Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla zonka 2010

IRYS dom przyjec okolicznosciowych Tychy-Wartoglowiec

Polecane posty

Gość barbarazpodlesia
Jak w Tychach, to polecam jednak Magolię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarazpodlesia
Magnolię* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bbb
Tak się teraz traktuje w Tychach wszystkie lokale gastronomiczne.Powinni wszystko robić za darmo.Na całym świecie restaurator potrafi żyć z gastronomm,a u nas jest tylko dziadem do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćddd
Pracować w gastronomii to lepiej zamiatać ulice.Pracowałem jako kelner 5 lat.Sam się zastanawiam jak mogłem tyle lat wytrzymać.Marne pieniądze i niewdzięczna robota. Polacy traktują ludzi pracujących w gastronomii strasznie.A co się dzieje na polskich weselach to wstyd opowiadać! Nikomu nie życzę takiej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmila
Pracować przy obsłudze polskich wesel _NIGDY1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwww
Nic mnie nie obchodzi żaden Irys.Nigdy tam nie byłam.Ale już nie mogę tego czytać co ci pseudo goście wypisują.idą na wesele tylko szkalować.A przecież nie wiedzą ile to przyjęcie kosztowało.To co właściciele mają do tego przyjęcia dopłacić. Luksus to kosztuje nauczcie się tego .Nikt nie będzie Wam do niczego dopłacał. Co to nie wiecie ile co kosztuje.Ja pracuję za pieniądze a co gastronomia to ma żyć powietrzem.Już i tak cała gastronomia to kaplica- niedługo nikt tego finansowo nie udżwignie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwww
a do puanumi. Kelnerki to też ludzie.Może Wy im tak dopaliliście że już miały wszystkiego dosyć. Trzeba było dać napiwek i się uśmiechnąć byłoby bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
bo dla kelnerów przed weselem daje się napiwek to chodzą jak zegarki,a jak nie wiedzą ze coś dostaną tylko 1000zł na koniec miesiąca to niestety takie są realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnela
A na weselu to musi być tak głośno ? O co Wy się już czepiacie? I o co właściwie Wam już biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość normalny
No trzeba się czepić. To takie budujące.Jest o czy rozmawiać latami. W tak pięknym rodzinnym dniu trzeba kogoś zgnoić -wszystko to z życzeniami na nową drogę życia.Och to jest prawdziwa tragedia, anie zyt mało gorćy kotlet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny
Nie wierzcie w żadne promocje.Brat rok temu miał wesele w Irysie to mu wyszło 245zł od osoby! To co teras cód nastąpił.A co miał się z tą szanowną Panią to szkoda nerw i pieniędzy..To znowu nabijanie ludzi w butelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka gość
Jeśli tak pytasz to wszędzie Ci będzie żle. Nie rób tego wesela i nie psuj innym nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnnnSt
Witam, ostatnie posty dotyczące domu przyjęć są dość stare. Czy ktoś w ostatnim czasie organizował tam wesele? Moje pierwsze wrażenia były bardzo pozytywne jednak poprzednie opinie trochę mnie zaniepokoiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sayno91
Jesteśmy tylko ludzmi i każdy ma prawo mieć gorszy dzień! Byłam tam na imprezie dwa lata temu - przyznam, że zarówno smak jedzenia jak i reszta szczegółów dawała do myślenia jednak po ostatnich dwóch weselach, na których mogłam się bawić jako gość zwracam honor w 100%. Jedzenie smaczne i naprawdę duużo. Na stolikach zawsze czysto. Młoda para, u której bawiliśmy się na weselach również chwaliła. Polecam! I nie warto się sugerować w 100% opinią z internetu bo niestety "życzliwców" na tym świecie niemało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnnnSt
Sayno91, dobrze zrozumiałam, że byłaś w Irysie na 3 weselach? Być może na początku w latach 2009-2010 trochę sobie zawalili opinię, a teraz się już poprawili...? Rozumiem, że każdy ma inny gust i nie każdemu można dogodzić. Jednak jak organizuje się wesele i płaci niemałe pieniądze to chce się aby ten dzień był wzorowy. Dla mnie jest ważne czy jedzenia było dużo (i nie zabrakło), czy było podane ciepłe itp, typowo organizacyjne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 25.05.2013
