Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amanda5821

Jak dopasować biustonosz?

Polecane posty

Gość oooonnaaaaaaaaa
przepraszam, że tak późno odpisuję, ale szczerze mówiąc nie zaglądałam tu. mam jeszcze pytanie. a gdzie mogę dostać tak rozmiar biustonosza?? bo szczerze mówiąc nie widziałam takich kupowałam rozmiar 75D lub 80D ale były za szerokie... proszę o pomc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwiniaaaaaaaa86
Bee Bee a jak Ty sobie to wyobrażasz? Staniki to bielizna, jakby ją tak każdy mial przymierzac, to ile syfów by się narobiło ;] Nie wyobrażam sobie,żeby jakaś obleśna baba miała przymierzać majtki, odłożyć je a na końcu miałabym je kupić ;]] to tak samo dziala ze stanikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewella89
witam ja mam pod biustem 70cm a w biuscie 91..i jestem w kropce bo zawsze jestem nie zadowolono z kupna stanika. jaki ja mam wogole rozmiar??????????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeeeeeee
Brzoskwinia, racja. Ja to wszystko kupuję bez mierzenia, bo kto wie ile osób przede mną miało na sobie ten płaszcz, ile ludzi dotknęło tego szalika, przez ile rąk przeszla ta bluzka... Aha, płacę tylko kartą, codziennie dezynfekowaną, bo piniendze to sam syf skondensowany.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewella, spróbuj sięgnąć po 65F (28F) w markach brytyjskich, a w polskich 65G. Możliwe, że w bardziej rozciągliwych modelach będziesz potrzebowała sięgnąć po jeszcze niższy obwód z przeliczoną miską (65FF/28FF) brytyjskie, ale to wyjdzie w mierzeniu. Tu jest mapka z dobrymi sklepami stacjonarnymi – może masz jakiś niedaleko: http://stanikowamapa.prv.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka dla brytyjczyków i kontynentalnych: http://spreadsheets.google.com/pub?key=pxpi6szJEGjb8-r-aEKk9Hw&gid=31 A potem trzeba wiedzieć, która marka jest brytyjska i już ;) =================== 🌼 Obejrzyj STANIKOWE PRZEMIANY: http://tnij.org/jak_dobrze_wygladac_w_staniku Czy nosisz STANIK WE WŁAŚCIWYM ROZMIARZE?: http://tnij.org/elektroniczny_bra_fitter Czy Twój stanik leży idealnie? Sprawdź: http://tnij.org/besame Tak wygląda 60F, 65D, 70J...: http://tnij.org/biust_na_zywo =================== FORA DLA KAŻDEJ Z NAS: Lobby Biuściastych: www.biusciaste.prv.pl Lobby Małobiuściastych: www.malobiusciaste.prv.pl BLOGI, które warto odwiedzić: www.stanikomania.blox.pl ---------------------- www.balkonetka.pl www.kobieceksztalty.blox.pl/html www.b75.blox.pl/2008/01/Jak-w-3-minuty-powiekszyc-piersi-z-A-do-C.html === GDZIE KUPOWAĆ? - STANIKOWA MAPA: http://stanikowamapa.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanko do best_bra jakiej firmy staniki polecasz? kompletnie się nie znam i do tej pory zapewne nosiłam źle dobrane.. mam zamiar to zmienić :) słyszałam np o markah takich jak freya czy panache.. doradź mi proszę czego mam szukać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia, a na jakie wymiary? Bo inne marki pasują biuściastym, inne na mniejsze piersi (oprócz Effuniaków - te są dość uniwersalne ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudkowlosa
