Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ccbvvvaa

cieszylam sie ze mam prace, ale

Polecane posty

Gość ccbvvvaa

jezdze na szkolenia i sie dowiaduje ze wszyscy wkolo zarabiaja wiecej czuje ze to cos ze mna nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm nic sie nie martw
A ile zarabiasz? dlugo ta pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witki
A moze wszyscy tam pracuja dluzej moze maja wieksze doswiadczenie, wyksztalcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccbvvvaa
Nie chodzi o moja prace bo ja pracuje w urzedzie i i u mnie jest szansa zarabiac wiecej ale po roku lub dluzej a bedzie to kasa gora 2 tysiace a sie okazuje ze w prywatnych firmach ludzie zaraniaj kilka do kilkanasie tysiecy i to jest prawda wiec jakos gorzej sie z tym czuje jak jakis nieudacznik a jeszcze niedawno sie cieszylam ze mam prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile chcialas zarabiac
w budzetowce?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfsd
juz to widze jak wiekszosci prywatnych firm daje zarobic klika do kilkunastu tysiecy...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w budżetówce plusem jest bardziej stabilne zatrudnienie, czesto tez nie ma wyscigu szczurów itp. a od prywaciarza można wyleciec z roboty raz dwa . 2 tysiace mówisz... to nie jest tak źle jak na nasze polskie realia, a co do kilkunastu tysiecy to jestem sceptyczny... ciekawe za co i gdzie. poza tym ciesz sie z pracy, ja jej nie mam wcale a ty biadolisz mając pewną i stałą posade w budżetówce . masz prawo nie cieszyc sie z zarobków ale bez przesady nie rób lamentu na forum gdzie wielu bezrobotnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccbvvvaa
myslisz ze w budzetowce nie zwalniaj? Tez zwalniaja moze bardziej przepisow przestrzegaja jest wysig szczurow u prywaciarzy ale przykro tak nedznie zarabiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzuć tą robotę i idź do prywaciarza :o przykro tak mało zarabiać. inni zarabiają mniej kurva :o nie lubię takich ludzi :o i tak źle i tak niedobrze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjjjxjsjxx
to ze ktos sie dzieli swoimi spostrzezeniami to nie znaczy ze robaczku musisz byc chamem ale pewnie frustracja z powodu dlugiego bezroboic aprzez ciebie biedny robaczku przemawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mowilam
ja sie nie dziwie autorce bo ogolnie na kafe czesto sie spotykalam ze stwierdzeniami typu jesli ktos zarabia mniej niz 1500 to nieudacznik i zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×