Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amanda5821

Jak dopasować biustonosz?

Polecane posty

Gość zawsze trzeba zaniżać o rozm
bardzo ściśliwe są tylko effuniaki , ja czasem tak sobie myśle ,że nawracanie na siłe nie ma sensu jak kiedyś zauważy to zauważy i może zrewiduje rozmiar a tak dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shainex
Ja mam 167 cm wzrostu i waże 54kg. I nie wiem czy rozmiar 70 / 75 C jest dość duży jak na 16 latke. Co myślicie? Jaki powinnam miec rozmiar ? Specjalna prośba do best_bra o odpowiedz... wyglądasz na kogoś kto sie zna na rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie, 70C i 75C to dwa zupełnie inne rozmiary. 70C to szczuplejsza osoba i mniejszy biust, 75C, to 5cm więcej w obwodzie pod biustem i w biuście. W stosunku do całego ciała 70C i 75C to małe biusty. Prawidłowo dobrane 70C, to wymiary około 71-75 ciasno pod biustem i jakieś 87 w biuście, a 75C: 76-80 ciasno pod biustem i 92 w biuście Rozmiaru nie ocenia się po wieku, tylko po wymiarach ;) Zmierz się pod biustem ciasno na wydechu i luźno w biuście. Podaj tutaj wymiary, to coś na pewno doradzimy. Jesteś szczupła, więc prawdopodobnie obwody 70 i 75 są dla Ciebie za luźne (zapięcie stanika wędruje do góry, a miseczki wchodzą na piersi przy podniesieniu rąk). W dobrym rozmiarze stanik cały dzień będzie na swoim miejscu, nic się nie przesunie ani nie wypadnie :) Zajrzyj też tutaj: http://stanikomania.blox.pl/2009/02/Jak-zalozyc-stanik.html http://besame.blox.pl/2007/02/Stanikowo-poradnikowo.html i oceń, czy Twój stanik jest dobrze dobrany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lostris
Mam ogromny problem z dopasowaniem biustonosza. Po trzech ciążach moje piersi wyglądają fatalnie-niczym u Masajki;-(.Bardzo ciężko jest mi wybrać biustonosz,odpowiedni rozmiar, może Wy mi pomożecie?! Rozmiar pod biustem-90 Rozmiar w biuście-101 Liczę na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę pójść do specjalistycznej brafiterki ;) ja zawsze chodziłam w standardzie 75 b teraz mam 60E lub 65F i czuję się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzyłaś się pod biustem ciasno na wydechu, a w biuście luźno bez stanika? Co nosisz teraz i jak ten rozmiar leży? Obwód jest stabilny, czy podjeżdża? Miseczki odstają, czy biust z nich wypływa? Biust jest uniesiony czy smętnie zwisa? Ramiączka wpijają się w ciało? Fiszbina dokładnie okala pierś od strony pachy? Wygodnie Ci? Odpowiedz na wszystko, i coś postaram się doradzić :) Na razie wychodzi z Twoich wymiarów 80DD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama W
hej! w tym teście wyszło mi 75 b brytyjskie,mam 81 pod biustem i 90 w biuście,zawsze noszę 75c lub więcej,mam dość duże piersi,jak mam to odczytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda S
wiesz co sprawdź sobie na tym mierniku http://sklep.nipplex.pl/sRozmiar/pomiar.html. Takie pomiary pomagają, ale czasem wszystko zależy od modelu czy marki przynajmniej u mnie. Ważne by stanik trzymał mocno w obwodzie, a miseczki pomieściły biust w całości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Matylda S, jaja sobie robisz? mnie tam wychodzi 75A a noszę 70G (75/96 cm), co to za durny przelicznik podałaś? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×