Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aralia

SKĄPY PARTNER

Polecane posty

Czesc, Mam problem z moim chłopakiem.... jest skąpy i chytry. Mamy po 25 lat, od 2,5 roku jetsesmy razem, wszystko układało sie dobrze, ale dzis juz nie wytrzymałam....jego słowa potwierdziły to ze jest chytrusem. pozyczyłam od niego 100 zł i powiedziałam ze oddam za 5 dni, zgodził sie, ale od momentu pozyczki dzien w dzien przy kazdej okazji pytał sie kiedy mu oddam. nie wytrzymałam. kocham go, ale nie wiem jak sobie z tym poradzic. rozmawiałam z nim wiele razy i to nic nie daje. nie chce konczyc związku....ale zyc tak cały czas? chcemy sie pobrac, nie chciałabym \"prosic\" sie męza o pieniadze na nasze zycie. co ja mam zrobic? pomocy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkel Caluczesku
Eh, no dziwna sytuacja, ja bym w ogole sie nie pytal o ta 100. No, ale tez nie wiadomo ile on zarabia. Moze musial komus oddac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miminkiii
oj to współczuje ci moj też mi pożyczył 300zł z tydzień temu i w tym czasie z tych 300zł dał mi 15ozł na fryzjera a reszte mam mu zwrócić,ale mija tydz i sie tak nie upomina ,inny typ niż twój,masz skąpca o 100zł walczy,oj możesz mieć nieciekawie po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz dosyc sporo i nikomu nie musiał oddac. nie weim czy sie bał ze ukradnę mu te 100 zł..... ale to smieszne. miałabym poswięcic prawie 3 lata zwiazku dla takiej kwoty. chyba wybiore sie z nim do jakiejs poradni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkel Caluczesku
Ja tez zarabiam nawet w miare - 6 000 netto, i jakbym mojej dziewczynie pozyczyl nawet 1000zl to pewnie bym nie wolal. A o 100 robic taki ambaras? Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbik
Oj,źle to wróży na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miminkiii
powiem ci to z doświadczenia ja z moim facetemm jestem 9 lat i od samego początku nigdy nie było problemów z pieniążkami,nigdy nie był skąpy to się ma w sobie lub nie,jeśli ktoś taki jest to taki juz będzie i nic nie pomoże wręcz powiem ci tracisz czas i lata, a lata leca szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co robic... gdzie szukac pomocy? jestem przerazona. nie chce konczy tego związku, ale nie wyobrazam tego po slubie. bedzie mi wyliczał pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Majkel
chyba chciałeś napisać 600 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem załamana....chyba trzeba z nim isc do jakiegos psychiatry. wszystko inne jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochananazabojjj
ty sie nie wybieraj do poradni tylko wymien go na innego!! ja sie mojego ex nawet pytac nie musialam o kase ! sam mi dawal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miminkiii
powinnaś się ocknąc bo tracisz czas,poźniej może być zbyt późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak ja go kocham, nie chce go wymieniac na innego...to nie jest takie łatwe. ale juz szlag mnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyhuh
tutaj kazdy kto zarabia powyzej 5000netto :D, odchodzac od kompa kladzie sie w spiworze, ogrzewajac zapalkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochananazabojjj
a rywalizujecie w związku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkel Caluczesku
A co to za problem zarabiac 6 000 netto? Znam takich co zarabiaja i 12 000. Jak sie cenisz tak masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miminkiii
ale zrozum nie ma sensu z takim skąpcem być,to nie wróży dobrze na przyszłość,chyba,że chcesz się męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chore jest to ze po zaledwie 3 latach zwiazku chce isc od poradni, ale to chyba moje jedyne wyjscie. tylko czy ta jego "choroba" nie powróci po jakims czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miminkiii
moja znajoma tak chodziła i tylko wydała pieniązki a poprowy jak nie było tak nie ma alata jej zleciały,zestarzala się a chłop jak był skąpy tak jest i na wszystko jej żałuje,wylicza,masakra,koszmar i nie i wiem co ci więcej napisać,od takich skąpców z dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochananazabojjj
pytam sie czy rywalizujecie w związku ? bo to moze byc przyczyna,nie potrafisz postepowac z facetem dlatego tak sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie rywalizujemy w związku... wiem ze nie ma ludzi ani związków idealnych i ze czasami trzeba zaakceptowac wady partnera.... ale jest mi ciężko...ja nie zarabiam duzo, ale oszczędzam pieniądze i potrafię sobie lub bliskim zrobic jakis super prezent, nie załuje na to... i dlatego nie moge tego zaakceptowac. dlaczego on taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miminkiii
on tylko na żarcie chce wydawać na to mu nie żal ,ale jak ona chce coś kupić to nie bo nie można ruszać bo to jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochananazabojjj
mi jakby czegos moj facet nie chial dac to bym stuknela noga i poplakala sie jak mala dziewczynka to zawsze dziala ;) i wtedy zawsze przylatuje i daje mi to co chcialam i jeszcze wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami wychodzimy, on prawie zawsze płaci, ja bardzo zadko, bo nie chce go przyzwyczajac... prezentów mi nie załuje, ale mimo wszystko patrzy na cenę i analizuje czy jest cos tanszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłocimy sie czasami o to ze jest skąpy, on chyba bardziej przelicza te swoje pieniądze...ile ma, ile wydał, a potem narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A DLACZEGO PISZESZ ZE JEST CHRYSTUSEM? przeciez chrystus nie byl skapy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej goszkodażycia
z takim skąpcem,sama teraz widzisz przelicza forse,niedługo zacznie ci wyliczać wszystko,on powinien dabć o ciebie jak o kwiatek i nie pytać się o nic tylko dawac,bożże ale masz faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę dziwnie pisac o problemach i pokazywać maila. a gdy on znajdzie ten temat i zobaczy?? ehhhh no ale pewnie nie chodzi po kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×