Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Aśka gratulacje!!!!! Tak się cieszę, że już masz to za sobą bo Ty się strasznie biedulko w końcówce ciąży męczyłaś. Teraz już jesteś szczęśliwą mamuśką :) Info od Żyrafki: "Basia jest na ogół grzeczna, ale szybko traci cierpliwość. Jak dobrze pójdzie jutro wypiszą nas do domu" Więc pewnie będą foteczki. Już nie mogę się doczekać. Muszę jej jeszcze o Aśce napisać, bo o mamabelgie i o ani małej już wie :) Szkrabek ja też robię spacery z wózkiem po pokoju. Fajnie, że też tak masz bo myślałam że coś mi się z głową zaczyna dziać, a tak widzę że to "normalne" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK.. PŁEĆ........TERMIN..MIASTO.......NABYTE KG 1.Figlarna.........26....synek .........24.08....Tuchola...........2 2.Aska 1978.......31....Majka.........28.08....Ostrów Wlkp.....6 3.Oles..............29..Sebastian.......01.09....Chorzów ........18 4.Kobra78.........31….Krzysztof......01.09....Rze szów.........3 5.Justa140283…..26....Dawid.........01.09.... k/Łodzi.........15 6.Majunia79.......29....Lenka.........01.09 ....Małopolska.....10 7.Mamamadrid…..34...Emilia...........02.09....Mad rid ..........5 8.Mamabelgie.....32....Lena...........03.09.... Belgia...........10,5 9.MamaIzia........22….Roksanka......03.09.... Libiąż...........20 10.Aggie.sept.....34...Nicholas........04.09....London .........10 11.Ania76..........33....synek..........05.09....Gdańs k.........1,5 12.Koliban.........28....Alanek .........05.09....Warszawa.......9 13.Evka81.........27....córa............05.09....Hunti ngdon....13 14.Aśka.osa.......26....chłopiec.......06.09....Anglia.. ...........5 15.Cleo123........27....córeczka......08.09....Warsza wa......5 16.Small size......23....synek...........08.09....Sztum.......... 15 17.Zawadka-......28....?.................09.09....Oleś nica........0 18.Ruthles.........23....Lenka..........10.09....Żory .............12 19.Rudka..........31....?.................10.09....Wa wa ...........1 20.Trąbka.........24....Michałek.......11.09....Wawa. ..........15 21.Angioletto......25....Natalka........12.09.....HARLOW UK....18 22.Ewelka0612....28...chłopak.........13.09....Wa wa.. .........3 23.Chochlik........29....dziewczynka..13.09....K/Krakow a....10 24.Isia156..........29...Maciek..........13.09...Łódź... ...........12 25.basia19g........23....chłopak........15.09....Zgorzel ec........9 26.Magdulenka....28....córcia..........15.09....Łódź........ .....11 27.Sytofala.........22….synuś i córcia..16.09….D-ka Wisłocka...7 28.Emce............29....chłopak.........16.09....Świno ujście....? 29.Misha85.........24....synuś...........16.09....Wars zawa......8 30.Sylwunia83.....26....?..................16.09....Li dzbarkW.....0 31.Agraweczka...26....?..................16.09....k/Olsz tyna......1 32.Doris_kk.......21...syn Kubuś........12.09...Kędzierzyn-Koźle.11 33.Aga86...........23....dziewczynka...16.09...Nasielsk. ..........8 34.Magdakate.....25....syn-Allan........17.09.... Cambridge.......9 35.Cytrynka77....25....córcia...........18.09.... Irlandia..........5 36.Sylwinka25.....25….dziewczynka....18 .09....Jarocin..........2 37.Dalena..........35….?....................19.09 ....Poznań..........3 38.Kasia1182......27....chłopak..........19.09....Ostres zów......1 39.MDream ........30 ....chłopak ........19.09....Sosnowiec.....+/-1 40.Kajojcia........20....Antosia...........19.09....Kiel ce...........1,5 41.Marusia.........27.......?................20.09....P ionki...........8 42.Puchatek.......24....Hania.............20.09....Skier niewice...12,5 43.Jadzia4.........31....?...................20.09....Al eksandrówŁ..1,5 44.Ewela1777......19….Liwia..............20.09.... Piotrków.........10 45.Agunda..........27....Chłopak..........22.09....Wrocł aw.........3 46.Nerwi............26....Córeczka........22.09....Wrocł aw.........7 47.Anulka1988.....21....chłopak..........22.09....Warsza wa...... 7 48.*Akna**..........25.....córcia...........22.09....Byd goszcz.......13 49.Szczesliwaaa...26....Adaś..............23.09.... Dębica...........4 50.Karila............27....córka.............24.09....Wr ocław.........5 51.Agaigi27.........27....?...................24.09....C hoszczno......3 52.0range...........29....Basia.............24.09....Ski erniewice....10 53.Szkrabek9.......26....Olafek............25.09....