Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Zyrafko,ale zauwaz ze od dawna jakas zasrana pomarancza cos knuła.najpierw czepiala sie koteczka a jak zauwazyla ze nie dziala to inaczej proboje..kij jej w oko.ja czesto mało tu pisze ale czytam regularnie.logiczne ,mozna nie miec czasu a to jest internet i czytamy oraz odpowiadamy wybiorczo,to co nas interesuje.od zawsze tak bylo a przeszlysmy razem wiele ..cała ciąze:)i mysle ze dalej powinnismy sie trzymac razem,nawet jak teraz jak nie produkujemy tykle stron co kiedys,to jest to nasza mała odskocznia od zycia codziennego gdzi emozemy podzielic sie radami albo posmiac sie z naszych pociech.moze poprostu juz zamknijmy temat odchodzenia i klotni.udajmy ze tego nie bylo a na pomarancze nie zwracamy uwagi i nie odpisujmy im bo o to im chodzi:) Moj Pawełek nauczył sie chodzic spac o 20tej i jestem strasznie szczesliwa,mamy wreszcie spokojne wieczory a ja moge odsapnac po calym dniu:)jutro szczepianie.ciekawe co to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misha, zgadzam się z Tobą w 100%. Zresztą z wypowiedzią Angioletto na górze strony też się zgadzam. Bądźmy rozsądne i nie dajmy się zwariować. Niech będzie jak było, ja, poza pomarańczowymi wątkami, czuję się tu jak w gronie dobrych przyjaciół i niech tak zostanie :) A ja Basię usypiam już po 19:00, zazwyczaj około 19:30 już pięknie śpi i cały wieczór mam wreszcie wolny... Będzie kiedy pisać pracę mgr - długimi jesienno-zimowymi wieczorami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale Wam dobrze że Wasze dzieci tak ładnie zasypiają. Bo ja mojego wykąpałam o 18,30. nakarmiłam, i o 19 położyłam spać a o 19.05 już było po spaniu i tak do tej pory, tyle co zasnął, koło północy się pewnie znowu przebudzi. ale mnie ręce bolą od noszenia, no ale wyjścia za bardzo nie mam bo malutki ma kolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba nie zapomniałyscie o mnie :( Wogóle nie wypowiadam sie ba temat pomarańczowych szkoda paluszków na klikanie na klawiaturze ;0 ;0 Ja mam 2 cieżkie dni za soba niewiem czemu ale Dawidek ma problemy brzuszkowe prezy sie cały dzień w NOCY TEŻ SPAŁ NIE SPOKOJNIE TAK JAKBY NIE MOGŁY MU ODEJĆ GAZY.Jak nosze go recach w pozycji pionowej jest mu lepiej stan podgoraczkowy mioł .Tydzień temu wprowadziłam nabiał do diety codziennie cos z nabiału jadłam np.pół jogurtu naturalnego i na 2 dzień 2 kanapki z serkiem wiejskim granulowanym moze za duzo tego nabiału ? Mój szkrabek nie płacze przy ubieraniu nawet jak zakładam czapke marudzi w samochodzie i wtedy mu ja zdejmuje rozpinam kombinezon . 19 pażdziernika ważył 7kg i 62cm dł Wózek mamy używany i żałuje ze nie kupiliśmy nowego ,po złożeniu jest duży ciezko wchodzi do bagaznika ciezki jak niewiem . TRABKA dzieki zaodp w sprawie chust moze sobie taką sprawie. Buziaki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa kochanie to ile twoj dzidzius ma tygodni bo widze ze waga to majke goni a ja juz na nia wieloryb mowie:) zyrafa masz racje nieraz kazda wymieniła sie swoim zdniem przeciez kazda ma inny poglad na cos innego a nikt nie jest w klatce zeby przytakiwac ze jest oki, jak nie jest i chcesz powiedziec swoje zdanie... ale to co wyprawiaja pomarancze badz pomarancza bo szczerze to ja juz zgłupialam bo mnie od ponad roku dreczy jedna pomarancza lata za mna na kazde forum, i wogole ..... jakas psychopatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Mamuski :) Oj jak Puchatek sie pojawi to bedzie HOT!!!!! Aska,Angioletto-odezwijcie sie...niech wiem,ze jest"prawie" dobrze ;) Hmmm......a moze by tak imprezke rozkrecic!!!!!No Siostry!!!!Odkurzajcie miotelki!!!!!!W koncu weekend!!!!!Pakujcie te marchewki z ryzami,te butelki z woda niegazowana,i jazda!!!!Jak za starych dobrych czasow-czas zarzucic bioderkiem!!!! ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogole nie czytam pomaranczowych wpisow i nie wiem o co cala kłótnia. Misha rozumiem. Tylko nie rozumiem czemu niby małe dziecko ma Cie szantażować. Małe dzieci potrzebują czułości. Mój na początku chciał byc non stop na rękach bo tego potrzebował. ja mu to dawałam, nosiłam na rękach, w chuście, śpimy z nim, lecimy na każde zawołanie i co? I to że teraz potrafi sam sobie poleżeć nawet godzinę ciągiem na leżaczku albo na macie i nie ma problemu żebym porobiła rzeczy w domu. Nie uczyłam go tego, po prostu do tego "dojrzał" zasypia mi przy piersi albo noszony na rękach ale ostatnio kilka razy się zdarzyło, że zasnął sam tak po prostu Ja nie wierze w te teksty o szantażach o tym żeby nie nosić. Czasy zimnego chowu minęły, przynajmniej w mom domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.w nocy przyplątalo sie do mnie kolejne zmartwienie.ok23 obudzil mnie silny kłujący przeszywający ból prawej piersi od strony pachy.ból byl tak silny ze nie wiedzialam co sie dzieje,jakby mi ktos reke z piersią ucinal.cale ramie obolale,bark,żebra,ze nabrac oddechu nie szlo.piers rozmiaru F chyba.obudzilam R,zrobil mi cieply kompres,ale ból nie przeszedl.dostawilam mała do piersi.20 minut probowala chwycic sutek ale nie mogla.wiec R ją nakarmil butelką a ja poszlam sciagac mleko.z wielkim bolem odciagnelam 40ml.to bardzo malo.nie spalam ani minuty.jestem wypruta kompletnie.piers boli jak diabli,reki uniesc nie moge,dostalam gorączke-38.3'C.Dziecko placze a ja nie moge jej wziac na rece.R obiecal ze wroci tak szybko jak sie da.ale ja padam juz z wycienczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misha aby sobie pomoc nie musisz wydawac na chuste ok.200zł bo to jest mega wydatek , ale z firmy pentelka juz kiedys wklejalam linki sa aukcje chust elastycznych po 34 zł z wysyłka kosztowała mnie az 44zł i ta chusta jest do 12 kg dziecka , ja nosze majeczke w niej i jej sie wtedy podoba....mam tez tkana ale nie zlamana a o tej sie tak przyzwyczaiłam ze naprawde jestem zadowolona...z reszta to twoja decyzja bedzie co zrobisz ale naprawde dzieci lubia manipulowac rodzicami juz od małego:) tak jak maja tez chce nami rzadzic ale za bardzo jej sie nieraz to nie udaje:) angioletto to jest zapalenie piersi, przystawiac przystawiac zeby schodziło bo sie zator zrobic masuj tez piers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski !!!! Moj synek tez troszke szantazysta .W dzien ladnie sie bwi spi sam ,a tylko jak tatus wroci to warjacji dostaje .Kaze sie nosic na raczkach .nie mozna usiasc na fotelu trzeba spacerowac :-)Ja siadam to prazy sie i wymiotuje ,wiec nosze .My boryska chyba rozpieszczamy ale trudno .najgorzej ,ze za 2 tyg .maz bedzie w domu tylko w weekendy i nie wiadomo jak dlugo .A ja juz wczoaraj mialam kryzys.Calymi dniami jestem sama .Wieczorem i w nocy przebiaralm go chyba z 10 razy a to zwymiotowal ,a to sie obsikal .Teraz spi ldnie po jedzonku zoabczymy jak dlugo da mamusi odpoczac .Dobry numer robi w nocy po karmieniu zasypia przy cycy ,po dobiciu kalade go do nas do lozka w spiworku .Jak tylko zapane spiworek to on juz oczka otwarte i znowu sie prezy ,ja na raczki on spi .Potrafi tak kilka razy .Znalazalm patent klalde go podladam raczke pod dupke ,a druga pod glowke oszukuje ,ze raczkach i spi i ja tez :-) TRoche mnie to dziwi ,ze takie mal cudo a tak potrafi sobie poskromic dosroslego czlowieka .ciezko odmowic takiemu malemu robaczkowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie 1 dziecko ktore nam mega chorowało nie było tak noszone jak ta nasza mała ja mowie ze to kaprysiara:) a maz ze ksiezniczka tbo tylko ksiezniczki bywaja kaprysne :))) wiec widzicie dziecko dziecku nie rowne.... tak jak one dłuzej niz 3 godziny w nocy nie przespi a michasko to juz spał całe noce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto pod prysznicem masuj piersi na zmiane ciepla i zimna woda ,pomoze ci .Ja mialm cos takiego jak naszedl mi pokarm jeszcze w szzpitalu .tak mnie bolalo ,ze myslam ze zwarjuje .Sprobuj odciagac pokarm to tez pomoze . Mnie tez bola piersi wczoaraj walczylam z lalatatorem aby pobudzic mojego flaczka .Juz mi na mysl przyszlo zeby sie poddac i przejsc na butelke .Zobacze przez wwekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESĆ:) U nas jest siostrzeniec mojego meza i niestety ma straszny kaszel Mówiłam teściowej ze boje sie zeby nie zaraził dawidka a ona i tak przychodzi znim do mojego synka przecież jej nie wyprosze z pokoju mieszkam u niej .Wydaje mi sie że mój mały cos juz pokasłuje mogłam nie patrzeć na tesciową czy sie obrazi czy nie tylko odrazu w sirode jechać do moich rodziców dziecko najwarzniejsze .Chyba zrobie to dzisiaj . Koteczku Dawidek kończy dzisiaj 2 mies. Mischa współczuje ci ja bym nie dała rady psychicznie Zyrafko nie moge cie znależc na naszej klasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zdecyduje sie na chuste do noszenia Czy potrzebujecie pomocy 2 osoby do wiazania maluszka w niej czy zależy to od pozycji mi chodzi o ta przodem do mojego brzuszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrzebujesz pomocy drugiej osoby na początku zawiązanie może być problemem ale potem to już minuta lub dwie i dziecko przytulone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam chustę kółkową i już moja Basia w niej chodzi, przygląda się mi, gada, a potem zmęczona zasypia :) Justa, napisałam Ci maila. Teraz zmieniłam podpis i jestem na 36 miejscu na liście w klasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Agundo jesli chodzi o sprawy lozkowe to ja jeszcze nie praktykowalam 3 S, gdyz po skonczeniu 6 tyg ustapily uplawy ale mialam zapalenie i dzis koncze brac czopki no a dzis okres chyba sie rozkreca bo rano wstalam to mi polecialo troche krwi... dzis zadzwonie do gina zapytac sie... u mnie ladna pogoda i pojde dzis z malym na spacerek a po poludniu ma przyjechac tesciowa z noclegiem... wczoraj mialam jakiegos powera do sprzatania a dzis mam lenia a musze skonczyc czesc pracy zeby trzymac sie planu do kiedy mam skonczyc Koteczku prosze podaj jeszcze raz tego linka na chuste. Angioletto tez uwazam ze to