bylam gosciem weselnym w dniu 25.05.2013 jak dla nas wszystko super, jedzenie, obsluga,sala. jedzenia duzo,smaczne, goracy obiad i kolacje, zimna plyta tez bogata i smaczna,lokal ladny,sala bardzo gustowna a lokal umieszczony w spokojnym miejscu z duzym ogrodem tak wiec mozna spokojnie wyjsc na zewnatrz odetchnac,rozporostowac kosci :) wiadomo ze zawsze sie trafi ktos nie zadowolony bo najbardziej jest ten niezadwolony ktory musi zaplacic, najlepiej zaplacic jak w barze szybkiej obslugi a zadac jak w hotelu marriot, tacy juz jestesmy my polay. podsumowujac my jako goscie (ja i maz) jestesmy zadowoleni a i para mlody z tego co rozmawialismy tez jest zadowolona tak wiec POLECAMy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sayno91
AnnnnSt Zgadza się - łącznie byłam na 3 weselach w Irysie. To sprzed kilku lat niestety nie należało do idealnych ale tak jak wspominałam - podczas kolejnych zabaw tam spędzonych naprawdę było widać poprawę. Być może właściciele wzięli do serca negatywne opinie klientów. Na chwile obecną nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego miejsca - no może jedno.. zbyt dużo jedzenia na stole. Młoda Para narzekała, że nie miała co zrobić z tym co dostali z powrotem do domu i to nie dlatego, że gościom nie smakowało tylko dlatego, że było tego zbyt dużo:) Jedzenie było wydawane sprawnie - a to już ogromny plus. Wcześniej? cóz... :) Zastawa zmieniana była często - dla niektórych może nawet zbyt często ale to chyba świadczy o tym, że obsłudze zależało by stoliki były czyste. Teraz pytanie jak kto na to spojrzy i właśnie w taki sposób rodzą się negatywne opinie. Rozumie Cię w 100%, że masz obawy co do tego miejsca - po przeczytaniu takich komentarzy też chyba miałabym ale nie powinnaś zapominać, że internet to jeden wielki śmietnik - prawda jest taka, że spośród tych wszystkich opinii, które tu są to zapewne pisała to garstka ludzi, którzy tam byli a reszta? - grono ludzi, których poziom daje wiele do życzenia.. Kilka lat temu przezywałam to co Ty. Sala, którą wybraliśmy ( jak się okazało) w internecie miała tylu samo zwolenników co przeciwników ale nie żałowaliśmy tego, że zaryzykowaliśmy. Jesli jeszcze będziesz mieć jakieś pytania to z chęcią odpowiem. Oczywiście moja opinia to tylko opinia ze strony gościa a nie tego kto organizował. Kuzynka (Młoda Pani) z mężem byli bardzo zadowoleni więc chyba to wystarcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe teraz widzę pora na intensywny biały piar :-D nie znam irysa nie byłem tam nigdy ale śmieszy mnie to, nagle atak zadowolonych par z irysa na forum kafe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sayno91
Biały piar? Czy to nie zbyt duże określenie? Udzielając się na forum człowiek obserwuje wątki, w których brał udział więc to chyba normalne, że prowadzi się dyskusje na dany temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnnnSt
Sądzę, że opinie na forum zawsze należy podzielić przez 2, zarówno te pozytywne jak i negatywne. Każdy ma przecież inny gust, zwraca na co innego uwagę. Nie jesteśmy też w stanie stwierdzić, czy wpisy są prawdziwe czy ktoś robi tym razem czarny PR. Bardzo dziękuję za opinie osób, które w ostatnim czasie były w Irysie na weselu. Myślę, że na forum dotyczącym konkretnego lokalu powinny wypowiadać się osoby, które były w tym lokalu. Nadal czekam na opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnnnSt
Irys również jest na stronie gdzie wesela. Myślisz, że to świadczy dobrze o tym lokalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sayno91
