Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Taka u nas przychodnia. Moja siostra miała kiedyś 40stopni i poszła do lekarza i też jej nie przyjeli. Kazali jej jechać na pogotowie. Wróciła do domu, zadzwoniła po mamę, mama zwolniła sie z pracy i znią pojechała. Na pogotwiu byli ogromnie zdziwieni, że jej nie przyjeli, bo podobno mają taki obowiązek, a jak nie mają jak to mają kaetkę wezwać. Mama wróciła do domu i zadzwoniła do tej przychodni, że tak to sie chyba nie robi. A kobitka jej na to, że to ona jest nieodpowiedzialna, bo dziecko samo do lekarza posłała. Problem w tym, że moja siostra miała wtedy 22 lata;-) A z innych rzeczy. Zaczełam sie zastanawiać i ogladać po necie co jest potrzebne do wyprawki dla malucha. I zaczynam głupieć;-( Wiem, że łóżeczko. Nie moze mieć za szeroko szczebelków. Do łóżeczka materac, i tu już zaczynają się moje problemy. Za duży wybór: piankowe, bonelowe, lateksowe, kokosowe, grykowe i mieszane. Idąc dalej potrzeba jest jakiejść pościeli. Tylko te cudowne kolorowe kosztują majątek i nie jestem pewna czy potrzebuje ochraniaczy i baldachimu. Podobno ochraniacze są niebezieczne, to samo podobno z poduszkami i kołderkami. Nawet gdzieś doczytałam, żeby dziecko kłaść spać w śpiworku. Normalnie mam wrażenie, że głupieje od tego wszystkiego. A to dopiero początek listy;-) Macie jakieś swoje faworyty w tych sprawach, albo wiecie moze co się sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam ze już coraz wiecej z Was czuje ruchy maleństwa :) A ja się nie moge doczekać !!! Wiem ze to dopiero ok 20 tyg ale tak chcialąbym juz moczuc mojego bejbika :) Figa ja tez sie mało orientuje co z tekich list \"wyprawkowych\" jest potrzebne, co mniej potrzebne a co w ogóle nie przydatne. Odnosnie materacy wiem tyle ze zdaniem pediatrów im twardszy materac, tym, lepiej chroni kręgosłup noworodka. \"Do wyboru mamy następujące rodzaje materacy: materac piankowy - najtańszy z materacy, wykonany z gąbki poliuretanowej, jedyny, który można prać, niestety najbardziej miękki; materac piankowo-gryczany - wykonany z pianki poliuretanowej oraz warstwy łuski gryczanej, powodującej, że jedna strona materaca jest twardsza. Dodatkowo zawarta warstwa gryczana pomaga w cyrkulacji powietrza, ma działanie antypotowe, antyalergiczne, wspomaga leczenie płaskostopia, kiedy maluszek chodzi po dnie łóżeczka; materac piankowo-kokosowy - warstwa pianki pokryta, najczęściej z dwóch stron warstwą kokosu, czyniąc go bardziej twardym, dając jednak miękkość dzięki obecnej w środku gąbce, posiada właściwości antyalergiczne, antypotowe, przeciwodleżynowe; materac gryczano- kokosowy - gąbka pokryta z jednej strony warstwą gryczaną, z drugiej strony warstwą kokosową daje wiele możliwości testowania. Materac taki nie ma tendencji do ugniatania się w miejscach największego ucisku, mimo twardych warstw jest miękki i sprężysty; model polecany przez specjalistów, cieszący się dużym zainteresowaniem rodziców. Dzięki warstwie kokosu i gryki posiada właściwości antyalergiczne, antypotowe, przeciwodleżynowe, wspomaga leczenie płaskostopia; materac sprężynowy kokosowo-piankowy – materac wspomagający leczenie wad kręgosłupa, wykonany z pianki oraz warstwy kokosu o właściwościach antyodleżynowych, antyalergicznych, antypotowych; materac kokosowy - najtwardszy model materaca wykonany w warstwy kokosu o właściwościach antyalergicznych, antypotowych i przeciwodleżynowych. Kupując materac należy zwrócić uwagę, czy jest on wykonany z atestowanych materiałów, czy posiada certyfikaty świadczące o jego bezpieczeństwie, tylko wówczas można mieć pewność, że pociecha śpi na dobrym materacu. Większość z nich posada poszycie łatwe do ściągnięcia w celu wyprania, dzięki zamkowi błyskawicznemu wszytemu w jeden bok. Jest o bardzo przydatne i czyni materac bardziej higienicznym. Moze na cos sie przydadzą te informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez po malutku czytam sobie o wyprawce dla dziecka, i pomyslow tysiace jak i watpliwosci :) Figa, zgadzam sie z tym ze ochroniacze do najbepieczniejszych nie naleza, wiec ja napewno sobie daruje. Co do kolderek itd, to mysle nad czyms takim jak sleeping bag, nie wiem czy jest to poularne w PL. Mysle ze najwygodniejsze i najbardziej bezpieczne :) Podaje przykladowy link, zebyscie wiedzialy o czym mowie :) http://www.mothercare.com/gp/search/277-4262496-3336766?ie=UTF8&rs=42764041&sort=price&keywords=sleeping%20bag&finderFlag=1&viewID=&mcb=core&rh=n%3A42764041%2Ck%3Asleeping%20bag&page=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie ogladalam wozki, niektore sa sliczne ale ja chce koniecznie ze skretnymi kolkami przednimi i taki zeby po zlozeniu zmiescil mi sie do bagaznika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz jeszcze dopisuje sie do tabelki bo gdzies zaginelam :) NICK..............