Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

angioletto gratuluje wygranej aukcji :) Ja sobie myślę ze Zyrafe to standardowo po 2 dobach wypuszczą jak wszytsko będzie oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek ja też będę praktycznie sama prawie przez cały dzień. roberta rano do szkoły będę zaprowadzała później plotki i powrót do domu. szybki obiad i znowu do szkoły bo Ł będzie spał po nocy więc i w nocy będę sama. ale cóż takie życie. dasz radę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekować :D:D:D Akna po 2 dobach powiadasz ,hmm czyli juz niedlugo zobaczymy Baśke na zjdeciach hura!!!! ciekawe co z resztą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam do klubu spuchniętych:( spuchła mi jedna stopa:( ale tak że kostki nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny ,mi troche juz zeszla ta opuchlizna,choc moze tylko sie przyzwyczailam.palce nadal jak serdelki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulację dla Zyrafki!! Ale się szybko uwinęła, podziwiam.. Ciekawe co z resztą dziewczyn? do pozostałych "niedobitków" mam takie pytanie, co dziewczyny sądzicie o karuzelach nad łóżeczko, bo nie wiem czy zakupić takową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla żyrafki!!!! powodzenia dla wszystkich aktualnie rodzących ciężarówek!!! ps. koliban nie urodziłaś???? ja tak liczyłam na to, że przed czasem a mała siedzi i siedzi - mówię do mojego T - że to wszystko dlatego, że nie zrobił jeszcze półki nad przewijakiem i ona doskonale wie, że to być powinno i że będzie tak zwlekać dopóki wszystko nie będzie gotowe ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z robertem stosowałam karuzelę i nie zgadzam się że wywołują zeza albo opóźnienie. robert rozwijał się bardzo dobrze więc dlaczego miałabym nie stosować jej teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sobie mysle tak jak KOTECZEK pisala,ze maluszek po pewnym czasie zaczyna sie interesowac taką wiszącą zabawką nad łóżeczkiem.pewnie ma to wiele zalet.kurcze ze tez nie pomyslalam o tym jak bylam w polsce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy moim pierworodnym też używałam karuzelki i napewno mu ona nie zaszkodziła, dla Mareczka (tak będzie miał na imię drugi synek) jeszcze karuzelki nie kupiłam ale ta którą przed chwilą nam pokazałaś jest świetna napewno ją kupię ale dopiero jak mały się urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emce-ja tez juz kiedys o pas pytalam i z tego co pamietam (ale moge sie mylic to Żyrafka napisala ze przez takie pasy ściągające nie pracują twoje wlasne mięśnie i tak naprawde lepiej niby cwiczyc wciaganie brzucha itd.ale nie wiem jaka jest prawda.moze dziewczyny wiecej napiszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j anei stosowałam żadnego pasa ściągającego i teraz nie wiem. muszę pomyśleć ale i tak po cc będę długo się nad tym zastanawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karuzeli jeszcze nie kupiłam - zostawilam zabawki dla rodziny na prezenty z którymi bedą przychodzic :) Emce ja co do pasa to sie nie wypowiadam bo nie mam o nim pojecia.... To moje pierwsze dziecko... I tak szczerze to sie nawet takim pasem nie interesowalam :) Cleo dobre z tą półką :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasy sciagajace ponoc rozlewniwiaja macice i lepiej ich nie uzywac ... wiec ja nie uzywam... michas mial karuzele ale jak mial 4 miesice zerwal ja taka mial sile:))) majka ma karuzele w kolysce byla i lapka tez jej w tej karuzeli, jest super... magda fajna ta karuzela co pokazalas... ja wam powiem ze wole byc sama z dzieciakami niz zeby moj maz mial wolne, dwa miesiace siedzial w domu od 26 czerwca i muslalam ze dostane joba.... on dlugo spi, mamy dwa pokoje wiec to lozko ciagle rozpieprzone.... zanim sie pozbiera i zascieli lozko to musi wypic kawe, zapalic fajke , isc na kibel i jeszcze na necie sprawdzic swoj wirtualny ogrodek... wiec myslalam ze go zabije i w rezultacie ja scielilam to pieprzone lozko... i ciagle balaganil albo zucil gdzies skarpety , albo ciuchy a to jak cos pil to butelki zostawial na stole i nie wyrzucal do kosza i........ nie chcial sie golic:((( i mowie do niego zeby szedl juz do pracy bo przyjamniej ogolony, zadbany nie ten chlop....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek-dobry egzemplarz ci sie trafił :D pewne rzeczy cos mi przypominają :D:D:D moj tez jak jest w domu to sprzatanie uwaza za ostatecznosc konieczną :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio bylam taka zla ze nagadalam na niego tesciowej i dostal opierdziel:))) aha zapomnialam wam powiedziec moi tescie sie strasznie zmienili na plus odkad sie urodzila majka....nawet mojego meza siostra nie ta baba az w szoku jestesmy... wiecie co majka ma 25 dni a ona dalej nosi pampersy jedyneczki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyneczki nosi???? o kurcze a ja mam ze 400 dwójek!!!! zazdroszcze ci tej zmiany tesciow. moi jakby powariowali.moze dlatego ze mojego R siostra urodzila tez córeczke miesiac temu a teraz ja bede rodzic.Ją mają przy sobie,a my tutaj daleko siedzimy.cale szczescie bo jak tam dzwonimy to tylko slychac krzyki :D:D:D to znaczy nie kłótnie,tylko oni tak głośno gadają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi mają jedną wade.zresztą siostra mojego tez.za kazdym razem jak dzwonimy to pierwsze o co pytaja to : ''jak stoimy finansowo?'' :o:o:o a co to ma byc do cholery??? tak mnie wkurzają ze szok!!! i gdyby mnie nie bylo przy rozmowie to moj R pewnie wszystko by im powiedzial :o nie rozumie co ich to obchodzi.czy ja sie pytam jak oni stoją z kasą? ochh,najbardziej chcieliby zebysmy wszystko po ich mysli robili.jak dobrze ze nie mają na nas wplywu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któraś ma kontakt z ANIĄ MAŁĄ ? Dostałam od niej informacje na N-K z numerem telefonu,że jedzie do szpitala - wysłałam SMS ale raport "oczekuje" ... zaczynam się troszkę martwić :( czy tylko do mnie napisała SMS? dzięki za szybka odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream-ja niestety nie mam z nią kontaktu. teraz jedzie do szpitala??? jejku,przeciez to wszystko wczoraj sie zaczelo!!!!! o co chodzi????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania mała jest juz w szpitalu a kontakt z nią ma jeszcze puchatek i zyrafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odzew - bałam się, że tylko do mnie napisała a ja weszłam na N-K przypadkiem i taka wiadomość mnie przeraziła :) to jak ma kontakt z dziewczynami to jest oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą puchatek też pisała że ania mała nie odpisała na jej smsa dzisiaj rano więc nie wiem co dokładnie się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×