Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

MAGDAKATE do WAS nic nie mam bo podobnie jak ja stawiacie w temacie maluszka pierwsze kroki ale te stare babska wrrrrrrr ... i nie podrapię pazurki mam króciutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje kolejnym rozpakowanym:-) Mi wszyscy mówią, że to dziewczynki się przenosi;-) Dziewczyny jak sobie radzicie ze zgagą? Ja mam nawet jak się wody mineralnej napije. Chwila spokoju, a potem mała nieźle daje i się wszystko wraca. Jem małymi porcjami, pije mleko, ale normalnie nie daje rady. Nawet teraz jak siedzę to mam. Często się budzę koło 3-4 nad ranem i nie mogę spać, bo mam zgagę i na siedząco;-( Wogóle mała mi nadal tak dokazuje, że mam problemy znaleźć pozycję. Jak się jej coś nie podoba, to tak mi daje popalić, że wszystko mnie boli. Aż mój luby stwierdził, że będzie z nią niezła jazda, bo mi cały brzuch skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale patrzac na tabelke to tylko dziewczynki sie urodzily przed terminem a Sebastianek w terminie prawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem taka szczesliwa dzis ze nie wiem co ze sobą począc. czuje sie troszke zmeczona ale mimo to chodze i patrze co jeszcze porobic :D wstawilam pranie juz,teraz ile poodkurzac i pomyc naczynka :) aha,dzis skoncze calkowicie pokoik dla Natalki wiec wrzuce foteczki nareszcie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu dopiero 3 chłopców się urodziło i dwóch przez cc więc trudno jest stwierdzić jakąś zależność:) poczekajmy aż więcej chłopców pojawi się na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika p gratulacje super ze juz po i masz swoja kruszynke, teraz codziennie bedziemy sie dowiadywac kto urodził... ja normalnie wychodzilam z siebie wiec poszlam z dzieciakami na spacer teraz robie szybki obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angielletoo masz racje to jakies zapobony... moja mama nas wszystkich a mam 3 rodzenstwa urodzila nas po terminie... a ja wogole to mialam byc bezplodna a mam dwojke dzieciakow, bo jak bylam malenka i mialam przeswietlenie bioder i nie zaslonili mi jajnikow i lekarz sie darł na te baby ze dzieci potem moge nie miec...mama mi tak mowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już od czwartku nie piłam coli i dzisiaj mały po drugiej dawce kofeiny zaczął brykać. a jak zjadłam marsa to normalnie mój pęcherz jest cały czas atakowany:) a już martwiłam się że coś jest nie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Gratuluje kolejnej mausi rozpakowanej .Z siusianiem tez mam tak jak Wy .Ja balam sie napoczatku ,ze to wody sie sacza ale widze ,ze to nie to :-) Ja dzis mialm usg i ktg.Spac juz od 6 nie moglam tak sie niecierpliwilam :-) Moj synus olbrzymem nie bedzie hehehehe .Przepisowy jak z ksiazki W 38 tyg ma 2700kg lekarz mowi ze powinien dociagnac do 3200 kg .Ile ma cm nie wiem nie mierzyl go .Najwazniejsze ze zdrowiutki jak ryba i dobrze sie rozwija .Na wczesniejszy porod nie zapowiada sie .Ulozony dobrze do porodu glowka w dol czyli nie zmienil pozycji .Mi chyba jedynej sie nie spieszy do wczesniejszego porodu heheheh Niech siedzi tam ile wlezie i rosnie duzy .Pytalm sie czemu Go tak slabo czuje teraz ,ponosc on caly czas sie kreci tylko nie ma miejca i czuje to jak przeciaganie ,a nie kopniaki .Jestem spokojan i zadowolona po wizycie ktg tez ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do teorji ,ze chlopcy rodza sie po terminie .To tez tak slyszalm .Moja tesciowa oczywiscie tak mowi .Zaraz bede milam pewnie tel od niej .Nowe zabobony heheheh Ona przenosila kazdego z 3 synow po 3 tyg .Sraty taty .Ciekawe kto je to powiedzil jak nie byla przez cale ciaze u lekarza .Moja bratowa urodzila swojego synka przed terminem .Nie ma reguly . Smiesza mnie te wszytkie zabobony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja zartowalam z tymi narodzinami chlopcow ja tez nie wierze w zadne zabobony bo moja mam mnie dziewczynke tez przenosila wiec nie ma znaczenia plec:) Agunda gratuluje ze u lekarza wporzadku:) ja