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KGNABYTE 1.Figlarna........26….......?...........24.08..... .Gdańsk.............-2 kg 2.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów...........6kg 3.aguchaaa......34.........?............1.09.......Lubli n .. .......... 4.justa140283….26.........?............1.09… . . .k/Łodzi.............7KG 5.mamamadrid...34.........?............3.09.......Madrid . . ..........2 kg 6.mamabelgie…..32.........?............3.09....... Belgia. .............0kg 7.kobra78........31.........?............3.09.......Rze szów..........+1kg 8.MamaIzia.......22.........?...........3.09.......Libią ż..............-3kg 9.nitaanita.......24.........?..........04.09….. . Lubli n...............3kg 10.zyrafa-dluga..24......córcia.....05.09.......Biały st ok.........+4kg 11.evka81........27.........?..........06.09…... .Cambrdge..........0kg 12. aska.osa......26.........?.........06.09.......Anglia................+1 13.cleo123........27.........?.........08.09.......Wars za wa........1 kg 14.small size......23.........?.........08.09….....Sztum...... .. ......2kg 15.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 16.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 17.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 18.ewelkajaw....25..........?.........11.09......Jaworz n o..........-2kg 19. Trąbka........23.........?..........11.09......Wawa......... .....+3 kg 20. Koliban........28.........?..........12.09……..Wa rszawa...........2kg 21.basia19g......23......chłopak....15.09......Zgorzelec .... ........5kg 22.Sytofala........22.........?..........16.09….. ..D-ka Wisłocka..... 23.emce...........29.........?..........16.09.......Świn o ujście........ 24.chochlik_......29.........?..........18.09.......K/Kr a k owa.......? 25.misha85 .......24.........?..........16.09.......Warszawa........ 26.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 27.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 28. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 29.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............0kg 30.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 31.Puchatek22...24.........?..........20.09......Skiern iewice.....3,5kg 32.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 33.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 34.agunda.........27.........?...........22.09......wroc ław............2kg 35.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław............0kg 36.Anulka1988....21.........?...........22.09…... Warszawa..........6kg 37.*akna**.........25.........?...........22.09......Byd goszcz..........3kg 38.szczesliwaaa..26.........?...........23.09…... Dębica ..............1kg 39.Karila...........27.........?...........24.09......Wr ocław..........+1kg 40.agaigi27.......27..........?..........24.09.......CHO SZCZNO.. ...+3kg 41.szkrabek9.....26.........?...........25.09.......Śląs k ...............3kg 42.Malinka88888..24........?............25.09......Leszn o.............3kg 43.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 44.Mal_g...........34......aniołek.....14.02 ....Brisbane 45.figa84..........25.........?............29.09......B - B..............2,5kg 46.mamuśkaaa3..33.........?............29.09......Wodzi sław…......2kg 47.Iza339.........29.........?............29.09.......P iastów..........