Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

witam ja też nie mogę doczekać się dzisiejszej wizyty u lekarza. pani w sklepie stwierdziła dziś rano że mi brzuch opadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou:-) gratuluję Oleś🌼 ja mam wizytę w czwartek..tak po cichu liczę, że może do niej nie dotrwam:-P a z drugiej strony coś czuję,że się sporo przeterminuję hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Oles wielkie gratulacje:) u mnie juz sie remont zaczal, mam nadzieje ze gosciu zdazy skonczyc zanim urodze;) wczoraj wykorzystalam meza;) a dzis mnie boli caly dol brzucha ale to chyba od odstawienia luteiny bo lekarz mowil ze bedzie mnie wszystko bolalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruth chyba kazda z nas ma wrazenie ze sie przeterminuje:) ja bym chciala juz urodzic ale z drugiej strony wolalabym zeby skonczyl ta lazienke... a ma skonczyc do nastepnego piatku... Wizyte u lekarza mam w poniedzialek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Melduje sie z rana. Ja dzisiaj obudziłam sie przed piatą i juz nie mogłam zasnąć. W końcu po 6-ej wstałam, bo i tak musiałam pójść zanieść mocz do badania. Teraz wpadłam na chwilę,żeby zobaczyć czy kolejne mamuśki sie rozpakowały a tu cisza. Jedynie Oles sie odezwała. Oles, gratuluję dorodnego synka!!! Zazdraszczamy Ci, że juz masz syneczka przy sobie :) A ja wyprasowałam ciuchy dla syna i niedługo idziemy na rozpoczecie roku szkolnego. To juz trzecia klasa! U nas piekna pogoda, przydałby sie później spacerek, a mnie cos kłuje w lewym boku. Tak jakby wiezadło. Chyba za szybko szłam do tej przychodni dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie i brzuchatki !!! :D ja tylko sie zameldowac poki co w dwupaczku! jade za chwile do szpitala,trzymajcie kciuki! mam nadzieje ze sie czegos wreszcie dowiem napisze jak wroce.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki z rana :) Ogromne GRATULACJE dla oles :) a Ci zazdroszcze ze masz "malenstwo" przy sobie :) Ja sobie najwidoczniej jeszcze troche poczekam a tu kurcze termin na czwrtek ale ponoc watpliwe ze urodze do terminu, lekarz swierdzil ze z szyjka jest wszystko super- nic sie nie dzieje i plynu owodniowego tez mam sporo wiec nic nie wskazuje ze szybko urodze, nastepna wizta w przyszly poniedzialek dopiero :( pozdrawiam wszystkie brzusie i mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto koniecznie daj znac co Ci powiedzieli. Ja nie wiem co mam ze soba zrobic, meczy mnie to codzienne samotne siedzenie w domu a teraz czas mi sie bedzie dluzyl zanim maz wroci bo bede musiala wczesnie wstawac... a ja zamiast syndrom wicia gniazda to mam lenia, kompletnie nic mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 76 my to chyba mamy podobne problemy ja tez zaraz z synkiem na rozpoczecie roku ide i tez 3 klasa i tak samo badania z rana oblecialam szok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja:) angioletto daj koniecznie znać trzymam kciuki żebyś czegoś się dowiedziała:) u mnie remont jeszcze się nie zaczął czekam na robotników ale jest dopiero po ósmej więc pewnie przyjdą za godzinę. ale to wkurzające bo powiedzieli że o ósmej zaczną. mój mały nadal bardzo niemrawy:( wczoraj po coli poprzeciągał się trochę i cisza. mam nadzieję że to tylko dlatego że jest bardzo leniwy chociaż do tej pory nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc oles gratuluje dorodnego synusia to dopiero chłop:))) powiem wam ze ja chyba takie mniejsze malenstwo balabym sie brac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate moj maluszek wypina tylko kolanko i tez jest mnie ruchliwy, nie maja juz tyle miejsca co kiedys:) niepokojace jest jak przez kilkanascie godzin nie czujesz wogole ruchow, choc czesto przed samym porodem dzieci sa mniej ruchliwe... Koteczku milego pobytu u babci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Oleś- gratuluję!!!!! U mnie w miarę przespana noc.....Tylko do wc chodzę jeszcze częściej.....Zaraz zabieram sie za ogarnięcie domu, a potem jade do miasta... Muszę kupić parę drobiazgów, i laczki do szpitala- bo to mi brakuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) oles przyjmij moje serdeczne gratulacje :) Ja też Ci zazdroszczę ze masz juz synka przy sobie - po drugiej stronie brzuszka :) Ciekawe co u reszty?? Czy dzisiaj też ktos sie rozpakuje?? Basiu ja wstaje codziennie tak przed 7 i też mis ie strasznie dłuzy czas aż mąż wróći z pracy.... Ale jeszcze troszke i już nie będziemy same :) My dzisiaj idziemy na zajęcia oddechowe do szkoły