Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

A ja tam gole sie codziennie - to takie przyzwyczajenie jeszcze sprzed ciazy, wiec dzidziek mnie nie zaskoczy ha ha ha Gratulacje dla Sylvinki i wrzesniowego malenstwa (a swoja droga to jak na wrzesniowego posta 7.09 to pozno na pierwszaka :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj rozmawiałam z koleżanką która wróciła z polski i tam była u swojej koleżanki położnej i tamta stwierdziła że w polsce jest teraz bum na CC. ja też chciałam na początku cc, później rodzić naturalnie a teraz nie mam wyboru bo i tak będzie CC. teraz jest bardzo dużo komplikacji już od początku ciąży i później przy porodzie też coś się komplikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie melduje po weselu, wrocilismy wczoraj ale juz mi sie nie chcialo kompa wlaczac. angieletto olejek podobno dziala....czsami ;-P ale warto spróbowac Sylwinka GRATULACJE! MDream powodzenia i lekkiego porodu, jak na poczatek to niezle chyba zaczelas bo przynajmniej w korkach nie staliscie ;-) A ja ten tydzien bede miala pod haslem "kurier", rano wpadlam w wir zakupow, jeszcze m cos dla siebie pozamawial i w tym tygodniu mozemy sie wozka w koncu spodziewac wiec wlasciwie codziennie powinnam miec dostawe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goge :)witaj!!!! super sie sie wybawiłas ;) Plan mam taki: jutro wizyta u poloznej.zapytam o masaż szyjki.tak czy tak zrobi mi go najwczesniej w nast tyg-moze na wtorkowej wizycie 15go ? olejek wezme w sobote-dzien terminu.zobaczymy co sie bedzie dzialo.zastanawiam sie tylkoile moge go wziac.nie chce za malo ale tez nie chce przesadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robicie dzis na obiad? ja zaczynam robic kopytka.podsmaze je potem z cebulką i do tego moze kapusta smazona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka gratulację! MDream powodzenia! co do kołyski, ja sobie zakupiłam takową jeszcze będąc w uk, już złożona, poszewki poprane i czeka na Małą.Moim zdaniem jest świetna, bo można ją przenieść w każde miejsce.Po za tym podobno maluszek czuje się w niej bardzo dobrze, bo jest mała i przytulna tak jak u mamy w brzuszku. Muszę się pochwalić, dostałam się na studia, dzisiaj płace 2 pierwsze rady czesnego. Tak mi się wydaje że brzuch mi się obniżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania gratulacje i powodzenia na studiach!! Co do kolyski to ja mam juz faworytke, poczekam az "bankier" wroci z pracy i pewnie kupimy :D A na obiad.....o matko, znowu ten problem - ja nie mam koncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: ja mam dzisiaj bigos nad którym wczoraj spędziłam pół dnia:) ale puki jeszcze mogę muszę korzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate ja tez mam bigosik w sloikach od tesciowej i tak sobie mysle ze chyba tez zjem :D:D:D dobry pomysl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie a czym Ty sie golisz maszynka? jesli tak to nie masz podraznien bo mi zawsze 2-3 dni po goleniu wyskakuja chrostki... Angioletto ale mi narobilas smaka.... za mna chodza kopytka juz jakis czas i jakos nie moge ich zrobic, moze jutro sie zmobilizuje:) ja dzis robie na obiad zupke szczawiowa, zostaly mi wczorajsze kotlety wiec zrobie z ziemniaczkami i pomidorkiem ze smietana i cebulka:) wiecie co mam pytanko odnosnie melisy, bo pije codziennie jedna herbatke czasem dwie i nie slychalam od nikogo ze w ciazy nie mozna a nawet mi pomaga przy wysokim pulsie... a teraz przeczytalam na opakowaniu ze ze wzgledu na brak danych dotyczacych dzialas w ciazy i w czasie karmienia nie zaleca sie przyjmowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafie ci pomóc Basiu,bo niestety nic nie wiem na ten temat :( ale nie wydaje mi sie zeby to szkodzilo.nawet chyba ostatnio Zyrafka(albo inna mamusia) pisala ze wypila te herbate zeby Basienka troszke spokojniejsza byla i podzialalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu ja też piję melisę ale nie tak często jak ty. ja piję raz na 2-3 dni jak czuję się mocno zdenerwowana. za to piję codziennie herbatkę z liści malin i niestety zapominam pić ją też wieczorem. na mnie widać jakoś nie działa z przyspieszeniem porodu. zresztą już za tydzień będzie po wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu na temat melisy nie wiem, ale z tymi podraznieniami to jest tak ze ja sie gole jednorazowkami i jesli codziennie to powtarzam i potem kremuje delikatnym