Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfgdshs

Poszukuję do obsługi e mail? na czym to polega???

Polecane posty

Gość dfgdshs

Poszukuję do obsługi e mail Poszukuje pilnie pracownika do obsługi e-mail. Atrakcyjne wynagrodzenie? czy ktos sie już z tym spotkał? czy to oszystwo czy faktycznie można dorobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdshs
ostatnio często spotykam sie z takimi ogłoszeniami. nie podają więcej wiadomosci. obiecuja zarobki nawet do 2 tyś miesięcznie. nie wiem czy to oszystwo czy faktycznie można tyle zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdshs
nikt z takim ogłoszeneim się nie spotkał????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy wiecej dziwactw
oczywiscie ze wszyscy sie spotkali i dlatego nikomu nie chce sie wypowiadac na ten temat ;] to zwykle naciagactwo. chca ci wcisnac jakis pakiet za 20 zl, albo wiecej, ktory masz od nich kupiwac, raz albo nawet co miesiac (roczne szkolenie.... ;) ) oczywiscice chyba nie musze pisac ze pakiet jest bzdurny i bezwartosciowy a chodzi tylko o wycuaganie kasy ;) zeby zwrocic sobie to co keidys samemu sie wydalo na takie cos bo bylo glupim i naiwnym. nie wchodz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuszkaaa
Mam wrażenie, że wiesz o co w tym chodzi a temat wywołujesz dla zabawy! Ale niech będzie bo nie zaszkodzi ostrzec innych żeby się w to nie wplątali. Internet jest zasypany tą ofertą. Niektórzy oburzają się nawet gdy zwracam im uwagę, że jest to nielegalne. Poza tym robi szkodę prawdziwemu MLM bo dla laika to jest to samo! Po raz kolejny przytaczam list od osoby która proponowała mi coś takiego a po kilku dniach wycofała się z tego pisząc: "obawiam się, że mam niemiłą wiadomość. Cała ta praca w Projekcie16 jest prawdziwa i można na tym zarobić lecz... nielegalnie. Wszystko wskazuje na to, że jest to sprzedaż lawinowa a to jest zabronione i karalne... > USTAWA > z dnia 16 kwietnia 1993 r. > o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji > > Art. 3. 2. Czynami nieuczciwej konkurencji są w szczególności: wprowadzające w błąd oznaczenie przedsiębiorstwa, fałszywe lub oszukańcze oznaczenie pochodzenia geograficznego towarów albo usług, wprowadzające w błąd oznaczenie towarów lub usług, naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa, nakłanianie do rozwiązania lub niewykonania umowy, naśladownictwo produktów, pomawianie lub nieuczciwe zachwalanie, utrudnianie dostępu do rynku, przekupstwo osoby pełniącej funkcję publiczną, a także nieuczciwa lub zakazana reklama oraz organizowanie systemu sprzedaży lawinowej. > > Ustawa zakazuje sprzedaży lawinowej - obiecywania nabywcom towarów lub usług korzyści, jeśli nakłonią inne osoby do takich samych transakcji. > Przepraszam za wprowadzenie w błąd lecz sam zostałem w to wciągnięty. Na szczęście odpowiednio wcześnie się zorientowałem o konsekwencjach prawnych tejże działalności. Uprzedzam o powszechności takich 'programów', nie jest to co prawda piramida finansowa lecz sprzedaż lawinowa. Różnią się one od siebie ale generalnie chodzi o to samo i obie są nielegalne. W załączniku przesyłam całość informacji o tym i apeluje na przyszłość aby się nie dawać oszukiwać na takich 'biznesach' oraz o dokładniejsze zaznajomienie się z prawem naszego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o tzw. słupach i praniu pieniędzy słyszałaś? Nie? To przeczytaj artykuł we wczorajszej Gazecie Wyborczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdshs
czarnuszkaaa - nie wywołałam tematu dla zabawy. Po prostu szukam pracy dodatkowej - a taką ciężko znalesć. nie jestem super znawcą internetu, więc łatwo mnie naciągnać:( dlatego chciałam zapytać żeby nie wplatać sie w jakieś... dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuszkaaa
Nie czytałem bo niezbyt często się gam po wyborczą ale szwindli oszustw i to na wielką skalę jest wszędzie pełno. Ci co dzisiaj z hukiem aresztują przestępców za kila dni sami lądują w areszcie i tak w kółko. Potem wychodzą za kaucją bo mają kase żeby wpłacić a po kilka latach procesu są oczyszczeni. Szaraka który chce dorobić pare groszy jak mu się noga powinie wyciśnie się jak cytryne i do końca życia się nie podniesie. Tak było i jest. Tak czy inaczej ten cały projekt P16 to z daleka śmierdzi. i lepiej się w to nie mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
udzielaj korkow, na tym zarobisz na mlmach i innych gownach - nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrrr
przelewanie pieniędzy z konto na konto a nie żadna obdługa mail pranie brudnych pieniędzy nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×