Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

angioletto: ja mam taki cienki szlafrok. nie z polaru lub frote. zawsze lepiej do zdjęć pozować w szlafroku niż w koszuli nocnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggie ja nie wiem gdzie można dokupić takie gaziki:( jak byś znalazła daj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to troche Wam dziewczyny zazdroszcze ze w Anglii tak szybko wychodzi sie do domu... a spirytus do mycia pepka kupuje sie w aptece? ja to taka zielona jestem w tych zakupach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja mam wlasnie taki gduby szlafrok,ale macie racje chyba dokupie cienki jakis.tylko gdzie ja tam bede w nim paradowac przez te kilka godzin :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: nawet nie zauważysz że mąż zamieni się w paparazzi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam specjalnie do szpitala cala "wyprawke" dla siebie bo w domu nie uzywam, 2 x koszule, pizame i szlafrok - takie cienkie w motherscare, nie powinno byc za cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny lepiej chyba wziąć szlfrok, po porodzie bywa, że dostaje się napadu gorąca,albo zimna..więc zawsze lepiej się zabezpieczyć:-) tak myślę..no i skarpetki dla siebie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w motherscate kupiłam tylko staniki do karmienia:) a resztę trochę w polsce trochę w Tesco tutaj i w Peacoocku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: na razie dwa biały i czarny ale myślę o jeszcze jednym takim zestawie. mam też zwykłe miękkie staniki:) z robertem nie miałam żadnego do karmienia i jakoś przeżyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto - koniecznie :D :D :D tylko prosze wybrac inny kolor - ja mam rozowo - szary ha ha ha A tych stanikow ja mam 4 - dwa calkiem zwykle, a dwa troche bardziej sexy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja z michalem uzywalam spirytus rozcieczony, ale majka miala jakies ranki i krew jej z kikuta leciala wiec potraktowalam go piochtanina i szybciej odpadł niz michała spirytusem... w basiu w zgorzelcu mowia zeby uzywac nie rozcieczonego spirytusu 2 kropelki wkraplac do pepusia... co bylam zdziwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate ja kupilam 4 staniki do karmienia i zadnego nie uzywam teraz bo dla mnie to za miekkie jest wole usztywniane staniki , wiec mam zwykle staniki z odpinanymi ramiaczkami i jak karmie majke odpinam ramiaczko , odginam miske i karmie, wiec ze zwyklym tez da sie rade mi nawet lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie masz 2 bardziej sexi staniki ? :D:D:D ja mam 2 takie spadochrony i tyle :D reszte dokupie jak urodze. Koteczek jak bardzo powiekszają sie piersi po porodzie????? wlasnie tego sie obawiam wiec kupie wieksze jak juz urodze,to dobry pomysl????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogłaszam wszem i wobec że remont mi się skończył:):):) teraz tylko wszystko muszę sprzątać od góry do dołu. niedługo biorę się za półki w kuchni i kuchnię:):) koteczek ja się zastanawiam bo kiedyś nie mogłam chodzić w stanikach z fiżbinami a teraz jest na odwrót. dlatego najpierw zobaczę jak w tych będę się czuła. jak będzie ok to dokupię jeszcze dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam przed porodem 2 staniki 80 c byly za male po porodzie wiec jak wyszlam ze szpitala kupilam 80 e ale jak latacja sie unormowala to i cycuszki sie unormowaly i mam spowrotem 80 b i karmie cyckiem:))) wiec przez miesiac mialam juz różne rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto zapraszam na sprzątanie do mnie:) wszystko muszę myć łącznie z "czystymi" talerzami:) impreza jak posprzątam co niestety zajmie mi cały weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do staników, ja kupiłam jeden taki odpinany, może miły w dotyku ale ja sie w nim źle czuję.Nie wiem czy kupować więcej? myślę że jak wróce do domu po porodzie to i tak będę używać takich normalnych. nie wiem co robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam wyniki krwi, wszystko w normie, gorzej z moczem jak zwykle liczne bakterie. aaa zapomniałam że jutro mam do odbioru zamówiony wózek, ciekawe jak będzie wyglądał.Wybieraliśmy materiał z palety materiałów i w sumie nie wiemy jak będzie wyglądał na wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate no to gratki z okazji końca remontu :) trąbka informuj nas co sie dzieje :) Jakby co to ja już powodzonka życzę :) W końcu chociaz na kogoś podziała ta pełnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po spacerze, skurcze nadal co okolo 10 minut, troche bardziej bolesne. Ide wziac ciepla kapiel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy robicie sobie same lewatywę? słyszałam że są jakieś globulki glicerynowe które można samemu sobie zaaplikować w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbka może będzie weekendowy bobasek. Trzymam kciuki!!! Co do lewatywy to słyszałam, że robiona na porodówce czasem pomaga i ułatwia poród... Dlatego jak mi zaproponują w szpitalu lewatywę, to się zdecyduję. Ja wystarczy że pomyślę o czymś, czego się boję i już mam efekt czopka glicerynowego ;) Na każdy stres tak reaguję. Przed porodem na bank będzie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×