Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Gość ewelkajaw
Hej. Jak na razie była tylko jedna kropka, ale jak obliczyłam to w tym terminie miał być okres i może dlatego ięc na razie jestem spokojan bo na razie nic niema. mój tesć jet lekarzem i troszke mnie uspokoił ale często chodzę do uikacji i sprawdzam czy wszystko jest ok. i poza tą 1 plamką nic niema oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o imiona były wybrane już 3 lata temu , nasza pierworoda miała się nazywac Weronika Amelia została jednak Amelia Weronika . Teraz bedzie Kornelia Agnieszka a chłopiec Maciej Józef lub Gabriel Józef. Ostatnio nagabuję męża bysmy syna nazwali Rafał ale on niechce bo sam się tak nazywa , ma wstęd do nadawnia imion po rodzicach bo jego dziadek Jan , ojcec Jan i on albo brat tez miał być JAnem ale teściowa zaprotestowała.W pierwszej ciąży opcją dla chłopca miał by Szymon ale męża pracodawca miał syna szymona i zawsze jak przychodził do zakładu to do każdego wołał \"WUJEK TY cH*JU , \" więc Szymon odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, skoro już mówimy o wadze startowej to mogę się pochwalić 60kg, chuda jestem jak nigdy a to dzięki mojej pierworodnej która z mlekiem wyssała ze mnie 24kg które mi przybyły w pierwszej ciąży oraz dodatkowe 4. Także i w tej ciąży nie spodziewam się długo pozostać szczupła, już się zaczęło podjadanie praktycznie przez cały dzień (pomaga mi to na mdłości) w drugimi i w trzecim trymestrze będzie jeszcze gorzej. O rany jak ja będę wyglądać latem, u szczytu wagi...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja co do wagi juz sie nie wypowiadam :P:P:P co do imion to przy Karolince zaczelismy sie dopiero zastanawiac jak było wiadomo że córka, ale że mężowi nic sie nie podobało to chyba dzien przed porodem kazałam mu w koncu wybrać i jak mi sie spodoba to ok, no i powstała Karolinka. Oczywiście chciałam imię jakieś mało popularne, bo nie chciałam żeby było np 10 dziewczynek o takich samych imionach w przedszkolu czy szkole, no ale chyba mało to nam sie udało:P:P:P chociaż jak patrzyłam na liste najpopularniejszych imion nadawanych ostatnio to karolinka była na szarym koncu :P:P:P Teraz będzie tak sama jak będziemy znali płeć to sie zastanowimy, chociaż przyznam że dla chłopca chcialabym Tomek, a dla dziewczynki mam zonk:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam się w tabelce:-) Byłam w pt u lekarza. Pęcherzyk ciążowy mówi 4tc 6d :-) Dzdzia jeszcze nie widoczona na tyle, żeby ją mierzyć. Idę za 2 tygodnie znowu;-) NICK............WIEK.......OST@.... . TERMIN..........SKAD Figlarna.........25..........10.11.......17.08......Gdańsk Oles..............29..........24.11.........1.09.......Chorzow aguchaaa.......34..........25.11.......1.09........Lubli n ruthles...........22.........28.11.......4.09........Ż ory Koliban...........28.........28.11.......05.09......Warszawa MamaIzia... ....22..........?.............6-8.09....Libiąż cleo123..........27..........?.............08.09.....Warszawa small size........23.........03.12........10.09......Sztum zyrafa-dluga....24........28.11........11.09......Białys tok ewelkajaw......25.........04.12.......11.09.....Jaworzno dora83..........26...........?......... ..15.09......Szczecin Sytofala.........22.........09.12...........16.09......Dabrówka Wisłocka Karila............27..........15.12.......24.09......Wrocław szkrabek9......26.........19.12........25.09......