Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Dziecko podobno robi kupke jak sie zestresuje, a u niej trwalo to dlugo wiec dziecko na pewno sie zestresowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też na ostatniej wizycie w szpitalu wykryli białko w moczu i teraz czekam na dokładną analizę i decyzję czy dostanę antybiotyk czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trabko w sumie to logiczne:) ja koncze gotowac zupke i sprzatam jakos znow mnie natchnelo:) tylko dol brzucha boli... tak jakby ,,tam" w srodku... kurcze tak chcialam rodzic a teraz naprawde dobrze by bylo jakbym wytrzymala do konca zrobienia lazienki bo nawet nie bedzie mial kto zostac z pracownikiem jakbym byla w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam, melduje się po tygodniowej przerwie juz jako mama:) Urodziłam przez cc w poniedzialek 24 sierpnia o godz 22.01:) Miałam bardzo silne zatrucie ciążowe więc musieli w ten sposób rozwiązać poród. Bartuś ma sie teraz dobrze ale przeszliśmy swoje... nikomu tego nie życzę. Jak się urodził ważył tylko 1980g i mierzył 51cm, więc chudzinka. 5 dni w inkubatorze, pod tlenem, początkowo na kroplówce... nie chce mi się już nawet tego przypominać! Ale na szczęście już jest lepiej i mogę moje maleństwo przytulać do woli! A tak wogole to jest jakaś tabelko z porodami? bo ja nawet nie mam czasu teraz tego czytać, a chciała bym wiedzieć ile z nas już urodziło... i się dopisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika proszę cię bardzo NICK...............WIEK.. PŁEĆ........TERMIN..MIASTO.......NABYTE KG 1.Figlarna.........26....synek .........24.08....Tuchola...........2 3.Kobra78.........31….Krzysztof......01.09....Rze szów.........3 4.Justa140283…..26....Dawid.........01.09.... k/Łodzi.........15 5.Majunia79.......29....Lenka.........01.09 ....Małopolska.....10 6.Mamamadrid…..34...Emilia...........02.09....Mad rid ..........5 7.MamaIzia........22….Roksanka......03.09.... Libiąż...........20 8.Aggie.sept.....34...Nicholas........04.09....London .........10 9.Ania76..........33....synek..........05.09....Gdańs k.........1,5 10.Koliban.........28....Alanek .........05.09....Warszawa.......9 11.Evka81.........27....córa............05.09....Hunti ngdon....13 12.Aśka.osa.......26....chłopiec.......06.09....Anglia.. ...........10 13.Cleo123........27....córeczka......08.09....Warsza wa......5 14.Small size......23....synek...........08.09....Sztum.......... 15 15.Zawadka-......28....?.................09.09....Oleś nica........0 16.Ruthles.........23....Lenka..........10.09....Żory .............12 17.Rudka..........31....?.................10.09....Wa wa ...........1 18.Trąbka.........24....Michałek.......11.09....Wawa. ..........15 19.Angioletto......25....Natalka........12.09.....HARLOW UK....18 20.Ewelka0612....28...chłopak.........13.09....Wa wa.. .........3 21.Chochlik........29....dziewczynka..13.09....K/Krakow a....10 22.Isia156..........29...Maciek..........13.09...Łódź... ...........12 23.basia19g........23....chłopak........15.09....Zgorzel ec........9 24.Magdulenka....28....córcia..........15.09....Łódź........ .....11 25.Sytofala.........22….synuś i córcia..16.09….D-ka Wisłocka...7 26.Emce............29....chłopak.........16.09....Świno ujście....? 