Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

a ja mam cudowny nastrój :) nawet nudności czy nawał pracy na oddziale mnie nie dołuje. cieszę się z mojego maleństwa że jest, że wszystko jest dobrze :) dziś odebrałam prawko i już śmigałam po mieście :) Mąż na siedzeniu pasażera, denerwował się trochę, bo pierwszy raz ja kierowałam przy nim, a to jego ukochane autko i AC nie mamy ;) ale to nic, na razie się nie zrażam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyrafa oby tak dalej! dobrze, że męża przesadziłaś na miejsce pasażera, nic nie robi tak dobrze jak praktyka, z AC czy bez AC :) witaj dalena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka - aaaa no tak ;-) zwracam honor.. Żyrafa - gratki, tak trzymaj im szybciej i więcej będziesz jeździć tym lepiej, ale AC lepiej dokupić.. ;-) tak dla świętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutko Was tu:-) Wczoraj zrobiłam test ciążowy i są 2 kreski:-) Termin powinien być pod koniec września, ale u lekarze jeszcze nie byłam. W pażdzierniku miałam ciąże obumarłą, więc teraz się co nieco boję;-( Może mnie tu przez jakiś czas nie być, bo jestem na etapie przeprowadzania się, ale mam nadzieję, że jakoś mi sie do Was uda zaglądać:-) Na majówkach miałyśmy tabelkę z wpisami, kto, skąd, który tydzień, teraz dziewczyny dopisują płeś lub imiona. Jak chcecie to też możemy stworzyć, bo z czasem będzie nas tu pwenie sporo więcej:-) Z innych przyjemnych rzeczy. Juz przeglądam różne cuda dla dzieci:-) I nie wiem dlaczego, ale najbardziej podobają mi się te najdroższe;-( Dziś znalazłam piękny (w moim mniemaniu wózek): http://tiny.pl/vc28 i inny, na który może się skusze, bo przynajmniej cena dla mnie przystępna: http://tiny.pl/vc2s Jakoś podobają mi się bardziej wózki klasyczne. Muszę je najpierw na żywo zobaczyć, ale na to mam jeszcze czas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam przykładową tabelkę. nick...............skąd............termin porodu figa84.............B-B..............28/29 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkajaw
Hej dziewczynki.zacznę od poczatku. Ostatni okres miałam 4.12.2008 udało nam się za pierwszym razem i termin mam na 11.09.2009. Jak na razie niemam żadnych objawów prócz tego że ciągle chce mi się spać. Strasznie się z mężem cieszymy że tak się nam udało. pozdrawiam wszystkich, i życzę powodzenia. bedę tu zaglądać częściej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Trzymam kciuki że nasze ciąże będą wszystkie szczęśliwe! Figa, taka tabelka istnieje, kopiuję ją, ędziesz mogła się dopisać, ewelkajew również zapraszam :) Nick....................imię.......wiek.........tc..... . termin..........miasto Figlarna..........Agnieszka.......25..........9......... .17.08........ Gdańsk Oles..................................29..........7..... .......1.09....... ..Chorzow ruthles............monika........22.............7....... ......4.09....żory zyrafa-dluga.....Magda...........24...........7......... .11.09.........Białystok Koliban..........Liliana...........28..........7........ .05.09.........Warszawa MamaIzia.........Izabela..........22..........7....... ...6-8.09 ........Libiąż cleo123.....Magda............27..........6...... ...08.09.......Warszawa small size............................23...........6.........10.09 ........Sztum dora83.............Dorota.........26...........5........ 15.09...... Szczecin Sytofala............Sylwia..........22...........6...... ...16.09......Dabrówka Wisłocka karilka.............Kamila..........27...........4...... ...24.09.. ...Wrocław szkrabek9.........Kamila..........26...........4........ .25.09......śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 1.stelka na właśnie nie wiem co z tym okresem bo miałam krwawienie zaraz po połogu a drugiego brak więc nie wiem jak to jest czy już ciąza czy tylko nieregularne krwawienie 2. zrobiłam teścik narazie neg. ale zrobiłam popołudniu wiec nie wiem na ile % wiarygodny 3. brzuch nadal boli 3 dzień a okresu brak 4. maluch zdrowy i spokojny:) 5. niestety miałam już owulację po tym krwawieniu ,bo to akurat jeszcze rozpoznałam, 6. uff chyba wszystko pozdrawiam cieplutko mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina ja mialm poług przez 8 tyg i to przerywany tzn raz był raz nie, poza tym jeśli karmisz to możesz nie mieć okresu a jak nie to moze minąć trochę czasu jak wszytko sie wyreguluje, kup sobie taki test strumieniowy on wykazuje bardzo wczesną ciąże:) co do tabelki to może z tymi tyg ciązy bedzie uciążliwa sprawa bo będzie trzeba ciągle pilnować czy aktualne, może np termin ostatniej @??no i jak np będziemy znac płeć to wpisac czy chłopak czy dziewczynka i np imiona naszych dzieci:) ja sie wpiszę jak bedę po wizicie u gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................imię.......wiek.........tc..... . termin..........miasto Figlarna..........Agnieszka.......25..........9......... .17.08........ Gdańsk Oles..................................29..........7..... .......1.09....... ..Chorzow ruthles............monika........22.............7....... ......4.09....żory zyrafa-dluga.....Magda...........24...........7......... .11.09.........Białystok Koliban..........Liliana...........28..........7........ .05.09.........Warszawa MamaIzia.........Izabela..........22..........7....... ...6-8.09 ........Libiąż cleo123.....Magda............27..........6...... ...08.09.......Warszawa small size............................23...........6.........10.09 ........Sztum dora83.............Dorota.........26...........5........ 15.09...... Szczecin Sytofala............Sylwia..........22...........6...... ...16.09......Dabrówka Wisłocka karilka.............Kamila..........27...........4...... ...24.09.. ...Wrocław szkrabek9.........Kamila..........26...........4........ .25.09......śląsk figa84..............Ola.............24............4.........28.09.......B-B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam z buziakami dla brzuszków 👄👄👄i zmykam..jutro mam 1 egzamin i rozpoczynam sesje:P proszę podwójnie za mnie kciukać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruth - trzymam kciukasy we wszytskich kończynach! Powodzenia! ps czy w tabelce jesteś jako ruthles? Co do tabelki to racja z tymi tyg ciąży, jeśli inne dziewczyny się zgodzą to zmieniemy. Ja jestem na tak :) W nocy złapał mnie okrpny ból - niestety nie umiem nigdy rozpoznać czy to wątroba czy żołądek. Wlazłam o 5 rano na neta sprawdzić czy mogę kropelki żołądkowe, jedyna co miałam co mogłoby pomóc jeśli to żołądek był, ale niestety te co ja mam nie można w ciązy. Na szczęście przeszło. teraz znowu trochę czuję więc dziś jakieś jedzonko delikatne, chociaż ja tłustego i smażonego nie jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabek, trzeba było łyknąć no-spę, ona jest najlepsza na wszelkie bóle trzewne, na żołądek i wątrobę też www.porady-poloznej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak w liczycie te tygodnie ? w tabelce wpisujecie trwający tydzień czy zakończony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przynajmniej wpisałam trwający, ale jest opcja taka, że zmienimy tc na datę ostatnoiej @, wtedy nie będzie trzeba uaktualniać tabelki co tydzień. Zależy jak dziewczyny się opowiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja myślę, że nie ma co wpisywać te tygodnie, w końcu się pogubimy ;) ważne że jest wpisany termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ja-ruthles;) dziękuję za kciuki;D dostałam 5 hehe..więc 2 egzamin z głowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkajaw
Hej. dopisałam się do was. Dzięki :) Nick....................imię.......wiek.........tc..... . termin..........miasto ewelkajaw.......Ewelina.......25.......7........11.09......Jaworzno Figlarna..........Agnieszka.......25..........9......... .17.08........ Gdańsk Oles..................................29..........7..... .......1.09....... ..Chorzow ruthles............monika........22.............7....... ......4.09....żory zyrafa-dluga.....Magda...........24...........7......... .11.09.........Białystok Koliban..........Liliana...........28..........7........ .05.09.........Warszawa MamaIzia.........Izabela..........22..........7....... ...6-8.09 ........Libiąż cleo123.....Magda............27..........6...... ...08.09.......Warszawa small size............................23...........6.........10.09 ........Sztum dora83.............Dorota.........26...........5........ 15.09...... Szczecin Sytofala............Sylwia..........22...........6...... ...16.09......Dabrówka Wisłocka karilka.............Kamila..........27...........4...... ...24.09.. ...Wrocław szkrabek9.........Kamila..........26...........4........ .25.09......