śląsk figa84...........25..........22.12.......29.09......B-B Stelka...........28..........26.12.......30.09......Brze g Co do imion to wybraliśmy już kiedyś dla dziewczynki Jagna Hanna:-) Chłopiec nie sprecyzowany jeszcze;-) U lekarza waga mi pokzała 54kg, więc się trochę zdziwiłam:-/ nio ale zawsze to te 3kg mniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa84 widzę ze w tym samym dniu mialyśmy ostatni okres;) także jak wszystko dobrze pojdzie bedziemy rodzily w tym samym czasie:) Mam nadzieje ze wszystko bedzie super-troche sie boje,brzuch mnie pobolewa ale to ponoc normalne no i czekam na wizyte za dwa tyg-piątek 13tego-oby szczęśliwy!!! No i jeszcze lekki stresik jak wyjdą wyniki na toksoplazmoze ponieawż mam od 8msc kota a ponoc one sa glownymi nosicielami... ale musze byc dobrej mysli bo to dzidzi może tylko pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, jestem w pierwszej ciąży ,termin mam na 16 wrzesnia,ostatnia @ 09.12.. widać juz u was jakies brzuszki?u mnie juz rośnie:))ma nadzieje ze to nie beda bliźniaki:D jesli chodzi o objawy to czasami mam mdłości,wiecznie na coś dziwnego ochote,piersi powiekszone juz o 2 rozmiary i mysle ze do konca ciązy pewnie pękną:Dw ciagu dnia musze chociaz 2 razy sie zdrzemnac na godzinke..a tak wszystko ok:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie niby ok dalej mam wzdęcia nie mieszcze się w spodnie i sukienki wszędzie wystaje brzuch i piersi zrobiły się jak balony blllle a jutro mam odebrać wyniki z toxoplasmy bardzo bardzo sie boje bo iggmiałam wysokie i gin mówił zebym zrobiła igM boje się ze jak mam toxo teraz to nie wiem co zrobie aż się popłakałam dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mała: spokojnie,staraj sie nie denerwowac..poczekaj na wyniki.. co do brzusia to tez mi sie wylewa i wcale nie wygladam jakbym była w ciaży tylko jakbym sie spasła:D niemoge sie juz brzusia doczekac:) pytanie,kiedy robi sie badanie na toxoplazmoze??ja dopiero 5 tego smigam do ginekologa ,narazie tylko bylam w izbie przyjec bo bylam chora i potrzebowałam jakis lekow na pozbycie sie wirusa.. przyznam ze mam kota i ciekawa jestem tych badań..a jestem samotną mamuśka wiec nikt inny oprocz mnie nie moze sprzatac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz powinien zalecić badania na toxoplazmozę w pierwszym trymestrze ciąży, aczkolwiek nie ma tego badania w rozporządzeniu ministra zdrowia na temat badań przeprowadzanych u ciężarnych. Z tego powodu nie każdy lekarz będzie robił te badania i trzeba się dopominać samej. oto spis wszystkich świadczeń - proponuję, żebyście wydrukowały sobie tę tabelkę i wszystkiego same dopilnowały. świadoma dziewczyna nie pozwoli niczego u siebie przeoczyć http://www.portalmed.pl/xml/prawo/medycyna/medycyna/r2004/042740

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne dzieki:) ja dopiero zaczynam wiec wiem tyle ile doczytam w internecie..mysle ze przy pierwszej wizycie bede o wszytsko dokladnie pytała,pewnie zejdzie sie z godzine:Dbo ja zawsze musze wszytsko wiedziec..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! jestem tu poraz pierwszy, to moj 7my tydzien i mam stresa bo mieszkam z dala od Pl i kiedy czytam Wasze wypowiedzi to widze, ze u mnie badania + usg zupelnie inaczej wygladaja :( Od dzisiaj mam niesamowite parcie na pecherz i troszke pieczenia, nie wiem czy to zapalenie czy poprostu uroki 1go trymestru. Na marginesie mam kamienie nerkowe i nie wiem jak moja ciaza to zniesie. Trzymajcie kciuki, ja trzymam za Was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkajaw
