Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

jutro idę do lekarza i może wreszcie coś więcej się dowiem, bo na pierwszej wizycie potwierdził tylko ciążę jak już będę znała konkretny termin to się dopiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja mam termin wyliczony z USG, chyba dziecko poczęło się tydzień później niż myśleliśmy ;) termin wyliczony z USG jest bardziej wiarygodny niż z ostatniej miesiączki, tym bardziej że został wyliczony w 7-8 tygodniu ciąży. a ja miałam cykle po 28 - 33 dni. www.porady-poloznej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
a ja czekam na usg - w piątek będzie... ale póki co czuje się fatalnie - jak wcześniej zero objawów - tak teraz okropne bóle głowy i mdłości...normalnie przeszkadza mi wszystko...zwłaszcza kawa - którą sobie moja koleżanka w pracy właśnie zrobiła...ufff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figo z bielska - pamietam Cie z majowek 2009 :) ciesze sie ze znow Ci sie udalo i tym razem doczekasz swojej kruszunki :) ja juz tez tam nie jestem ... moja corcia byla bardzooo chora i stracilam ja w 20 tyg ciazy :( choc minelo 17 dni ja juz pragne nastepnego dzidzisia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia mama zuzi - to straszne, co Cię spotkało... za 3 miesiące możecie się znowu starać i zobaczysz, że Wam się uda :) stelka27 - ja swoje maleństwo zobaczyłam w 7 tygodniu, ale jeśli lekarz ma dobry sprzęt to da się zobaczyć serduszko już po 5-6 tygodniu. Samą ciążę (pęcherzyk ciążowy bez uwidocznienia zarodka) da się zobaczyć już w 5 tygodniu. www.porady-poloznej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkajaw
NICK............WIEK.......OST@.... . TERMIN..........SKAD Figlarna.........25..........?.............17.08......Gd ańsk Oles..............29..........?.............1.09.......C horzow ruthles...........22.........?.............4.09........Ż ory Koliban...........28.........?.............05.09......Wa rszawa MamaIzia... ....22..........?.............6-8.09....Libiąż cleo123..........27..........?.............08.09.....War szawa small size........23...........?...........10.09......Sztum zyrafa-dluga....24.........?.............11.09......Biał ystok ewelkajaw......25...........04.12............11.09.....Jawor zno dora83..........26...........?......... ..15.09......Szczecin Sytofala.........22...........?...........16.09......Dab rówka Wisłocka karilka..........27...........?............24.09......Wr ocław szkrabek9......26........ 19.12.......25.09......śląsk figa84...........24..........22.12.......28.09......B -B Stelka...........28..........26.12.......30.09......Brze g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez weekend mnie nei było , bo nie czułam się najlepiej , mdłości się nasilają .Z Amelką się wyzwracałam i było ok a teraz ? No i senna nei byłam a teraz jakby mnie śpiączka dopadła. Jeśli chodzi o toksoplozmozę to miaąłm robionę z Amelką i już mam ją za sobą . Pani gin nie umiała zdiagnozować wyników i wysłała mnie na powtórne badanai do Instytutu chorób tropikalnych . Pierwszą fotkę mam z pierwszej wizyty , maleństwo miało 13 mm a teraz mam usg 13 lutego , cytologię mi też zrobił , mimo tego ,że co roku chodze na badania jak się należy . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......OST@.... . TERMIN..........SKAD Figlarna.........25..........10.11.......17.08......Gd ańsk Oles..............29..........?.............1.09.......C horzow ruthles...........22.........?.............4.09........Ż ory Koliban...........28.........?.............05.09......Wa rszawa MamaIzia... ....22..........?.............6-8.09....Libiąż cleo123..........27..........?.............08.09.....War szawa small size........23...........?...........10.09......Sztum zyrafa-dluga....24.........?.............11.09......Biał ystok ewelkajaw......25...........04.12............11.09.....J awor zno dora83..........26...........?......... ..15.09......Szczecin Sytofala.........22...........?...........16.09......Dab rówka Wisłocka karilka..........27...........?............24.09......Wr ocław szkrabek9......26........ 