śląsk figa84..............Ola.............24............4..... ....28.09.......B-B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może tak, trzeba by tylko uzupełnic datę odstatniej @ ............imię......wiek.......ost@.... . termin..........miasto ewelkajaw.......Ewelina.......25.......?........11.09... ...Jaworzno Figlarna..........Agnieszka.......25..........?......... .17.08........ Gdańsk Oles..................................29..........?.........1.09....... ..Chorzow ruthles............monika........22.............?....... ......4.09....żory zyrafa-dluga.....Magda...........24........?....... .11.09.........Białystok Koliban..........Liliana...........28.......?........ .05.09.........Warszawa MamaIzia.........Izabela..........22..........?....... ...6-8.09 ........Libiąż cleo123.....Magda............27..........?.........08.09.......Warszawa small size............................23...........?.........10.09 ........Sztum dora83.............Dorota.........26...........?........ 15.09...... Szczecin Sytofala.....Sylwia........22...........?......16.09.....Dabrówka Wisłocka karilka.............Kamila..........27...........?...... ...24.09.. ...Wrocław szkrabek9.........Kamila..........26...........?........ .25.09......śląsk figa84..............Ola.............24............?..... ....28.09.......B-B Stelka..............................28..........26.12.......30.09........Brzeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas ta tabelka rozstrzelona, ja bym jeszcze te imiona nasze wyrzuciła , ale czekam na Wasze propozycje:) bo później zabraknie nam miejsca np na pleć dzidziusia czy imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może tak? NICK............WIEK.......OST@.... . TERMIN..........SKAD ewelkajaw......25...........?............11.09... ...Jaworzno Figlarna.........25..........?.............17.08........ Gdańsk Oles..............29..........?.............1.09....... ..Chorzow ruthles...........22.........?..............4.09....żory zyrafa-dluga....24.........?.............11.09.........Białystok Koliban...........28.........?..............05.09.........Warszawa MamaIzia... ....22..........?............6-8.09 ........Libiąż cleo123..........27..........?.......... ..08.09 .......Warszawa small size........23...........?...........10.09 ........Sztum dora83..........26...........?......... ..15.09...... Szczecin Sytofala.........22...........?...........16.09.... .Dabrówka Wisłocka karilka..........27...........?............24.09.. ...Wrocław szkrabek9......26........19.12...........25.09......śląsk figa84...........24............?...........28.09.......B-B Stelka...........28..........26.12.......30.09........Brzeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... tygodnie się nie sprawdzą, bo jak nas będzie sporo, to każdy dodatkowy wpis sprawi, że będziemy mieć na stronie i po kilka tabelek. Proponuje miesiące, albo zostawić tylko termin porodu. Z tym liczeniem tygodni to jest istny cyrk:-) Ja np. liczę wg kalendarza ciąży na e-dziecko ( http://tiny.pl/s68r ). Tj. tydzień ciąży liczony od ostatniej miesiączki. Niektórzy mówiąc o ciąży odjeliby 2 tygodnie i wtedy mielibyśmy już tylko wiek dzidziusia:-) Dopisałam się do tej co istnieje i uporządkowałam nas wg. terminu porodu:-) NICK............WIEK.......OST@.... . TERMIN..........SKAD Figlarna.........25..........?.............17.08......Gdańsk Oles..............29..........?.............1.09.......Chorzow ruthles...........22.........?.............4.09........Żory Koliban...........28.........?.............05.09......Warszawa MamaIzia... ....22..........?.............6-8.09....Libiąż cleo123..........27..........?.............08.09.....Warszawa small size........23...........?...........10.09......Sztum zyrafa-dluga....24.........?.............11.09......Białystok ewelkajaw......25...........?............11.09.....Jaworzno dora83..........26...........?......... ..15.09......Szczecin Sytofala.........22...........?...........16.09......Dabrówka Wisłocka karilka..........27...........?............24.09......Wrocław szkrabek9......26........ 19.12.......25.09......