Śląsk ..............16 54.Malinka88888...24….Nikola.............25.09.... Leszno...........15 55.Agamycha.......27....?...................26.09....Szc zecin.........0 56.Mal_g............34....aniołek 14.02 ...........Brisbane 57.Made83.........26....?....................27.09....Kr aków..........2 58.figa84...........25....Jagienka..........29.09....B-B ..............10 59.Mamuśkaaa3...33....córeczka.........29.09....Wodzisła w.....7 60.Iza339..........29....dziewczynka.....29.09....Piastó w........1,5 61.NikaP............22....Michałek..........29.09....k/J asła.........9 62.Kasienka123...29....synek..............29.09. ...Krosno.........15 63.Dianka90.......18....SyNeK..............29.09....Lubi n..........9,5 63.Stelka...........28....Tomek.............30.09....Brz eg............3 64.Aniabuu23......27....Adrianna.....…...30.09.... Kalisz...........9 65.Goge79.........30.....?...................30.09....Ka towice........9 MAMA............ DATA ..... T.C. .... IMIĘ ........ PORÓD ...... WAGA/CM 1.Aguchaaa ...... 22.07 ...... 34 .... Ewelinka ...... ? .......... 1720/44 2.Koteczek ....... 5.08 ....... 39 ..... Majka ........ cc ........ 4100/57 3.Nitaanita.......21.08.......39….......córeczka.. ...sn............??? 4.Ewelkajaw......24.08 ..... 37+6 ... Wiktoria ..... cc ........ 2450/54 5.Żyrafa-dluga...29.08.......39.........Basia..........s n.........3800/59 6.Ania Mała.......30.08.......??..........synek..........sn........ .3700/? 7.Aśka.............31.08.....40+3.......Majka........ .cc........2880/54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laeczki zebym jeszcze miala gdzie spacerowac to by bylo oki.... spacer po mojej wiosce zajmuje mi 45 minut i cala obchodze wszystkie zakamarki....wiec wiekszosc czasu jestesmy na placu zabaw... bujam majeczke i hustam misia.. szkrabek z ta wyplata rozbawilas mnie bo ja mialam takie szczescie ze z misiem i majka szlam do szpitala w dniu wyplaty meza:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu23 jeżeli to były wody to musisz jechać do szpitala. Zaczął Ci się poród. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha to ja się cieszę, że Wy też spacerujecie "na sucho". No co...trzeba ćwiczyć. Mam duże lustro w przedpokoju i jak sobie wyjade wózkiem to patrze i ciągle się zastanawiam czy ten wózek nie jest gabarytowo za wielki jak na moje 160cm hihi Później przekładam gondolkę na spacerówkę i patrze jeszcze raz hahaha Co te dzieci robią z człowiekiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed porodem tez rozkladalam kilka razy wozek i marzylam zeby to bylo juz....ciuszki ciagle ogladalam majeczki.... z reszta z ciuszkami to mam do tej pory joba, maz juz nawet nic nie gada.... jestem normalnie w swoim zywiole majac coreczke:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabek a jaki kupilas sobie wozeczek??? wiecie co to moje zdanie: kazdemu sie podoba co innego , ale mi sie strasznie nie podobaja cale czarne wozki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam ze to ja mam coś z głową że spaceruje tak po mieszkaniu :) Dobrze że nie tylko ja tak mam ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze koteczek...no jakby nie patrzeć dla mnie też ubranka dla dziewczynek wywołują tyle pozytywnych fluidków. Ale już dawno musiałam przestawić się na pozytywne emocje wywoływane przez sweterek z koparą czy czapeczkę w moro :) Na szczęście kocham i ubóstwiam kolor błękitny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to normalna rzecz... wiecie co moje dziecie mnie rozbraja:))) ssie smoczka i sama sobie wyciaga reka i za chwile wyje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane musze sie wypisac z naszej klasy-tzn z MACIERZYNSTWA. dzis sie dowiedzialam ze moje zdjecia tam widzialy osoby z rodziny ktore nie sa nawet w moich znajomych a ja nie chcialam tych zdjec ujawniac :( profil mam odblokowany dla znajomych tylko!!! nie ma innej mozliwosci.te osoby musialy wejsc przez nasza forumową galerie.WIec wszystkie zdjecia bede wstawiac do swojego albumu na moim profilu.mam nadzieje ze to nie przysporzy nam nieporozumien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek - mam x-lander x3 (jest duży bo to jest ten z 4 