19.12.......25.09......śląsk figa84...........24..........22.12.......28.09......B -B Stelka...........28..........26.12.......30.09......Brze g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, starajcie się kopiować ostatnią wersję tabelki, bo w przeciwnym razie gubią się dane pojedynczych osób NICK............WIEK.......OST@.... . TERMIN..........SKAD Figlarna.........25..........10.11.......17.08......Gd ańsk Oles..............29..........?.............1.09.......C horzow ruthles...........22.........?.............4.09........Ż ory Koliban...........28.........?.............05.09......Wa rszawa MamaIzia... ....22..........?.............6-8.09....Libiąż cleo123..........27..........?.............08.09.....War szawa small size........23...........?...........10.09......Sztum zyrafa-dluga....24........28.11........11.09......Biał ystok ewelkajaw......25.........04.12.......11.09.....J awor zno dora83..........26...........?......... ..15.09......Szczecin Sytofala.........22...........?...........16.09......Dab rówka Wisłocka karilka..........27...........?............24.09......Wr ocław szkrabek9......26........ 19.12.......25.09......śląsk figa84...........24..........22.12.......28.09......B -B Stelka...........28..........26.12.......30.09......Brze g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jednak brzuszek będzie ale w październiku już , cholera wiedziałam , że tak będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......OST@.... . TERMIN..........SKAD Figlarna.........25..........10.11.......17.08......Gd ańsk Oles..............29..........?.............1.09.......C horzow aguchaaa.......34..........25.11.......1.09........Lublin ruthles...........22.........?.............4.09........Ż ory Koliban...........28.........?.............05.09......Wa rszawa MamaIzia... ....22..........?.............6-8.09....Libiąż cleo123..........27..........?.............08.09.....War szawa small size........23...........?...........10.09......Sztum zyrafa-dluga....24........28.11........11.09......Biał ystok ewelkajaw......25.........04.12.......11.09.....J awor zno dora83..........26...........?......... ..15.09......Szczecin Sytofala.........22...........?...........16.09......Dab rówka Wisłocka karilka..........27...........?............24.09......Wr ocław szkrabek9......26........ 19.12.......25.09......śląsk figa84...........24..........22.12.......28.09......B -B Stelka...........28..........26.12.......30.09......Brze g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......OST@.... . TERMIN..........SKAD Figlarna.........25..........10.11.......17.08......Gdańsk Oles..............29..........?.............1.09.......Chorzow aguchaaa.......34..........25.11.......1.09........Lublin ruthles...........22.........?.............4.09........Żory Koliban...........28.........?.............05.09......Warszawa MamaIzia... ....22..........?.............6-8.09....Libiąż cleo123..........27..........?.............08.09.....Warszawa small size........23...........?...........10.09......Sztum zyrafa-dluga....24........28.11........11.09......Białystok ewelkajaw......25.........04.12.......11.09.....Jaworzno dora83..........26...........?......... ..15.09......Szczecin Sytofala.........22...........?...........16.09......Dabrówka Wisłocka Karila............27..........15.12.......24.09......Wrocław szkrabek9......26.........19.12........25.09......