Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Ewelinka ja niestety nie pomoge bo my narazie tylko na mleczku jestesmy, najlepiej by bylo jakbyś zapytała pediatrę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zadnych kodow nie wpisuje, daje wyslij i pojawia mi sie strona z miejscem na wpisanie hasla i tyle. Własnie ostatnio je zauwazylam i sie zdziwilam ze wczesniej ich nie widzialam a to sie okazuje ze to nowosc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapytałam pediatre no i on mi powiedział,ze juz moge,ale poczytałam o rozszerzaniu diety,posiedziałam na innym forum podyskutowałam z innymi mamami i w sumie doszłam do wniosku ze nie potrzebnie tak wczas. Jak mały skonczy 6 msc to sie nic nie stanie.Ja sie nie wybieram do prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie wybieram do pracy nigdzie wiec mi sie nie spieszy. Uh a w ta niedziele mamy chrzciny ja juz sie denerwuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figa a co w koncu robisz z Małą, znalazłaś opiekunkę? Ja do pracy wracam od wrzesnia i rozglądam się narazie za żłobkiem ale raczej prywatnym bo w państwowym nie ma okresu aklimatyzacji a poza tym raczej trodno się bedzie dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdream79
witajcie :) jaki mój mały stał się absorbujący - w dzień śpi tylko na spacerku :) u mnie same problemy - nie przeszłam badań okresowych - niedosłuch na prawe ucho po porodzie :( wracam do pracy na 20 dni - bo tyle lekarz medycyny pracy zezwolił i mam zapytanie : mały będzie doił cyca o 6:00 później będzie u teściowej do 16:00 - czy w tych godzinach powinna go dopajać mlekiem modyfikowanym ? ocho moje maleństwo budzi się ... buziaki - super,że tu jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdream79
wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga problem z kodami :) ale to ja :) ja rozszerzyłam dietę Samuelowi :) cały czas jest na piersi na mleko modyfikowane tak jak pisała Andzia ma odruch torsji :( dlatego wyżej zapytałam co powinnam zrobić jak wrócę do pracy na te 20 dni :( jak natomiast zrobię taka wodnistą kaszkę smakowa to wcina :) rano pierś na dzień dobry butelka 100 ml wody + 2 łyżki kaszki manny nestle (ekspozycja na gluten)+ 3 łyzki bezglutenowej smakowej kaszki - wcina później pierś po 12:30 1/3 słoiczka obiadek gerbera w między czasie wypija przez cały dzień 150 ml herbatki jabłko+ melisa z hippa wieczorem przed spaniem kaszka na dobranoc - POLECAM śpi po niej jak zabity :))))))))) dzis chce wprowadzić jabłuszko - mam takie w słoiczku - może zje tak koło 16:00 :) KRZESEŁKO - dziewczyny czy kupowałyście krzesełka do karmienia? jeśli tak to jakie? Super,że jesteście choć już nie wszystkie :P pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_29
Witam i zapraszam na aukcje ślicznych ubranek i bucików po mojej córeczce.Ubranka są jak nowe, wyprane i wyprasowane, pochodzą z domu w którym nie ma zwierząt i się nie pali, szczerze polecam: http://allegro.pl/item933236591_skorzane_wiosenne_biale_pantofelki_r_20_uk4_12cm.html http://allegro.pl/item933271216_sukieneczka_na_chrzest_i_nie_tylko_gratis_next.html http://allegro.pl/item935939036_skorzane_wiosenno_jesienne_mokasynki_r_20_12_5cm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream, ja Ci nie pomoge, my dalej tylko na mleczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D krzesełko chyba kupie takie rozkładane :) te drewniane sa też fajne ale .... GOGE79 - dalej na mleczku i bardzo dobrze - ja zaczęłam podawqać Samuelowi smakowe dodatki jak miał 5,5 miesiaca bo lekarka kazała i nastraszyła,że później mały nie bedzie chciał innych smaków :( za tydzień zaczynamy 7 miesiąc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, 7 miesiac ale to leci. W sumie Majka w środe zacznie juz 6 :D MDream a z Samuelem tesciowa na stałe będzie zostawać? Bo ja wracam do pracy dopiero od września i zastanawiam sie nad żłobkiem prywatnym wiem ze też kiedyś to rozważałaś, może razem nasze maluchy poślemy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Goge79 :) wstępnie teściowa chce zająć się Samuelem :) nie wiem co będzie z moja praca ponieważ nie przeszłam badań okresowych :( mam pozwolenie tylko na 20 dni ... jeśli bank nie znajdzie mi innego stanowiska to ani teściowa ani żłobek nie będzie potrzebny :P polecam http://www.elfik.pl/old/ znajoma oddała swoja kruszynke jest bardzo zadowolona :) mnie tylko nie podoba się to,że placi się za miesiac z góry 1200 a jak maleństwo zachoruje to lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream ale ja jestem z Katowic, tutaj