Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Trąbka wszystko jest do dupy ale pasta do zębów :P Aggie.sept zrób sobie spa w łazience - jak ostatnio mnie bolała głowa to poleżałam troszkę w pachnącej piance pozapalałam świeczuszki i przeszło ... może Tobie pomoże . Ruth - ja mam tak samo z jednej strony popłakuje z drugiej mam strasznego stresa ... och ... tak mi brak jakiegoś treściwego zajęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie dołować mi się tu!! co to ma znaczyć??? już bliżej końca niż początku:):) niedługo będziemy niewyspane i zmęczone z innych powodów:) mnie ostatnio też wszystko wkurza ale staram się tylko mężowi trochę potruć i daję spokój:) uszy do góry:):):) będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to przypominam ze wczoraj siedziałyśmy z MAgdakate same u mnie i nikt sie na impreze nie zjawil :o :D:D:D:D:D:D:D:D:D my mamy wymówke ze noc ciezka bo na kacu łatwo nie mogło byc co nie Magdakate??? ale za to sie objadlysmy plackami i wypilysmy hektolitry coli :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie:) i chyba dzisiaj też musimy sobie spa urządzić:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spa zrobię sobie wieczorem jak już robol pójdzie bo teraz nawet ciepłej wody nie mam:( ale przynajmniej zapowiada się że dzisiaj skończy:) rano przeraziłam się jak zobaczyłam wielką dziurę w ścianie w kuchni koło okna ale na szczęście założył tam bojler:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziura była na wylot!! myślałam że może drugie okno robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDAKATE : "dziura była na wylot" ... i jak tu o porodzie nie myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dlugo nie pisalalm. Ale mam wiesci w poniedzialek ide juz do szpitala na cesarke. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewela :) czekalam na ciebie bo urodzisz moją imienniczke :) baaaardzo mi miło :) trzymam za was kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie narzekajcie tak, tyle juz wytrzymalysmy to jeszcze te kilka dni tez damy rade, a w nocy to nie spicie pewnie dlatego ze natura Nas przyzwyczja do czestych pobudek :) A w ogole jak was czytam to dochodze do wniosku ze wszystko co najgorsze to przede mna (mam termin na 30 wrzesnia) łudze sie tylko tym ze jesli okarze sie to prawda i te ostatnie tygodnie dadza mi w kosc to moze bede sie troche mniej bala porodu...byle tylko bylo juz po Uszy do gory i trzymajcie sie .... albo wrecz przeciwnie ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ewela1777: będę trzymała kciuki :) i czekamy na jakąś wiadomość że już po wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goge :) wiesz czasami musimy sobie ponarzekac,ja np po dzisiejszym porannym narzekaniu czuje sie juz lepiej :D a jak ty sie czujesz narazie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio zgadza sie, czasem narzekanie pomaga ;-) ja mam narazie lenia, mialam wyjsc gdzie do sklepu poszukac czegos do ubrania na sobotnie wesele ale jakos mi sie slabo zrobilo i poczekam na m az wroci z pracy i razem pojdziemy. Tylko musze po jakies miesko na obiad wyskoczyc... wczoraj nasmazylam nalesnikow wiec dzisiaj tylko jakis farsz zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonilam do mamy i troche poprawila mi humor. Powiedziala ze mam sie nie przejmowac, robic studia bo dam rade. Ona w razie czego nam pomoze. Zreszta ma troche racji ze przesadzam bo w tym roku nie bylam na wielu zajeciach (wymiotowalam non stop) a jakos zaliczylam wszystko i moze nawet bedzie to stypendium? To chyba zaraz wyciagne odkurzacz i posprzatam. Wstawilam juz leczo i chyba przygotuje farsz na pierogi z kapusta i grzybami. A wlasnie, te pierogi ruskie z przepisu koteczka (nie dalam jajka) wyszly zajebiste. Moje 2 w zyciu pierogi, a pierwsze ktore mi wyszly, zjadlam ponad 20 hehe :) ale to juz dawno bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trąbka na której stronie są pierogi ? tzn. przepis na pierogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:-) Ja miałam jak większość z Was ciężką noc. Udało mi się dobrze zasnąć dopiero o 6 rano i przed 9 obudził mnie kurier;-( ale przynajmniej mam fotelik w domku;-) Jutro idę do lekarza - ciekawe co mi powie. A dziś muszę co nieco ubranek małej poprasować. I wrzuciłam kolejną turę do pralki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam ale Ci podam bo mam zapisany: 50 dkg ziemniakow 20 dkg sera cebula, pieprz, sol ja dalam jeszcze skwarki :) 35dkg maki przesianej, sol i troche wiecej niz pol szklanki cieplej wody mi wyszlo ponad 30 pierogow, byly pyszne, jadlam prosto z wody zeby nie miec zgagi, mezowi odsmazylam i mowil ze pyszne i ze mam zrobic wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i będzie następna mamuśka :) EWELA trzymamy kciuki!!!!!! wiecie co, taka jestem podjarana, bo nie miałam zamiaru tego kupować ze względu na cene, ale dziś w komisie zobaczyłam sterylizator Avent za 20 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wzięłam bez gadania! Jest praktycznie w stanie idealnym:) i buciki takie śliczne dostałam za 8zł, nie mogłam się oprzeć, pokaże Wam na n-k. a żeby nie być gorszą i też ponarzekać to mnie łydka bardzo boli, tak że kuleje. Nie łapie mnie skurcz, ale boli mnie jkaby mięsień przy kości..trochę jakby przewiana, trochę nadwyrężona, no w każdym razie kuśtykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmhmm trąbka smaka narobiłaś tymi pierogami, ruskie to moje ulubione!!!!!!!!!!! Ja robię identycznie, tyle, że oprócz zwykłego pieprzy daję jeszcze dużo, dużo ziołowego, jest bardzo aromatczny :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi najbardziej smakują pierogi mojej babci:) na szczęście już za tydzień przyjeżdża:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż powiedział że dla niego 30 pierogów to nawet smaku nie poczuje:) teściowa jak robiła 100 pierogów to musiała 3 razy więcej bo ty 100 nie było ledwo je ugotowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja te 20 to jadlam caly dzien, normalnie na obiad to jemy taka porcje 7-10 maksymalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż ma niezły spust:P zaraz po ślubie to teściowa śmiała się że łatwiej go ubrać niż wykarmić:) na szczęście teraz już mniej jje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... dziewczyny tylko pierog pierogowi nie równy;-) Ale nawet 100 malutkich to dla mnie wyczyn;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate - no niezły ten Twój mąż:) Ja co prawda też lubię się najeść pierogami, ale 10 sporych myslemi starcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×