śląsk figa84...........24..........22.12.......28.09......B -B Stelka...........28..........26.12.......30.09......Brzeg Hej dziewczyny, poprawiłam się w tabelce! Mam nadzieję że to aktualna wersja... Zarejestrowałam się dziś do gina na 11.02, załamałam się bo okazało się ze podwyższył stawkę za wizytę do 150zł! W poprzedniej ciąży płaciłam 100. Chyba się popularny zrobił ten mój gin.. Malinko podziwiam, tak szybko drugie dziecko! Mam nadzieję że z karmieniem w ciąży nie będziesz miała problemu, któraś z dziewczyn pisała że jej dzidzia podczas ciązy sama się odstawiła od piersi, chyba żyrafa..? mogę zapytać w jakim wieku było wtedy Twoje dziecko? Bo co do mojego ssaka to nie wyobrażam sobie żeby sama się odstawiła.. chociaż nie miałabym nic przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ciężaroweczki ;) ja jutro mam wizyte u gina , to juz 8 tydzien i jeden dzien :) powiedzcie mi kiedy mozna wybrac sie z partnerem do gina zeby mogl uslyszec erduszko i zobaczyc dzidzie, bo moj Lukasz ta sie dopomina a ja zupelnie nie wiem kiedy moge go ze soba zabrac, no i bardzo si boje, zeby wszystko dobrze bylo. nie wiem, tak sie boje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......OST@.... . TERMIN..........SKAD Figlarna.........25..........10.11.......17.08......Gdań sk Oles..............29..........?.............1.09.......C horzow aguchaaa.......34..........25.11.......1.09........Lubli n ruthles...........22.........?.............4.09........Ż ory Koliban...........28.........?.............05.09......Wa rszawa MamaIzia... ....22..........?.............6-8.09....Libiąż cleo123..........27..........?.............08.09.....War szawa small size........23.........03.12........10.09......Sztum zyrafa-dluga....24........28.11........11.09......Białys tok ewelkajaw......25.........04.12.......11.09.....Jaworzno dora83..........26...........?......... ..15.09......Szczecin Sytofala.........22...........?...........16.09......Dab rówka Wisłocka Karila............27..........15.12.......24.09......Wro cław szkrabek9......26.........19.12........25.09......śląsk< br /> figa84...........24..........22.12.......28.09......B -B Stelka...........28..........26.12.......30.09......Brze g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia mama zuzi tak mi przykro:( podczytywałam topik majówek 2009 z sentymentu i bardzo byłam poruszona Twoją historia i długo czekałam na wieści, szkoda że takie smutne:( ale nadejdzie jeszcze ten dzień i będziesz znowu szczęśliwa mamą :) żyrafa dzięki, no właśnie mi chodzi o jak najszybsze potwierdzenie ciąży, normalnie bym poczekała jeszcze ze trzy tygodnie, ale pilnie potrzebuje wiedzieć bo muszę iść do pracy i pogadać z szefowa o rezygnacji z wychowawczego i przejściu na L4, mam nadzieję że od 1 lutego się uda :) malina a jednak:) a robiłaś test czy byłaś u gina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karila- ja pisałam ;-) moja córcia miała 8 miesięcy czyli przed ciążą jeszcze moją, jak przestała ssać pierś w dzień i nadrabiała w nocy, jakieś 2 tygodnie później generalnie jadła bardzo mało i czasem raz czasem 4 razy w nocy to raczej była kwestia żeby się napić.. a potem którejś nocy nie chciała wcale, na drugą noc znowu ze 2 razy i stwierdziłam że na siłę dawać nie będę, kolejnej nocy dostała butlę trochę jej się to nie podobało ale zasnęła ładnie a potem już nawet jak jej chciałam dać cyca to nie chce już... ale Twoja to już duża jest..;-) AA no i moja gin w sumie powiedział, że jej zdaniem powinnam odstawić i to jest jej rekomendacja a ja jej ufam więc to był dodatkowy argument. Stelka 4 tygodnie i jeden dzień od zapłodnienia jest serduszko.. więc powinnaś się wyrobić..;-) smal size- teoretycznie możesz już iść jeśli tylko gin wykonujący usg wyrazi zgodę ;-))) bo będzie widać serduszko już na pewno. NICK............WIEK.......OST@.... . TERMIN..........SKAD Figlarna.........25..........10.11.......17.08......Gdań sk Oles..............29..........?.............1.09.......C horzow aguchaaa.......34..........25.11.......1.09........Lubli n ruthles...........22.........28.11.......4.09........Ż ory Koliban...........28.........28.11.......05.09......Wa rszawa MamaIzia... ....22..........?.............6-8.09....Libiąż cleo123..........27..........?.............08.09.....War szawa small size........23.........03.12........10.09......Sztum zyrafa-dluga....24........28.11........11.09......Białys tok ewelkajaw......25.........04.12.......11.09.....Jaworzno dora83..........26...........?......... ..15.09......Szczecin Sytofala.........22...........?...........16.09......Dab rówka Wisłocka Karila............27..........15.12.......24.09......Wro cław szkrabek9......26.........19.12........25.09......