-3kg 48.Stelka..........28.........?............30.09.......B rzeg..............0ii 49.Aniabuu23.....27.........?............30.09.......Kal isz..............2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dostałam dzisiaj paczkę z ciuszkami z happymum ale niestety jestem trochę zawiedziona. Sukienka szyta na mały biust mimo ze wzielam rozm. L, dopielam sie w biuscie ale okrobnie mi go splaszczala a przy pachacah odchodzil material, a spodnie lniane tez rozm. L za duże i ten biały byl taki przezroczysty i do tego sztywny materiał. Odesłałam dzisiaj wszystko, czekam na zwroty pieniazkow. Co do wyprawki dla malucha to przy pierwszym mialam ochraniacz na szczebelkach i napewno znowu taki kupie bez niego nie raz maly by walną głowka, co w nim jest niebezpiecznego? Nie mialam baldachimu bo ogranicza doplyw powietrza a tylko kurz sie na nim osadza. Materac miałam chyba ten kokosowo-gryczany i bylam zadowolona. Mialam tez cienka kołderkę i płską podusie ale podusia. Teraz tak samo wyposaze lozeczko maluszka. A i jedno moge Wam doradzic, nie słuchajcie gadania żeby kupic tylko po 3 szt ubranek tylko kupcie sobie wiecej ale juz w rozm. 62 bo naprawde nie bedziecie miały siły codziennie robic prania a malucha trzeba przebierac conajmniej dwa razy dziennie :-) Ja przy pierwszym slyszalam komentarze ze przesadzam z iloscia a tak naprawde wszystkich ciuszkow uzywalam i nie musialam codziennie prac i prasowac. Poscieli dla malucha proponuje 3 komplety. Oczywiscie w czasopismach pisza o dwoch, ale co zrobic jak wlasnie zmienilas posciel a dzidziusiowi z pieluszki wlasnie siuski sie wylaly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska 1978
hej dziewczyny. Figo na przeziębienie polecam herbatki malinowe w dużych ilościach i maść do smarowania wic vaporub. na początku ciąży miałam grypę 39 st gorączki i po tym było lepiej. podobno można też stosować bioparox w areozolu, nie wchłania się do organizmu... ja też byłam u lekarza rodzinego i nie było problemu. ja mam dzisiaj kiepski dzień... ciotka po zawale i udarze zmarła i co to za święta? pewnie trzeba będzie iść na pogrzeb, bo to siostra teściowej:( za duży stres ... chce mi się ryczeć, bo fajna kobitka i zaledwie 53letnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nadal boli brzusio... Rano było dobrze, poszłam na zajęcia, gdy siedziałam znowu się zaczęło. Całe szczęście nie jest to tak silne jak wczoraj, ale i tak jest niepokojące. Zadzwoniłam do gina i mu o wszystkim opowiedziałam. Kazał łykać no-spę 2 razy dziennie i leżeć, i łykać ją do czasu, kiedy po 2 dniach chodzenia przestanie boleć. No to tyle z przygotowań świątecznych, mam leżeć i dbać o dziecko. Zmartwiłam się i rozpłakałam, pomimo że lekarz powiedział że nie mam powodów do obaw. Zapytałam czy mój trwający 1 godzinę skurcz mógł coś zrobić dziecku - powiedział że pewnie wszystko jest dobrze. Mam leżeć i już. Idę na wizytę we wtorek, nie wyjdę z gabinetu dopóki nie przyłoży mi detektora i nie wysłucham serduszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam brania na własną rękę Bioparoxu - to antybiotyk, prawda, wziewny i z grupy najbezpieczniejszych antybiotyków, ale w ciąży nie wolno brać żadnych antybiotyków bez wiedzy lekarza. Na gardło w ciąży można brać Tantum Verde, syrop Stodal, płukać roztworem soli i sody, można brać w rozsądnych ilościach Rutinoscorbin i wapno, leczyć się po domowemu herbatą z miodem, owocem maliny, cebulą, czosnkiem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka1988
Witam! Dzisiaj zaczelam 16 tydz. bylam z moim nerzeczonym potwierdzic plec dziecka, lekarz powiedzial ze na 100% chlopiec. W 12 tyg gdy mialam usg 3D wykluczajace wady genetyczne Pani dr powiedziala ze dziewczynka ale ze nie daje glowy, gdy lezalam w szpitalu od 29 marca, na drugi dzien mialam robione usg i lekarz powiedzial ze z Małą wszystko dobrze, a dzis ogromny szok przezylam. Ciesze sie, ze z dzidzia wszystko dobrze ale zdazylam sie cieszyc mysla o coreczce, a teraz musze sie oswoic z nowa sytuacja. Zyrafko, wypoczywaj duzo:) Na pewno wszystko bedzie dobrze. Co do wyprawki to ja nie mam pojecia, w koncu to pierwszy dzidzius:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka1988