27.Misha85.........24....synuś...........16.09....Wars zawa......8 28.Sylwunia83.....26....?..................16.09....Li dzbarkW.....0 29.Agraweczka...26....?..................16.09....k/Olsz tyna......1 30.Doris_kk.......21...syn Kubuś........12.09...Kędzierzyn-Koźle.11 31.Aga86...........23....dziewczynka...16.09...Nasielsk. ..........8 32.Magdakate.....25....syn-Allan........17.09.... Cambridge.......9 33.Cytrynka77....25....córcia...........18.09.... Irlandia..........5 34.Sylwinka25.....25….dziewczynka....18 .09....Jarocin..........2 35.Dalena..........35….?....................19.09 ....Poznań..........3 36.Kasia1182......27....chłopak..........19.09....Ostres zów......1 37.MDream ........30 ....chłopak ........19.09....Sosnowiec.....+/-1 38.Kajojcia........20....Antosia...........19.09....Kiel ce...........1,5 39.Marusia.........27.......?................20.09....P ionki...........8 40.Puchatek.......24....Hania.............20.09....Skier niewice...12,5 41.Jadzia4.........31....?...................20.09....Al eksandrówŁ..1,5 42.Ewela1777......19….Liwia..............20.09.... Piotrków.........10 43.Agunda..........27....Chłopak..........22.09....Wrocł aw.........3 44.Nerwi............26....Córeczka........22.09....Wrocł aw.........7 45.Anulka1988.....21....chłopak..........22.09....Warsza wa...... 7 46.*Akna**..........25.....córcia...........22.09....Byd goszcz.......13 47.Szczesliwaaa...26....Adaś..............23.09.... Dębica...........4 48.Karila............27....córka.............24.09....Wr ocław.........5 49.Agaigi27.........27....?...................24.09....C hoszczno......3 50.0range...........29....Basia.............24.09....Ski erniewice....10 51.Szkrabek9.......26....Olafek............25.09....Śląs k ..............16 52.Malinka88888...24….Nikola.............25.09.... Leszno...........15 53.Agamycha.......27....?...................26.09....Szc zecin.........0 54.Mal_g............34....aniołek 14.02 ...........Brisbane 55.Made83.........26....?....................27.09....Kr aków..........2 56.figa84...........25....Jagienka..........29.09....B-B ..............10 57.Mamuśkaaa3...33....córeczka.........29.09....Wodzisła w.....7 58.Iza339..........29....dziewczynka.....29.09....Piastó w........1,5 59.NikaP............22....Michałek..........29.09....k/J asła.........9 60.Kasienka123...29....synek..............29.09. ...Krosno.........15 61.Dianka90.......18....SyNeK..............29.09....Lubi n..........9,5 62.Stelka...........28....Tomek.............30.09....Brz eg............3 63.Aniabuu23......27....Adrianna.....…...30.09.... Kalisz...........9 64.Goge79.........30.....?...................30.09....Ka towice........9 MAMA............ DATA ..... T.C. .... IMIĘ ........ PORÓD ...... WAGA/CM 1.Aguchaaa ...... 22.07 ...... 34 .... Ewelinka ...... ? .......... 1720/44 2.Koteczek ....... 5.08 ....... 39 ..... Majka ........ cc ........ 4100/57 3.Nitaanita.......21.08.......39….......córeczka.. ...sn............??? 4.Ewelkajaw......24.08 ..... 37+6 ... Wiktoria ..... cc ........ 2450/54 5.Oles..............28.08........40.....Sebastianek. ..cc.........4600/59 6.Żyrafa-dluga...29.08.......39.........Basia..........s n.........3800/59 7.Ania Mała.......30.08.......??..........synek..........sn........ .3700/? 8.Mamabelgie.....30.08......???.........Lenka......... ???........3690/50 9.Aśka1978.......31.08.....40+3.......Majka........ .cc........2880/54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście gratuluję serdecznie:):):){kwiatek] super że wszystko jest już w porządku z Bartkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu19g jeśli chodzi o wydalenie smółki to szukałam troszkę na necie i doczytałam,że to może być wynik stresu, złej diety matki w 9 miesiącu (dużo soli, tłuszczów, niezdrowego jedzenia) dlatego ja już od kilku dni jem jakbym karmiła wszystko bardzo delikatne bo tez się tego boję :( NIKAP gratulacje 🌻 przeczytałam ostatnio bardzo mądre zdanie,że po upływie roku od narodzin będziemy pamiętać tylko miłe chwile te ciężkie zaczną się zacierać więc uszątka do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream ja tez staram sie jesc zdrowo ale nie zawsze mi to wychodzi bo strasznie ciagnie mnie do slodkiego, po wizycie u lekarza i tak ograniczylam ale codziennie jakiegos batona musze zjesc bo bym chyba zwariowala... bylam tak glodna ze jak teraz zjadlam to az mi jakos slabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu nie przejmuj się ... ja tak jak już wielokrotnie napisałam całą ciąże obywam się bez słodkiego - może dzięki temu tylko 9 kg na plusie a teraz waga leci mi w dół :) pozwalam sobie raz na 1,5 lub raz na 2 tygodnie zjeść coś słodkiego domowego bez tych wszystkich ulepszaczy co dodają do kupnej słodkości aby dłużej w sklepie wytrzymało ... a teraz tez pozwoliłam sobie na filiżankę kawy parzonej ... co na pewno nie jest dobre dla Samuela ale miałam taka ochotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem :) a wiec tak: Magdakate nie mialam badania wew. tylko macanie brzucha i taka wlasnie decyzja zapadla :) ciesze sie bo wiem ze moge rodzic w kazdej chwili (jak wszyscy)-ale uslyszalam to wreszcie,bo wczesniej tylko mowili ze jeszcze nie,wszystko pozamykane :o a najwazniejsze ze za max 2tyg bede miala juz dziecko!!! a takto balam sie ze każą mi chodzic 2tygo po terminie do wywolania jesli samo sie nic nie ruszy :( ale jest dobrze!!! tak sie ciesze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream ja sie przejmuje bo lekarz kazal mi ograniczyc slodycze.... Angioletto ja tez jak ostatnio bylam to nic nie wskazywalo na szybsze rozwiazanie... zobacze w ten poniedzialek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto nie chcę nic mówić, ale ja w w 36tc ciąży po macankowym badaniu też usłyszałam,że na dniach urodzę:-P że dziecko nisko w kanale, że na miednicy siedzi ..i co? już 40tc i nic:-P nie ufam takiemu badniu typu pomacam popatrzę na brzuch:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruth ;) tak jak pisalam,termin mam na 12go wrzesnia.Mieszkam w uk i tutaj niestety każą chodzic do 2 tyg po terminie jesli sie nic nie dzieje i dopiero wtedy biorą na wywolanie :o wiec musialabym wytrzymac do ok.25-26go wrzesnia!!!!! a tak bynajmniej wiem ze jesli nawet przenosze to max 4 dni bo 15go wrzesnia mam sie zgłosic na wywolanie.i to najbardziej mnie cieszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez wczoraj dziewczyny lekarz powiedział,że główka jest tak nisko iż nie jest w stanie jej na usg zobaczyć ani zmierzyć ale cóż może teraz tak być nawet 5 tygodni więc zamiast :) jestem :( już teraz musimy czekać natura wie co jest dobre dla nas i dla maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika - gratulacje dla Ciebie i dzielnego Bartusia!!!!! Najważniejsze że już jesteście w domku, razem, zdrowi i szczęśliwi. :) Angioletto - cudne wieści i od Ciebie, napewno ogromnie się cieszysz!! a my razem z Tobą!!!!! ja nocka zarwana tradycjnie. wieczorem pobolewał mnie już tak nawet dość mocno brzuch jak na okres, ze 4-5 razy. z rańca ledwo oczy otworzyłam również. Ciesze się, niech się ta macica przygotowuje, w sobote zacznę 38t wiec moge rodzić spokojnie:) (marzenia....no nie?) ale tak sobie mysle..bo mi każdy wpiera że pierworódka najpewniej przenosi... i wkurza mnie to !!! a u nas..póki co chyba żadna nie