Każdy wyraża swoje zdanie - moja wypowiedź dotyczyła tylko moich odczuć co do tego miejsca. Nigdy nie wyraziłam się "super lokal, musicie sie zdecydować, nie ma innej opcji" A niestety niektóre krzywdzące opinie na tym wątku napisane są własnie w ten sposób - " nawet nie interesujcie się tym lokalem, bo to strata czasu". Każdy ma swój gust - jedni będą zachwyceni tym a inni wręcz przeciwnie. Szkoda, że w naszym kraju panuje dziwną "zawiść" czy te chęć za wszelką cenę oczernienie drugiego. Jesteśmy tylko ludźmi, ale ocenianie przez wzgląd na " ta kelnerka się nie uśmiechnęła wtedy kiedy chciałam albo w zupie było odrobinę za dużo soli niż zazwyczaj dodaje" jest troszkę prymitywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Witam Ja zdecydowanie polecam restaurację Irys. Pomijajac te nergatywne opinie bo to jest jakiś stek bzdur. Zacznę od tego że sala jest bardzo pojemna jeśli chodzi o gosci i bardzo ładnie ustrojona jeśli macie jakieś swoje pomysły to zawsze warto przedstawić je szefowej lokalu która chętnie pomoże .Robi śliczne dekoracje i bardzo się stara albo jedzenie pieknie wyglądalo na stołach. Są również do dyspozycji 3 pokoje. Odnośnie klimatyzacji wiadomym jest że jak np. jedziemy autem albo mamy okno otwarte albo chodzi klima tak samo jest tutaj jeśli mamy ochotę wyjść na taras to żaden problem (tylko albo to albo to ;). jeśli spiszecie wszystkie rzeczy które chcecie na swoim weselu i będą one uwzględnione w umowie na samym początku to nie ma mowy o jakiś nieporozumieniach na koniec. Odnośnie jedzenia sami wyznaczacie sobie swoje menu zazwyczaj składa się z obiadu zimnej płyty i ciepłych kolacji i jakoś nie zdarzyło się ze jedzenie poszło zimne na salę( chodzi mi głownie o obiad i ciepłe posiłki) -skąd wiem? Sama pracowałam tam i wydawałam jedzenie gością. Wszystko co zostanie z wesela jest pakowanie do pojemników i wydawane parze młodej nie wiem skąd wgl pomysł że obsługa zabiera sobie te jedzenie do domu. ; / Nikt o to nie musi się upominać bo tak jest po każdym weselu . Nie ma mowy o tym żeby jedzenia zabrakło na stołach jest regularnie uzupełniane jak i również napoje. Wiadomo że w dniu ślubu jest zawsze stres, gonitwa i godziny z góry ustalone na posiłki mogą się pozmieniac dlatego też ustalamy to albo z samą młodą parą lub ze świadkiem żeby nie odciążać młodych. Dlatego nie zrozumiałam jednego wpisu odnośnie teściowej która latała wszystko pozałatwiać bo zawsze sprawy wesele wiszą na kelnerkach i samej szefowej który też się bardzo przejmuje uwierzcie chcemy żeby wesele wypało dobrze  najwidoczniej tesciowa była bardzo nadgorliwa. Obsługa jest naprawdę bardzo miła zawsze dba o to by goście się świetne bawili i to nie jest tak że kelnerki przychodzą na gotowe tez muszą włożyć wysiłek w przygotowanie jedzenia, sali na wesele i pracują aż do ostatniego gościa łacznie z posprzątaniem sali na następny dzień. Podsumowując : Internet jak widac to stek bzdur wyssanych z palca jeśli ktoś przychodzi na wesele z założeniem ze wszystko będzie zle to potem doczepi się do wszystkiego by oczernić restaurację. Pracowałam tam prawie dwa lata i przyznaję że nie żałuję niczego ekipa jest naprawdę świetna , poznałam wielu ciekawych ludzi i przede wszystkich dużo zadowolonych par ;) Sama nawet miałam okazję być tu na weselu czy komunii nawet na imprezie rodzinnej jako tym razem gość i każdą wspominam bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a dajcie już spokój tak pisac sami o sobie, nie da się tego czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 21
prawda Cię boli ? to nie wchodz tu proste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sayno91
zastanawiam się czy "Pan gość" to nie jest ktoś z konkurencji? No bo czemu aż tak bardzo razi kogoś dobra opinia na temat "obcej sali"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnnnSt
Po co "gość" udziela się na tym forum skoro tak bardzo go drażni? widać, nie doczytał, że rozmawiamy o konkretnym lokalu, a nie marudzimy o wszystkim...ach te czytanie ze zrozumieniem...dzięki za wszelkie opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewiss
Te Wpisy robi zapewne Konkurencja takie świnie se podkładają... To jest żenujące...Ale nawet to rozumiem jest ciężko na rynku się utrzymać.. Ja mam taką rade zamiast czytać te bzdury po prostu tam pojechać zobaczyć Samemu Samej porozmawiać z szefową kelnerką i sami zdecydujecie bo to ma być wasz dzień :)... Nie można się sugerować wyłąćznie takimi bzdurnymi opiniami. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×