Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

ewela - trzymaj się jutro dzielnie! jutro będziesz miała orzy sobie swojego skarba!!!!!!!!!! będzie dobrze!!!! żyrafa, ewelkajew - dzielne z Was mamusie! Niestetu każda z nas po porodzie będzie miała mniej czasu na forum, przynajmniej dopóki nie oswoi się z nową sytuacją. Przy maluszkach jest przecież tyle roboty!! Angioletto - no to teraz będziesz się już przeterminowywac :) Małej jest widać bardzo wygodnie u Ciebie:) Wierze, że nie będziesz czekała długo i zaraz nam tu napiszesz, że "TO JUŻ TO" !!! Jeszcze spacerek czy dwa i tak będzie:) Ja od jakiś 3 dni miewam codziennie te ""ćmienia"" jak na okres, ale to raczej nic nie znaczy wielkiego. Weszłam wczoraj w 38t więc jeszcze niech poczeka tydzień... wogóle to dziś wstałam o 12 w południe!!!!!!! stawiam, że nie zasne do rana!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK UPRAWIAJĄ SEKS... BANKIER - na raty ALPINISTA - zawsze na górze INŻYNIER - zgodnie z planem LISTONOSZ - dochodzi szybko POLITYK - kończy na obietnicach DENTYSTA - wiadomo zawsze oralnie ŚMIECIARZ - dochodzi raz w tygodniu POLICJANT - twarda pałka z kajdankami SZACHISTA - bije konia nawet przy królowej DETEKTYW - tylko w ciemnościach i incognito DŻOKEJ - galopuje ostro i zawsze chce być pierwszy PIŁKARZ - jak nie faul to spalony i nigdy nie może trafić DOSTAWCA PIZZY - jak nie dojedzie w 5 min to zimny NUREK - ma wielkie ciśnienie zwłaszcza gdy jest głęboko GOLFISTA - małe piłeczki, a upiera się żeby zaliczyć 18 dziurek MUZYK - ma niezwykle sprawne palce, ale potrzebuje dyrygenta PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - nigdy nie może znaleźć właściwego miejsca DEALER SAMOCHODOWY - nie ważne gdzie i komu, aby tylko wepchnąć ten swój złom to tak na dobranoc:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge spac :( wyszorowalam łazienke i kuchnie przed chwilą,poskładałam pranie i mysle... Mała jest dzis wyjątkowo aktywna!!! az dziwne :D najbardziej jest mi smutno z powodu braku tego ćmienia :( dopoki bylo to mialam nadzieje ze lada dzien cos sie rozkreci,a teraz ciiiiiisza i nic wiecej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, jestem z wami prawie codziennie ale jako ze u mnie nic ciekawego to tylko was czytam .. mi jeszcze zostało 9 dni..a czop wypadl mi wlasnie 3 godz temu. co do kolki u dzieci i bolu brzuszka..polecam sprawdzona metode..ja sama na poczatku si edziwilam ale zobaczylam jak kolezanka to robi i pomaga w 30 sekund... suszarka posuszyc malenstwu brzuszek w odleglosci jakies 20 cm..naprawde działa rewelacyjnie..naprawde sprawdzcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto - ja też nie śpie:) wcinam brzoskwinie:) właśnie skończył się "seks w wielkim mieście" i teraz będę trolić chyba do rana :) no ciepełko na brzuszek też podobno działa. Dla jednego bobaska którym się opiekowałam miałam taką małą poduszeczkę z lawendą w środku. podgrzewałam ją w mikrofali i kładłam na brzuszek małemu - przy okazji działania ciepełka, była też aromaterapia uspakajającą lawendą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie odeszły mi wody dokładnie o 2:55🌻 mąż już pobiegł po samochodzik a ja chodzę po domku z białym ręczniczkiem w majtusiach mojego męża (bo do moich ręczniczek by się nie zmieścił) i szykuje się na wyjazd .... wody czyste troszkę podbarwione na różowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) MDream ale sie ciesze-GRATULACJE KOCHANA!!! trzymamy kciuki i czekamy na wieści :) Szkrabek-widze ze tez sie biedactwo meczysz tak jak ja :( ja tez po seksie,tym w wielkim miescie oczywiscie hehe :D:D:D i spac sie nie chcialo wstalam w dodatku pol godzinki temu,jem owsianke i znowu rozmyslam sobie....co innego mozna robic... moje dziecko leniwie przeciaga sie w brzuszku,bioderka dokuczają wszystko strzyka ale tego czego trzeba brak :o no nic.czekam dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdream!!!!!!! czekamy na wieści, powodzenia!!!!!!!!! Ja dziś pobiłam rekord... nie zasnęłam wogóle. Przed 7 poddałam się i wstałam i zrobiłam sobie śniadanie. Mały bardzo się gniótł gdy leżałam na bokach, ręce mi strasznie drętwieją i mrowieją, prawa ręka co kilkanaście minut, obojętnie co robie, nawet jak kubek z kawą dżwigam. angioletto - nadejdzie ten czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :) Mdream czekamy nan info :) POWODZONKA :) Ja jak wrócilismy z poprawiń położyłam sie ok 8.30 i zasnełam od razu :) Spałam aż do tej pory :) Oczywiscie znowu pojadłam i pobawiłam się jakby w ciąży nie była.... Oczywiscie objawów zadnych :( Dzis ide do gin.... Zobaczymy co powie....... Ciekawe czy cos zaczyna sie dziać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja:) Mdream: trzymam kciuki:):) powodzenia:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdream powodzenia szczesciaro ;) Angioletto a moze to cisza przed burza? Nie martw sie. U mnie tez cisza caly czas. Wybieram sie zaraz do laboratorium. Na szczescie to juz ostatnie badania... Buzka i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdream....Trzymam kciuki za Ciebie....nie ma to jak dobry poczatek ......jak to mowia ,jaki poniedzialek taki caly tydzien ;) Do boju Kobietki...!!!! Lena chrapie z tatusiem...a ja zmykam cos ogarnac... =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu sie coś ruszyło:-) Mdream: czekamy na fotki:-) I ewela dziś pewnie zobaczy dzidziusia;-) A mnie dziś z łóżka ściągnął głód, i to nie mały. Sama siebie nie poznaje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie...w końcu się coś ruszyło:) teraz powinien być codziennie ktoś, jak pisze Mamabelgie - jaki poniedziałek taki cały tydzień:) Mam pyt do Was. Jutro mam wizyte, dziś odebrałam wyniki krwi i moczu. Krew super, mocz w sumie też poza jedną rzeczą która mnie zmartwiła. pisze tak: Bakterie: liczne w polu widzenia. Któraś miała tak może z Was? Mam nadzieję, że nie będzie to miało wpływu na bobasa i że jest sposób żeby się ich pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Szkrabek ja do połowy ciąży walczyłam z bakteriami. Jak miałam liczne to byłam zadowolona bo mi najczęściej wychodziły bardzo liczne a potem wartościowo podawali i np. miałam 2800 a norma do 130 ale dostałam furagin, urosept i pozbyłam się dziadostwa. Także nie martw się. Wielu z nas bakteriw eychodziły. MDream powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) dopiero odebralam wiadomosc od MDream i wyslalam jej swoj numer wiec czekamy na wiadomosc:) Akno fajnie ze imprezka udana i sie wybawilas, tak jak ktoras napisala jak tanczylas to usypialas maluszka pewnie:) Angioletto Ty to sie naczekasz:) ja tez mam wlasnie bole krocza tak jakby kosci... Mamabelgie Asiu Zyrafko i Ewelkajaw ciesze sie ze sobie radzicie i dajecie nam rozne rady:) napewno nam sie to przyda:) Ania mala zycze duzo zdrowka dla Ciebie i malenstwa... najwazniejsze ze jestes juz w domku:) Ewela trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie:) Figo jesli chodzi o wymaz to mi pobieral tylko z pochwy ale czasem sie pobiera takze z odbytu bo tam tez moga byc te bakterie ktore mozna niechcacy przeniesc do pochwy. ja dzis mam wizyte u lekarza, ale jakos nie czkekam z taka niecierpliwoscia jak zawsze bo i tak lekarz nie przepowie mi kiedy dokladnie urodze... wizyte mam dopiero wieczorem a zaraz biore sie za porzadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ruth chyba dzisiaj będzie miała swoje maleństwo:) trzymam kciuki za każdą mamusię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak bardzo bym chciala rodzic jak maz bedzie w domu... tesciowa do mnie teraz codziennie dzwoni i sie pyta jak sie czuje, i zebym do niej dzwonila jakby co bo ma blizej niz maz ale ja nie chcialabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po