Hej. Jeśli chodzi o mnie to też mam wzdęcia i chociaż schudłam 2 kg to wygląda raczej jakbym przytyła 5 kg :( no ale co zrobić w spodnie powoli się nie dopinam i tez czekam z utesknieniem na brzuszej jeszcze jak ostatnio patrzyłam na moją koleżankę która ma rodzić za 2 tygodnie to ona ma taki fajny brzusio i ja już też bym chciała :) Co do imion to mamy wybrane dla dziewczynki Wiktoria a dla chłopca to się niemożemy zdecydować podobają nam się różne, a poniewarz ja pracuję w przeczkolu z maluszkami i jak widzę jakie są niekture dzieci(albbo niedobra, albo za grzeczne, albo wogule nic nie kumate) to imię przypisuję do tego dziecka i mówię że takiego nie bo u nie w pracy to i tamto. Chyba sie połapiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..wpadłam na chwilkę zameldować,że na 11 wybieram się do lekarza i na usg..jeśli wszystko będzie dobrze chyba zacznę się częściej udzielać..bo póki co boję się tego usg:P co do wzdęć..ja też mam okropne..a najgorsze jest to,że jedyne co przechodzi przez moje gardło to czekolada..mam jedzeniowstręt a gotowanie obiadów to istny koszmar dla mojego żołądka:P i oczywiście witam wszystkie nowe przyszłe mamusie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karila mamy dzieciaczki z tego samego roku- mój jest z września 07:) a imiona mamy narazie takie: Lilianna, Hania, Olaf-ale mój mąż jeszcze nie wie że mu się ono podoba hehe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki! no to i ja dołączam do grona ze wzdęciami :) dziś troszkę mnie mdli, ale póki co jem często i po troszeczku, oby działało. ruth - moje imiona to między innymi Olaf i Lila (prawie jak Lilianna :) Mal_g - będziemy trzymały kciuki, z tym pieczeniem to niestety ja Ci nie pomogę, nie doświadczyłam tego, zawsze lepiej pójść do lekarza jeśli chodzi o toxoplazm to mnie gin pytała się czy mam do czynienia z kotami, a że nie mam wogóle to nie zlecił badania, niesety jak na nieszczęście szwagierka kupiła kota teraz, więc chyba jednak zrobie na wszelki wypadek. ania mała - daj znać jak wyniki toxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emce
Hej Wrzesniówki! Mozna sie przyłączyć? Wg obliczen z kalkulatorow na necie mam termin na 16 wrzesnia, u ginekologa na usg bylam tydzien temu w piatek i juz widzialam sliczne pulsujace serduszko, dziwi mnie to ze lekarz jeszcze nie dal mi karty ciazy ani nie zlecil zadnych badan tylko kazal przyjsc za dwa tygodnie czyli w piatek 6 lutego. Mama nadzieje ze wszystko w porzadku :-). To bedzie moj drugi dzidzius, pierwszy ma 5 i pol roku i ma na imie Krystian bardzo mu sie marzy siostrzyczka, zreszta nie ukrywam ze mi tez, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was pytanko,mam termin na lipiec i jest to 17 tc,ostatnio mam strasznego smaka na cole.......od tygodnia pijam ją codziennie bo inaczej nie umiem,wogole jest mi strasznie niedobrze i jest to jedyny napoj po ktorym mi nic nie jest - dodam ze po innych napojach zle sie czuje,a po coli nic....Mam pytanie...czy picie coli w tym okresie nie zaszkodzi malenstwu,dodam,że wszystko jest dobrze,początkowo bralam luteine,niby lekarz kazal mi ja odstawic ostatnio ale ja nadal ją biore i mam zamiar brac do 22tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. witam nowe wrześniówki, fajnie że nas coraz wiecej. co do wzdęć to ja tez mam:( co do mdłości to na razie nic, w [poprzedniej ciązy nie miałąm ale fatalnie się czułam przez pierwsze 2 miesiące, tzn bolał mnie żółądek:) a teraz mam szybka przemianę materii :P:P:P co do coli to ja w poprzedniej ciąży też miałam takie napady i tylko cola pomagała mi na np ból głowy czy bóle żołądka, a małej nic nie jest więc myślę że w granicach rozsądku ok:) co do toxo to ja sie praktycznie wychowywałam z kotami, tzn w domu zawsze były dwa:P:P a wyniki na toxo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po wizycie jestem;)wyniki mam rewelacyjne-wagę też:P tzn w sensie ironicznym bo już do 68,5 dobiłam hehe:) widziałam maleństwo, co prawda ciężko nam było znaleźć serduszko, ale widziałam..widziałam swojego dzidziolka i w końcu mi ulżyło..żyje:)termin z usg wyszedł na 10 września więc niewiele się zmieniło:)mam nie dzwigac,bo mialam stawiania się macicy i skurcze..ale jak nie dzwigac przy 16sto kg dziecku:P? na colę też mam ogromną ochotę..i mąż się złości bo w rezultacie on wypija moje soczki, a ja jego colę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
