Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Aniabuuu...nie probowalam czy dziala na stare plamy....Ja mam sposob taki..do karmienia zostawilam 3 czy 4 sliniaki(chodzi mi o jedzonko inne niz mleko)i poprostu nie przejmuje sie nimi...sa poplamione ale to do uzytku codziennego w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiedz na poziomie...
tamta jest płytka i dziecko tam bardziej siedzace mi sie wydaje ze powinno siedziec wiec tamta trzymam tego defina jak ona bedzie siedziec ale ona cos leniwa nie siedzi michał miał 4, 5 miesiaca siedział sztywno a ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ty musisz latac za mna wszedzie? co cie obchodzi co ja pisze... wyciete zdanie z połowy rozmowy... idiotka z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiedz na poziomie...
ale zdanie rzeczywiscie oddaje stan intelektualny rozmówcy...fakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pomylne
lepiej brzmi zdanie na poziomie zamiast wypowiedz,bo wypowiedzią to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek uwielbiam czytac
twoje wypowiedzi,są the best.....,powaga,dlatego ja czytam wszystko od a do z co piszesz ,tylko Twoje wypowiedzi zaznaczam...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam taki śliniak, zakrywający całe ciało, jeszcze z uk, tylko że jest bardzo duży . A chodzi o to że adzie nawet po soczku z marchewki się ulewa, nawet do godziny po jedzeniu i w czasie snu, a nie mogę jej przecież położyć spać w tym wielkim śliniaku chociażby ze względu na to że jest za duży i z ceratki. Niechby go sobie na głowe zarzuciła ... No i oprócz śliniaków to cała reszta garderoby ady przy okazji jest w marchewce...koszmar, zamówiłam ten płyn i zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz wiekszy problem, moja na razie marchewa nie ulewa tylko przy jedzeniu to calutka jest w marchewce bo ona koniecznie musi razam ze mna lyzeczke trzymac a ze trzyma tam gdzie jedzonko a nie za trzonek to wiadomo jak lapki wygladaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A co tu taka cisza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musze sie pochwalic ;) Dzis zauwazyłam u mojego syncia na dole ząbka! Tylko nie wiem kiedy mu sie pokazał,bo nawet nie zauwazyłam.Mały nawet nie dał po sobie poznac,ze cos sie dzieje.Ale mnie duma rozpiera :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka, gratuluje ząbka ! A w ogóle, co tu taka cisza :( Ja podejrzewam ,że Michas zaczął ząbkowac, bo ostatnio marudny jest w nocy. Do buzi pchał łapki juz dawno, ale teraz już ich nie ssie tylko gryzie. I to tak gwałtownie. Dałam mu dzisiaj czopek przeciwbólowy na noc. Zobaczymy czy pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinkaaa gratulacje dla synka ;-) My po wizycie u pediatry i Majeczka tym razem przytyła, dalej jest chudzina ale w koncu się ruszyło :) Tylko wyniki troche odbiegaja od normy i mamy wprowadzic zamiast jednego karmienia nutramigen...oj cos czuje ze bedzie wesoło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta p
hej dziewczyny mam do was pytanie ,moj malec prawdopodobnie zaczal zabkowac bo bardzo sie slini nie chce jesc od okolo tygodnia ale co mni jeszcze niepokoi to jego kupki ,karmie go piersia ale tydzien temu dalam mu formule z lyzeczka kleiku ryzowego i od tej pory robi takie biale kupki jakby sciete bialko kurze ,w zwiazku z tym ze mieszkam w anglii to nie mam mozliwosci konsultacjii z pediatra a health visitor powiedziala zze to ok moze wy wiecie cos na ten temat bede wdzieczna za pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinkaa super my tez czekamy na zabki :) goge to fajnie ze sie ruszylo, roza tez powolutku do gory idzie :) edyta ja to z tymi kupami nie wiem ale dam ci link do fajnej stronki www.babycenter.com/baby-poop-photos?scid=momsbaby_20091006:3&pe=bUGhJ5#1263242841903_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta p