kremem przeciw podraznieniom to jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu gratulacje ;-) angieletto moja kolezanka wziela najpierw 2 lyzki i nic sie nie dzilo a po 2 dniach wypila 3 i sie szybko sprawa rozwiazala (dodam ze nie miala efektu lewatywy) :) basiu najlepiej sie lekarza zapytaj jak u niego bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goge-dziekuje ;) chyba w takim razie zrobie tak samo.Najpierw dwie a na nast dzien 3 łyżki.moze juz te dwie podziałają-oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie po wizycie... Niestety nic nie wskazuje na to zebym urodziła wcześniej.... :( Szyjka zamknieta i długa az do gardła :( termin mam na 22 a zwolnienie dostałam do 24 i jeszcze wyznaczona wizyta na 25 wrzesnia :( Jestem niepocieszona :( Ale jedno co dobre to dzieciątko ułozone jest głową w dół :) Jak sie z tego okropnie ciesze :) A swoją drogą to niezłego stracha mi napedziła ułożeniem...... Ale nic,najważniejsze ze jest ułozona teraz dobrze :) I mam nadzieje ze tak już pozostanie..... Sylwinka GRATULACJE! Z tego co ja wiem to do szpitala należy jechać natychmiast po odejsciu wód jesli są one w kolorze zielonym. jeśli są "normalnego" koloru to spokojnie mozna wziąć prysznic i sie powoli zacząć zbierać. Jakoś ta pełnia na nasz topik nie podziałała... ale teraz to juz sie chyba rozkreci na dobre :) Przynajmniej mam taka nadzieję :) teraz to co rano włączymy kompa, to bedzie od kogoś innego informacja o porodzie :) Takze trzymam kcuki za nastepne w kolejce porody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna do 22go jescze che dni jest,wiec wszystko moze sie zdażyc :) ciesze sie ze malenstwo zdecydowalo sie odwrócic tak jak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odpowiedz w sprawie melisy, chyba sie zapytam dzis lekarza choc i takl ja pije juz od dawna... Aggie a jaka stosujesz masc na podraznienia? bo dla mnie te depilacje to koszmar nie tylko w ciazy ale ogolnie bo wlasnie zaraz jakies podraznienia itp Aniu gratuluje dostania sie na studia:) Akno szkoda ze nie otrzymalas bardziej pocieszajacych wiesci ale nie bierz sobie tego do serca bo jak dzidzia zachce to z dnia na dzien mozesz urodzic:) ja ide do gina dopiero na 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny.... Zapomniałam napisać: Basiu ja tez raz po raz pije melisę ale kurcze nigdy mi przez mysl nie przeszło że po niej moze byc cos nie tak. Najlepiej tak jak juz wiesz zapytaj lekarza. I napisz co on na to - sama jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie,zapomniam ci powiedziec-jak chcesz sie rozpakowac to ja prosze tak w niedziele zacząć najszybciej :D:D:D a najlepiej to w poniedzialek wtorek-bede mogla cie wtedy odwiedzic,jak bede na oddziale na wizycie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto ja nie mam tyle czasu!!!!!! Zwariowalas! Moi rodzice przylatuja za tydzien w piatek a chcialabym spedzic we trojke z malym i C troche czasu :D Ale jak tlumacze malemu to on nic, milczy. Choc dzis od rana ja siedze na kanapie a on caly czas robi jakies manewry. To nie tak jak normalnie z kopniakami, ale bardziej delikatnie - moze szuka wyjscia? A moze tylko mu nogi scierply :D Jestem ciekawa co Ci polozna powie, jak co to zameldujemy sie na jednej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któraś z Was pisała o bakteriach w moczu, ja je mam od połowy ciąży.w ostatnim badaniu wyszły nawet bardzo liczne.Tym sie nie martwię, gorsze jest to że mam poszerzony kielich nerek. Jeśli ta sytuacja sie nie zmieni jak urodzę to może być nieciekawie.Bakterie w moczu nie wpływają negatywnie na dzidzie, taką informację dostałam od mojej gin. zjadłam właśnie pucharek różnych owoców z jogurtem i mało, muszę dorobić sobie drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggie, angioletto: zazdroszczę wam że możecie się spotkać na sali:) ja niestety będę z angielkami chyba że jakaś polka urodzi w tym samym czasie i dadzą nas razem. może jakoś wytrzymam te 3 dni. wezmę sobie jakąś książkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie,jakby co to trzymaj dla mnie łóżko i nikogo tam nie wpuszczaj :D:D:D ja sie moge coprawda spóznić ale wreszcie chyba trafie na te sale :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za gratki jesli chodzi o studia. mam nadzieje ze dam obie rade i pogodze zajmowanie sie Adunią i studia.Dobrze jestem uparta i konsekwentna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×