Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Aga wysłałam Ci zaproszenie na nk. jak chcesz to możesz wysłać swoj telef i ja podam Ci swój, gdybym ja też się rozpakowała to mam namiary na koteczka, basie i puchatka. u mnie też nieciekawie skurcze co 12 min ale znając moje szczęście to mi przejdzie. mamabelgie trzymam kciuki. Bądź dzielna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow aga86 mi tez to wyglada na pocztkowa faze porodu .Az mnie brzuch rozbolal ze strachu jak sobie pomyslam o swojim porodzie .Zazdroszcze wam ale boje sie coraz bardziej .Niech moj Borysek siedzi jeszcze 3 tyg i moze dluzej .Im blizej tym bardziej zestresowana jestm .Juz moge sie meczyc z wstawaniem w nocy do wc i bezsennoscia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunda mi mama w poslce kupuje kosmetyki i kupiła mi mydełko w kostce, szampom, krem ochronny i krem pielęgnacyjny. ja nie kupuję zadnych oliwek bo robert był na nie uczulony. wedle zaleceń mojej mamy to dziecko na początku powinno się myć tylko mydełkiem a szampony to później. pudru żadnego też nie kupuję bo mały urodzi się jesienią i już nie będzie się tak pocił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka skurcze co 12 minut??? kobiety zrobmy spis tych co sie rozpakowują bo ja sie pogubilam. czyzbym dzis miala sama zostac na forum??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto już pisałam że ja tu do 14 września zostaję więc nie będziesz sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto ja jeszcze nawet torby nie mam spakowanej :) I do tego mąz wróci z pracy bardzo, bardzo poźno........ Siedze sama.... A za tą torbe to w pn sie zabieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny rodza ,a ja przerazona jestem hehheh.Mam nadziej ze mi sie nie uroji porod w nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja z meliską siedze :) iihihihihihih Czyli mamy tak: Żyrafla, Mamabelgie, Ania mała, Aśka, Aga86 Czy ktos jeszcze chciałby dołączyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu już wysłałam Ci swój numer tel. jak coś to pisz i w razie co to ja też będę pisała. Dziewczyny moja mała tak mnie naciska i ciągnie w dół, że można to pomylić ze skurczami, ale jak miałam te wcześniejsze to najpierw zrobiło mi się duszo, potem malutka się poruszyła, a potem przyszedł skurcz. Ehhh... A propo filmu to nic ciekawego nie ma, więc oglądamy "Tożsamość Bournea" - chyba tak się pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zglaszam na ochotnika hehe nie wiem jak do szpitala dojade ale chocbym miala tam pieszo isc to ja juz chce hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto Ty mnie nie dopisuj bo ja jeszcze tu jestem i u mnie zawsze fałszywy alarm ale mój mąż też przerażony bo aż mi brzuch drętwieje i wychodzi gęsia skórka. ja dzisiaj pewnie po tym ogródku dostaję od córci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spakowana jestem juz chyba od tygodnia .Ale nie wybieram sie jeszcze nigdzie .Moj maz ma dopiero za 2 tyg urlop.Mamy umowe z synkiem ze moze dopiero od 11 .Dobra ja uciekam bo az mnie brzuch rozbolal od tych porodow .Jeszcze raz powodzenia dala wszytkich ktore dzis rozpakowuja sie ,trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak samo, jeszcze do tej listy się nie piszę, ale jak coś będę dawać znać:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy siedzicie z meliską a ja z herbatka z liści malin:) a co!!! może i ja dołączę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :) Nie ma czlowieka kilka dni i co sie tutaj wyprawia :) Zyrafaka i Mamabelgie trzymam kciuki za szybkie rozwiazanie.... No to sie zaczynaja dziewczyny rozpakowywac, no i ladnie nawet idzie bo przod tabelki najpierw :) No tylko Aska nam sie cos ociaga, no ale mam nadzieje ze juz niedlugo.... U mnie spoko, skurcze i bole dosc silne jak na @ ale zazwyczaj w nocy, w dzien tylko kilka razy cos tam poczuje, no i wiadomo krocze boli jak diabli, ale wykorzystujemy z mezusiem ostatnie dni wolnosci :), maz ma wolne juz wiec jezdzimy, zwiedzamy, odwiedzamy znajomych itd... Spokojnie czekam az Maly sie zdecyduje wyjsc, nie ma pospiechu, niech sie ladnie przygotuje :) Magdakate, jakby co numer mam wiec pisac bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dla tych które zostały proponuje lody z algidy czekoladowe..... Oto pucharki, częstujcie sie :) (..) (..) (..) (..) (..) (..) (..) (..) (..) (..) (..) (..) (..) (..) Kto jest chętny :) Może po dwa wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi po tych wymiotach jeść się chce:P Jabłuszko wcinam bo na lody się nie piszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×