Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

powiem tak, jak dla mnie 200 zlotych to powinno byc ok na chrzest, ale ostatnio moja mama mowila ze kuzynka kupila dziecku ubranko za 400 zl i jeszcze dala chyba 200 w kopercie, no a brat mojego meza dal na chrzest 1000 zl i dla mnie to jest jakas porazka, bo to raczej powinna byc pamiatka a nie kto da wiecej, bo skoro na chrzest 1000, to na komunie 2000 a na slub to chyba nie ma co sie pokazywac bez fajnego samochodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto fajny pomysł z tymi chrzcinami i chrzestnymi "na zmianę" :) Co do prezentu to też jestem za tym, by od chrzestnych była jakaś pamiątka, bo kasa wiadomo-roejdzie się i potem dziecko nie ma żadnej pamiątki. Np. ja nie mam żadnej pamiątki z chrztu oprócz jednej kartki z życzeniami, bo wszyscy goście dawali pieniądze. A tak w temacie prezentów nie na chrzest a w ogóle- widziałyście te cudeńka? http://www.bukietdlabobasa.pl/ Chciałabym dostać taki bukiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a pomysl lyzeczek niestety uwazam za kiepski bo na co to? ja ogolnie lubie praktyczne prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek wiem ,masz absolutną racje.tyle ze jakos nie wiem jak to wszystko zorganizowac.To mojego R siostra i nie chcialabym wpadki typu ja dam prezent o wartosci 200zl a ona 500 :o a tak jak mowilam ona odpowiada pytaniem na pytanie niestety i nie ma sposobu zeby sie dowiedziec:o R tez juz próbowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Przed chwilą wstałam i jestem aż zmęczona tym długim spaniem :) Dostałam info od Ani Małej, że wyjdzie ze szpitala najwcześniej we wtorek bo mały wciąż dostaje antybiotyk. Napisała, że mały jest ogólnie grzeczny tylko duży z niego głodomor :) Pozdrawia Was wszystkie i oczywiście pytała o nowe mamuśki ale ja niestety nie miałam się czym pochwalić (o pozostałych wie) więc dziewcyny do roboty bo na serio dawno się żadna nie rozpakowała ;) Apropo chrzcin ja zawsze daje kase. U nas w rodzinie jest taki zwyczaj. Oczywiście jak byłam chrzesną to dokupowałam jeszcze ubranko i białą szatkę. A pozostałą kasę wkładałam w kopertę. Rodzice najlepiej wiedzą co dziecku potrzeba. Takie jest moje zdanie. Chyba że powiedzieli by że potrzebują konkretnie to lub to. Wtedy by dostali prezent, a tak kasa i problem z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiedzialybysnie na 2 prezenty,praktyczny i pamiatke w rozsadnej cenie oczywiscie??? moze jako pamiątke łańcuszek-a i w przyszlosci bedzie go mogla nosci,a jako praktyczny to nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angielletoo chyba nie na tym polega przescigiwanie sie w kasie ze ten dał tyle to ty tez tyle musisz dac.... do przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange to fajne, pokaze mojej siostrze bo ona bedzie chrzestna majki... kurcze wiecie co mial byc chrzciny na kilka osob a beda na kilkadziesiat, doszlo nam 10 osob....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo ale super! i ten sklep jest w Bydgoszczy ;) wiec moja mama moglaby to zalatwic :) dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do prezentu to tez uwazam ze warto kupic jakas pamiatke bo pieniadze napewno wykorzystaja w jakis sposob rodzice... co do wartosci prezentu to uwazam ze kazdy daje tak jak go stac, wazny jest gest i dobry pomysl a nie wartosc... Magdakate ja tez czasem mialam tak ze jak dopadl mnie zly humor to strasznie chcialo mi sie zapalic... szkoda maluszka Ani Malej ze tyle czasu faszerowany jest antybiotykiem no ale jak trzeba to trudno najwazniejsze zeby byl zdrowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto spójrz w przedmioty użytrkownika - mają tez bukiety w innych cenach :) Bardzo proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu ze mną przynajmniej jest tak że nawet jakbym mogła to i tak nie mam co zapalić bo tu w Anglii nie ma moich papierosów a inne mi nie pasują więc mam naturalne oduczanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Asia fajnie ze juz w domku jestescie, szkoda ze musialas sie nameczyc ale najwazniejsze ze sie dobrze skonczylo. Co do pelni to ja sie wlasnie boje ze wtedy urodze i ze bedzie straszny tlok na porodowce i mnie odesla do innego szpitala :/ angieletoo my wlasnie dawalismy jakas pamiatke i drobna zabawke no jakas maskotke albo ubranko. Z pamiatek to dla dziewczynki np złoty lancuszek z medalikiem albo zawieszka a dla chlopca zlota monete kolekcjonerska. A kwota ktora podalas wydaje mi sie rozsadna, nie ma co przesadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkie te bukiety!!!!!!!!!!!!!! gdzieś widziałam tort z pieluszek, takich pampersów nie tetrowych:) ja kilkalat temu kupowałam właśnie smoczek srebrny na pierwszy ząbek, powiedzmy że coś takiego (ale musz epowiedzieć że był ładniejszy:) ) http://www.allegro.pl/item724120439_smoczek_srebrny_bocki_wyprzedaz_okazja_chrzest.html i do tego dołożyłam pieniązki bo rodzice wpłacali na konto dla maluszka. A tak wogóle to co tu takie wisielcze humory dziś!!!!!????! Wcześniej czy później każda ujrzy swojego najukochańszego, najpiekniejszego i najcudowniejszego bobaska, więc usmiech na twarz, wypinać pierś do przodu i czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate ja w ciazy nigdy bym nie zapalila nawet jakby nie wiem jak mi sie chcialo... no ale ochote nieraz mialam i to duza... Szkrabku masz racje z tym ze predzej czy pozniej zobaczymy swoje maluszki ja tylko nie chcialabym sie przeterminowac:) wiec mi jeszcze zostalo 11 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! We wtorek zdjęli mi pessar i powiedzieli że moge się spodziewać porodu w każdej chwili.Wieczorkiem zaszaleliśmy z męzem i potem dostałam skurczy (znów z kręgosłupa).Połaziłam z nimi ze 2 godzinki po domu i poszłam się wykąpać,a po kąpieli jak można było się tego spodziwać wszystko mineło.Dziś jest już piątek, od czasu do czasu mam jakiś tam skurcz ale to nic szczególnego.Nie chce znów przenosić bo nie wytrzymam chyba tego psychicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie!!!! Ja dzis wyspana i zadowolona :-) Coprawda moj synus dalej nie kopie za bardzo ale zato ciagle wystawia dupcie i stpe wiec chyba ok .To takie przeciaganie teraz jest moz ei tak ma byc przestalam juz panikowac .Ale przeszla mi mysl zeby jechac na pogotowie .To juz takie moje panikowanie .Zaraz maloznek wraca z parcy a ja dalej w pizamca latam po domu . Co do prazentu na chrzciny to ja mojemu kupilam lancuszek zloty z aniolkiem .Coprawda chrzestny tez kupil lasnuszek ale z krzyzeykiem . podobaja mi sie tez takie rzeczy http://www.baby-walz.fr/Jouets-Jeux/Idees-cadeau/product/428483/group/78715/L/4/agrandir.a834.0.html?dmc_mb3_product_pi1=0&no_cache=1 http://www.baby-walz.fr/Jouets-Jeux/Idees-cadeau/product/428671/group/78715/L/4/agrandir.a834.0.html?dmc_mb3_product_pi1=0&no_cache=1 Jak dzidzius bedzie mila 5 miesiecy to mozna zrobic przez ineternet w rosmanie lub fotojorer foto ksiazke .Ja mojemu chrzesnikowi zrobilam taka na roczek super sparwa .Tez bym chciala zeby ktos mojemu sykowi taki prezent sparwil .Niesamowita pamietaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agundo moj maluszek tez nie kopie tylko wypycha nozki...:) ja skonczylam robic zupke zaraz sobie zjem bo zglodnialam od zapachow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten kocyk superos sliczny jest .Ja uwazam ze pamiatki sa fajniejsze niz praktyczne prezenty .Ale to moja opinia kazdy moze miec inna .Moj chrzesniak dostawal odemnie ciuszki zawsze kiedy go odwiedzalam .Teraz ma 3 lata i dostaje zabawki .Kasy nie daje ,bede dawac jemu jak bedzie starszy ,a nie wspomagac budrzet rodzicow . Co do fajek to nie ruszylabym w ciazy .Chodz nie powiem czasem chce mi sie .Mialabym zaduze wyrzuty sumienia ,ze robie krzywde mojemu malenstwu .Moja kuzynka pali jak smok ,a miedzy nami miesiac roznicy w terminach .Kazdy robi jak uwaza za sluszne .Okropny widok kobiety z bruszkiem z papierosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat temat chrztu nie dotyczy mojej rodzinki ale bardzo podobają mi się bajki gdzie głównym bohaterem może być nasze maleństwo , znalazłam na allegro http://www.allegro.pl/item722556698_bajka_o_twoim_dziecku_gratis_tania_wysylka.html poza tym zastanawiam się czy u każdej kobiety przed porodem musi być zanik apetytu oraz biegunki i wymioty ? Całą ciąże miałam taką super zero dolegliwości typu: torsje, nudności, obrzęki, tylko od czasu do czau huśtawka nastroju i nie chciałabym niespodzianek na mecie :) Basiu to super,że robisz spaghetti - smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wstydu sobie zrobilam .Mam dzis dobre samopoczucie i mezus wczesniej z pracy wraca :-) Wysylalismy sobie fotki na kom .On mi glupie miny ja jemu brzuszek .I tak dla zertow wyslalam mu fote dekoltu z podpisem jak bedziesz grzeczny to dam ci pomacac .I jego kolega to zoabczyl .A wdodatku ma przyjsc do nas na objad teraz ale wstyd .Boze czlowiek stary ,a glupi Nie otwieram drzwi albo uciekam do rodzicow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×