to fajnie ruth - ja wybieram się do gina - będę robić badanka...na usg u mnie było widać już serduszko... ps. czy rosną wam już brzuszki?? ja zaczynam 7 tydz dzisiaj i mam wrażenie jakbym była już pełniejsza w biodrach... NICK............WIEK.......OST@.... . TERMIN..........SKAD Figlarna.........25..........10.11.......17.08......Gdańsk Oles..............29..........24.11.........1.09.......Chorzow aguchaaa.......34..........25.11.......1.09........Lubli n ruthles...........22.........28.11.......4.09........Żory Koliban...........28.........28.11.......05.09......Warszawa MamaIzia... ....22..........?.............6-8.09....Libiąż cleo123..........27..........03.12.............08.09.....Warszawa small size........23.........03.12........10.09......Sztum zyrafa-dluga....24........28.11........11.09......Białys tok ewelkajaw......25.........04.12.......11.09.....Jaworzno dora83..........26...........?......... ..15.09......Szczecin Sytofala.........22.........09.12...........16.09......Dabrówka Wisłocka Karila............27..........15.12.......24.09......Wrocław szkrabek9......26.........19.12........25.09......śląsk figa84...........25..........22.12.......29.09......B-B Stelka...........28..........26.12.......30.09......Brzeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo ja już mam zaokrąglony brzuszek ładnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......OST@.... . TERMIN..........SKAD Figlarna.........25..........10.11.......17.08......Gdań sk Oles..............29..........24.11.........1.09.......C horzow aguchaaa.......34..........25.11.......1.09........Lubli n Koliban...........28.........28.11.......05.09......Wars zawa MamaIzia... ....22..........?.............6-8.09....Libiąż cleo123..........27..........03.12.............08.09.... .Warszawa small size........23.........03.12........10.09......Sztum ruthles...........23.........28.11.......10.09........Żory zyrafa-dluga....24........28.11........11.09......Białys tok ewelkajaw......25.........04.12.......11.09.....Jaworzno dora83..........26...........?......... ..15.09......Szczecin Sytofala.........22.........09.12...........16.09......D abrówka Wisłocka Karila............27..........15.12.......24.09......Wro cław szkrabek9......26.........19.12........25.09......śląsk figa84...........25..........22.12.......29.09......B-B Stelka...........28..........26.12.......30.09......Brze g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie macie z tym usg dziewczyny, u mnie robia pierwsze w 12tym tygodniu, mam wyznaczone na 13go marca, to juz bedzie wlasciwie poczatek 13go tyg :( (termin na ok 28 wrzesnia) no nic, takie uroki australijskiej sluzby zdrowia, mam tylko nadzieje, ze do tego czasu z dzidzia wszystko bedzie ok... co do mojego parcia na pecherz i pieczenia to staram sie pic duzo, duzo wody i zakwaszac ja cytryna coby bakterie sie nie rozmnazaly, zobaczymy, jak bedzie gorzej to spadam do lekarza :/ co do zaokraglen to juz sie czuje jak ciezarowka chociaz jeszcze sie we wszystko mieszcze, mdlosci nie mam wcale wiec chyba juz tak zostanie i bede niedlugo wygladac jak slonik trabalski bo apetyt mam a jakze! ;) [173 cm/wyjsciowa waga 63 kg]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emce
