Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam nadzieję że nie tylko ja

Jakie macie pomysły na świateczne dekoracje?

Polecane posty

Gość mam nadzieję że nie tylko ja

Chciałabym żeby było pieknie,ale nieduzym kosztem,mam nadzieję,że to mozliwe :) Co roku dekorujemy standardowo:na drzewku przed domem światełka,balustrada balkonu przystrojona gałązkami świerczyny i też swiatełka,na drzwiach wieniec.W domu na firankach gałązki z srebrnymi dzwoneczkami,na stołach stroiki.I tyle.A ja chciałabym więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubię avon i oriflame
Ja mam tylko mikołaja na jednym oknie a na drugim gwiazde i zyje :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdmwkdmdkdkw
my robimy gwiazdki z masy solnej i pomalujemy złotą farba i posypiemy brokatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że nie tylko ja
Jak to wypisałam to rzeczywiście wygląda jakby było tego sporo,ale tak naprawdę mało to rzuca sie w oczy.Jak patrzę na dekoracje w amerykańskich filmach to oni chyba nie znaja umiaru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wieszam małe dzwoneczki albo aniołki na firance, duuużo świeczek, iglasty wieniec, w srodku owoce bądź ciastka czy słodycze na talerzyku, a wokół małe świeczki.. jakies łańcuchy gdzieniegdzie poprzywieszane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Zuzia
Moim skromnym zdaniem, Boze Narodzenie to jedyne święta, keidy można pozwolić sobie na przepych w dekoracjach. Im wiecej, tym lepiej, im bardziej kolorowo- tym bardziej świątecznie. W moim domu od lat stroi się dom- przecież to o to chodzi. Radość z rzeczy pięknych, która w nas się rodzi- na pewno cieszy Pana B- zeby mi nikt stajenki nie wypominał i ubóstwem oczu nie mydlił. Inna rzecz- każdy ma parwo do własnych odczuc i swiętowania po swojemu. Ja dekoruję dom i ogród. Dom- obowiazkowo światełka na zewnątrz, dookoła głónego okna salonowego, na balustradzie przed domem, na balustradzie tarasowej, lampki dookoła drzwi wejsciowych. W każdym oknie dekoracja z bombek/aniołów/mikołajków/gwiazdek- co, kto lubi. Przed domem mam drzewko swiekowe- zawsze ma lampki. Za domem brzózka- tez oswietlona, a dodatkowo wiszą na niej słoninki, kule dla ptaszorków itd. W domu- w każdym pokoju stroik włąsneoręcznei zrobiony, z zielonych gałązek, ze świeczką lub bez. Na poręczy schodów pomiedzy parterem i 1 piętrem lampki- najpiękniej wygladają złote, a pomiedzy nimi własnoręcznie uszyte dzwoneczki z czerwonego materiału. Kuchnia- stroik i pełno świeczek, na oknie bombkowa dekoracja. Salon- miejsce centralne- choinka do sufitu, na kinketach co roku coś innego- w tym roku bedą to ręcznie makowane ogromne bombki. Przy głownej lampie salonowej aniołki ze słomy. Gałezie żywe porozstawiane w dużych wazonach. Na komodzie stroik z żywych gałezi i kwiató. Stół nakryty odświetnie (zloto- czerwono), krzesła przy dużym stole ubrane w takie czapeczki mikołajkowe, krzesłowe. Mały stół, kawowy- żółto- zielony, z masą swieczek, serwetek swiątecznych, stroikiem, rozsypanymi orzechami- jak mam wenę to bawie się w złotolowanie orzechów... Moze to pzresyt, moze pzresada- ale to jedyne takie święta w roku, keidy można sobie pofolgować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialalka
Babcia Zuzia nie za dużo tego:0 chyba bym padła na przesłodzenie i zakiczowanie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskaja
Babciu Zuziu przepięknie jest u Ciebie na święta. u mnie też jest dużo stroików, szyszek złoconych, jemioła, mikołajki, gwiazdki ze sztucznego śniegu na oknach, łańcuchy , pachnące gałązki sosny we flakonie i obowiązkowo żywa duża choinka. uwielbiam dużo malutkich światełek, nastrojowe świeczki i na dworze obowiązkowo oczywiscie choinka w światełkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1-1
a wiecie copieknie tez wyglada? u mnie syszymy pomarancze w plastrach i cytryne jak wyschna nakladamy na pomarancze cytryne i wbijamy gdzieniegdzie gozdziki i zlota nitko wieszamy przy firance ale tylko w kuchni. trasznie to rozwesela wyglad. na poarancze mozna tez nakladac suszone banany. Autorce topiku chyba o to chodzilo... cos pieknego malym kosztem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1-1
przepraszam za bledy troche ich narobilam ale spieszylam sie z pisaniem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Zuzia
Moze i jest kiczowato- ale za to światecznie :) Na codzień jest na swiecie szaroburo i ponuro, to niech chociaż w święta bedzie kolorowo :). A moi sąsiedzi już zaczeli szaleństwo- lampki wieszają się na wszystkich okolicznych domach i drzewach. Dekoracje czas zacząć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampki, gałązki w wazonach, stroiki na ścianach (wieńce, prezenciki), choinka, olejek o zapachu bożonarodzeniowym, albo cynamonowym, szyszki w koszyku popaciane śniegiem sztucznym i brokatem i rzecz jasna choinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także uważam że co za dużo to nie zdrowo, poza tym wygląd też jest ważny, np. nie można zawieszać na choince wszystkiego co na popadnie. Źle dobrane ozdoby mogą sprawić że choinka będzie paskudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arokis
wiele ciekawych elementów dekoracyjnych świątecznych można znaleźć na ebayu. ja weszłam i kupiłam sobie kilka rzeczy m.in.gwiazdę, takie coś zwisające z lampy i kilka drobnych rzeczy jak świece itd. poza tym mam zawsze wielką jemiołę z lampkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×