Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

proszę proszę :) Jedz na zdrówko :) Juz myslałam że sama bedę musiałą zjeść je wszytskie :) Bo nikt chyba nie reflektuje na nie :( A ponakładałam tak dużo że oooo :) Całe pudelko podzieliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wam pisalam ale mam ten olejek rycynowy.Nie pilam go jeszcze ale wezme łyżeczke 2-3 dni przed terminem.mam nadzieje ze mnie troszke przeczysci-nie chce niespodziewanek na sali porodowej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate, uslyszalam Ciebie :) dlaeko od siebie nie mieszkamy wiec udalo sie uslyszec bez problemow :) Ja wlasnie po obiadku jestem i czuje sie blogo :) a maz juz w kuchni przygotowuje jablecznik na cieplo z lodami waniliowymi :) :) Ale co tam dziewczyny, Waszym pucharkiem lodow tez sie poczestuje :) Mam dzis szalony dzien jedzenia, wszystko bym zjadla, a szczegolnie slodycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto mnie dzisiaj czyści bez żadnych wspomagaczy:) Chyba pójdę się położę bo tak mi mała bunuje, że aż mnie wszystko boli. Jakby co niedługo zajrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za lody dziękuję:) właśnie mąż zrobił (kupił w sklepie gotowe i upiekł) ciasto truskawkowo-jabłkowe i zjadłam z bitą śmietaną:) tak właśnie ograniczam słodycze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate rzuciłabyś troszke tego ciata z bitą smietaną :) Ja też dzis pochłaniam wszytsko co tylko mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna: częstuj się jeszcze trochę zostało:):) i powiem szczerze że bardzo smaczne jak na angielski gotowy wyrób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska osa proszę Cie, ja nic nie poradze na to, że Małe się opiera naturze.. dołączę się do Was ale raczej nic słodkiego nie przełknę, zjadłam dzisiaj dwa bounty, pół paczki chipsów i orzeszki w czekoladzie, więc nie ma co przeginać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate ---> no oczywiście miało być mamabelgie się rozpakowuje a nie Ty:) sorki, niezamierzony błąd:) ja Cię tu na porodówkę wysyłam:) no to rzeczywiście dziś się narobiło. ja chcę dwa pucharki lodów please!!! dziś weszłam w 37t. Wiecie, że ja jeszcze nie spakowana jestem. tzn dla maluszka ciuszki mam, z kosmetyków też bym nazbierała z różnych próbek. ale ja nie jestem soakowana:) Ktoś jeszcze tak jak ja? mam termin na 26. 09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Was bardzo przepraszam ale idę się położyć. później zajrzę jak się coś będzie działo napisze jak nie to do jutra. po tym ogródku marzę o łóżku i może po kąpieli mała da mi spokój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkrabek ja mam termin na 22 i też jeszcze torby nie spakowałam.... Nawet wszytskiego do szpitala nie kupiłam jeszcze ... Ale postanowiłam że od poniedziałku sie z ato zabaieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane,ja jeszcze posiedze,moze film ogladne jakis.no w kazdym razie bede sprawdzac co u was.jakby co to piszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do lodów - to prosze bardzo :) Jeszcze zostalo kilka pucharków :) Na zdrówko :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chyba uciekam bo po tym ciachu to śpiąca się zrobiłam. chyba jeszcze namówię męża żeby mi nogi wymasował przed spaniem:) rozpakowującym życzę powodzenia a tym co zamierzają zacząć rozpakowanie w nocy także:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna - uff to mnie pocieszyłaś! no ja czekam na wypłate i też musze się spakować żeby być spokojniejszą:) ja szwędam się po domu ale będe zagłądała czy będą wieści od naszych rodzących. ale jestem excited!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niby coś robie ale cały czas myślę co tam u zyrafy, ani malej, mamabelgie i wszytstkich innych. Też będę zaglądała :) Oglądam sopot festiwal na 2 i mała fika do muzyki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki u mnie się uspokoiło jak się położyłam, więc jednym słowem - fałszywy alarm. Ja podobnie jak Asia idę się położę, ale jak coś jutro dam znać. Dobranoc i dziękuję za wsparcie:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna ja tez sie pogapie.moze potancuje hihi :D:D:D Żyrafka dzis tancowala no i widac skutek !!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki u mnie się uspokoiło jak się położyłam, więc jednym słowem - fałszywy alarm. Ja podobnie jak Asia idę się położę, ale jak coś jutro dam znać. Dobranoc i dziękuję za wsparcie:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko dziewczyny! trzymajcie sie cieplutko i dawajcie znac!!! Akna moja mała tez zaczeła balować :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie ja się zmyłam a tu się masowy poród zaczął.. poproszę o dwa pucharki lodów;-P mnie dzisiaj mój mężulek do McDonalda zabrał:-P a co ..odchamić się trza było;-) zmykam spać. przyszłam tylko sprawdzić czy się nie upiłyście za bardzo;-) kciukam mocno za nasze rodzące:-) i zazdraszczam..oj zazdraszczam Wam baaaaaaaardzo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto ja też tańcuje :) I ruchy bioder idą :) Teraz idę pod prysznic :) DOBRANOC WSZYSTKIM :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja spać nie mogę. co się położe to się w brzuchu meksyk zaczyna. może to znowu po pepsi. ostatnio jak wypiłam to całą noc oka nie zmrużyłam tak wojowała. a może nie i jednak się zaczyna, zobaczymy. jak coś będę pisać.. trzymajcie się kobietki i każdej z osobna życzę spokojnej i owocnej nocy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Angioletto ale już sie nie nakręcam, wiesz jak jest czuję że przenoszę i to bez żartów.. Aga też miała takie skurcze jak ja i jej przeszło to i ja nie liczę na więcej.. mam tylko czasami doła,bo dziewczyny tak od razu skurcze, wody i poród a ja tu cały czas skurcze i nic więcej. no nic jak coś to cc i ja też się w końcu doczekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze porody sie sypia szalona sobota... nie podoba mi sie pomaranczo ze ciagle mnie wyzywasz... jak mozna tak kogos traktowac za kazdym razem i co cwana jestes , jakbys byla taka odwazna to napisalabys to pod czarnym nikiem a nie wyplochow jedna ciagle madrzysz sie na pomaranczowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
Hej! Trzymam za was kciuki - prawie rok temu rodzilam, a dzis szykujemy torcik na pierwsze urodziny! :) duzo sil i cierpliwosci w czekaniu na "akcje"! Aga, jak cie pogonilo to lepiej sprawdz, czy torba spakowana... Czasem organizm tak daje znac, ze zbliza sie porod... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×