Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

która chce się pośmiać niech napisze do mnie na magdakate@poczta.onet.pl mam bardzo fajne meile od koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafka u mnie kochana to samo. teraz śpi od 3 godź i chyba jeszcze z pół godź pośpi a w nocy co godź pobudka i cycek. dzisiejsza noc koszmarna, może ze dwie godź przespane reszta karmienie.. i też kupka, oczy jak 5zł i noszenie.. rano byłam nieprzytomna.dobrze że mąż Ją trochę nosi bo bym oszalała. z nawałem też walczę, w szpitalu położne pożyczyły mi nakładki silikonowe i to jest świetna sprawa,bo przez tą ilość pokarmu nie mogła chwycić sutka a z nakładką mnie tak nie boli i Ona od razu chwyta pierś. także dziewczynki polecam zaopatrzcie się w takie coś do szpitala.. Żyrafka moja mama podsuneła mi też super pomysł a mianowicie zakładam pieluszkę na piersi pod miękki stanik żeby trzymać je w ciepłym i pokarm tak mocno nie nachodzi. Ewelka co do jedzenia to ja jestem na etapie ryżu i kasz z warzywam( są takie gotowe w woreczkach)i i różnego rodzaju gotowanego na parze mięsa, ale np na śniadanie to przeważnie jakieś szyneczki bułeczka i kawałek pomidora, sałata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Dziewczyny zazdroszczę Wam tej coli.. ja tylko woda niegazowana.. Koteczku, Ewelka i Żyrafka czy pijecie jakieś soki jeśli tak to napiszcie co wolno. mnie już tak się czegoś chce a nie wiem czy można:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate-zaj....te!!!!!!!!!!!!! poplakalam sie ze zmiechu :D:D:D najbardziej podobal mi sie kalendarz McDonalda.jakby mieli 13ty miesiac to bylabym na rozkładówce :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto ja też płakałam ze śmiechu jak to oglądałam:) ponawiam pytanko do mam: ile pieluszek zużywają wsze dzieciaczki na dobę?? tak w przybliżeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu az sie boje jak moj maluszek bedzie tez takim nocnym glodomorkiem:) mi maz pomoze tylko przez tydzien bo pozniej do pracy... jak bedzie wracal to sie bedzie zajmowal malym a ja bede odsypiala... Asiu jak bedziesz miala chwilke to napisz jak robisz mieso na parze? masz jakies specjalne garnki do tego? moze to glupie pytanie ale nigdy nie robilam... Zycze aby malutka wiecej przesypiala w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja zazdroscilam Angiolettcie i tez sie przespacerowalam - z tym ze po tesco :D :D Wlasnie wrocilismy i na razie mam dosc chodzenia, ale moj maly nawet sie nie obudzil. C zabral sie za mycie autka i powiedzial ze zawsze moge pomoc, ale ja juz nie mam sily. Przy okazji dokupilam dwa reczniki dla maluszka a jutro chyba odwiedzimy ikee - moze cos jeszcze rzuci mi sie w oczy. A poza tym czekamy.......................i czekamy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate u mnie to było między 8-12 pieluszek na dobę.. w zależności od tego ile córcia spała itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam 2 ale jak jeden zapakowalam do szpitala to w komodzie zostal jeden i tak jakos mi glupio wygladalo :D dlatego dokupilam, ale nie jestem pewna czy nie przesadzam czy to tylko taka mania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz kochana,co bedziesz szukac w Ikei? bo ja juz nie wiem co mi jeszcze potrzeba :D ale ciagle wydaje mi sie ze czegos brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż właśnie ogląda na animal planet poród bawołów haha:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawde powiedzialwszy do Ikei jedziemy bardziej dla zabicia czasu i oboje lubimy ogladac wystroje wnetrz. Tym razem nie szykuja sie zakupy dla bobasa :D A no i potrzebujemy takie przyziemne rzeczy jak talerze, cos do kuchni. Az wstyd przyznac ale mamy jeden malutki komplecik i jak sie kilka osob zbiera to nawet nie mam talerzy - O zgrozo!!!! No i niedlugo moi rodzice przylatuja, wiec trzeba sie zabezpieczyc. Angioletto mysle ze na powitanie dzieciaczkow mamy wszystko, ja jeszcze zastanawiam sie nad tymi ochraniaczami na sutki, tylko jakos jeszcze ich nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 reczniki dla maluszka... sprzatnelam po pracowniku bo wlasnie pojechal i sie zsapalam jak babcia a najbardziej kregoslup i brzuch ucierpialy:) ale jutro musze pokazac tesciowej ze daje rade;) maz wroci to pomyje podlogi:) ja musze jeszcze powycierac kurze na dole odkurzyc i skonczyc ciasto jak moj mezulek przywiezie wlasciwe skladniki:) no ale on bedzie dopiero po 18...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia brawo!!! Aggie,ja mysle ze mozna tu spokojnie kupic,tylko nie za bardzo wiem gdzie.ale Magdakate napewno wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Angioletto tylko zeby nie bylo ze przez to do jutra urodze;) bo tesciowa nawet ciasta nie sprobuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu Ty to masz zaciecie kobieto!! Podziwiam. Znalazlam te silikonowe nakladki Philips Avent, chyba nie powinnam miec problemu z kupnem tu, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie: tutaj można znaleźć takie nakładki z Aventu. bodajże widziałam dzisiaj w Bootsie ale nie jestem w 100% pewna. wiem że są bo czasami w zestawach z laktatorami występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja z doskoku , bo komp mi calkiem pada, wiec kuzynka mi na chwilke uzyczyla u siebie, z tego co przejrzalam to nadal sie zadna nie rozpakowala. czyli pelnia na nasze wrzesnioweczki nie podzialala ;/. ja bylam dzisiaj na ktg i maly ruchliwy ze hoho, no i najwazniejsze serduszko ok. teraz juz od godziny lata po calym brzuchu, juz nie wiem co mam zrobic zeby troche sie uspokoil, nawet taty nie slucha ;) . lekarz kazal uzbroic sie w cierpliwosc i czekac , latwo mu mowic, jak kazdy chce swojego szkraba przytulic. dobra spadam bo glupio tak siedziec u kogos niby na kawie a pisac na cafe :P hehe/ jakby co to mam numery do basi i puchatka, wogole dzieki dziewczyny ze odpisalyscie, pozdrawiam :D aaaaa no i od 2 dni jestem taaaaaaka obolala, caly dol mnie ciagnie, i wogole. ehhhhh. normalnie MASAKRAAA. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie w tej kwestii jestem bardzo zawzieta:) mam doyc byc traktowana jak dziecko albo jakas kaleka, skoro zalozylam rodzine to jestem gotowa na to zeby radzic sobie sama w zyciu a nie ciagle byc uczona co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×