śląsk figa84...........24..........22.12.......28.09......B -B Stelka...........28..........26.12.......30.09......Brzeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i super :) ja jak zwykle jestem ostatnia, na majówkach też miałam termin jako jedna z ostatnich, no ale Karolinka urodziła się trochę wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze że nas przybywa ja jutro ide na badania z krwi bardzo tego nie lubie bo mdleje u mnie raczej ok jestem juzz po usg czasem mnie boli brzuch jak na @ i mam wzdęcia jem kwas foliowy i magnez a wy jakieś witaminki łykacie ??? a i najgorsze strasznie dużo jem i to wieczorem bo do 13 mam mdłości poźniej jakiś obiad owoce kolacja i pysznośi i kilogramy rosn boje się że będę jak słonica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr... mnie wzdyma. Brzuch trochę pobolewa, ale to trochę inny ból. Takie jakby naciąganie:-/ Nie umiem tego określić. Tak czy owak na okres to nie wygląda. Ide do lekarza, w tym tygodniu i trochę się boję:-( Tzn. ja chyba cały czas się będę bała, bo już taki los kobiet po przejściach... Mdłości nie mam, ale to chyba jeszcze by było za wcześnie. Choć zachcianki mam:-) Dziś wcinałam lody jak głupia, pomimo, że mi chłodno było. Wskoczyłam do łóżka i juz:-) I od tygodnia chodzą za mną śledzie.. ale nie mam takich zachcianek, że muszę i już. Jak narazie łykam kwas foliowy. Tylko zgodnie z zaleceniami mojego lekarza 2 tabletki dziennie. Miałam tak brać 2 miesiące przed staraniem i już w ciązy. W sumie to ten kwas foliowy to już prawie 7 miesiąc biorę, albo i dłużej. Przy poprzedniej ciąży mój lekarz nie kazał mi brać jakiś witamin. On jest zwolennikiem brania dopiero po 3 miesiącu. Teraz musze pilnie poszukać innego, bo nie mam ochoty paredziesiąt kilometrów do lekarza. Zobaczymy co mi teraz każą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze zorganizowana tabelka :) NICK............WIEK.......OST@.... . TERMIN..........SKAD Figlarna.........25..........?.............17.08......Gd ańsk Oles..............29..........?.............1.09.......C horzow ruthles...........22.........?.............4.09........Ż ory Koliban...........28.........?.............05.09......Wa rszawa MamaIzia... ....22..........?.............6-8.09....Libiąż cleo123..........27..........?.............08.09.....War szawa small size........23...........?...........10.09......Sztum zyrafa-dluga....24........28.11........11.09......Biał ystok ewelkajaw......25...........?............11.09.....Jawor zno dora83..........26...........?......... ..15.09......Szczecin Sytofala.........22...........?...........16.09......Dab rówka Wisłocka karilka..........27...........?............24.09......Wr ocław szkrabek9......26........ 19.12.......25.09......śląsk figa84...........24..........22.12.......28.09......B -B Stelka...........28..........26.12.......30.09......Brze g Ja łykam feminantal metafolin (800), ma składniki które wspomagają wchłanianie kwasu foliowego i odpowiednią dawkę jodu. Lekarz powiedział, żebym łykała to do końca I trymestru, a potem przeszła na zwykły feminantal. Kwas foliowy łykałam bardzo długo razem z zestawem witamin na włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka - wpadłaś i już zamieszanie z tabelką zrobiłaś ;-))) no ja nie wiem... Dziewczyny a te nasze lęki są chyba naturalne i będą dopóki się nie urodzą nasze maluszki, bo ciągle coś będzie, teraz bóle , potem UsG przesiewowe a potem jeszcze inne... ale musimy być dobrej myśli.. ja jestem! A tabelkę to już ze 4 razy układałam zgodnie z terminem porodu ale nowe dziewczyny się dopisują albo zmieniają terminy i już się robi bałagan ;-))) NICK............WIEK.......OST@.... . TERMIN..........SKAD Figlarna.........25..........?.............17.08......Gdańsk Oles..............29..........?.............1.09.......Chorzów ruthles...........22........28.11........4.09........Żory Koliban...........28........28.11........05.09......Warszawa MamaIzia... ....22..........?.............6-8.09....Libiąż cleo123..........27..........?.............08.09.....Warszawa small size........23...........?...........10.09......Sztum zyrafa-dluga....24........28.11........11.09......Biał ystok ewelkajaw......25...........?............11.09.....Jaworzno dora83..........26...........?......... ..15.09......Szczecin Sytofala.........22...........?...........16.09......Dabrówka Wisłocka karilka..........27...........?............24.09......Wrocław szkrabek9......26........ 19.12.......25.09......śląsk figa84...........24..........22.12.......28.09......B -B Stelka...........28..........26.12.......30.09......Brze g Agucha, magdalenka a co z Wami?? czemu się nie wpisałyście w tabelkę? ;-) Zyrafa a ty masz chyba termin z usg liczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×