kołami pompowanymi, nie skrętnymi, wszytskie 4 sztywne i tej samej wielkości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska wstawiła fotki na nk. Majeczka cudna :) zwróćcie uwagę na ustawienie jej paluszków :) Oj będzie miała charakterek malutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabek jak michasia urodzilam wszytsko bylo blekitne nawet wozek ...:) teraz on mowi ze on lubi zielony i taka ma przewage ciuchow nawet pokoj ma zielony... ale powiem wam tak ja mowie do mamy jak mialam michasia ciagle narzekalam ze na dziewczynki takie piekne ciuchy a na chlopcow problem a jak majke mialam urodzic na chlopciw takie bajerandzie ubranka widzialam ze nie moglam sie oprzec i chrzesniak skorzystał... ja wogole teraz glowkuje bo 11 pazdziernika mamy chrzciny majeczki, a 24 pazdziernika mam roczek chrzesniaka i glowkuje nad jego prezentem... i 9 mam urodziny wiec 3 imprezki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anigoletto nie jest to możliwe bo ja jak zaloguje sie na moim prywatnym profilu to nie mam możliwości oglądania galerii wrześniówek bo jest ona zablokowana. Nie wiem jak to się stało, ale prawdopodobnie oni onejrzeli te zdjęcia jak im sie pkazały w zakładce: zdjęcia ostatnio dodane przez Twoich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucze angioletto jak to możliwe..? sprawdź jeszcze raz u siebie w opcjach na n-k. Profil i edycja profilu. W zakładce prywatność sprawdź co masz zaznaczone. Żeby nikt oprócz Twoich znajomych nie oglądał Twoich zdjęć muisz odznaczyć "Co widzą wszyscy w moim profilu" - galeria musi być odznaczona - bez ptaszka. A w "Co widzą moi znajomi" - galerie zaznaczasz ptaszkiem. zobacz sobie to, może nie miałaś zaznaczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUCHATEK22 ja nie mam niestety aski w znajomych (nie mam pojecia jak to sie stało).... Wiec sobie nie pooglądam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja wczoraj caly dzien bylam w gosciach wrocilam pozno wieczorem... przede wszystkim gratulacje dla mlodych mumusiek:) Asiu Mamabelgie i Ania mala wielkie gratulacje:) Akno jesli chodzi o Twoja wizyte u lekraza to moj lekarz bez usg wybadal ze maly ulozyl sie glowka w dol dopiero potwierdzil to usg... takze mysle ze bez usg bedzie wiedzial jak Twoje malenstwo jest ulozone. Koteczku gratuluje przetrwania nocy:) milego spacerku:) Angioletto a jak ktos kogo nie masz w znajomych mogl ogladac Twoje zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatek-pewnie masz racje,ale strasznie sie zdenerwowalam.chcialam miec kontrole nad tym i teraz gadają ze mam wielki brzuch :( i takie tam inne naprawde niemile rzeczy :( na wszelki wypadek usunelam zdjecia-a do mojej galerii nie wejda bo są poblokowani.no zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak jak pisze puchatek, jak dodaje zdjęcie to też zaznaczam, żeby nie pokazywało go w "ostatnio dodane zdjęcia" sorki jak tamto wyżej trochę niezrozumiale napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profil mam zablokowany dla wszystkich oprócz znajomych.nie mam mozliwosci zeby ktos ze znajomych pokazal im zdjecia niestety. nie wiem jak to mozliwe,ale nawet dzwonili do mojej mamy ze wystawiam jakie półnagie zdjecia i ze chyba cos mi jest bo nie wygladam najlepiej!!! co za ludzie mowie wam :( sprawdzilam wszystko 10 razy-profil jest strzezony przed nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto ja ze swojego profilu prawdziwego też Twoich zdjęć nie zobacze..może ktoś kto jest W Twoich znajomych pokazał komuś Twoją galerię. zaznacz sobie jeszcze zakaz oglądania i wystawiania komentarzy przez osoby które nie są Twoimi znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Cześć dziewczynki! :) 🌼 Widzę, że Aśka jest już rozpakowana, a tak się wczoraj martwiłam, że tak długo jej to idzie. A tu niespodzianka:) Ja ogólnie miałam bardzo ciężką noc. Czułam przez sen jak mnie łapią skurcze, a nad ranem to nawet wstać nie mogłam bo tak mnie trzymało. Dzisiaj czuję jak mnie "tam" boli chyba mała już się do porodu szykuje bo jak inaczej ten ból nazwać skoro do tej pory mi nic nie było. Aha i brzuch mnie strasznie ciągnie w dół. Ehhh... jak ja zazdroszczę naszym mamusiom ❤️ [ kwiatek] że już mają swoje maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×