przenosiła jakoś strasznie? jak patrze na tabelkę to Oleś i Aska urodziły w 40 (to też przecież nie przenoszone) a reszta przed terminem. moje 3 koleżanki też w 39...więc to chyba nie jest przewidziane czy pierworódka czy nie. to gotowość dziecka decyduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w środę mam kolejną(ostatnią) wizytę u położnej. zobaczymy co ona tym razem wymaca:) teraz mam nadzieję że mały się nie przekręcił bo nie chcę czekać na to kiedy zachce mu się wyjść:) teraz jak wiem że 14 to ja chcę żeby było 14.:) kurczę zdjeli mi drzwi do wc i nie mam jak skorzystać a coraz bardziej mi się chce:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racja z tym przenoszeniem maluszka już mam dość tego,że inni wiedzą lepiej co i jak tylko dlatego,że raz czy dwa razy urodzili :) ja sobie nie wyobrażam porodu za 5 tygodni chce JUŻ !!! no może nie w tej chwili bo mąż w pracy ale po 17:00 tej ... więc jak słyszę,że przenoszę bo jest to moja 1 ciąża to mnie coś trafia może dobrze,że jestem w domku i nie muszę tych bab wysłuchiwać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabek mam nadzieję, że i my się tak ładnie wpiszemy w tabelkę;-) u mnie w szpitalu też jest tak,że 2 tyg po terminie dopiero wywołują:-P masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie boje tego przenoszenia tym bardziej ze moja mama mnie i moje rodzenstwo przenosila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla pocieszenia jeszcze dodam- która nosi synusia pod serdusziem - wpierają mi ludziska jeszcze, że chłopcy tymbardziej zwykle przenoszeni są!!!!!!!!! gggrrr a mi ciary aż idą. Nie wiem czy to są fakty poparte naukowo, ale drażnią mnie:) Już my im pokażemy dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja sie powoli zbieram do lekarza. strasznie jestem dzis zeschizowana wizytą. ręce mi sie trzęsą - nigdy jeszcze tak nie miałam. ciekawe czy mała się obróciła. mam nadzieje wszystko u niej ok.ja mam termin na 14 więc za 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochlik - nie denerwuj się wizytą, przecież wiemy, że wsyztsko będzie ok:) No widzisz, i jak urodzisz dziewczynkę to jeszcze fige z makiem im pokaż!!! Moja siostra miała zupełnie odwrotnie, z synkiem wyglądała..no...(sorry siostra) okropnie:) a z córeczką kwitnąco:) a ma byc podobno na odwrót. Więc zabobonom precz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam, idę zobaczyć do pracy jak tam moje maluszki rozpoczynają zajęcia dziś, a potem szkoła rodzenia - dziś jakiś pokaz z j&j więc może jakieś gratiski wpadną, bo malutko mam jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochlik wszystko będzie oK trzymam kciuki:) szkrabek ja byłam przenoszona a moi bracia nie:) za to ja roberta przenosiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez wlasnie kazdy mowi ze chlopca zazwyczaj sie przenosi... a mnie szlak trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabek9 - słyszałam tą opinię ostatnio u teściowej gdy dowiedziała się,że mój mąż od 15 września ma urlop ... powiedziała,że mogliśmy ją zapytać o zdanie na temat urlopu bo chłopców się przenosi nawet powyżej 10 dni !!! czyli według niej powinnam rodzić koniec września :( niech tylko Samuel wyjdzie na świat to jej powiem do słuchu,że seks 5 razy dziennie pozwala urodzić przed terminem :P jestem dzisiaj mega drażliwa :( ...........wybaczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream: nie ma sprawy możesz byc bardzo drażliwa tylko nas za bardzo nie podrap:) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×