tez teraz chcialabym urodzic dokladnie dzien po tym jak mi skonczy gosciu robic lazienke bo jak zaczne szybciej to bedzie problem kto bedzie w domu jak on ma robic skoro maz w pracy... mam dzis przeciag bo on ciagle chodzi po plytki do garazu a mam otwarte drzwi od tarasu bo sie kurzy i lapie mnie jakis katar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu uważaj żebyś się nie przeziębiła:) u mnei też wszystko pootwierane ale dlatego ze spawa koleś rurki więc jest smród i ciągle alarm przeciwdymowy się włącza:( cóż poradzić?! ale wiecie jak się czuję?? jakbym do cywilizacji wkraczała:) normalnie żyliśmy dwa lata bez centralnego tylko małe elektryczne grzejniki i wystarczało a teraz normalnie szok:) właściciel zdecydował się na zrobienie centralnego jak powiedzieliśmy mu że jestem w ciąży. najlepsze że my nic nie dopłacimy do tego i nawet opłat nam nie podniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunda: fajnie że wiesz że wszystko z maluszkiem jest dobrze:) też bym tak chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDAKATE chciałoby się mieć już taką kruszynkę tylko dla siebie :) Forum zaczyna się dzielić na dwu i jedno paki ale na szczęście już niedługo będziemy miały wspólne tematy znowu od zera :) choć pusto tu troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie az skreca jak widze zdjecia dzieciaczkow na nk. Tez bym juz chciala...wszystkie sa takie sliczne i urocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream mnie tez sie podoba ''żyrafiątko'' :D:D:D szkoda ze ja ciagle w dwupakach siedze :p ale jeszcze troszeczke :) Oglaszam oficjalnie ze pokoik Natalki gotowy :D teraz czekam az aparat łaskawie naladuje bateryjki i wrzuce zdjecia na nk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już niedługo:):) doczekamy się:) później będziemy pisać o kupkach i kolkach:) teraz piszemy o boleściach a później to nie będzie miało już znaczenia:) dobrze że na forum piszemy przynajmniej będzie pamiątka:) wydrukować wszystko to niezły poradnik by powstał:) poradnik i pamiętnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDAKATE - ciężko jest wydrukować - próbowałam w wolnej chwili kopiować i wklejać do Worda ale lipa straszna wychodzi :( ja jeszcze dziś mam w planach farbowanie włosków - mam nadzieje,że gdy mąż mi nałoży farbę to nie zacznę rodzić bo będę miała ubaw ... fajny artykuł http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=684 ale komentarze pod nim wstrętne - sugerują,że kobieta po porodzie to pasztet i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream ja planuję malowanie włosów w piątek:) albo mąż albo poproszę koleżankę o pasemka jeszcze nie wiem:) ale fajnie byś wyglądała na porodówce z farbą na włosach:):) długo by o tobie pamiętali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku mala Basienka jest sliczna:) wogole kazda ma cudnego skarba, no a my nadal czekamy:) ja tez bym chciala zrobic cos z wlosami ale juz nie mam za bardzo jak, moja fryzjerka ma wszystko zajete przez ok miesiac bo zostala sama a pozniej jak bedzie maluszek mam nadzieje ze uda mi sie jakos wyrwac do fryzjera choc cos czuje ze bedzie ciezko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: pokoik śliczny:):) pozazdrościć :) zresztą każde dzieciątko będzie miało śliczne pokoiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny!!! Gratuluje kolejnym Mamom i pociechom. Ja tylko na chwilke, bo dzis ostatni dzien wolny mojego C wiec to wykorzystuje. Wczesniej bylismy na spacerku w parku, wdychalismy swiezego powietrza, ale deszcz nas troche wystraszyl. Rano przetrenowalismy maly seksik :D no bo to wlasciwie 3 dni zostaly. Teraz od tego wszystkiego boli mnie znowu brzuch i mysle ze to takie skurcze na probe. Nie wiem czy termin 4.09 jest aktualny, ale jak sie spotkam z polozna to moze i ona cos wiecej mi powie. Angioletto - chyba masz dobre wiesci, jesli corcia jest juz tak blisko to moze razem wyladujemy na oddziale :D Jeszcze musze obejrzec co powklejalyscie na NK Milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×