Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

angioletto że też chciało ci się sprawdzać te nicki:) brakuje mi na niej Evka81 ona jakiś czas temu była na jeden dzień bo coś tam się z jej ciążą dzieje i nie mogła być na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla ani malej!!! Lekko nie było ale sie udało i to sn:))) Pewnie jest teraz najszczęśliwsza na świecie. Biedna Asia się męczy. Powinni dać jakąś kroplówkę na przyspieszenie akcji porodowej. Wiecie, jak czytam jak długie sa te porody, to ja miałam szczęście. Położyli mnie dzień po terminie na patologii, bo niby dziecko małe i mało wód płodowych. Zresztą wszystko okazało się ok. Jednego dnia dostałam zastrzyki z oksytocyny i podłączyli mnie do ktg. Nic się nie działo. Na drugi dzień rano odszedł mi czop i pobolewał brzuszek. Wysłali mnie na porodówkę, o 11.30 dostałam kroplówkę, za jakiś czas zaczęły się skurcze, a o 15.10 urodziłam. Bolało jak diabli, ale za to nie męczyłam się długo. Pamietam jaka poczułam ulgę jak mały juz wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Ani małej, dziewczyna cieszko miala ale pewnie jest juz szczesliwa z malutką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek dobrze dalas sobie rade widzisz? ;) ja wzielam sobie gorącą kąpiel.lezalam w wannie chyba 20 minut i nic.nawet jednego malego skurczyku.tylko sie spiaca zrobilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie wiem co robic.dobrze ze mam wizyte w szpitalu we wtorek.bynajmniej dowiem sie czy z dzieckiem wszytsko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis o 9.21 pojawila sie pewna mloda dama i najwyrazniej zamierza zostac z nami na dluzej...Lenka jest juz z nami...3690g i 50 cm...jupi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK.. PŁEĆ........TERMIN..MIASTO.......NABYTE KG 1.Oles..............29..Sebastian.......01.09....Chorzów ........18 2.Justa140283…..26....Dawid.........01.09.... k/Łodzi.........15 3.Majunia79.......29....Lenka.........01.09 ....Małopolska.....10 4.Mamamadrid…..34...Emilia...........02.09....Mad rid ..........5 5.MamaIzia........22….Roksanka......03.09.... Libiąż...........20 6.Aggie.sept.....34...Nicholas........04.09....London .........10 7.Ania76..........33....synek..........05.09....Gdańs k.........1,5 8.Koliban.........28....Alanek .........05.09....Warszawa.......9 9.Aśka.osa.......26....chłopiec.......06.09....Anglia.. ...........5 10.Cleo123........27....córeczka......08.09....Warsza wa......5 11.Small size......23....synek...........08.09....Sztum.......... 15 12.Trąbka.........24....Michałek.......11.09....Wawa. ..........15 13.Angioletto......25....Natalka........12.09.....HARLOW UK....18 14.Ewelka0612....28...chłopak.........13.09....Wa wa.. .........3 15.Chochlik........29....dziewczynka..13.09....K/Krakow a....10 16.Isia156..........29...Maciek..........13.09...Łódź... ...........12 17.Basia19g........23....chłopak........15.09....Zgorzel ec........9 18.Emce............29....chłopak.........16.09....Świno ujście....? 19.Doris_kk.......21...syn Kubuś........12.09...Kędzierzyn-Koźle.11 20.Aga86...........23....dziewczynka...16.09...Nasielsk. ..........8 21.Magdakate.....25....syn-Allan........17.09.... Cambridge.......9 22.Cytrynka77....25....córcia...........18.09.... Irlandia..........5 23.MDream ........30 ....chłopak ........19.09....Sosnowiec.....+/-1 24.Puchatek.......24....Hania.............20.09....Skier niewice...12,5 25.Ewela1777......19….Liwia..............20.09.... Piotrków.........10 26.Agunda..........27....Chłopak..........22.09....Wrocł aw.........3 27.Anulka1988.....21....chłopak..........22.09....Warsza wa...... 7 28.*Akna**..........25.....córcia...........22.09....Byd goszcz.......13 29.Szczesliwaaa...26....Adaś..............23.09.... Dębica...........4 30.0range...........29....Basia.............24.09....Ski erniewice....10 31.Szkrabek9.......26....synuś............25.09....Śląsk ..............7 32.Malinka88888...24….Nikola.............25.09.... Leszno...........15 33.figa84...........25....Jagienka..........29.09....B-B ..............10 34.Mamuśkaaa3...33....córeczka.........29.09....Wodzisła w.....7 35.NikaP............22....Michałek..........29.09....k/J asła.........9 36.Kasienka123...29....synek..............29.09. ...Krosno.........15 37.Dianka90.......18....SyNeK..............29.09....Lubi n..........9,5 38.Stelka...........28....Tomek.............30.09....Brz eg............3 39.Aniabuu23......27....Adrianna.....