raz drugi :) zdrzemnelam sie i czuje sie teraz tylko bardziej zmeczona :o mam wszystko posprzatane wiec dzis z łóżka juz nie wstaje-wiem ze to juz graniczy z lenistwem,ale pogoda za oknem kiepska i nie mam sily. Basia,no jestem ciekawa kiedy MDream Ci odpisze ;) czekamy na wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez czekam na jakies wiesci od MDream jak nie odpisuje to pewnie juz cos sie dzieje:) mnie bardzo boli dol brzucha jak chodze a chce posprzatac zanim pojde rodzic:) no zeby tesciowa nie musiala pomagac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak ja wam zazdrszcze,tych bóli!!! ja robie sprint zamiast spaceru,sprzatam codziennie,w nocy wyszorowalam lazienke i kuchnie,zaliczam schody,przytulanki i nic :o nawet brzuch nie twardnieje :( moze cos ze mna nie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioleto: przestań myśleć o porodzie:) jeszcze jesteś w terminie i nie znasz dnia ani godziny kiedy się coś zacznie dziać:) zresztą najpóźniej za tydzień będziesz się zbierać do szpitala:) ciesz się ciszą i spokojem w domu:) a tak po za tym to może być tak że wszystkie trzy( bo nie wiem co z aska.osa) będziemy w jednym czasie w szpitalu:) tylko że wy wcześniej do domu wyjdziecie:) tak więc nie zamartwiaj się, odpoczywaj i uwierz mi że wszystko jest w porządku dopóki czujesz ruszy małej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate niestety sytuacja u mnie nie jest juz taka różówa :( Dzwonilam do poloznej zeby sie umowic na ostatnia wizyte w gp.powiedzialam jej ze lekarz w szpitalu na ost wizycie kazal mi przyjsc 4 dni po terminie czyli 15go na 10.45. a ona na to czy on mi powiedzial o sposobach wywolania porodu??? a ja ze nie. no to ona na to ze to bedzie tylko zwykla wizyta i dopiero wtedy termin mi wyznacza ii opowie o sposobach wywolania porodu oraz da jakies tam ulotki :o nic nie rozumiem juz! moj angielski musi byc naprawde tragiczny ja zrozumialam ze dziecko jest duze i mam 15go wrocic na wywolanie juz. i jego zdaniem do terminu nawet nie donosze.a tu prosze. nie wiem co robic.jestem zalamana.od terminu czekaja tu przeciaz 2 tygodnie. a moj termin w najblizsza sobote.to znaczy ze jeszcze 3 moge byc w ciazy????? do poloznej ide jutro na 14.45.zastanawiam sie czy nie poprosic jej o umowienie mnie na masaż szyjki.nie wiem jednak jakie sa tu realia i jak to wyglada.czy sie zgodzi czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam Brzuszki i Mamuśki:) Angioletto nie martw się ja też już bym bardzo chciała urodzić. Miałam wczoraj wieczorem taki kryzys, że długo po tym nie mogłam usnąć, wogóle ostatnio spać nie mogę. MDream trzymam mocno kciukasy i życzę powodzenia:) 🌼 Wiecie ja już mam dosyć chodzenia w ciąży, serio. Gdzie się nie pojawię w sklepie czy u znajomych to słyszę "a Ty jeszcze chodzisz" tak mnie to wkurza, bo ja jestem zdrowa i moje dziecko też i będziemy terminowe, chociaż w głębi duszy chciałabym ją mieć już nie przed sobą tylko przy sobie❤️ Mimo, że mam mały brzuszek to moja mała strasznie się kręci i wszystko mnie boli jest wręcz nadaktywna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: może jednak będą wywoływać ci poród. mam taką nadzieję i życzę ci tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Po pierwsze trzymamy mocno kciuki za Mdream!!!! I Ruth - bo chyba i ona ma dzis termin. Angioletto nic sie nie martw i nie patrz w ten kalendarz. Dzieciaczki wcale nic sobie nie robia z dat, wiec i Ty na pewno zostaniesz zaskoczona - tylko daj malenstwu szanse. Ja tez sie niecierpliwie, jestem przeterminowana i nadal zadnych powaznych objawow ze cos sie zmieni. Wczoraj i nachodzilam sie i zmeczylam i mialan nadzieje ze cos pomoze, ale maly albo udaje ze nie wie o co chodzi, albo naprawde jeszcze nie jego czas. Magdakate - dobry ten motyw z seksem, ale sie usmialam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×