Zapomnialam o tabelce... NICK..............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KGNABYTE 1.Figlarna........26….......?...........24.08..... .Gdańsk.............-2 kg 2.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów...........6kg 3.aguchaaa......34.........?............1.09.......Lubli n .. .......... 4.justa140283….26.........?............1.09… . . .k/Łodzi.............7KG 5.mamamadrid...34.........?............3.09.......Madrid . . ..........2 kg 6.mamabelgie…..32.........?............3.09....... Belgia. .............0kg 7.kobra78........31.........?............3.09.......Rze szów..........+1kg 8.MamaIzia.......22.........?...........3.09.......Libią ż..............-3kg 9.nitaanita.......24.........?..........04.09….. . Lubli n...............3kg 10.zyrafa-dluga..24......córcia.....05.09.......Biały st ok.........+4kg 11.evka81........27.........?..........06.09…... .Cambrdge..........0kg 12. aska.osa......26.........?.........06.09.......Anglia....... .........+1 13.cleo123........27.........?.........08.09.......Wars za wa........1 kg 14.small size......23.........?.........08.09….....Sztum...... .. ......2kg 15.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 16.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 17.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 18.ewelkajaw....25..........?.........11.09......Jaworz n o..........-2kg 19. Trąbka........23.........?..........11.09......Wawa......... .....+3 kg 20. Koliban........28.........?..........12.09……..Wa rszawa...........2kg 21.basia19g......23......chłopak....15.09......Zgorzelec .... ........5kg 22.Sytofala........22.........?..........16.09….. ..D-ka Wisłocka..... 23.emce...........29.........?..........16.09.......Świn o ujście........ 24.chochlik_......29.........?..........18.09.......K/Kr a k owa.......? 25.misha85 .......24.........?..........16.09.......Warszawa........ 26.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 27.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 28. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 29.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............0kg 30.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 31.Puchatek22...24.........?..........20.09......Skiern iewice.....3,5kg 32.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 33.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 34.agunda.........27.........?...........22.09......wroc ław............2kg 35.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław............0kg 36.Anulka1988....21.....chłopak......22.09…... Warszawa..........-7kg 37.*akna**.........25.........?...........22.09......Byd goszcz..........3kg 38.szczesliwaaa..26.........?...........23.09…... Dębica ..............1kg 39.Karila...........27.........?...........24.09......Wr ocław..........+1kg 40.agaigi27.......27..........?..........24.09.......CHO SZCZNO.. ...+3kg 41.szkrabek9.....26.........?...........25.09.......Śląs k ...............3kg 42.Malinka88888..24........?............25.09......Leszn o.............3kg 43.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 44.Mal_g...........34......aniołek.....14.02 ....Brisbane 45.figa84..........25.........?............29.09......B - B..............2,5kg 46.mamuśkaaa3..33.........?............29.09......Wodzi sław…......2kg 47.Iza339.........29.........?............29.09.......P iastów..........-3kg 48.Stelka..........28.........?............30.09.......B rzeg..............0ii 49.Aniabuu23.....27.........?............30.09.......Kal isz..............2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
aska.osa tak jak ty mieszkam w uk,wiesz może kiedy położna wydaje MAT certyficate.Martwię się trochę o to bo ok 25 tygodnia wracam na stałe do Polski a certyfikatu potrzebuję do pracy i żeby uzyskać ubezpieczenie zdrowotne.Za tydzień idę na drugie spotkanie z położną, mam nadzieję że będę mogła chociaż posłuchać serduszka maluszka. Pozdrawiam wszystkie wrześnióweczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) dzis mnie lekko pobolewa brzuch... Jesli chodzi o Bioparox to mozna go stosowac, jak bylam chora na poczatku ciazy to zalecil mi to moj lekarz a jak lezalam w szpitalu to polozna potwierdzila ze jest bezpieczny dla dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja dziś ostatnie porządki, czeka mnie jeszcze tylko prasowanko i parę innych drobiazgów. Na Świeta wyjezdzamy do rodziców więc ja tylko porządki takie bardzie wiosenne :) Nic nie muszę przygotowywać bo jedziemy na tzw gotowe.... Dzis miała kiepską noc - chyba dopada mnie bezsenność.... Budzę sie co chwile i nie mogę długo, długo zasnąć.... Lecę rozwiesić pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja mam materac kokosowo-gryczany i dziewczynki lubiły na nim spać. ochraniaczy nie kupowalam i nigdy nic się dziewczynką nie stało a