rodzenia. Bedziemy teraz juz chodzic do samego porodu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piorę jeszcze kolejną pralkę ubranek dla malutkiej :-) ,mała w ubrania za niedługo będzie bardziej zasobna niż mama!! a tak poza tym to lenia mam strasznego. ja też wstałam dziś przed 7, ale jak tak wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! przepraszam że wczoraj nie dałam znaku życia ale odcieli mi neta na cały dzień. Niestety (a może stety) te saczące się wody to fałszywy alarm, uroniłam tylko pare kropelek i to wszystko. Muszę jeszcze troche poczekać, dam pierwszeństwo pozostałym. Dzisiaj jestem u rodziców i odpoczywam. Oleś gratulację ! duży chłopak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia19g ja tak wstaje po prostu. Czasami uda mi sie wylezeć max do 8 jak nap polożyłam sie później spać bo np mielismy gości albo poźno skąś wrócilismy. Jak wstaje dość wcześnie to potem nie mam klopotów z zaśnieciem wieczorem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Akno to mnie pociesza ze lepiej bedzie sie zasypialo bo tak to wariuje wieczorem jak nie moge zasnac... tylko teraz jak stracilam powera do roboty to jakos ten dzien bez sensu leci... nie mam zajecia jakiego konkretnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jedno i dwupaczki :) ANIA MALA na razie nie odpisuje na sms - ale ufam,że wszystko dobrze ... ja wczoraj byłam u Gina i okazało się,że mały ma bardzo nisko główkę , szyjka skrócona o 80%, lekarz podczas badania dotknął główki Samuela i tak się zastanawiam czy tez nie "zgubiłam" czopa? Rozwarcie na razie na 1 paluszek - GIN powiedział,że może do tygodnia coś się rozwiąże ... ale równie dobrze mogę urodzić po terminie ... miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream to super ze wszystko wporzadku, kurcze ja nie wiedzialam ze podczas badania mozna dotknac glowki, to w czasie seksu nie zrobi sie nic dziecku w takim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 cześć dziewczynki 🌼 Ja dzisiaj jestem totalnie nie wyspana co godzina chodziłam do łazienki i do tego mała całą noc się kręciła, że spać nie mogłam:( Ja już chce być pooo. Jutro mam wizytę u gina, ciekawe co mi powie. Mam nadzieję, że chociaż skróciła mi się ta szyjka bo ostatnio miałam jeszcze dość wysoko. Nie chcę przechodzić terminu, wolałabym za to urodzić wcześniej, ale mojemu maleństwu się wcale nie spieszy❤️ 🌼 Wszystko mnie już boli, dół brzucha strasznie ciągnie no i jak mała czasami się przeciągnie to też strasznieee boli:( 🌼 Oleś gratuluję syncia, fajnie że już mam go przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASIU19g - na pewno się nie zrobi lekarz opuszkiem palca dotknął główki Samuela gdy przecisnął się przez pozostałe 20% szyjki więc spokojnie seks nadal jest wskazany ... choć ja wczoraj byłam taka zdesperowana,że zapytałam Gina czy mu okien nie umyć bo już bym wolała zostać i urodzić niż znowu do domku :) ACHA ZAPYTANKO: jak robicie siu a potem lekko pochylicie się do przodu do tyłu w lewo i w prawo to mnie bezwiednie dalej leci siu ..... czy też tak macie szczególnie w nocy? Jak tak robię to mogę później dłużej pospać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ostatnio podczas badania, lekarz też dotkną główki... I też zastanawiałam się, czy podczas seksu nic się nie stanie.... Póki co, to odpuściłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie podczas seksu czulam taka jakby blokade ze ,,glebiej" sie nie da... przepraszam za bezposredniosc... ja tez czasem mam ze jak zrobie siku wstane i dalej leci pare kropelek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam, czasami jak kicham to się zastanawiałam czy nie popuściłam:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream: ja mam tek samo w toalecie i nie raz bałam się że to już wody się sączą. okropnie stresująca jest końcówka ciąży:P u mnie robotnicy dopiero się zjawili i dopiero wypakowują sprzęt. a mogłam sobie pospać jeszcze godzinkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto trzymam kciuki. Daj znać koniecznie co tam nowego :) MDream ciekawa metoda, musze wypróbować. Co do szyjki, to mi wczoraj gin powiedział, że jest "krótka na 1 centymetr do zera" ... (cokolwiek to znaczy) i miękka, ale jest skierowana do tyłu, więc jeszcze trochę to potrwa. Ciekawa jestem ile to jest to TROCHĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate u mnie juz robi od 8... ale na szczescie na gorze to mi bezposrednio nie przeszkadza tylko chodzi o ten balagan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×