ciut tańsze te żłobki...ok 700zł za miesiąc plus 5zł dziennie za wyżywienie. Zobaczymy co wymyślimy. Życze żeby Ci się sprawa z pracą rozwiązała po Twojej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream ale ja jestem z Katowic, tutaj ciut tańsze te żłobki...ok 700zł za miesiąc plus 5zł dziennie za wyżywienie. Zobaczymy co wymyślimy. Życze żeby Ci się sprawa z pracą rozwiązała po Twojej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goge to super :) sama jestem ciekawa co z pracą :( na razie pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdream to nieciekawa sytuacja z Twoją pracą! mam nadzieję ze wszystko sie jakoś ułoży! ja w tym tygodniu wybieram się po zdolność do pracy! jestem ciekawa jak mi pójdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi z tymi kodami???ja ich nie wpisywałm tylko dałam wyślij tak jak goge i wpisąłam samo hasło!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, długo sieodzywałam ale mam lekkiego doła :( zaczyna mnie martwić (moze niepotrzebnie) zachowanie mojej małej. 14 marca skonczy 6 miesiecy. w poniedziałek idę do pracyt a ją zostawią z moja mamą. a co do zachowania to martwi mnie jej "nadpobudliwość". ona jest wszystkiego ciekawa, nawet jak się przebieramy to ona musi dotykać pampersa, kremu lub swoich nózek. nie potrafi poleżeć spokojnie, cały praktycznier czas kopie nogami i to z takim impetem, że już nie raz miałabym nos przestawiony :) bardzo lubi się nlosić,m nie potrafi sie zając sama sobą lub jakąś zabawką. fakt faktem noc przesypia całą, budzi się tylko raz na karmienie. w dzień spi różnie. czy wasze dzieciaczki też tak mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczynki MamaIzia ten twój opis to tak jakbym moją Adę widziała, tylko że ona ma dopiero 5 miesięcy. Myślę że wszytko ok i nie ma co się martwić. Mojej małej chyba ząbki idą, bo jest niespokojna, płacze i nie chce spać. Ogólnie u mnie tak se. Zaliczyłam semestr i jestem na drugim semestrze, hurra. A poza tym jestem zła, bo moja teściowa zrobiła sobie ze mnie kucharkę i sprzątaczkę. Zostaje po godzinach w pracy, a jak wyjdzie wcześniej to jedzie sobie na zakupy, albo do córki na kawę, a ja z płaczącą Adą na rękach muszę gotować obiad. Nawet jeśli go nie zrobię to i tak jak tylko teściu wróci z pracy to przychodzi do mnie i pyta co bedzie na obiad. No i codziennie teściowa taka zdziwiona że mi sie udało obiad zrobić. mam tego dość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj współczuje:/ ale wydaje mi się że to jest już tak z naszymi mamami i teściowymi, bo one miały dzieci, nikt im nie pomagał i musiały mieć posprzątane, ugotowane, wyprasowane i do pracy jeszcze chodziły... takie gadki są denerwujące :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki 🌻 My jestesmy juz po chrzcinach,mały był najglosniejszy w calym kosciele hehe :P No ale pozniej zasnal mi na rekach,a sama impreza potoczyla sie sama.Ogolnie super! Moj maly tez jest taki nadpobudliwy.Wszystko go interesuje i wogole.W dzien spi bardzo malutko,w nocy 2 razy sie budzi i najbardziej ostatnio mnie zaskoczyl tym,ze jak go biore pod ramionka to nie składa nózek do siedzenia tylko staje na prostych i cieszy sie na wszystkie strony,ze udalo mu sie stanac.Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaizia, mi też sie wydaje że nie masz się czym martwić, dla niej wszystko jest nowością i tyle rzeczy musi się nauczyć i poznać. Takie ciekawskie dzieciaczki nam sie trafily ;) Aniabuu a Wy macie jedna kuchnie? Może pogadaj z mężem a jak nie to zrób tylko dla siebie a jak teściu ma przyjść to wyjdz z Adą na spacer, albo powiedz wprost ze nie wiesz i przestań gotować. Ja wiem, łatwiej mowić niż zrobic :/ Oby jak najszybciej Wam się udało przenieść na swoje ;-) No i gratki za zaliczenie ;-) Ewelinka, w koncu musiał dać znać ze to jego impreza ;-) Majka skończyła wczoraj 5 miesięcy :D a dzisiaj mi spełzła z maty i tak dobre 0,5 metra przepełzła podciągając sie na rękach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy swoją kuchnie, ale tak jakoś wyszło ze jemy obiady razem, jest nas czwórka. teściowa przyzwyczaiła sie do faktu ze ja gotuje i jest bardzo zaskoczona jeśli tego obiadu nie ma. ach szkoda gadać.. dobrze że mam adę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ale tu cicho !!!!!!!! a chciałam zapytać jakie mleczko polecacie z numerem 2 ???? nan? bebiko? bebilon? hipp? na razie wszyscy polecają bebiko :) a co do nadpobudliwości - to idą zęby poza tym nasze myszusie stają się ciekawskie :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×