Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

__bliska__

chcę kupic aparat fotograficzny...pomocy

Polecane posty

Chcę kupic w prezencie aparat fotograficzny. To ma być aparat dla dorosłej młodej osoby, która interesuje sie fotografią, ale nie miała do tej pory żadnego sprzętu, ten aparat miałby byc pierwszy. Nie wiem na co zwrócic uwagę przy zakupie. Może ktoś sie zna i jest skłonny pomóc mi wybrać? Cena do 500 - 600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka9877
dobre sa panasonic lumix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że wyszczególnia się wielkośc matrycy i zoom...nie wiem co ma jeszcze jakieś znaczenie i jakie powinien mieć funkcje dodatkowe może jeszcze ktoś coś zasugeruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bart, który amatorsko zajmuje się fotografią poleca Nikony. Sama za jego radą kupiłam sobie Nikona S210 i jestem b. zadowolona, ale mi potrzebny był mały aparacik do zdjęć na uroczystościach, wyjazdach itp. Braciak odradzał mi Sony - podobno mają fatalną optykę. Warto podczytać sobie opinie o aparacie na forach fotograficznych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy regułą jest możliwość tobienia zdjęć z zastosowaniem samowyzwalacza, czy to jest opcja o która muszę zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamnik Pingpong
kup canona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam:) musisz zwrócić uwagę na ISO(dobrze jesli w aparacie mozna ustawić niskie wartości takie jak np 80 co do dużych wartości to aparaty najczęściej sobie z nimi nie radzą i na zdjęciach wychodzą szumy...ale tak z 1500 powinno być) jeśli o zoom chodzi to zwróć uwagę głównie na zoom optyczny bo cyfrowy so ściema na maxa:/ wielkość matrycy? no coż w kompaktach(bo domyślam się że nie szukasz lustrzanki za 600 zł) matryca zawsze jest mała ale tak około 10 mpx zdecydowanie wystarczy...czy więcej tym niekoniecznie lepiej, przy bardzo dużej matrycy komp szybko siądzie przy obrabianiu fotek. bardzo bardzo ważne jest żeby aparat miał tryb manualny...mój pierwszy aparacik też był kompaktem i strasznie żałowałam że nie mam manuala bo to strasznie ogranicza...niczego nie da sie nauczyć jeśli nie ma tego trybu(to jest tryb w którym wszystko albo prawie wszystko ustawiasz sama a nie narzuca Ci tego maszyna) życze udanych zakupów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz posiada lustrzana cyfruwke Nikon D80 , jest bardzo zadowolony. do tego dobry obiektym np firmy Sigma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamnik Pingpong
6-7 mpixeli wystarczy , no chyab ze chesz drukowac plakaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś sie interesuje fotografią to chyba najlepszym prezentem byłaby dla niego lustrzanka cyfrowa, alle to niestety nie za takie pieniądze jakie chcesz przeznaczyć na kupno. Nie wiem czy warto kupować byle co, byle jaki i zwykły aparat kompaktowy dla kogoś naprawdę zainteresowanego tym tematem. Jeśli jednak się upierasz to zajrzyj na medialux.pl tam mają dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×