śląsk< br /> figa84...........24..........22.12.......28.09......B -B Stelka...........28..........26.12.......30.09......Brze g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......OST@.... . TERMIN..........SKAD Figlarna.........25..........10.11.......17.08......Gdań sk Oles..............29..........24.11.........1.09.......Chorzow aguchaaa.......34..........25.11.......1.09........Lubli n ruthles...........22.........28.11.......4.09........Ż ory Koliban...........28.........28.11.......05.09......Wa rszawa MamaIzia... ....22..........?.............6-8.09....Libiąż cleo123..........27..........?.............08.09.....War szawa small size........23.........03.12........10.09......Sztum zyrafa-dluga....24........28.11........11.09......Białys tok ewelkajaw......25.........04.12.......11.09.....Jaworzno dora83..........26...........?......... ..15.09......Szczecin Sytofala.........22...........?...........16.09......Dab rówka Wisłocka Karila............27..........15.12.......24.09......Wro cław szkrabek9......26.........19.12........25.09......śląsk< br /> figa84...........24..........22.12.......28.09......B -B Stelka...........28..........26.12.......30.09......Brze g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka - cieszymy się z wieści! small size - czekamy na nowinki z wizyty u gina! ja jutro dzwonię, żeby umówić się na wizytę na przyszły poniedziałek, oby się udało. Dziś spałam troszkę wieczorem, pierwszy raz takie zmęczenie poczułam! no i teraz muszę oczy wymęczyć trochę :) czy Was męczą już mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam drugi test i jak zobaczyłam to musiałam iść do gina, no i problem co dalej pierwsze też było nieplanowane, będzie co ma być, trudno teraz znów bez seksu rok bo mój to w ciąży nie może a po trzeba odczekać uffff.... i po co mi to było??????? chociaż zaręczyć się zdążyłam a ślubu z brzuchem brać nie chcę, więc znów czekamy:( mam tyle roboty przy jednym i cały dzień siedzę z małym sama, nei wiem jak sobie dam radę. zaczął się ten rok wesoło, teraz trzeba pilnować by 3 nie było! w ciągu dnia nie mam czasu zaglądać, chyba że mały przypadkiem uśnie, właśnie skończyłam na dziś mały śpi , prasowanie skończone, zaraz karmienie o 5 i 7, probowałam dać dziś butlę, mały pluje nie chce smoka, tylko cyca najlepiej w ogóle nie wyjmować z buzi, boli mnie tylko brzuch mam brać nospe w I ciąży brałam nospę do 15 tyg a potem od 30, no zobaczymy ,nie dał nic więcej i odstawiać jeszcze nie kazał, pierwsze chcieliśmy usunąć, ale jak patrze na tą buzię to wiem że tego nie usunę, tylko jak ja sobie dam radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
szkrabek9 męczą i to jak...mdło od rana - jak wstaję, potem w południe...i pod wieczór...odrzuca mnie na widok jedzenia...ale staram się mimo to... ...mój T przygotował kolację - a ja zareagowałam na sam zapach odrzucająco... ooo fajnie, że już widać serduszko - to ja w piątek zobaczę!! Koliban zapisałam się do prolife na saskiej - mam tam 2 "specyficznych" ginekologów - na liście 100% pozytywnych opinii - no i dziewczyny bardzo zadowolone...tam idę 2 lutego - a póki co czekam na usg...i czekam... malina - dasz radę - ja też mam nieułożone sprawy i 2 syna - co prawda jest w wieku, że może mi już pomagać - ale to złudne - On będzie walczył w nowej sytuacji...i dla nas wszystkich będzie to trudne...ale wiesz co - postanowiłam nie walczyć z tym...i cieszyć się ciążą i nowymi perspektywami - nawet jeśli to ostatecznie nie wyjdzie jak bym chciała - to i tak - moja postawa ma ogromne znaczenie jak wogóle będzie...a jeśli chodzi o seks - to jeśli nie ma przeciwskazań - pogadaj ze swoim partnerem - seks w ciąży jest super...nie wiem jak reszta - ale ja mam mega doznania...:) - i nie stanowi to żadnego zagrożenia dla dzidziusia... ps. Koliban