... no ale to sa uroki naszej sluzby zdrowia kroja kase gdzie tylko moga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie poród rodzinny jest całkowicie darmowy i nawet nie ma mowy o jakiejś cegiełce. nawet do cesarki mąż dostanie ubranko za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, my dalej w dwupaczku :) dziś zaliczyłam schody i spacer-zakupy pada pada deszczyk pada :D pozdrawiam w 1 dniu 38 t.c. 🌻 🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MDream u mnie trzecie S zacznie sie od poniedzialku:) Magdakate no niestety u mnie bede musiala zaplacic... kurcze jak dzwonilam do szpitala to tak jakos sie dziwnie poczulam jak ja nienawidze szpitali... dzis na obiadek robie placka po wegiersku z sosikiem i surowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream witaj :) Basiu ale kusisz :) Chyba wpadne na taki obiadek :) Mój mąz wróci bardzo, bardzo poźno wiec nawet nie ma sensu robic obiadu... Najchętniej zrobiłabym cos gotowego. Jakos tak sama dla siebie nie bardzo lubie gotować :( No ale muszę cos wymyslić. Mam big porcje fasolki szparagowej, którą bardzo uwielbiam wiec moze by tak cos do niej upichcic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Aśka, żyrafa, Ania mala- trzymam kciuki!!!!! Cleo- gratuluję!!!!!! Basiu- u mnie za poród rodzinny tez powinno się zapłacić- 250 zł.... Płaci się po porodzi i nazywa sie to cegiełka.... Ale coraz więcej osób ma to w dupie i nie płaci.... I ja tez mam taki zamiar!!! szpital nie ma prawa pobierac za to opłaty... Niedawno rodziła moja kum0pela i położna powiedziała jej, żeby nie płaciła bo nie ma obowiązku, a tym bardziej, że pieniądze idą na istne pierdoły, a nie na konkretny cel..... Ja już posprzątałam dom.... I zaraz jadę na zakupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się melduję jeszcze 2 w 1:(:( no niestety nadal muszę czekać. Małej dobrze w brzuszku i ani myśli się wyprowadzić:( ktg super. skurcze co prawda są jakieś ale nie regularne i gin puścił mnie do domu. o ile dotrwam to w środę kolejna wizyta i ktg a w czwartek na oddział. co dalej zobaczymy. tłumaczył coś mężowi o 2 tyg w tą czy w tą a ja tylko myślałam o Boże ja chce już.... dzięki że trzymałyście kciuki:):) odezwę się później muszę sobie popłakać...tu się niby trzymam ale mam dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafa , Ania mala,Aska.... Powodzenia...trzymam kciuki do bialosci...:) Informujcie jak tylko bedziecie w stanie.... U mnie bole krzyza i bol podbrzusza od 2 dni...wczesniej nie mialam...do tego twardy brzuszek juz prawie caly czas... LENKA NADCHODZI!!!!!! :) :) :) Tylko kiedy wyjdzie????? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska.... Moja,moja...no nie placz... Zapisalas sie na wrzesniowe forum i masz tego konsekwencje ;) Majka chyba sobie wziela to do serca i przetrzyma sierpien :) No dwupaczku...glowa do gory..damy rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj robię na obiad gołąbki z ziemniaczkami z koperkiem i mix sałat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo, wielkie gratulacje!!! Ania mala, to na pewno wody. Jedź do szpitala, tylko zostaw nr którejś z dziewczyn, bo zyrafka tez pewnie rodzi. Zyrafko, powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu: nie płacz!! wiem jak się czujesz ale głowa do góry widać tak miało być i Malutkiej lepiej jest w brzusiu:) zobaczysz się niedługo ze swoim szkrabikiem:) trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna zapraszam na obiadek:) wiesz ja tez sama dla siebie nie lubie gotowac ale maz wraca po 18 wiec ma wielka ochote na cieply obiadek a ja lubie mu sprawiac przyjemnosci kulinarne:) przy okazji i ja korzystam:) Malinko ja nie wiem jak dokladnie wyglada oplata czy sie placi z gory czy jak... Asiu poplacz sobie to Ci moze ulzy, a dzidzius moze wtedy sie poslucha emocji mamusi:) wcale sie nie dziwie ze masz dosc ja jestem 2 tyg przed terminem i sie denerwuje ze nie czuje zadnych objawow zblizajacego sie porodu... a po terminie to bede chyba wariowala tym bardziej jak juz wczesniej pisalam te ostatnie dni wydaja mi sie dluzsze niz cala ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska, trzymaj sie . Jak musisz to popłacz, może to Ci ulzy. Widocznie jeszcze nie czas na małą, jeszcze jej dobrze w brzuszku. Zjedz sobie pyszną czekoladę na pocieszenie. Niedługo trzeba sie będzie ograniczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadło mi posta wrrr co ja chcialam napisac....... aha. napisalam ze te nasze dzieciaczki wrzesniowe sa strasznie leniwe hihi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to nadal jeszcze ja :) Skurcze mam nadal, co 5-10 minut, różnie, ale ostatni 12:10, więc hm.... Zrobiłam już wszystko, śniadanko, kąpiel, golenie, czopek, torba zapakowana, ja zwarta i gotowa czekam co się będzie działo. Nie chcę jechać na porodówkę od razu bo będę tam ślęczeć tyle godzin... Ania Mała wparowała, nie przeczytała co się dzieje i znikła. Komu mogę przekazać jej nr telefonu żeby było dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka-kochana,nie wiem czy cie to pocieszy,ale skoro najpózniej we czwartek na oddzial cie wezma to nie jest az tak zle ;) pomysl ze wiekszosc z nas to ma jeszcze 2-3 tyg do terminu.a potem jeszcze musimy przetrwac te kolejne 2 tyg jesli sie dzieciaczki zasiedzą :o takze napewno dasz rade kochana!!!!!! to tylko kilka dni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafka-ale ie porobiło u ciebie :D:D:D napisz tu szybciutko jesli jeszcze dasz rade jakie są te skurcze,plis!!!! bardzo bolesne??? i ile trwają???? krwawisz?czy to tylko taki sluz delikatnie przekrwiony???? dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×