…...30.09.... Kalisz...........9 40.Goge79.........30.....?...................30.09....Ka towice........9 MAMA............ DATA ..... T.C. .... IMIĘ ........ PORÓD ...... WAGA/CM 1.Aguchaaa ...... 22.07 ...... 34 .... Ewelinka ...... ? .......... 1720/44 2.Koteczek ....... 5.08 ....... 39 ..... Majka ........ cc ........ 4100/57 3.Nitaanita.......21.08.......39….......córeczka.. ...sn............??? 4.Ewelkajaw......24.08 ..... 37+6 ... Wiktoria ..... cc ........ 2450/54 5.Żyrafa-dluga...29.08.......39.........Basia..........s n.........3800/59 6.Ania Mała.......30.08.......??..........synek..........sn........ .3700/? 7.Mamabelgie.....30.08......???.........Lenka......... ???........3690/50 8.Aska 1978.......?????.......???.........Majeczka.......??........ .???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania mała, mamabelgie - GRATULUJĘ!!!!!! Co za weekend!!!!!!!!!! Tyle porodów na naszym topicu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: anggie.sept wybierała się na romantyczny weekend nad może więc pewnie dopiero jutro wieczorem się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie gratuluje serdecznie :) Pewnie też jesteś teraz najszczęśliwsza :) Wszytskiego dobrego dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angielletto co do pieluszek przy michasiu mialam 1 paczke jumbopacka rozm.2 i lecialam potem na rozm.3 a majka jakas taka chuda w dupce ze tylko na jedyneczkach lecimy... juz troche paczek ich poszlo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi jakoś smutno :( Moje dzieciątko ma czkawkę ale wysoko nad pępkiem :( To znaczy że sie jeszcze nie ułożyła glówką w dół :( Już nie wiem co mam o tym myśleć. Gadam do niej i gadam a ona nic :( Idę wziąć prysznic.............. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna: nie martw się będzie dobrze:) może maleństwo tylko się odbija od ściany do ściany i dlatego czujesz wysoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate tak myślisz?? Ja podejrzewam że jest ułozona posladkowo i tak sie to skończy. A taką miałam nadzieję że się w końcu obroci........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna kiedy masz wizytę u lekarza?? dowiesz się wszystkiego!! ja myślałam że mały jest główką w dół a okazało się że jednak nie. głowa do góry!! ważne żeby maleństwo było zdrowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyte mam 7 wrzesnia. Tylko ze nie mam już miec zadnego usg więc nie wiem na ile się sprawdzi to co gin powie :( Ach mam już ostatnio dosyć...... Uciekam bo nie chcę zarażać Was moim pesymizmem :( Moze jutro będzie lepiej :( DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabelgie 🌼GRATULUJĘ🌼 Ja dzisiaj miałam dość dobry dzień, aż do teraz. No Myślałam, że wyjdę z siebie. Dziewczyny kupuję mieszkanie od ludzi którzy wogóle są nie zorientowani. Do banku w którym biorę kredyt potrzebują aktu notarialnego poprzednich właścicieli do wglądu, że to ich własność, a oni mi wpierają, że ja coś kombinuje i nie chcą mi go dać. No tak się zdenerwowałam, że aż skurczy dostałam i się rozpłakałam. Mam już tych ludzi dosyć. Są nie normalni. A od Asi nie dostałam żadnej wiadomości od południa, więc może coś zaczęło się dziać:) Trzymam kciuki bo biedna się namęczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna po to tu jestesmy zeby cie wysluchac i pocieszyc wiec nie uciekaj plis!!! ;) wszystko bedzie dobrze-to juz koncoweczka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide ostatni prawdopodobnie raz na wizyte we wtorek 9 rano do szpitala.Bede miala usg i powiedza mi czy bede miala cc czy bede sie meczyc sn.to zalezy od tego jak moja córcia jest obrócona. tez sie boje.ale wiem jednoczesnie ze juz nic i tak nie zmienie!!!! wiec mimo strachu staram sie myslec ze to juz ostatnie dni w dwupaku ;) pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie, wielkie gratulacje!!!! Napisz coś więcej jak znajdziesz czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×