a gdzie można dostać tańsze biustonosze w rozmiarze 60D lub 60E??? bo z tego co zauważyłam to "firmówki" nie należą do najtańszych...:(:(:(:(:(:( Bardzo proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na początek od 65E zacznij - jak będzie za luźno zaniżysz bardziej :) Do wyboru masz: Maskaradki (choć nie każdy model każdemu podchodzi), Pour Moi, Keia Pink, niektóre Cleo, Audelle, możesz mierzyć Freye (zwłaszcza obecną halfcupową Summer polecam), Ewę Michalak (uwaga! u niej osobno wyliczasz rozmiar na stronie), La Senzę. A niekoniecznie: Panache klasyczne czy Curvy Kate (zwłaszcza linia Showgirl - imho zdecydowanie lepiej wyglądają na większych piersiach). Z polskich marek oprócz Effuniaków ciekawie zaczynają wyglądać Dalia i Ewa Bień - zobacz w katalogu Balkonetki, które modele leżą ładnie na mniejszych piersiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za biusthalter firmy Gaja rozmiar 70 I płacę 130 zeta w promocji (pasaż galerii handlowej) w "normalnym" sklepie nie mają rozmiaru I nawet Viki (taki babciny) mają do G więc nosze G i ciśnie 😠 polecam połazić a nie kupować dziadostwa w dobrym staniczku biust wróci do właściwego miejsca (nfo dla biuściastych) best_bra 🖐️ Ty zawsze czuwasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki best_bra będę szukać.. :) -a czy jest szansa na znalezienie czegoś do max 70-80zł? i jeśli chodzi o obwód w biuście to lepiej zaokrąglić w dół czy w górę, jeśli mam np. 91cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zaokrągleniem to się na odległość zawyrokować nie da, zawsze pierwsze zakupy to weryfikacja rozmiaru bo nieraz rozmiar idealnie wychodzący z tabelek po przymierzeniu nie pasuje (bo np. biust jest mniej jędrny/stożkowy/ma się szersze plecy zaburzające pomiar etc.) ;) Niedrogich rzeczy szukaj na Brastopie. W polskich sklepach nie sezon na wyprzedaże, więc ceny startują od ok. 90 zł, ale przejrzyj asortyment tańszych sklepów (Dopasowana, Onlyher, Biulandia, Braheaven, Noszebiustonosze...). A, jeszcze jest Milena w Twoich widełkach cenowych ale ich najładniejsze IMHO modele (Toffino, Magnolia, Sylvestrine) mają lekkie tendencje do spłaszczania, ale zawszr warto spróbować :) Dalia już chyba droższa jest, Ewa Michalak też - ok. 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliban to taliban
ja jestem Z Rzeszowa i tu może są ze dwa sklepy gdzie czasem zdarzają się większe rozmiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z rzeszowa jestem
podajcie namiary na dobre sklepy on-line z wymianą towaru pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesja fotograficzna
Zgłoś się na profesjonalną sesje fotograficzną do Bartka Wardziaka www.wardziak.pl w Warszawie. Pod okiem stylistów, makijażystów przejdź przemianę i uwierz, że jesteś Piękną Kobietą. Prosimy o nadsyłanie swoich zdjęć na bartekwardziak@feelbeauty.eu dwie fotografie ukazujące Twoja twarz i całą sylwetkę. Prosimy podać wiek, dokładne wymiary. Prosimy o branie udziału nie tylko pewne siebie Kobietki, ale przede wszystkim Panie, które wmawiają sobie jak bardzo są nieatrakcyjne. Udowodnimy jak mocno się mylisz!!! Więcej tutaj: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobieraj rozmiar prawidłowo
co mnie jakaś sesja obchodzi ja szukam info o cycnikach :( ja piernicze wszędzie spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczkaa
ja tam kupuję na oko biustonosz i jest dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
to chyba na oku też go musisz nosić, bo na cycki pasować nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są specjalne kalkulatory do tego ale to jest fakt, że większość kobiet nosi zle dopasowany biustonosz (co zresztą zniekształca drogie panie nasze biusty...). Większosc kobiet twierdzi ze ma miseczke B a to nieprawda. Chodzi o różnicę wlasnie w biuscie a pod biustem i wiekszosc z Was ktora uwaza ze ma B pewnie okazaloby sie ze ma D (i wcale nie znaczy to ze ma ogromny biust). Poczytajcie sobie troche o tym trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem a co ?