w nocy gdy marudziły mogłam łatwo dotknąć przez szczebelki aby sie uspokoiły bo łóżeczko stało w głowie naszego łóżka. Obie miały bardzo cieniutkie poduszki i kołderki. W śpiworkach za nic w świecie nie chciały spać, nie znosily takiego krępowania. Ciuszków miałam sporo bo moja mama wariowała na tym punkcie ale zgadzam się że tych na 56 nie opłaca sie na moje dziewuszki prawie od razu były za małe. Oprócz tego wanienka, wózek. Ja jestem przeciw kręconym kółką bo przy spacerówkach dla dziewczynek się nie sprawdiły bo miałam i teraz tez będę miała trudne warunki terenowe. Po drugi czasem musiałam starszą przytrzymać a prowadzenie wózka ze skrętnymi kołami 1 ręką jest trudne (ucieka na boki.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izo a nie mialy one blokady na przednie kolka? bo wiem ze nie zawsze skretnosc w kolkach jest dobra ale mozna wtedy zablokowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miał blokade na skrętność, która praktycznie była w ciągłym uzyciu w moim przypadku. Niestety przy częstym urzydkowaniu wózka w pewnym momencie się popsuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to teraz nie wiem bo kolezanka mi mowila ze skretne kolka to duza wygoda i sa wazne w wozku no a Ty mowisz ze jednak nie sa takie dobre... i juz sama nie wiem bo ja to sie za bardzo na tym nie znam bo to moj pierwszy dzidzius:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczynki co do tematu wagi to ja zaczelam juz 17ty tydzien i moja waga jest cagle taka sama wiec chyba niema co sie przejmowac. nadal plci nieznam, dzidzius lezal w dziwnej pozycji nawet glowki niedalo rady zmierzyc, za 3 tygodnie kolejna wizyta:D dziewczyny macie jakies sprawdzone przepisy na soki z sokowirowki, ja robie tylko marchewke z jablkiem czasem buraka dodaje ale chetnie bym zrobila cos innego.Duzo przepisow na necie jest ale nie ma to jak cos przetestowanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu jak to Twoje 1 dziecko i będziesz jeździć po w miare równych nawierzchnach to może wózek ze skrętnymi kołami nie jest taki zły. Ja pól drogi zawsze mósiałam jeżdzić po drogach gruntowych z licznymi dołami i tu najlepsze są duże pompowane koła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczy, ja znowu dzis pol dnia przy garach a potem kosciolek i odpoczynek w ramionach meza :) aniabuu23 certyfikat MAT polozna moze wydac nie wczesniej niz gdy bedziesz 21tygodniu ciazy, przypomnij jej na nastepnej wizycie, a jak bedziesz miala 21 tyg to podejdz po gotowy papierek :) U mnie tez noc jakas taka bezsenna byla, brzuch pobolewal, ale sie nie dziwie po wczorajszym sprzataniu caly dzien, wzielam kapiel rano, wypilam rumianek, pomsowalam brzuszek i jest spoko.... Oh malenstwo kopie wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asko ja dzis do kosciolka nie pojde tylko jutro bo dzis moj maz w pracy a sama jakos nie lubie... mnie tez wczoraj brzuch bolal od wysilku chyba, dzis troche robie troche odpoczywam i tak ciagle:) a jak maz wroci to umyje podlogi i porzadki gotowe. A jutro juz jedziemy do moich tesciow i zostajemy na pierwszy dzien swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to ja zacznę: wszystkim, którzy wybywaja na Święta (i tym co zostają w domkach tez :) ) życze cudownych Świąt Wielkanocnych i żeby w brzuszkach dalo sie zmieścićjeszcze wiele przepysznych smakołyków oprócz dzidzi :) \"Zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego \"Alleluja\" :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ______§§____________§§ _____§__§__________§__§ ___§§____§_________§___§ __§___§___§_______§____§ _§____§____§_____§____§ _§___§_§____§___§____§ _§§§§___§___§§§§§___§ _________§_________§___§§_§§ ________§___♥ _ _♥ __§_§§§c§§§ _______§_____________§_§d§§§ _______§______§______§__§§§ _______§____§___§____§___§ ________§____§§§____§___§ _______§§§§§_____§§§§§_§ _§§§__§_____§§§§§_____§__§§§ §_§_§§____§_______§__§_§§_§_§ §____§_____§_____§__§__§____§ _§____§____§_____§_§__§____§ __§____§§§§_______§§§§____§ ___§____§___________§____§ ☀WESOŁYCH ŚWIĄT☀ Tyle ode mnie. