Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

dziewczyny dzieki za odp - byłam u pediatry i nakazał bebilon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas natura + nutramigen i na dodatek jedynka jeszcze wiec tez nie oimoge. Jak z ta Twoją pracą MDream?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mdream
nie wiem kto poleca Ci bebiko ale jak Cie stać to kup nan albo właśnie bebilon, bebiko największe świństwo.... a swoja droga szkoda że topik umiera...bo lubię a właściwie lubiłam Was podczytywać..... ale chyba mało tu topików które przetrwały dłużej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my jesteśmy na bebiko po bebilonie mała miała zielone kupki,troche inna konsyscencja ale produkuje ta sama firma i skład prawie jednakowy,ktoś napisze że prawie robi różnicę ale myślę żenajwiększa różnica między tymi mlekami to jedynie cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mlekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mlekach
moja córka bo bebiuk miała zatwardzeia pedjatra stwierdził że bebiko jest jednym z nagorszych mlek bo zatwardza dzieci ale dzieci je lubią bo jest najbardziej słodkie. (polecała NAN albo BEBILON) Przeszłyśmy na NAN i nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuśki
te prawie faktycznie robi różnice i stąd ta różnica w cenie....duzo osób myśli właśnie tak jak Ty że ta sama firma itp ale nic bardziej mylnego.... ale nie będę nikogo na siłe przekonywać, każdy ma prawo do własnego zdania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....00oooooooooooooooo
w końcu kółko wzajemnej adoracji się rozpadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwilabys sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppp
upppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory nie rozpadlo
sie, po prostu przeniosly sie na prywatne forum na gazecie , ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusio
aniabu ewelinka dajcie sobie spokój z nimi, skoro Was nie poinformowały tzn że maja was w dupie!!!!!!!!!!!!! szkoda z nimi pisać, zresztą domyślam sie kto tam pisze i szkoda waszego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do milusio
A coc ię to obchodzi. pozatym jakbyś uwarznie czytała to jak było zakładane to prywatne forum to było wiadomo gdzie dziewczyny zostaną poinformowane. A skoro taka mądra jesteś to napisz kto tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhaaaaaaaaaaahahaaaaaaaaaaa
no niektóre wrześniówki jak widać pominęły te info i nie zostały "poinformowane".......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcieie se spokoj
przynajmniej w swieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie potrafię się odnaleźć na tym nowym forum..szkoda że kafe umarło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda........
podczytywałam Was, tez mam dziecko z wrzesnia i wiele cennych rad tu znalazła, szkoda że tak dziewczyny zrezygnowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniabuu ja tez na poczatku mialam problemy ale juz jest ok:) wracaj do nas i to szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuskaa3
hej,hej! Czy ktoś tu jeszcze zagląda??? Gdzie się podziałyście? Ja też chcę namiary na ewentualny nowy wątek mamuskaa3@vp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups coś nie tak było bo na pomarańczowo ale to powyżej to ja chyba teraz będzie dobrze pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pusto ... chociaż tak z doskoku można napisać kilka słów .... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej mdream Fajnie że jeszcze ktoś tu zagląda. Jestem ciekawa co słychać u dziewczyn. U nas życie na pełnych obrotach, dalej jeździmy na rehabilitację i mam nadzieję, że w końcu poprawi się rozwój ruchowy mojej najmłodszej pociechy. Pozdrawiam Dobranoc PS Starym zwyczajem zapraszam jutro na popołudniowa kawkę i może jakieś dobre ciacho.... Ciekawe czy któraś się zjawi -może ciacho przyciągnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
Sprzedam ciuszki dla dziewczynki w rozmiarze 92-98. Nosiła je moja córeczka niektóre praktycznie nowe bo nei nosiła a teraz robią sie za małe a z letnich szkoda mi trzymać gdyż wiem, że za rok napewno tego nie założy. Ciuszki są w bardzo dobrym stanie znanych firm takich jak GAP, next praktycznie wszystkie przywiezione z zagranicy, bez plam (na jednej bluzeczce jest plamka i jest to zaznaczone). Mogę wystawic na allegro. Nie zawyżam kosztów przesyłki. Link do zdjęc http://misia1218.fotosik.pl/zdjecia/1 Kontakt ze mną aga.t8@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×