Hej dopisuje sie do tabeli NICK............WIEK.......OST@.... . TERMIN..........SKAD Figlarna.........25..........10.11.......17.08......Gdań sk Oles..............29..........24.11.........1.09.......C horzow aguchaaa.......34..........25.11.......1.09........Lubli n Koliban...........28.........28.11.......05.09......Wars zawa MamaIzia... ....22..........?.............6-8.09....Libiąż cleo123..........27..........03.12.............08.09.... .Warszawa small size........23.........03.12........10.09......Sztum ruthles...........23.........28.11.......10.09........Żo ry zyrafa-dluga....24........28.11........11.09......Białys tok ewelkajaw......25.........04.12.......11.09.....Jaworzno dora83..........26...........?......... ..15.09......Szczecin Sytofala.........22.........09.12...........16.09......D abrówka Wisłocka emce...........29.........06.12.........16.09.....Świnoujście Karila............27..........15.12.......24.09......Wro cław szkrabek9......26.........19.12........25.09......śląsk figa84...........25..........22.12.......29.09......B-B Stelka...........28..........26.12.......30.09......Brze g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emce
Jesli chodzi o brzuszek to tez mam juz zaokraglaony ale raczej od tluszczyku niz ciazy niestety, ale co zrobic takie geny, odkad sie dowiedzialam o ciazy przybylo mi 3kg czyli na dzisiaj wychodzi 65 niestety, mam okropne mdlosci ale nie wymiotuje chociaz przydalo by sie zeby zzucic troche masy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez sie wklejam: NICK............WIEK.......OST@.... . TERMIN..........SKAD Figlarna.........25..........10.11.......17.08......Gdań sk Oles..............29..........24.11.........1.09.......C horzow aguchaaa.......34..........25.11.......1.09........Lubli n Koliban...........28.........28.11.......05.09......Wars zawa MamaIzia... ....22..........?.............6-8.09....Libiąż cleo123..........27..........03.12.............08.09.... .Warszawa small size........23.........03.12........10.09......Sztum ruthles...........23.........28.11.......10.09........Żo ry zyrafa-dluga....24........28.11........11.09......Białys tok ewelkajaw......25.........04.12.......11.09.....Jaworzno dora83..........26...........?......... ..15.09......Szczecin Sytofala.........22.........09.12...........16.09......D abrówka Wisłocka emce...........29.........06.12.........16.09.....Świnou jście Karila............27..........15.12.......24.09......Wro cław szkrabek9......26.........19.12........25.09......śląsk Mal_g............34.........17.12........28.09.....Brisbane figa84...........25..........22.12.......29.09......B-B Stelka...........28..........26.12.......30.09......Brze g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadrid
hej przyszle Mamy!!!! NICK............WIEK.......OST@.... . TERMIN..........SKAD Figlarna.........25..........10.11.......17.08......Gdań sk Oles..............29..........24.11.........1.09.......C horzow aguchaaa.......34..........25.11.......1.09........Lubli n Koliban...........28.........28.11.......05.09......Wars zawa MamaIzia... ....22..........?.............6-8.09....Libiąż cleo123..........27..........03.12.............08.09.... .Warszawa small size........23.........03.12........10.09......Sztum ruthles...........23.........28.11.......10.09........Żo ry zyrafa-dluga....24........28.11........11.09......Białys tok ewelkajaw......25.........04.12.......11.09.....Jaworzno dora83..........26...........?......... ..15.09......Szczecin Sytofala.........22.........09.12...........16.09......D abrówka Wisłocka emce...........29.........06.12.........16.09.....Świnou jście Karila............27..........15.12.......24.09......Wro cław szkrabek9......26.........19.12........25.09......śląsk figa84...........25..........22.12.......29.09......B-B Stelka...........28..........26.12.......30.09......Brze g mamamadrid..34............26.11.......3.09....Madrid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadrid
a ja wiaz zjadam banany, w sumie to tylko to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ooo widzę że sporo wrześniówek przybyło!!!! i to nawet kilka z moim terminkiem !!!! Fajnie witam was i pozdrawiamy :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×