ja sobie dopasowałam i dopasowuję nadal ;) ale to co widzę latem jak się obleśne baby ubierają i mają (np czerwone kolor fuksja staniki pod białą opiętą koszulką) niedopasowane staniki szczególnie grubaski to mnie obrzydzenie bierze, to nie jest seksowne to jest obleśno-chamski wygląd ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granat ultramaryna
stanikomania.pl i lobby biuściastych zapiszę się tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgkflhfkghglf
"Bee Bee a jak Ty sobie to wyobrażasz? Staniki to bielizna, jakby ją tak każdy mial przymierzac, to ile syfów by się narobiło ;] " Hahaha w każdym sklepie można przymierzyć stanik. Skąd ty się urwałaś i na jakim zadupiu mieszkasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Dobrze jest iść do brafitterki jak i samemu dobrze jest znać podstawowe zasady dobierania bielizny. Na kalkulatorze można sprawdzić orientacyjnie rozmiar, ale to nie wystarczy bo czasem od modelu zależy wielkość. Na tym likepage Nipplex dość fajnie przedstawili jak dopasować biustonosze - http://on.fb.me/pokodL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosssyyyyyyyyćććć
TAK WIDZE K**WA BALKONETKA.PI A NIE BALKONETKA.PL (KUURRWAAA WYDAJE CI SIE ŻE CHCE NAM SIĘ TE TWOJE POPJERDOLONEEE PODSZYWYCZYTAĆ ŚWIRZE ZAMIENIŁEŚ MAŁE L NA DUŻE I I CO K**WA NUDZISZ SIĘ TAK PITY ROK NA KAFE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!) ZABLOKUJĄ CI IP TO NIE BĘDZIESZ MIEĆ JUŻ NAWET SWOJEGO PRZEGRANEGO ŻYCIA NA KAFE , NIE BĘDZIESZ MIEĆ DOSTĘPU I NIE BĘDZIESZ MIEĆ NIC) wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach wypjerdalaj domneimana pomarańcza w podskokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosssyyyyyyyyyć kurwaaaaaaaa
spie**alaj trolu z chorymi podszywami , k**wa podmieniasz głoski albo zjadasz litery w nickach my.ślisz ,że tego nikt nie widzi wypjerdalaj frustratko spie**alaj trolu z chorymi podszywami , k**wa podmieniasz głoski albo zjadasz litery w nickach my.ślisz ,że tego nikt nie widzi wypjerdalaj frustratko spie**alaj trolu z chorymi podszywami , k**wa podmieniasz głoski albo zjadasz litery w nickach my.ślisz ,że tego nikt nie widzi wypjerdalaj frustratko spie**alaj trolu z chorymi podszywami , k**wa podmieniasz głoski albo zjadasz litery w nickach my.ślisz ,że tego nikt nie widzi wypjerdalaj frustratko spie**alaj trolu z chorymi podszywami , k**wa podmieniasz głoski albo zjadasz litery w nickach my.ślisz ,że tego nikt nie widzi wypjerdalaj frustratko spie**alaj trolu z chorymi podszywami , k**wa podmieniasz głoski albo zjadasz litery w nickach my.ślisz ,że tego nikt nie widzi wypjerdalaj frustratko spie**alaj trolu z chorymi podszywami , k**wa podmieniasz głoski albo zjadasz litery w nickach my.ślisz ,że tego nikt nie widzi wypjerdalaj frustratko spie**alaj trolu z chorymi podszywami , k**wa podmieniasz głoski albo zjadasz litery w nickach my.ślisz ,że tego nikt nie widzi wypjerdalaj frustratko spie**alaj trolu z chorymi podszywami , k**wa podmieniasz głoski albo zjadasz litery w nickach my.ślisz ,że tego nikt nie widzi wypjerdalaj frustratko spie**alaj trolu z chorymi podszywami , k**wa podmieniasz głoski albo zjadasz litery w nickach my.ślisz ,że tego nikt nie widzi wypjerdalaj frustratko spie**alaj trolu z chorymi podszywami , k**wa podmieniasz głoski albo zjadasz litery w nickach my.ślisz ,że tego nikt nie widzi wypjerdalaj frustratko spie**alaj trolu z chorymi podszywami , k**wa podmieniasz głoski albo zjadasz litery w nickach my.ślisz ,że tego nikt nie widzi wypjerdalaj frustratko spie**alaj trolu z chorymi podszywami , k**wa podmieniasz głoski albo zjadasz litery w nickach my.ślisz ,że tego nikt nie widzi wypjerdalaj frustratko spie**alaj trolu z chorymi podszywami , k**wa podmieniasz głoski albo zjadasz litery w nickach my.ślisz ,że tego nikt nie widzi wypjerdalaj frustratko spie**alaj trolu z chorymi podszywami , k**wa podmieniasz głoski albo zjadasz litery w nickach my.ślisz ,że tego nikt nie widzi wypjerdalaj frustratko spie**alaj trolu z chorymi podszywami , k**wa podmieniasz głoski albo zjadasz litery w nickach my.ślisz ,że tego nikt nie widzi wypjerdalaj frustratko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placimy 850zł za 3 pokoje
moja koleżanka, chudsz ode mnie tez nuważa, że staniki ja cisna i kupuje obwod 75 gdy ja, grubsza, mam 70. Tylko nikt nie rozumie, że staniki ZAWSZE sie o 1 rozmiar rozciagna w obwodzie i przy mierzeniu maja cisnąć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×