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez zycze wszystkim : Kiedy Wielka Noc nastanie zycze Wam na Zmartwychwstanie, duzo szcescia i radosci ktora niechaj w Waszych sercach gosci, a niech Chrystus Zmartwychwstały wnosi szczescie do Waszego domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco wszystkie wrześniówki! Czytam was od pewnego czasu ale jakoś nie mogłam się zebrać do tego żeby coś napisać! Czasu po prostu brak, święta i 1,5 roczna córa która biega dookoła i włazi wszedzie gdzie tylko się da! Postanowiłam jednak do was dołączyć (jeśli oczywiście mnie przygarniecie) ponieważ wiem z doświadczenia że na takim forum ciążowym można dostać wiele wsparcia, spotkać super ludzi i przeżywać wszystko razem! Termin porodu mam na 30 września. To już mój drugi dzieciaczek, z którego strasznie się cieszymy! Postaram się zaglądac do was cześciej i pisać, jeśli córa pozwoli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KGNABYTE 1.Figlarna........26….......?...........24.08..... .Gdańsk.............-2 kg 2.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów...........6kg 3.aguchaaa......34.........?............1.09.......Lubli n .. .......... 4.justa140283….26.........?............1.09… . . .k/Łodzi.............7KG 5.mamamadrid...34.........?............3.09.......Madrid . . ..........2 kg 6.mamabelgie…..32.........?............3.09....... Belgia. .............0kg 7.kobra78........31.........?............3.09.......Rze szów..........+1kg 8.MamaIzia.......22.........?...........3.09.......Libią ż..............-3kg 9.nitaanita.......24.........?..........04.09….. . Lubli n...............3kg 10.zyrafa-dluga..24......córcia.....05.09.......Biały st ok.........+4kg 11.evka81........27.........?..........06.09…... .Cambrdge..........0kg 12. aska.osa......26.........?.........06.09.......Anglia....... .........+1 13.cleo123........27.........?.........08.09.......Wars za wa........1 kg 14.small size......23.........?.........08.09….....Sztum...... .. ......2kg 15.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 16.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 17.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 18.ewelkajaw....25..........?.........11.09......Jaworz n o..........-2kg 19. Trąbka........23.........?..........11.09......Wawa......... .....+3 kg 20. Koliban........28.........?..........12.09……..Wa rszawa...........2kg 21.basia19g......23......chłopak....15.09......Zgorzelec .... ........5kg 22.Sytofala........22.........?..........16.09….. ..D-ka Wisłocka..... 23.emce...........29.........?..........16.09.......Świn o ujście........ 24.chochlik_......29.........?..........18.09.......K/Kr a k owa.......? 25.misha85 .......24.........?..........16.09.......Warszawa........ 26.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 27.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 28. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 29.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............0kg 30.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 31.Puchatek22...24.........?..........20.09......Skiern iewice.....3,5kg 32.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 33.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 34.agunda.........27.........?...........22.09......wroc ław............2kg 35.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław............0kg 36.Anulka1988....21.....chłopak......22.09…... Warszawa..........-7kg 37.*akna**.........25.........?...........22.09......Byd goszcz..........3kg 38.szczesliwaaa..26.........?...........23.09…... Dębica ..............1kg 39.Karila...........27.........?...........24.09......Wr ocław..........+1kg 40.agaigi27.......27..........?..........24.09.......CHO SZCZNO.. ...+3kg 41.szkrabek9.....26.........?...........25.09.......Śląs k ...............3kg 42.Malinka88888..24........?............25.09......Leszn o.............3kg 43.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 44.Mal_g...........34......aniołek.....14.02 ....Brisbane 45.figa84..........25.........?............29.09......B - B..............2,5kg 46.mamuśkaaa3..33.........?............29.09......Wodzi sław…......2kg 47.Iza339.........29.........?............29.09.......P iastów..........-3kg 48.Stelka..........28.........?............30.09.......B rzeg..............0ii 49.Aniabuu23.....27.........?............30.09.......Kal isz..............2kg 50.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pionki.............-2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×