Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

AGGIE: TYLKO BY SPRÓBOWAŁ:) tylko że i tak będzie musiał na noc do domu wracać bo drugim synem też trzeba się zająć:) pomimo pomocy moich dziadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i jak dam ci znac ze juz sie kulam na oddział to zamow nam coś dobrego do jedzenia Aggie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, bede trzymala lozko - jesli oczywiscie zamelduje sie wczesniej - co najwyzej poloze na nim mojego C :D, Magdakate - a moze tak romantyczny pokoik tylko we dwoje??? :D Co myslisz, masz dziadkow do opieki, wiec zwerbuj meza (ops no nie jestem pewna czy ten pokoj byl by tylko we dwoje czy we troje - pominelam bobaska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mowa o pokojach w szpitalu to ja sie modle zeby byly wolne platne jedynki, bo ogolnie na porodowkach jest goracy okres, a w tym szpitalu co chce rodzic sa pokoje poporodowe 3-4-5 osobowe i jeszcze potrafia dostawki zrobic do 7. Makabra. A tak bede miala jedynke, bedzie ze mna maz, nie bede sie przejmowac ze przychodza do mnie goscie i przeszkadzaja innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mnie jak lapie skurcz to jest bardzo dlugi delikatnie bolesny ale nieprzyjemny, wlasnie szlam na depilacje i tak mnie zlapalo ze musialam usiasc ale to nie jest typowy bol tylko nieprzyjemne uczucie i trzyma tak z 3-4 min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia moze cos sie zacznie u ciebie??? bede czekala na nocne wiesci :) ale ten skurcz taki ''okresowy'' typowo czy jak kolka bardziej??? i w dole brzucha czy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trabko to u Ciebie tak jak u mnie i tez sie modle zeby te jedynki byly wolne a sa tylko 2:( u mnie kosztuja 150 zl za caly pobyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto cos watpie bo podobne skurcze mam od 2 dni... bardziej okresowy ale boli delikatnie i dlugo trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
300 za dobe na inflanckiej natomiast w sw zofii gdzie mialam rodzic 500 za dobe, ale tam jednak nie pojade bo tam jest taki tlok ze na korytarzu leza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm MDream cos sie dlugo nie odzywa, mam nadzieje ze juz jest po tylko zapomniala dac znac ze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas czekam na wiesci od MDream no ale niestety cisza... kurcze Trabko to duzo u Was sie placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggie: romantyczny pokoik to ja mogę mieć tylko w marzeniach:) tutaj jedynki są bardzo drogie bo ok 70 funtów za dobę a ja miałabym leżeć 3 więc nie opłaca mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no duzo ale co robic jak sie nie chce byc w 7 osob na sali :( mam tylko nadzieje ze beda te jedynki wolne...plan jest taki ze wjezdzamy na izbe przyjec i tam zaznaczam od razu ze po porodzie jedynka, i mam nadzieje ze do momentu jak urodze to bedzie jakas wolna, ewentualnie pierwsza dobe spedze w pokoju z innymi kobietami a pozniej mnie przeniosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widzę, że u mnie luksusy. Sale 2 i 1 osobowe. Na 3 łózka 1 łazienka. Tylko jedna sala 4 osobowa. Jedynki bezpłatne. Mnie godzinę temu chwycił taki skurcz, że zgiełam się w pół:-/ Teraz leżę i nic. Weszłam na stronę klubu kangura i będzie tydzień bliskości we wrześniu. I jestem niepocieszona, bo u mnie 27 września będzie można poglądać chusty i zobaczyć co i jak. Jak znam życie to wtedy będę w szpitalu;-) Najwyżej wyślę lubego, bo nie umiem się zdecydować na żadną chuste. Po prostu nie wiem co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabek..przezywam to samo,nie spie do 7-8 rano.jem sniadanie i sie dopiero klade,wstaje kolo 15 i caly dzien nie do zycia...w tv w nocy kicha a i na necie nie ma nikogo... juz nie mam sily tak funkcjonowac ale nawet hak wieczorem jestem padnieta to zasypiam o 1ej i budzie sie wyspana o 2giej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misha wspolczuje takiej meczarni w nocy... ja nie moglam zasypiac do 1 i mnie trafialo ale jak juz wspominalam przez to ze spalam do 9.30-10 i bylam za bardzo wyspana, teraz wstaje najpozniej o 8 i super mi sie spi:) Trabko ja tez zrobie tak jak Ty:) tylko 2 sale to malo i cos czuje ze beda zajete:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misha - to witaj w klubie:) ja kurcze też staram się nie wstawać za późno w ciągu tygodnia... dziś jeszcze nie spałam, położe się na godiznke i tyle, bo nie dam rady przeżyć do końca dnia. SYLWINKA - ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja myslałam, że jutro mam wizyte u gin...i przez to roztargnienie przegapiłam bo miałam dziś :(:(:(:( wiec dopiero za tydzien umówiłam się gggggrrrr ale jestem zła!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA:) !!!!!!! MDrem urodzila swojego maluszka:) napisala ze rodzila 11 godzin i jak tylko troche odpocznie napisze szczegoly:) przesyla pozdrowienia dla wszystkich cioc z cafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDrem gratulacje :) Ale fajowo :) Basiu jak bedziesz moze do niej pisala to pozdrów ją tez od nas - tzn wszytskich ciotek z caffe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akno od razu pozdrowilam od wszystkich:) teraz czekam na jakies szczegoly:) ja zaraz bede jadla drugie danie bo zglodnialam, pozniej golenie i czekanie na meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE SIĘ WKURZYŁAM!!!!! MOGŁABYM KOGOŚ ZABIĆ!!!! przyszedł robol od centralnego i wierci mi dziury w kuchni a ja dzisiaj okno, podłogi i kuchenkę wyszorowałam:( w dodatku w salonie tez jest już nakurzone. gdybym musiała jeszcze teraz obiad robić chyba bym go zadźgała łyżką bo gaz zakręcił. a mówił ostatnio że wszystko już skończone!!! kur** kur** kur**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×