nie chcesz na fit9m chodzić? możesz? aaaa Ty masz malucha to pewnie czasu byś nie miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabek jak miło;)musimy się kiedyś na kawę umówić;) cleo-ja też mam te okropne bóle głowy..już sama nie wiem jak sobie z nimi radzić, bo czasem nawet i przez sen czuję jak mnie głowa boli.tylko zastanawia mnie co ma głowa do brzucha:D? izia mama zuzi- 👄 my po pierwszej stracie właśnie po 3miesiącach zobaczyliśmy po raz drugi dwie kreseczki na teście;) malina gratulacje!! nie stresuj się kochana..kobiety mają w sobie tyle siły, że nawet sobie tego ni e potrafią wyobrazić! dasz radę napewno..a później będziesz się cieszyć,że dzieciaczki już oba odchowane. a co do strachu przed ciążą-ja brałam tabletki anty cerazette dla kobiet karmiących i nie wpadliśmy z mężulkiem,bo zabezpieczenie było,nawet schudłam troszkę, a i dziecku nie przeszkadzało. reszte pozniej doczytam zmykam się maleństwem-większym- zająć;) buziaki dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
nooo bóle głowy - makabra...tzn ja miewałam migreny - ale wyczytałam gdzieś, że w ciąży to zwykle mijają...a tu masz...na zmianę - jak nie głowa to mdłooooo....i nadal nie wiem co i jak - czy ciąża jest ok...ech...czekam na usg...jeszcze 3 dni... a macie "kolorowe sny" ?- nie wiem czy mozna to łączyć z ciążą ale odkąd zaczęłam przypuszczać, że jestem - mam baaardzo bujne sny -niestety często koszmarki...i wogóle to kiepsko sypiam...mimo iż jestem senna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkrabek6
Dzięki cleo za odp. Ja czekam na te mdłości, bo wiem że pewnie mnie nie ominą, moja mama baaardzo źle się czuła, siostra tak samo więc ja tylko czekam, ale boję się :) malina - tak jak pisała ruth, kobieta jest dużo sinlniejsza niż sama myśli!!! a co do bóli gowy to mnie też jeden wczoraj napadł, ale jakoś minął w miarę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
szkrabek - nie wiem sama który to tydzień - mam nadzieję, że usg w pt to wyjaśni...wg kalkulatorów - 7 ale ja myślę, że co najwyżej 6 o ile nie 5 z kawałkiem (miałam przesunięcie owulacji - tak sądzę)... ale piszą wszędzie, że od 6 tyg zaczynają się atrakcje typu mdłości...i może coś w tym jest - a już byłam ucieszona, że mnie to nie dotyczy ;) a co moża na przeziębienie??? kurcze chyba coś mnie bierze...już katar mam - a wszędzie ten wirus teraz...rozkłada...mogę wit c i rutino??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej kobitki czytam czytam i się nie odzywam.... wygrzebałam się z kataru ale dziś pojawiła sie kaszel i chrypa boję się żeby to się nie rozwineło dlatego po południu lece do lekarza!!! a nie wiecie czy muszę czekać w kolejce???? bo szczerze powiedziawszy nie chcę siedzieć wśród prądkujacych ludzi!!!!masakra!!! pozdrawiamy gorąco 3majcie się ciepło :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban dzięki za info! Ciekawe czy mój gin każe mi odstawić Szkrabek, ja juz mam mdłości od czwartego tygodnia, mam nadzieje że to nie zwiastuje ciąży mnogiej (!) Od rana do wieczora, nie są bardzo intensywne, nie wymotuję ale nie mam ochoty nic jeść. Prócz kiszonych ogórków i Bounty :) Dziewczyny jakie macie zachcianki? Small size, ja w pierwszej ciąży chodziłam na wszystkie wizyty z mężem :) nawet nie spytałam gina czy można. Teraz oczywiście będę chodzić sama. Stelka27 zainspirowałaś mnie tym numerem z przejściem z wychowawczego na L4, też muszę spróbować! Ciekawe co mój szef na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karila tylko czy Ci sie opłaca, tzn ile jestes już na wychowawczym??? Ja na szczęście nie będę stratna, na wychowawczym byłam tylko 3 miesiące, a w tamtym roku dostałam sporo wyrównań no i miałam 13, więc teraz na L4 dostane normalna pensję:) co do szefa to Twój szef za wiele do gadania nie ma, kwestia tego czy zgodzi się na Twój powrót od razu, bo jak nie to ustawowo po 30 dniach i tak musi wyrazic zgode, wtedy Ty mu L4, aże teraz mozna 270 dni czyli całą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×