zapalenie piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trabka,a tu sie chyba nie zgodze.dzieci sa rozne i jak widzisz nie tylko mnie dotyczy temat szantazu.u nas w tej kwesti izaczyna byc troche lepiej.chociaz sa chwile kiedy nie da sie polozyc.wiem ze dzicko potrzebuje ciepla matki i uwierz mi ze to dostaje naprawde w olbrzymiej mierze ale ja nie moge sobie pozwolic tez zeby nosic go caly dzien bo nic nie zrobie nawet majac chuste.jak mam wylac wode z wanienki?nie moge trzymac go na rekach,musze tez czasami zrobic siusiu czy pojsc do kuchni i zrobic cos kiedy nie moge dziecka miec na rekach i co?no musze go polozyc a on wtedy sie wydziera.niestety ja jestem sama jak palec i nie moge sie w kazdej chwili jemu poddawac.to nei zimny chow tylko racjonalny. koteczku a podeslesz ten link jeszcze raz do chusty? wrocilismy ze szczepienia,nawet nie zauwazyl ze pani pielegniarka go kłuje.zapatrzys si ena rybki :D uwielbiam go bo juz myslalam ze caly dzien mamy z glowy,takie opowiesci slyszalam.zaszczepiony 5 w 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Agundo jesli chodzi o sprawy lozkowe to ja jeszcze nie praktykowalam 3 S, gdyz po skonczeniu 6 tyg ustapily uplawy ale mialam zapalenie i dzis koncze brac czopki no a dzis okres chyba sie rozkreca bo rano wstalam to mi polecialo troche krwi... dzis zadzwonie do gina zapytac sie... u mnie ladna pogoda i pojde dzis z malym na spacerek a po poludniu ma przyjechac tesciowa z noclegiem... wczoraj mialam jakiegos powera do sprzatania a dzis mam lenia a musze skonczyc czesc pracy zeby trzymac sie planu do kiedy mam skonczyc Koteczku prosze podaj jeszcze raz tego linka na chuste. Angioletto tez uwazam ze to zapalenie piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wczoraj bylismy na szczepieniu. nie wykupowalismy tych dodatkowych, szczepilam tymi refundowanymi. maly plakal przy 2 i 3 wkluciu. na szczesscie jak go tata utulil to sie uspokoil. potem spal. w nocy nie goraczkowal, ale musze kupic jakis syrop w razie czego bo jeszcze nie kupilam i nie wiem jaki, moze poradzicie ? nurofen,. panadol czy co ??? szkoda ze wyszlo tak jak wyszlo, ze ktos odchodzi i ze sie sprzeczacie. ja tez nie raz nie dostalam odpowiedzi na pytania i wydaje mi sie ze nikt o mnie nie pamieta, chociaz jestem tu od poczatku. po prostu malo sie udzielalam, moze dla tego. nie mam zalu do nikogo ,bo co jakis czas o sobie przypomne, w koncu moj nick widnieje w tabelce i troche czasu tu pisalam :P mnie sie nie pozbedziecie :P pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z doskoku dzisiaj bo z dwojka w domu i gosciu dzisiaj z noclegiem bede miała u nas jest juz 12 stopni wyjde na spacer popoludniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
small size a myslalam ze to ja ma klocka w domu i ze 6 kg u 7 tyg babla to duzo:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Small Size i bardzo dobrze ze nie masz zamiaru odchodzic:) ja Cie bardzo dokladnie pamietam:) wiesz ja kupilam Paracetamol przeciwgoraczkowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam pediatra za pierwszyym razem polecił czopki viburcol n a teraz mowił zeby juz kupic czopki paracetamol 80mg lub eferalgan bo to ten sam skład... te syropki sa od 3 miesiecy i nam mowił zeby ich nie dawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×