andzia dzieki za linka ,poszlismy jednak do lekarza i co sie okazuje maly ma infekcje brzuszka ,ktora moze trwac nawet 3 tyg ,biedne moje dziecko ,mamy podawac specjalny plyn zeby sie nie odwodnil bo jesc tez wogole nie chce i czekac az samo przejdzie ,oby jak najszybciej milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) jakoś wole to forum :) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy na zajęciach z chustonoszenia... nio i miałam okazje "pomacac" inne chusty i wyszlo na to ze moja rapalu jest strasznie sztywna :/ i troche do niej stracilam serce. Tam dziewczyna miala takie niemieckie - Storchenwiege i faktycznie mieciutkie nawet jak sa nowe i duzo łatwiej je dociągnąć. Chyba bede kupować kolejna, tylko tym razem musze wiecej poczytac na ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam uzywana NATI jest boska,mieciutka idealnie złamana i sie dociaga rewelacyjnie,tylko z tym dociaganiem to ja mam problem bo sama niewiem czy dobrze to robie.Chyba tez sie wybiore do klubu Kangura bo tam to pokaza co i jak przynajmniej.A swoja droga to chusta to super pomysł,juz teraz sobie nie wyobrazam zycia bez niej hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki fajnie ze jestescie bo juz myslalam ze tu mogila. a moja roza tak jak myslalam nie chce w chuscie siedziec i koniec. nie wiem jak ja przekonac bo bardzo bym chciala a jej chyba sie nie podoba ze nogi musi tak jak zabka tzymac :( no i jak ja wsadzilam w kieszonke tak do samej szyi to sie strasznie darla, a jak podciagne tylko do paszek tak ze raczki wystaja to jakos chwile wytrzyma. goge jak majki jedzenie, poprawilo sie cos? bo roza dalej to samo, ostatnio to ja przekladam po kilka razy z jednej piersi do drugiej i w ten sposob troche wiecej zje ale juz mnie to wnerwia. poza tym zaczelam dawac obiadki i przynajmniej zaczela troszke przybierac bo tez juz w miejscu stala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoja kupiłam akurat na allegro,ale tam na chustoforum jest zakładka-sprzedam,kupie i normalnie dziewczyny tez maja sliczne chusty,wydaje mi sie ze nie sprzedaja byle czego.Pozatym mozesz napisac ze szukasz do jakiejs tam ceny i sie odezwie ktos napewno. No,a Moj Olaf tez nie tak odrazu chciał byc motany,cuda wianki z nim były,ale przekonałam go jakos,podczas motania cały czas sie bujałam,kreciłam tak zebym była w ruchu,spiewałam głosno,opowiadałam,zeby tylko go czyms zajac i sie udało. Teraz jak widzi ze wyciagam chuste to macha energicznie nogami i raczkami,jak go wyciagam to płacze-a najczesciej w niej poprostu zasypia...My z obiadkami tez czekamy.Juz sie w sumie nie moge doczekac,bede tworzyc sama-zobaczymy co z tego wyjdzie.Juz tu podawałam fajna stronke na,ktorej jest mnostwo obiadków.Idealnie jak dla poczatkujacej mamuśki jaką jestem ja :D Pozdrawiam i zycze romantycznych walentynek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu młodemu wyszedł kolejny ząbek-ależ jestem szczesliwa :D Rosna normalnie jak grzyby po deszczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj nie płacze,ale potrafi sie budzic w nocy co 30-40 minut na jedzenie no i pozniej ciezko mu zasnac :( W ciagu dnia tez apetytu nie ma ...jak go przystawie do piersi to potrafi po 3 minutach podziekowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dziewczynki już się bałam że to już koniec naszego topiku, ale na szczęście nie..ufff wydaje mi sie że Adzie też zaczęły wychodzić ząbki, bo całymi dniami płacze i nie chce nic jeść!Bardzo chce usiąść, odpycha się łokciami, podnosi głowę ale jak na razie muszę jej trochę pomóc. Jutro idziemy na szczepienie, aż się boję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tez sie do siadania bierze heh,oczywiscie podciagniety za rece siada,ale staram sie jak najmniej bo stabilny to on nie jest,ale jak sie przy tym cieszy :) My mamy szczepienie w czwartek...tez sie boje bo mały strasznie sie zrobił bojaźliwy.Mam nadzieje ze nie przezyje tam zadnego cyrku.Cos nas mało tu pisze,ale mysle,ze topic nie umrze nigdy :D Kazda ma do niego sentyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×